dr n. med.

Arkadiusz Głowania

Internista, Diabetolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

12 lat pracy w Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych i Diabetologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, przebyte szkolenia w zakresie jakości opieki medycznej (m.in. szkolenie EBM… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • 12 lat pracy w Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych i Diabetologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, przebyte szkolenia w zakresie jakości opieki medycznej (m.in. szkolenie EBM w Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia w Krakowie, szkolenie System Zarządzenia Jakością i Audit Wewnętrzny),
  praca doktorska o tematyce naczyniowych powikłań cukrzycy,
  -wizyty domowe na terenie: Warszawa - Bródno, Białołęka, Targówek, Zacisze, Marki - część przylegająca do Warszawy,
  -leczenie chorób internistycznych (choroby wieku dorosłego - nadciśnienie tętnicze, hipercholesterolemia, choroby serca, płuc, układu pokarmowego, tarczycy, niedokrwistości, infekcje wirusowe i bakteryjne, inne wewnętrzne),
  -leczenie cukrzycy, stanów przedcukrzycowych oraz powikłań cukrzycy, prowadzenie cukrzycy ciążowej,
  -zaświadczenia o czasowej niezdolności do pracy,
  -dni i godziny przyjęć: uzgadniane telefonicznie , szczegóły dotyczące zamawiania wizyt na stronie interna.strefa.pl),
  -strona www:
  http://interna.strefa.pl/

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Diabetologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Bardzo dobry lekarz. Byłam już na jego dwóch wizytach w Lux Medzie i za każdym razem był miły i rzeczowy. Zawsze wysłucha i stara się pomóc.

 • Dawno nie spotkałam takiego lekarza! Pan Doktor jest bardzo skrupulatny i konkretny. Ma ogromną wiedzę nie ograniczającą się do szablonowych diagnoz. Dokładnie wytłumaczył mi wszystko na temat mojej przypadłości, analizując ją pod różnym kątem. Polecam Pana Doktora w 100%:)

 • Do Pana doktora przyszedłem do przychodni LuxMed, gdzie płacę abonament ponad 300zł miesięcznie, a z wizyty u internisty nie korzystałem już ponad pół roku.
  Ponieważ Pan doktor miał ponad 30 minut opóźnienia w przyjmowaniu pacjentów (nie przeprosił za opóźnienie) postanowiłem jak najszybciej przedstawić moją sprawę.
  Powiedziałem, że wizyta moja nie dotyczy moich schorzeń, ale jestem z prośbą o wypisanie skierowania na podstawowe badania krwi do sanatorium (tj. tylko morfologia i OB.)
  Otrzymałem stanowczą odpowiedź, że mogę tylko otrzymać badania zgodne z dokumentacją pacjenta. Z przykrością zaakceptowałem tę informację.
  Pan doktor podniesionym głosem kontynuował, że nie będzie wypisywał tego, o co ja proszę, bo nie jest moją sekretarką. Wtedy zwróciłem uwagę Panu doktorowi, że wobec pacjenta zachowuje się niegrzecznie i czy nie zależy mu na opinii pacjenta.
  To stwierdzenie bardzo wzburzyło Pana Doktora. Równocześnie zauważyłem, że kartka ze zleconymi dla mnie badaniami została już wydrukowana, a Pan doktor tylko stale stukał w klawisze komputera. Starałem dopytać się Pana doktora jakie badania otrzymałem.
  W końcu otrzymałem odpowiedź: „ potrafię czytać to przeczytam sobie..”
  Równocześnie zostałem pouczony, że reklamacje należy składać w przychodni lub
  u dyrektora medycznego, a nie wypisywać żale pod prywatną praktyką Pana Doktora.
  Czy mam rozumieć Panie Doktorze, że uprzejmość i grzeczność w Pana praktyce
  lekarskiej obowiązuje tylko podczas wizyt w Pana prywatnym gabinecie, a w przychodni
  Lux Med już nie???
  Czy Pan Doktor leczy inaczej w swoim prywatnym gabinecie, a inaczej w przychodni
  Lux Med???
  Zgodnie z Pana zaleceniami nie będę anonimowy.
  Podczas rozmowy z Dyrektorem Medycznym prosiłem o konfrontację z Panem Doktorem za jawne obrażanie mnie (cytowany tekst poniżej) - okazało się to niemożliwe.
  Na koniec zacytuję Pana Doktora wpis do mojej karty elektronicznej, który Pan Doktor tak długo wklepywał do komputera.
  Cytuję:
  „Pacjent zgłosił się z żądaniem zlecenia badań do sanatorium w ramach NFZ, odmówiłem zlecenia badań na życzenie NFZ, zleciłem badania zgodnie z dokumentacją pacjenta w Lux Med .. (tu następuje wymienienie chorób)…
  Pacjent na wizycie napastliwy, niegrzeczny, utrudnia mi nawet pisanie dokumentacji,
  Obraża mnie, szantażuje mnie negatywnymi opiniami na temat wizyty.
  Badania fizykalne:
  Badanie niemożliwe do przeprowadzenia ze względu na niegrzeczne zachowanie pacjenta…”
  Cały cytowany tekst jest wielkim wierutnym kłamstwem.
  Zacytowałem to Wam szanowni pacjenci, ku Waszej rozwadze.
  W. Czajkowski

  dr n. med. Arkadiusz Głowania2016-02-12

  Drogi Panie, chyba nie sądzi Pan że ktokolwiek uwierzy w takie bajeczki, że Pan był grzeczny, przyszedł Pan pokornie do lekarza, a lekarz był niegrzeczny. Obydwaj dobrze wiemy że na wizycie zachowywał się Pan w sposób skandaliczny, za Pana zachowanie nie dałbym nawet jednej gwiazdki. Widać że dla Pana normą jest wymuszanie badań których nie obejmują warunki Pańskiego abonamentu, na dodatek robi Pan to w sposób bardzo nieładny. Zapewne nie chodzi Pan do banku i nie wymusza na kasjerce wypłacania większych kwot niż Pan ma na koncie, ale pójście do lekarza i wymuszanie nienależnych badań jest w porządku. Przebieg wizyty był dokładnie taki jak opisałem w dokumentacji, dobrze Pan o tym wie, zostało to zgłoszone jako agresja pacjenta wobec lekarza, proszę oczekiwać dalszych konsekwencji swojego zachowania. Natomiast ku przestrodze innym pacjentom – uprzedzam że nie zlecam badań których nie obejmują warunki abonamentu, tego oczekuje ode mnie mój Pracodawca w ramach dysponowania jego pieniędzmi.

