Adres

Chmielna 13 lok.10, Śródmieście , Warszawa
Gabinet Psychologiczny Armen Mekhakyan

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto

Medjacjie • od 300 zł

Pierwsza konsultacja 1/h • od 200 zł

Sesja terapeutyczna 1/h • od 200 zł +1 więcej

Terapia par 1,5/h • od 350 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Wspieram ludzi w rozwoju osobistym i zawodowym od 2004 roku. Jestem psychologiem, terapeutą, mediatorem sądowym i HR strategiem. Specjalizuję się dos...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Medjacjie


Chmielna 13 lok.10, Warszawa

od 300 zł

Gabinet Psychologiczny Armen Mekhakyan


Pierwsza konsultacja 1/h


Chmielna 13 lok.10, Warszawa

od 200 zł

Gabinet Psychologiczny Armen Mekhakyan


Sesja terapeutyczna 1/h


Chmielna 13 lok.10, Warszawa

od 200 zł

Gabinet Psychologiczny Armen Mekhakyan


Terapia par 1,5/h


Chmielna 13 lok.10, Warszawa

od 350 zł

Gabinet Psychologiczny Armen Mekhakyan

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zaburzenia lękowo-depresyjne

Pan Armen Mekhakyan to jedyny psycholog i psychoterapeuta, którego (jako również psycholog) z pełnym przekonaniem polecam wszystkim potrzebującym wsparcia osobom. Miałem wielkie szczęście trafić na Pana Armena w odpowiednim, trudnym i przełomowym momencie mojego życia. Jest to specjalista kompetentny i racjonalnie myślący, człowiek o wielkiej wiedzy i szerokim, wszechstronnym doświadczeniu zawodowym. Stwarza atmosferę ciepłego i autentycznego zainteresowania problemami pacjenta, buduje i realizuje nowoczesny, przemyślany i oparty na racjonalnych przesłankach proces terapeutyczny. W przeciwieństwie do większości znanych mi psychoterapeutów, w rozwiązywaniu problemów towarzyszy klientowi na partnerskich zasadach - bez oceniania i formułowania wydumanych osądów moralnych. Jest przy tym Osobą maksymalnie komunikatywną, rzeczową, konkretną i asertywną.
Skorzystałem z kilku porad i nadal konsultuję z Panem Armenem pojawiające się problemy. Gdyby nie fakt, że obecnie współpracujemy także na innej płaszczyźnie, z wielką przyjemnością poddałbym się w Jego gabinecie pełnej psychoterapii.
A na marginesie... Nie sugerujcie się egzotycznie brzmiącym nazwiskiem. Większości Polaków życzę, żeby mówili po polsku tak płynnie, sensownie i poprawnie, jak Pan Armen.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu żałoba

Jeżeli ktoś liczy na konkretną, profesjonalną pomoc, polecam gabinet Pana Armena. W rozmowie wykazuje zrozumienie, ma trafne uwagi, sprawia wrażenie osoby obeznanej w wielu tematach, o dużym doświadczeniu życiowym, a przede wszystkim znającym się na swojej pracy. Rozmowa przyniosła mi ukojenie i nadzieję, bardzo polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Armen Mekhakyan

Od 3 lat współpracuję z p. Armenem w kwestiach rozwoju osobistego. Nasza praca polega na własnym przełamywaniu przekonań oraz na innym patrzeniu na rzeczywistość biznesową a spotkania pozwalają mi odnajdywać się w szybko zmieniającej się rzeczywistości biznesowej. Polecam współprace z p. Armenem Mekhakyan.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Armen Mekhakyan psychoterapia indywidualna

