Dr n. med.

Arleta Szczęsna verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Endokrynolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wspaniała kobieta i lekarz . Dziękuję za profesjonalne podejście oraz za pełny pakiet badań. Cieszę się że mamy Panią w Kaliszu

 • Szukasz ginekologa? Pacjenci polecają:

  Marek Feliksik
  Marek Feliksik
  Ginekolog
  Osiedle Przyjaźni pawilon 142 /obok budynku nr 13/, Poznań
  Jak zawsze wszystko super. Pełne badanie w miłej atmosferze. Zawsze o czasie bez opóźnień. Polecam.. więcej

  Kornelia Tomaszewska
  Kornelia Tomaszewska
  Ginekolog
  POZNAŃ: STAROWIEJSKA 1i/1, Poznań
  Pani Doktor jest bardzo profesjonalna, niezwykle delikatna i w badaniu i w wywiadzie. Czułam się wysłuchana i bezpieczna.… więcej

  Michał Szuber
  Michał Szuber
  Ginekolog, Endokrynolog
  ul. Drużbickiego 13, Poznań
  Wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Na każde pytanie uzyskałam wyczerpującą i kompetentną odpowiedź. Po dokładnym… więcej

  Elżbieta Drews-Piasecka
  Elżbieta Drews-Piasecka
  Ginekolog
  Juraszów 7/19, Poznań
  Pani Doktor to bardzo ciepła, sympatyczna, a przy tym mocno profesjonalna Specjalistka w swojej dziedzinie. Cała… więcej

  Agnieszka Szafińska-Dolata
  Agnieszka Szafińska-Dolata
  Ginekolog, Endokrynolog
  Os. Przyjaźni 24, Poznań
  Pani doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta, poswieca mnostwo uwagi i otacza doskonala opieka. więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Moje zainteresowania zawodowe koncentrują się na ginekologii i położnictwie w tym także na zaburzeniach endokrynologicznych oraz otyłości. Moją pasją, którą nieustannie rozwijam są wspomagane metody rozrodu oraz medyczno - dietetyczne metody kształtowania zdrowego stylu życia u kobiet w każdym okresie życia - sukcesy na tym polu dają mi ogromną satysfakcję.
   Specjalizacje:
   - Ginekologia i Położnictwo
   - Endokrynologia
   Pozostałe doświadczenie:
   - leczenie otyłości,
   - dietetyka

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia
  • Endokrynologia

  Usługi

  MedicaNow

  Piątkowska 118, Stare Miasto, 60-648 Poznań, wielkopolskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  48 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • N
   Lokalizacja: MedicaNowUsługa: diagnostyka niepłodności

   Leczylam sie u Pani doktor z powodu niepłodności i niestety uznaje ten czas za stracony. Po wizycie u innego lekarza w koncu dowiedzialam sie co stoi na przeszkodzie i zaczelam leczenie. Pani doktor zna tylko jedna droge - stymulacja owulacji, wywiad byl bardzo powierzchowny, nie zlececono badań np w kierunku infekcji. Czulam.sie u Pani doktor niekomfortowo. Dodatkowo Pani sprawdzała podczas wizyty konto bankowe lub FB. Jeżeli chodzi o leczenie niepłodności to odradzam.

  • Opinia z dnia 15.08.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  • Opinia z dnia 09.08.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Wspaniała kobieta i lekarz . Dziękuję za profesjonalne podejście oraz za pełny pakiet badań. Cieszę się że mamy Panią w Kaliszu

  • Opinia z dnia 28.05.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  • K
   Lokalizacja: MedicaNow

   Profesjonalne podejście do pacjenta. Na każde zadane pytanie dostaje się rzetelną odpowiedź. Trafnie postawiona diagnoza, dobrze dobrane leki, miła atmosfera. Dowiedziałam się, że mam Hashimoto (czego bym się w życiu nie spodziewała) i PCOS. Dzięki Pani doktor znalazłam motywację do zrzucenia zbędnych kilogramów, które mają duży wpływ na gospodarkę hormonalną.

  • P
   Lokalizacja: MedicaNow

   Jestem bardzo zawiedziona. Co zapamiętam z wizyty? Doktor mnie nie wysłuchała, zadawała pytania potrzebne do kwestionariusza jedno za drugim przerywając mi w połowie odpowiedzi, miałam wrażenie, że się jej spieszy. Potraktowała mnie z góry, wyśmiewając moje odczucia dotyczące moich cykli. Przyszłam z wynikami badań (tak jak poleciła mi lekarz endokrynolog), a doktor rzuciła na nie okiem, nawet ich nie komentując. Nie poinformowała mnie o stanie mojego zdrowia. Nie opisała mi zdjęć USG, które mi zrobiła. Sama dopytywałam dwa razy, ale odpowiedzi były lakoniczne. Jedynym słusznym lekiem na wszystkie nieprawidłowości ginekologiczne są tabletki antykoncepcyjne. Reasumując: doktor się spieszyło, nie poinformowała mnie o stanie mojego zdrowia i nie potraktowała mnie poważnie.

  • A
   Lokalizacja: MedicaNowUsługa: ciąża

   Fantastyczny lekarz, polecam każdemu kto szuka dobrego lekarza, któremu zależy na zdrowiu pacjenta oraz wykorzystaniu choćby najmniejszej szansy na poczęcie maluszka.
   Po wielu latach prób zajścia w ciążę i poronieniach trafiłam do Pani Doktor, która zleciła szczegółowe badania. Niestety okazało się, że wyniki badań oraz mój wiek nie były dla mnie sprzyjające. Pani Doktor szczegółowo i delikatnie wyjaśniła mi co to oznacza dla mnie oraz jasno określiła niewielkie szanse na moją ciążę. Taka rozmowa jest bardzo trudna ale niezwykle potrzebna. Mimo mojego stanu zdrowia Pani Doktor znalazła rozwiązanie, dała mi nadzieję, podjęła się pomocy i już za kilka tygodni będę mamą :-) doskonale wiem, że to dzięki Pani Doktor jestem w ciąży bo żaden inny lekarz nie zaangażował się tak bardzo by mi pomóc, nikt nigdy nie poświęcił mi tyle uwagi co Pani Doktor. Na każdej wizycie Pani Doktor bada szczegółowo mnie i moje Maleństwo, mam szanse zadawać wszystkie pytania, na które uzyskuję rzetelne odpowiedzi.
   Taki lekarz to Skarb i cieszę się, że to jest mój Lekarz :-)

  • M
   Lokalizacja: MedicaNow

   Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Profesjonalna i rzetelna, tłumaczy wątpliwości, na każde pytanie odpowiada wyczerpująco i podaje różne rozwiązania. Przy badaniu na bieżąco informuje co robi i jaki jest efekt badania.
   Z czystym sumieniem serdecznie polecam:)

  • A
   Lokalizacja: MedicaNowUsługa: kontrola pooperacyjna

   Doktor Szczęsna, to jeden z lepszych specjalistów jakich znam. Jest nie tylko świetnym lekarzem, dobrym diagnosta, ale przede wszystkim cechuje Ja rzadko spotykana troska o pacjenta. Cierpliwie tłumaczy pacjentowi wszystkie kwestie medyczne oraz patrzy holistycznie na dolegliwości pacjentki - cierpie także na choroby tarczycy, co zawsze Pani doktor sprawdza i bierze pod uwagę w swoich zaleceniach. Jest nie tylko profesjonalna, ale także stawia troskę o pacjenta na pierwszym miejscu. Polecam!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG