dr n. med.

Arkadiusz Granek

Ortopeda

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 52 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Uprzejmie proszę o kontakt pod nr. +
Dr n. med. Arkadiusz Granek wykonuje USG narządu ruchu, zarówno diagnostyczne jak i zabiegowe - nakłucia z podaniem leków pod kontrolą…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Uprzejmie proszę o kontakt pod nr. +
  Dr n. med. Arkadiusz Granek wykonuje USG narządu ruchu, zarówno diagnostyczne jak i zabiegowe - nakłucia z podaniem leków pod kontrolą USG. Posiada stosowne certyfikaty i świadectwa.
  Wykonuje artroskopie kolana oraz barku, w tym rekonstrukcje ACL, szycie stożka rotatorów barku, zabiegi naprawcze nawykowego zwichnięcia barku.
  Endoprotezy kolana i biodra.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
57 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Świętokrzyskie Centrum Medyczne ArtmedikUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Po jednej wizycie za dużo nie mogę powiedzieć, ale jeśli chodzi o Pana dr to widać, że zna się na swojej profesji.
  To zdecydowanie polecam. Wyrozumiały, pełen empatii.

  Jedyne zastrzeżenie to do sposobu rejestracji pacjentów pani w rejestracji dzwoni żeby wcześniej być niż umówiona wizyta, a później i tak się czeka ...

 • A
  Lokalizacja: Świętokrzyskie Centrum Medyczne Artmedik

  Pan Doktor bardzo konkretny, szczegółowy , potrafi wytłumaczyć w sposób zrozumiały proces operacji i późniejszej rehabilitacji. Jest bardzo miły i cierpliwy do swoich pacjentów ,widać że Doktor jest z powołania lekarzem , bardzo się ciesze z wizyty . teraz czekam na operacje i późniejsze rezultaty. Polecam na 110% !!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny specjalista, szybko i trafnie diagnozował przyczynę dolegliwości. Lekarz szukający w razie potrzeby nietuzinkowych rozwiązań, by jak lepiej pomóc choremu. W obyciu pełen empatii dla pacjenta.

 • Lokalizacja: FamilyORTO MIKOŁÓW Centrum MedyczneUsługa: problem z kolanem

  W podejściu do pacjenta doktor Granek charakteryzuje się życzliwością i profesjonalizmem. Sposób w jaki zostało odbudowane ACL mojego lewego kolana, nie budzi żadnych zastrzeżeń. Brak komplikacji pooperacyjnych potwierdza wysokie kwalifikacje Pana doktora.

 • P
  Lokalizacja: Świętokrzyskie Centrum Medyczne ArtmedikUsługa: operacja palucha koślawego

  Do Pana Doktora trafiłam przypadkowo i jak się okazało to najlepszy przypadek jaki mnie spotkał. Borykałam się z problemem halluxa. Pan Doktor na pierwszej wizycie zdiagnozował mnie i już wtedy po obejrzeniu stopy i zdjęcia RTG wiedział jaką metodą będzie mnie leczył. Wszystko dokładnie wyjaśnił i przedstawił jak będzie wyglądał cały proces leczenia. Pan Doktór zastosował metodę Chevrona. Wykonano u mnie osteotomię I kości śródstopia i uwolnienie boczne przywodziciela palucha, dzięki czemu hallux nie odrośnie. Operacja została przeprowadzona w Kieleckim szpitalu św. Aleksandra. Wszystko trwało błyskawicznie, po 3 dniach spędzonych w szpitalu mogłam wrócić do domu. Dziś mija 5 tygodni od operacji i już za tydzień będę mogła zacząć normalnie chodzić. Stopa jest już piękna. Długo zastanawiałam się zanim poddałam się leczeniu operacyjnemu. Słyszałam wiele historii przepełnionych bólem i niezadowoleniem. Teraz przekonałam się na własnej skórze, że nie ma się czego bać, nic mnie nie bolało, powikłań żadnych nie ma, a już wkrótce będę mogła cieszyć się swobodnym chodzeniem bez odczuwania dyskomfortu. Szczerze polecam Pana Doktora Granka, gdyż czyni cuda :) Jeśli operacja to tylko u niego. Świetny specjalista, a przy tym miły i ciepły człowiek z pełną kulturą osobistą. Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

 • Lokalizacja: Świętokrzyskie Centrum Medyczne ArtmedikUsługa: rekonstrukcja kolana

  Pan dr n.med. Arkadiusz Granek to profesjonalista w każdym calu.Trafiłem na wizytę przez przypadek,ale nie żałuję!Mój problem został szybko zdiagnozowany oraz wytłumaczony bardzo sensownie i w przejrzysty sposób.Podkreślam,że jestem z zawodu fizjoterapeutą i nie łatwo mnie przekonać do wszystkich teorii.Tutaj jednak doktor był na tyle przekonujący i konkretny,że długo nie zastanawiałem się nad decyzją.W tym momencie jestem 9 tygodni po zabiegu rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego metodą tradycyjną,czyli pobraniem przeszczepu z mięśnia półścięgnistego i smukłego.Jestem bardzo zadowolony z efektów zabiegu i przeprowadzonej fizjoterapii.Podkreślam,że Pan doktor jest bardzo wymagający w stosunku do siebie i pacjenta odnośnie leczenia,ale to razem wzięte daje bardzo pozytywne efekty.Takt i kultura osobista oraz duża wiedza merytoryczna wyróżnia tego lekarza.Jeszcze raz bardzo dziękuję za okazaną pomoc.Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo konkretny szczegłólowy,potrafi wytłumaczyć pacjentowi proces leczenia i rehabilitacji tak żeby było zrozumiałe dla każdego.Polecam bardzo dobry specjalista.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Świętokrzyskie Centrum Medyczne ArtmedikUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Pan doktor jest profesjonalistą, przy tym miły i kulturalny. Podchodzi do pacjenta w sposób kompleksowy, dokładnie analizuje wyniki badań przed postawieniem ostatecznej diagnozy . Szczegółowo tłumaczy pacjentowi na czym polega schorzenie, jakie są możliwości leczenia.

 • R

  Dr Granek. Pełen profesjonalizm, olbrzymia wiedza i umiejętności, znakomite podejście do drugiego człowieka.Jedyny lekarz a odwiedziłem ich kilku którego interesuje płyta z rezonansu a nie tylko opis.Szczegółowo wyjaśnia co dolega i co trzeba wykonać ewentualnie jaką metodą. Jestem po zszyciu ACL metodą Internal Bracing to metoda, która zachowuje własne uszkodzone więzadło.
  Metoda ta pozwala naprawić więzadło, czyli doszyć do miejsca skąd jest oderwane, dodatkowo wzmacniając taśmą,dodatkowo mam zszytą uszkodzoną łąkotke .Po 2-tygodniach pełen wyprost ,po 9-tygodniach zgięcie 120' brak obrzęku. stabilne kolano jeszcze tylko rehabilitacja ale efekty przewyższają moje oczekiwania .Bardzo polecam zadowolony pacjent.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor to profesjonalista. Trafiłem do niego po rtg na którym nie było złamania. Pan doktor po minucie już stwierdził, że jest inaczej. Takich ludzi ze świecą szukać. To lekarz z powołania. Empatyczny, uprzejmy, zabawny. Człowiek brylant.