Zacznijmy od tego.... „ z największej rozpaczy , można uczynić najbardziej niezwyciężoną nadzieję...” ten cytat , przywitał mnie dumnie i pewnie , oprawiony w skromną ramkę , na ścianie gabinetu Armena , gdy pojawiłam się u niego po raz pierwszy. Zrezygnowana z życia , pełna niepewności , lęku i wstydu ... Choć owy cytat wisiał skromnie na białej , gładkiej ścianie po upływie naszych pierwszych 90 minut , wyrył się w mojej pamięci tak bardzo , jakby był oprawiony w najpiękniejszych złotych ramach , a sam był monumentalnych rozmiarów .... Pewnie zapytacie dlaczego ... A no dlatego bo , Armen jakby wyjął z tej ramki z cytatem NADZIEJĘ i mi ją podarował , choć jeszcze w ogóle się nie znaliśmy . Wyczułam wtedy szczerość i prawdę .... Więc jeśli szukasz w swoim życiu prawdy to właśnie u Armena ją odnajdziesz! Prawdy o swoim lepszym Ja , prawdy o tym co możesz ... A możesz wiele! Jak to Armen mi konsekwentnie powtarzał przez wiele miesięcy „ możesz wszystko ! „ . I tak po pierwszej naszej sesji , wyfrunęłam z jego gabinetu jakby mi urosły skrzydła .... dziś po prawie 12 miesiącach naszych spotkań , wiem na pewno, że te skrzydła miałam od zawsze , wcale nie musiały wyrastać .... Zwyczajnie lub niezwyczajnie , ale je rozłożyłam i nauczyłam się latać ... Latać wysoko i w dowolnym kierunku , o jakim tylko zapragnę i o własnych siłach - nawet pod wiatr ! Mogę poleciec wysoko i bezpiecznie wylądować na bezpiecznym gruncie . Jak to kiedyś napisałam o Armenie - To architekt „dobrych myśli" , dzięki któremu zawsze łapię w dłonie motywacje , kilogramy dobrych myśli oraz tonę pozytywnej energii.... Ale dość tej pisaniny , schodzę więc na ziemię i czas na fakty! A fakty są takie , że dzięki terapii z tym człowiekiem :
- wyszłam z głębokiej depresji
- Poradziłam sobie z silnymi i licznymi traumatycznymi wydarzeniami zarówno z dzieciństwa jak i z tymi sprzed lat
- Odnalazłam sens życia i wolę walki o lepsze jutro
- przeszłam spektakularna metamorfozę zarówno wewnętrzna jak i zewnętrzna ( miedzy innymi bardzo dużo schudłam )
- Dziś sama zarażam innych pozytywną energia i dla wielu osób jestem inspiracją.
- Pozbyłam się lęków i nauczyłam się rodzić sobie w stresujących sytuacjach!
- Rozwinęłam się zawodowo , nie boje się nowych wyzwań i uporządkowałam wiele spraw !
Ale przede wszystkim polubiłam siebie !!!
Tak wiec polecam z całego serca , prawdziwy specjalista z powołania o ogromnym , wielkim , dobrym serduchu , ciepły człowiek , pełen troski i empatii , który swoim pięknym uśmiechem witając i zapraszając od progu do gabinetu , odstrasza na start większość smutków i trosk! Nie musiałabym już, chyba tego pisać , bo to wynika z mojej wypowiedzi ... ale napiszę , bo chcę :) Uwielbiam tego człowieka!
P.s bez wątpienia to jest moja najlepsza inwestycja w samą siebie!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Armen Mekhakyan

Do gabinetu Armena Mekhakyana trafiłam przez zupełny przypadek. Zapisałam się, bo „coś” zaczęło się ze mną dziać, a ja nie bardzo wiedziałam co. Niby szczęśliwe, poukładane rodzinne życie, a w brzuchu trwał nieustannie lęk, wszystko szarzało, nie cieszyło jak kiedyś. Apogeum to potworne ataki paniki, które zupełnie mnie oszołomiły i zaczęły wyłączać z normalnego funkcjonowania.

Czując lęk, niepewność, chaos i rozbicie, z trudem łykając łzy pojawiłam się w gabinecie i po krótkiej rozmowie wiedziałam, że Armen to pełen empatii profesjonalista o wysokiej kulturze osobistej. Poczułam się w pełni wysłuchana, zaopiekowana, wyposażona w odpowiednie „narzędzia”. Już po pierwszej wizycie było mi lepiej.

Zrozumienie, że mam depresję i nerwicę lękową związane było z moim dużym zaskoczeniem, bo miałam zupełnie inny obraz tej choroby, kojarzyła mi się z zaniedbaną osobą leżącą całymi dniami w łóżku, a ja przecież funkcjonowałam w miarę normalnie.

