dr n. med.

Arkadiusz Jastrzębski

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

66 opinii

 • Pan Jastrzębski nie prowadzi mojej ciąży, ale wykonuję u niego USG , kontrolując rozwój płodu. I pod tym względem mogę ocenić pracę p. Jastrzębskiego jako dokładną i bardzo szczegółową. Moim zdaniem jest najlepszym specjalistą pod tym względem w Wałbrzychu. Do tego jest miły i kulturalny. Jeżeli chodzi o własne doświadczenia, to polecam.

 • Bardzo dobry specjalista. Pan Doktor - jako pierwszy lekarz ginekolog - wytłumaczył mi dokładnie skąd się biorą u mnie odczuwalne dolegliwości. Poprzedni lekarze nigdy nic nie wyjaśniali. Pełny profesjonalizm. Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjemna i sympatyczna. Jako pacjentka mam poczucie dobrze wysłuchanej i będącej pod dobrą opieką. Polecam Pana doktora.

 • Bardzo dobry lekarz. Prowadził moją ciąże mimo iż na samym początku zaznaczyłam że nie będzie łatwo. A jednak dr. Jastrzębski się nie zniechęcił, prowadził ciąże od początku do końca, i dzięki dr mam zdrową śliczną córeczkę. Czytałam negatywne opinie na temat dr. Jastrzębskiego i bałam się mu zaufać,ale zaufałam. Dziś mogę z ręką na sercu powiedzieć że warto było obdarzyć dr. zaufaniem :-). Moja córcia ma 11 dni, i jest ślicznym zdrowym dzieckiem. Dziękuje Panie doktorze. Anna W.

 • Pan Doktor jest "naszym rodzinnym" ginekologiem - położnikiem, prowadził "wszystkie" ciąże u nas w rodzinie i również prowadzi moją 2 - i tak jak przy pierwszej, jestem bardzo zadowolona (mimo, że pierwsze dziecko mam niestety chore, zdiagnozowane zostało w 5 miesiącu życia - ale są choroby, których nie da się zobaczyć w USG, ponieważ nie są związane z wadami rozwoju płodu i po prostu dziecko wygląda książkowo, ciąża również tak przebiega, a mimo to, po porodzie okazuje się, że dziecko jest chore - TAKIE RZECZY PO PROSTU CZASEM SIĘ ZDARZAJĄ i NIKT NIE MA NA TO WPŁYWU - doskonale to rozumiem, w medycynie nigdy nie ma nic na 100%. Czasem wygrywa 1% szans na 100%, a czasem mimo ogromnych szans, niestety przegrywany z losem).
  A pan doktor jest znakomitym specjalistą, ma doskonały sprzęt, więc USG jest bardzo dokładne, pod telefonem służy radą i pomocą 24h/dobę, badania prenatalne (obecnie) robi na kasę chorych i co ważne - w obydwu ciążach badania prenatalne wykonywał mi inny lekarz, nie Doktor Jastrzębski, co uważam za pozytywne, ponieważ zawsze to konsultacja u innego położnika. Jak najbardziej Doktor kieruje na wszelkie dodatkowe badania, kieruje do swoich kolegów (NFZ) jeśli potrzebna jest konsultacja u innego specjalisty i niezależnie od tego czy sam odbiera poród, czy inny lekarz to robi, Doktor Jastrzębski zawsze interesuje się swoimi pacjentkami przebywającymi na oddziale.Do tego jest sympatyczny, cierpliwy i zawsze wyczerpująco odpowie na każde pytanie.

 • Jestem pacjentką Dr Jastrzębskiego od lat. Prowadził moje dwie ciąże. Uważam, że to dobry fachowiec, cierpliwy, wszystko wytłumaczy - wystarczy zapytać. A to, że jest zawsze serdeczny i uśmiechnięty, to bardzo pozytywna cecha - nie rozumiem komentarzy, że uśmiech to nie wszystko. Oczywiście - nie wszystko, to dodatek do wysokich kompetencji tego lekarza. Urodziłam dwóch synów. Pomimo, że druga ciąża była zagrożona, doktor prowadził ja rozsądnie dawkując leki na podtrzymanie. Co bardzo ważne w takim stanie -zawsze wychodziłam z gabinetu pozytywnie nastawiona. Przez całą ciąże, gdy tylko coś mnie niepokoiło, mogłam przyjść do Niego w każdej chwili, nigdy nie brał pieniędzy za dodatkowe wizyty, zawsze wysłuchał i coś doradził. Dotrwałam tak do 38 tyg. Rodziłam w nocy (podczas dyżuru innych lekarzy) i pierwszą osoba, którą zobaczyłam po porodzie był właśnie Dr Jastrzębski - zaczął dyżur od wizyty w sali pooperacyjnej - przyszedł zapytać o moje samopoczucie!
  Czytałam negatywne opinie Pań, które straciły ciąże, czy urodziły chore dzieci. To straszny cios i na pewno nieopisany ból - z całego serca współczuję, ale czy rzeczywiście jest to wina lekarza? Nie wszystko da się zobaczyć na usg. Co więcej - to tylko sprzęt i tylko człowiek...czy naprawdę uważacie, że skoro ktoś jest lekarzem, to znaczy, że jest istotą nieomylną i wszechwiedzącą?
  Ania O.

