dr n. med.

Arkadiusz Granek

Ortopeda

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 30 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Uprzejmie proszę o kontakt pod nr. + Dr n. med. Arkadiusz Granek wykonuje USG narządu ruchu, zarówno diagnostyczne jak i zabiegowe - nakłucia z podaniem leków pod kontrolą USG. ... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Uprzejmie proszę o kontakt pod nr. +
  Dr n. med. Arkadiusz Granek wykonuje USG narządu ruchu, zarówno diagnostyczne jak i zabiegowe - nakłucia z podaniem leków pod kontrolą USG. Posiada stosowne certyfikaty i świadectwa.
  Wykonuje artroskopie kolana oraz barku, w tym rekonstrukcje ACL, szycie stożka rotatorów barku, zabiegi naprawcze nawykowego zwichnięcia barku.
  Endoprotezy kolana i biodra.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Świętokrzyskie Centrum Medyczne Artmedik ( dawne SHL )Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Pan dr n.med Arkadiusz Granek jest profesjonalistą, Jest to jedyny lekarz, który zdiagnozował uszkodzone kolano i nakreślił sposób leczenia.Poświęcił znacznie więcej czasu, niż przewidywany był czas wizyty. Lekarz z powołania, z ogromną kulturą osobistą. Polecę go swej przyjaciółce, która od dłuższego czasu boryka się z bólem kolana i kostki po wypadku.

 • Wspaniały ciepły lekarz wzbudzający zaufanie. Wybitny chirurg. Miałam operacje haluksa w listopadzie 2016 r.w Szpitalu w Jędrzejowie. Operacja przebiegła pomyślnie, stopa cudowna. Jeżeli ktoś ma taki problem jak ja polecam tylko Pana doktora. Wspaniały.

 • Najlepszy specjalista ortopedii jakiego znam.
  Miałem rozerwane wszystkie wiązadła w lewym kolanie i w ciągu 9 miesięcy mogłem znów stabilnie stanąć na nogi.
  Bardzo go polecam.

 • M

  Najlepszy specjalista w zakresie ortopedii, wielki profesjonalizm, super podejście do pacjenta. Dokładnie informuje o zakresie i możliwościach  leczenia. Słucha tego co mówi pacjent. Polecam wszystkim potrzebującym.

 • R

  Doktor A. Granek jest świetnym specjalistą do pacjenta podchodzi z sercem, wysłucha, i podejmie odpowiednie kroki by wyleczyć.
  Ja borykałem się z notorycznym blokowaniem się kolana prawego, chodziłem po ortopedach i przepisywali tylko blokady i mówili że z tym trzeba już żyć ale Pan dr. Granek dokładnie zdiagnozował uraz i podjął odpowiednie kroki.
  15 lutego 2016 miałem zabieg szycia łękotki i po 2 miesiącach rehabilitacji w poradni Pana Granka, wróciłem do pracy.
  Nie odczuwam żadnego bólu i dyskomfortu.
  28 września mam zabieg rekonstrukcji ACL by wyleczyć kolano całkowicie.

  Dziękuje Panie Doktorze !!!!

 • K

  Polecam doktora Arkadiusza Granka wszystkim, którzy potrzebują pomocy bardzo dobrego specjalisty ortopedy. Jest lekarzem, który dokładnie wysłucha pacjenta. Widać, że to lekarz z powołania. Posiada ogromną wiedzę i poczucie humoru, wspaniały ortopeda.

 • T

  W lutym 2015 roku na skutek nieszczęśliwego upadku złamałem nogę. W szpitalu złamanie zostało zespolone śrubami . Śruby wyciągnięto i miało być Ok.Niestety . Pomimo niemal rocznej rekonwalescencji z włączoną rehabilitacją nie byłem w pełni sprawny - ból przy każdym kroku i po prostu kulałem . Lekarzy , u których się leczyłem twierdzili , że tak po prostu ma być . Inni , że pełnej sprawności już nie odzyskam i nie potrafili mi w sposób sensowny wytłumaczyć tego faktu .Nie mogłem w to uwierzyć . Szukałem, kluczyłem i w końcu we wrześniu 2015 roku trafiłem na świetnego lekarza Dr.Granka - i to tak blisko mojego miejsca zamieszkania, bo niecałe 6 km. Dr.Granek jest lekarzem godnym polecenia , wspaniałym fachowcem, miły i budzący zaufanie . Szczegółowo objaśnia przebieg leczenia. Cieszę się , że spotkałem takiego lekarza . W trakcie wizyty w gabinecie panuje wspaniała , luźna wręcz fantastyczna atmosfera takich lekarzy jak Dr. Granek brakuje w naszej polskiej służbie zdrowia, Już na pierwszej wizycie był w stanie powiedzieć co jest przyczyną mojego bólu , mojego utykania . Wytłumaczył mi w prostym , zrozumiałym języku bez trudnych lekarskich sloganów . W sposób obrazowy pokazał o co w tym wszystkim chodzi. Dostałam skierowanie na rezonans magnetyczny . Przy czym wspomnę , bo to ważne , wskazał , gdzie jest najtaniej . Wyniki rezonansu magnetycznego potwierdziły przypuszczenia Dr. Granka . Śruba , która przechodziła przez staw skokowy wyrządziła tam sporo " bałaganu " . Pod koniec listopada miałem już wykonany zabieg artroskopii stawu skokowego. Obecnie jetem niemal 2 miesiące po zabiegu i już mogę powiedzieć , że moja sprawność wraca 100 % do normy . Mówię prawie , bo ciągle się rehabilituje , przynajmniej raz w tygodniu. Różnica jest ogromna . :) Już mogę się pochwalić , że w Sylwestra byłem w moich ukochanych Tatrach - a bez bez pasji jaką są góry nie był bym tym samym człowiekiem. Polecam wszystkim i każdemu z osobna Doktora Granka .

 • B

  Wspaniały, kompetentny Lekarz z powołaniem. Dr Granek podchodzi do pacjenta z sercem, przede wszystkim umie słuchać - co jest bardzo rzadko spotykane wsród lekarzy. Dysponuje ogromną i aktualną wiedzą medyczną. Najlepszy ortopeda - jedyny spośród wielu specjalistów w pełni zdiagnozował i wyleczył (operacyjnie) moje schorzenie. Polecam :)

 • B

  Dr A. Granek jest lekarzem godnym polecenia. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, rzeczowo i zrozumiale tłumaczy problem schorzenia oraz sposób leczenia. Trafnie postawił diagnozę - uszkodzenie więzadła mcl kolana. Dzięki panu dr Grankowi oraz współpracującemu z nim rehabilitantem szybko wracam do zdrowia.
  Pozdrawiam, Beata.

 • M

  Ortopeda dr. Arkadiusz Granek rekonstruował moje zerwane wiązadło krzyżowe przednie w styczniu 2015 , w trakcie zabiegu okazało się że poważnie uszkodzona jest także łąkotka, ( uszkodzenie typu rączka od wiadra ). Doktor podjął się zszycia łąkotki, a następnie operował ACL. Dziś mija 13 tygodni od operacji, kolano działa, łąkotka się trzyma, wiązadło całe, sprawnie chodzę, jeszcze nie biegam bo rehabilituję kolano ale sukcesywnie wracam do sprawności.
  Trzeba przyznać że ortopeda ma świetny kontakt z pacjentem co w połączeniu z fachową wiedzą wpływa na bardzo dobrą ocenę Ortopedy. Polecam