Terapia wyglądała jak rozmowa z mądrym i troskliwym przyjacielem, który uważnie słucha, nie ocenia, o wszystkim, o czym była mowa pamięta, zmusza jednym trafnym pytaniem do zastanowienia się nad problemem i pokierowania własnym myśleniem tak, by dojść do najlepszego, zgodnego z własnym wnętrzem i przekonaniami rozwiązania.
Armen nie trzyma się sztywno regułek, do leczenia podchodzi indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Jest godny zaufania i optymistyczny. Dzięki Niemu świat znów jest dla mnie pełen soczystych barw, a ja nie tylko wróciłam do dawnej siebie, ale stałam się swoją lepszą wersją - świadomą i umiejącą radzić sobie z przeciwnościami.

Dziękuję!


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry psycholog, potrafi pomóc w problemach i ciężkich chwilach oraz naprowadzić na odpowiednią ścieżkę w życiu, pomaga odnieść sukces. Znam Armena od czasów klasy pierwszej gimnazjum i gdyby nie on, byłabym nadal nieśmiałą "szarą myszką". Armen sprawił, że zmieniłam się na lepsze, moja inteligencja emocjonalna wzrosła tak samo jak samoocena.


D
Użytkownik zweryfikowany

Pan Armen Mekhakyan jest świetnym psychologiem. Rozmowa z nim to kwintesencja pracy terapeuty-sprawnie pomaga dojrzeć i zrozumieć istotę problemu i znaleść sposób na jego sprawne rozwiązanie. Jego podejście do problemów inspiruje i motywuje do szybkiego i skutecznego działania. Pobudza energię do aktywności.


A
Użytkownik zweryfikowany

Wiele zarówno pozytywnych, jak i negatywnych rzeczy można aktualnie przeczytać na temat sensowności pracy nad własnymi celami życiowymi i profesjonalnymi w formie coachingu. Armen i jego metoda pracy są żywym dowodem na to, że coaching prowadzony przez odpowiednią osobę może mieć znaczenie niemalże przełomowe. Co ważniejsze, przełom nie polega na tym, że w procesie jego trwania przekazywane nam są prawdy, jak dotąd nikomu nieznane. Metoda pracy Armena polega przede wszystkim na budowaniu inteligencji wewnętrznej i uważnego rozumowania zarówno w wymiarze emocjonalnym i racjonalnym.
Przez sztukę zadawania celnych pytań pomaga spojrzeć na każdą sytuacją z nowej, bardziej konstruktywnej perspektywy. W ten sposób, budując nawyki, które w każdym położeniu pozwolą nam, jak najlepiej zadbać
o własne dobro. Dlatego też, sposób pracy Armena sprawdza się bezbłędnie zarówno w osobistej,
jak i zawodowej sferze życia niezależnie od wyzwania. Gorąco polecam współpracę z Armenem każdemu, kto ma chęć wejść na fascynująca i momentami ciężką drogę pracy nad sobą.


K
Użytkownik zweryfikowany

Mogę z całą pewnością powiedzieć, iż Pan Armen Mekhakyan jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. W przeszłości zdarzało mi się korzystać doraźnie z jego pomocy w zakresie coachingu biznesowego, pracowaliśmy także nad kwestiami mojego rozwoju osobistego. Bardzo pozytywne doświadczenia, które były wynikim tej właśnie współpracy spowodowały, iż to do niego zwróciłam się kiedy dotknął mnie problem, który dziś określa się popularnie mianem „wypalenia zawodowego”. Armen Mekhakyan nie zawiód mnie również w tamtym, dość mocno kryzysowym dla mnie momencie. Warto tu podkreślić, iż nie tylko podszedl do zagadnienia holistycznie (w czym na pewno pomaga jego bogate i zróżnicowane wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe), ale z każdego spotkania wychodziłam "wyposażona" w odpowiednie „narzędzia”, których wykorzystanie mogłam zastosować właściwie natychmiast... Dawało mi to ogromne poczucie bezpieczeństwa (tak newralgicznego przecież w sytuacji kryzysowej) oraz skuteczności. Miałam poczucie, że zaczynam zarządzać sytuacją, że to ja przejmuję kontrolę, a nie tylko biernie doświadczam czegoś co mi się przydarza. W sposób pewny i odpowiedzialny polecam Pana Armena Mekhakyana. Wiele mu bowiem zawodowo i osobiście zawdzięczam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Armen Mekhakyan wypowiadając jedno zdanie sprawia, że myślę o jego kontekście przez długi czas. W wyjątkowy sposób potrafi zatroszczyć się o to, bym podjęła najlepsze dla mnie wybory, jeśli tylko mam na nie wpływ. Jest to jedna z pierwszych osób napotkanych w moim życiu, która sprawiła, że gorzka prawda nigdy nie była tak łatwa do przełknięcia. Doskonałe wyczucie, entuzjazm z wykonywanej pracy, ogromna wiedza i profesjonalizm. Polecam wszystkim, którym zależy na uważności i trosce o samego siebie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