 • Pan Doktor bardzo bardzo sie zmienił na gorsze od kilku lat. Oprócz miłego obycia wizyty u niego nie mają nic wspólnego z profesjonalną oceną sytuacji. Faktycznie prowadzi ciąże które same się prowadzą!!!! bezproblemowe - z tymi mu idzie super, nie zauwazył ogromnie poważnej wady u dziecka i dziecko urodziło się chore. Brak rozmowy, unikanie Wiem, ze nie jest to pierwszy przypadek. Nie zleca żadnych dodatkowych badań, bardzo często zdarzało się, że nie badał ginekologicznie tylko przez 2 miesiące robił jedynie usg, dodatkowo szyjka się skróciła i za wczesnie zrobiło się rozwarcie a doktor tego nie zauważył, Jeden wielki koszmar!!! jest przereklamowany , Niestety dziewczyny patrzycie na uśmiech i miłą rozmowę a przecież to nie zagwarantuje Wam dobrego prowadzenia ciąży. Ostrzegam i wiele innych dziewczyn też. Jesteśmy w kontakcie już z około 10 matkami których ciąże prowadził dr Jastrzębski, które bądź straciły dziecko bardzo wysoko w ciąży 6-5 miesiąc, bądź dziecko umarło po porodzie,bądź urodziło się chore i Pan doktor nic nie zauważył, rozłożył ręce i każdej z nas powiedział " takie rzeczy się zdarzają" ..............

 • Uwielbiam tego lekarza, byłam podczas ciąży u trzech innych (prywatnie) a do dr Jastrzębskiego chodzę do szpitala i przyjmuje mnie o wiele cieplej niż tamta reszta za pieniądze. Jest przesympatyczny, delikatny, wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia, zdecydowanie lekarz na 5! Ciąża jeszcze trwa, i mam nadzieje że doktor będzie u mnie na porodówce :) Pozdrawiam Pana doktora i sympatyczną Panią położną w wiśniowych włoskach która przyjmuje razem z nim w szpitalu na Paderewskiego :)

 • Bardzo zły lekarz. Brak profesjonalizmu. Dziewczyny weźcie sobie to do serca. Ja dopiero przekonałam się jak straciłam dziecko w 6 miesiącu. Słyszałam same dobre opinie o nim a po stracie okazało się że potrafi prowadzić ciąże które same by się prowadziły. Te z problemami odsyła do domu:(

 • Bardzo ciepły i przyjemny lekarz. Wyjaśnia wszystkie wątpliwości, radzi i przede wszystkim... słucha!!! Polecam Go wszystkim :)

 • Jestem pacjentką doktora od lat. Trafiłam do niego jako nastolatka kiedy podczas miesiączkowania traciłam przytomność. Inni lekarze nie potrafili mi pomóc. Jednak dr Jastrzębski wypisał mi odpowiednie leki i już od dawna mi się to nie zdarza. Później doktor zauważył u mnie nadżerkę. Zlecił badania, próbował wyleczyć to metodą nieinwazyjną, jednak nie udało się i konieczna była wypalanka. Nigdy nie zapomnę jak bałam się kiedy wchodziłam do gabinetu na ten zabieg, jednak doktor zrobił tot ak że nawet nie poczułam i w szoku byłam, kiedy powiedział, że już koniec. Zostałam stałą pacjentką doktora i zawsze kiedy idę na wizytę wiem, że za drzwiami gabinetu spotka mnie sympatia, uśmiech, rzetelne podejście i uczciwość. Teraz kiedy jestem już dorosłą kobietą doktor zdiagnozował u mnie pęcherzyki wokół lewego jajnika, nie pamiętam jak się to nazywa. Wytłumaczył mi wszystko co się z tym wiąże, jakie badania powinnam zrobić, jak o siebie zadbać itd. Jestem naprawdę bardzo bardzo zadowolona z tego lekarza i polecam naprawdę każdemu! A i wiem że ciążą dobrze się zajmuje, bo prowadził ciążę mojej znajomej.