 • A

  Bardzo dokładny , profesjonalny , miły doświadczony lekarz. Wysłuchał opisu problemu, opowiedział jakie są możliwości i wypisał leki. Widać że ma bardzo duże doświadczenie a przy okazji jest osobą bardzo kulturalną (co nie jest takie oczywiste w przypadku niektórych lekarzy). Najlepszy internista z jakim miałam do czynienia bardzo polecam.

 • J

  Dziś skorzystałem z usług Pana Arkadiusza. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Kontaktowy, profesjonalny. Osłuchał mnie, zmierzył ciśnienie, wszystko jak należy. Nie było problemu ze skierowaniem na RTG. Polecam!

 • R

  Najlepszy Doktor jakiego spotkałam. Diagnoza choroby i porada lekarska całkowicie trafna i wyczerpująca. Doktor zadaję bardzo dużo pytań i na wszystkie pytania przeze mnie zadawane skrupulatnie odpowiada. Skierowanie na badania i recepty na leki bez problemu. Z wizyty za każdym razem wychodzę zadowolona. Wiem, że można doktorowi ufać i na nim polegać. Jeśłi tylko mam taka możliwość wybieram Doktora Arkadiusza Głowanię - jest najlepszy - moge Pana polecić z czystym sumieniem

 • C

  Trafiłam do Pana doktora po dwóch tygodniach strasznego kaszlu, początkowo trwał on chwilę, z biegiem czasu był coraz silniejszy i czas jego występowania był dłuższy. Dodatkowo od trzech dni miałam gorączkę do 40 stopni, której nie mogłam zbić, oraz zaczęły się pojawiać duszności.
  Na wizycie Pan doktor sprawiał wrażenie jakby w ogóle mnie nie słuchał, stukał coś ciągle w klawisze i nawet na mnie nie patrzył. Zainteresowały go tylko moje oczy, które były przekrwione ( mam tak zawsze, kiedy tylko coś mi dolega, lub gdy po prostu jestem przemęczona). Próbowałam Panu wytłumaczyć, że nie przyszłam tu z oczami i moim problemem jest kaszel, który nie pozwala mi już zasnąć ani normalnie funkcjonować, ale nie przyniosło to skutku. Dostałam tabletki na alergię i polecenie zażywania nurofenu w razie gorączki. Prosiłam o lek na kaszel, ale Pan Doktor spojrzał tylko na mnie wymownie i wstał zapraszając kolejnego pacjenta. Dodam, że była to wizyta prywatna.
  Po czterech dniach trafiłam do szpitala z ostrym masywnym obustronnym zapaleniem płuc, lekarze byli przerażeni moim przypadkiem i pytali, czemu wcześniej nie zgłosiłam się do lekarza...
  Po dwóch tygodniach hospitalizacji, antybiotyków, sterydów na duszności, inhalacji i leżenia pod tlenem zaczęło mi się poprawiać. Na szczęście w szpitalu trafiłam na bardzo dobrych specjalistów.
  Nie polecam Pana doktora nikomu.

  dr n. med. Arkadiusz Głowania2015-01-18

  Przykro mi, ale lekarze nie mogą dawać gwarancji powodzenia leczenia, robimy wszystko żeby pomóc, w miarę możliwości. Pani opinia jest krzywdząca, po pierwsze nigdy nie była Pani prywatną pacjentką mojej praktyki lekarskiej, a wystawiła Pani opinię mojej prywatnej praktyce. Jak przypuszczam była Pani w przychodni w której pracuję i jeżeli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości co do jakości przyjęcia - powinna się Pani zwrócić do Dyrektora medycznego placówki, a nie wypisywać swoje wrażenia pod moją prywatną praktyką. Po drugie została Pani zbadana, łącznie z osłuchiwaniem płuc i gdyby w czasie wizyty były jakieś zmiany nad płucami poinformowałbym o tym Panią, poza proponowanym leczeniem nie mam innego wpływu na dalszy przebieg choroby, zależy on również od sił obronnych organizmu jak i zjadliwości wirusa czy bakterii. Jeżeli stan się pogarszał należało zgłosić się ponownie na wizytę. Anonimowe wyżywanie się na lekarzu nie rozwiąże Pani problemów. Szczególnie że miejsce pod którym Pani przelewa żale nie dotyczy miejsca do którego zgłosiła się Pani na wizytę. Moje stukanie w czasie wizyty na klawiaturze oznacza że została sporządzona dokładna dokumentacja wizyty i rozstrzygnie wszystkie Pani wątpliwości. Uprzejmie proszę na następny raz skorzystać z możliwości złożenia reklamacji w przychodni lub spotkania się z dyrektorem medycznym i nie wypisywanie pod moją praktyką opinii które jej nie dotyczą.

 • Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Wysłuchał mnie, zadawał pytania, tłumaczył co mi dolega i prawdopodobnie dlaczego. Przepisał leki i skierował na badania. Polecam.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online