10 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam, od bardzo dawna mam problemy sam ze sobą, mianowicie czuje się jakbym nie był sobą, mam nie swoje myśli, mam dziwne tiki, ruchy, odruchy, od gimnazjum czuje się okropnie źle, to znaczy, czuje ucisk w klatce, codziennie jestem przybity, nie widzę sensu w swoim życiu, przerasta mnie wszystko, podstawowe czynności, myślę o samobójstwie, miałem zamiar udać się do psychologa i opowiedzieć o wszystkich moich uczuciach, odczuciach i obawach, ale niestety sytuacja w rodzinie to uniemożliwia, dla mamy nie mam żadnych problemów i wymyślam tylko żeby nie chodzić do szkoły, byłem raz u psychologa szkolnego, to powiedziała że jestem "gówniarz i niedorajda", ojciec alkoholik ale o tym nie chce rozmawiać, nie radzę już sobie, co mam robić w takiej sytuacji?

  Szanowny Panie,
  objawy wymienione przez Pana są bardzo niepokojące. Należy jak najszybciej zgłosić się na konsultacje do lekarza psychiatry. Taka wizyta pomoże panu zrozumieć co się z Panem dzieje i ustalić dalszy plan działania.
  Nie wykluczone , że lekarz skieruje Pana na terapię do psychologa.
  Po treści Pana zapytania wnioskuję , że jest Pan niepełnoletni. Dlatego zalecam pokazanie naszej korespondencji mamie lub innej zaufanej osobie dorosłej z prośbą u umówienie Pana do lekarza.
  Może Pan również zgłosić się po bezpłatną pomoc do :
  PUNKT KONSULTACYJNO INFORMACYJNY D.S. PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY PRZY MIEJSKIM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ W MŁAWIE
  PADLEWSKIEGO 13
  06-500 MŁAWA
  woj.: Mazowieckie
  pow.: mławski
  gmina: Mława
  Typ działalności:
  Punkt Informacyjno - Konsultacyjny
  Problemy:
  Przemoc
  Przemoc seksualna
  Uzależnienia
  alkoholowe
  narkotyczne
  inne
  Choroba psychiczna
  Problemy wychowawcze
  Problemy rodzinne

  Armen Mekhakyan

 • Od kilku lat po ukonczeniu szkoly podstawoewj oraz licealnej , na portalach typu fb, czy np spolecznosciowych na i w grupach milosc, randki, matrymonialne itp, poznalem tylko kolezanki, znajome nowe juz wiecej niz 5 lat.Jakby ktora nie zapytal o chodzenie z nia, czyby chciala ze mna chodzic itp mowi nie.Dlaczego ? Jak zapytac sie oto.Chcialbym miec poznac kolezanke przyjaciolke i miec zone, narzeczona Ale kolezanki i przyjaciolki mam

  Szanowny Panie,
  myślę , że pomoże Panu psychoterapia . Najlepiej poszukać odpowiedniego terapeuty w miejscu zamieszkania.
  Pozdrawiam
  AM

  Armen Mekhakyan

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Wspieram ludzi w rozwoju osobistym i zawodowym od 2004 roku. Jestem psychologiem, terapeutą, mediatorem sądowym i HR strategiem. Specjalizuję się dos...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Publikacje i artykuły