Arkadiusz Cichocki

Lekarz rodzinny

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

  Lekarz który ma cudowne podejscie do dzieci.Antybiotyk przepisuje tylko kiedy naprawde niema innego wyjscia.Jeszcze nigdy nie pomylił się z diagnozą.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  22 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

   Lekarz który ma cudowne podejscie do dzieci.Antybiotyk przepisuje tylko kiedy naprawde niema innego wyjscia.Jeszcze nigdy nie pomylił się z diagnozą.

  • Lokalizacja: Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

   Pan Cichocki od 8 lat ma pod opieką moje córki i jestem z niego bardzo zadowolona a przede wszystkim dziewczyny z przyjemnością chodzą do niego jest bardzo spatyczny, miły, wesoły i złego słowa nie można powiedzieć o Panie Doktorze ????

  • M
   Lokalizacja: Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

   lekarz z powołania :) najlepszy pediatra zostaje po godzinach by wzystkie dzievicaczki przyjąć bywało ze po swojej pracy przyjechał za darmo z wizyta domową szczerze polecam i oby takich lekarzy było jak najwięcej

  • N

   Prawdziwy pediatra z powołania. Każdy lekarz pracujący z dziećmi powinien brać przykład z Doktora Cichockiego. Przez te 4 lata, które minęły od diagnozy choroby nowotworowej Adasia byliśmy już w niejednym szpitalu i poznaliśmy niejednego lekarza. Tacy lekarze jak Doktor Cichocki to prawdziwy skarb. Adaś alergicznie reaguje na wszystkie "białe fartuchy" a do gabinetu Doktora Cichockiego wbiega z uśmiechem.

  • N

   Od 'nasego pana dotola' wychodzi się z dobrą diagnozą i w dobrym humorze. Jestem pod wrażeniem zaangażowania, z jakim prowadzi poradnię pediatryczną przy ul. Solnej – można tam uwierzyć, że publiczna służba zdrowia ma szansę dobrze działać. Stawia trafne diagnozy, którym ufam bardziej niż opiniom specjalistów. Zaleca antybiotyki gdy są konieczne, nie zaleca gdy nie są. Ma rewelacyjny kontakt z dziećmi i przeprowadza badanie w bardzo delikatny sposób – nasze dzieci uśmiechają się podczas wizyt u Pana Doktora, a płaczą i wyrywają się u innych lekarzy.

  • M

   Po dzisiejszej wizycie w ramach abonamentu LUX MED mogę tylko potwierdzić wszystkie pozytywne opinie. Pan Arkadiusz uważnie słucha rodzica i ma świetny kontakt z dzieckiem - nawet takim bardzo uczulonym na białe kitle. Poza tym, wspólnie z rodzicem zastanawia się nad najlepszym wyjściem i nienachalnie sugeruje rozwiązania. Synek ma specjalne potrzeby i ten lekarz absolutnie doskonale je rozpoznaje - w przeciwieństwie do innych lekarzy z LUXMED, nie było żadnego problemu w tym, aby Pan Arkadiusz umówił nas na wizyty u kilku specjalistów - tak na wszelki wypadek. Chociaż przyjmuje po drugiej stronie miasta, mam pewność, że zostajemy z nim :))

  • A

   Do doktora Cichockiego trafiłam dzięki pozytywnym rekomendacjom na tym portalu. Niestety naszą wizytę potraktował rutynowo. To prawda, że jest opanowany, ale wypowiadał się tak cicho pod nosem, że niejednokrotnie musiałam dopytywać o diagnozę lub dalsze objaśnienia. Zależało mi na poradzie w kwestii opóźnienia pierwszych szczepień, jednak w tym temacie poczułam się zlekceważona i potraktowana z góry. Rekompensatą jest jego podejście do dziecka - uśmiechał się, zagadywał spokojnym tonem, badanie przeprowadził w sposób delikatny.

  • Mój 5,5 letni syn od początku leczy się u dr Cichockiego i nie można powiedzieć o nim złego słowa. To lekarz z powołania! Zawsze trafnie diagnozuje i znajduje najlepsze rozwiązania. Nawet w kryzysowych sytuacjach można na niego w 100% liczyć. Poza tym jest też sympatyczny i podchodzi do ludzi z wielkim szacunkiem. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak dr Cichocki, życie byłoby zdrowsze i piękniejsze.

  • M

   Nigdy wcześniej nie spotkałam takiego Lekarza. Piszę Lekarza przez duże "L". Jeżeli ktoś nie wierzył - jak ja - że są Lekarze "z powołania", to powinien umówić się na wizytę! ZAWSZE uśmiechnięty, ZAWSZE miły, spokojny, opanowany i z anielską cierpliwością!!! Cóż, reakcje młodej mamy mogą być niejednokrotnie nieadekwatne do sytuacji, Pan Doktor zawsze uspokoi, zawsze znajdzie czas (nawet po swoich godzinach pracy). A to wszystko wcale nie prywatnie, tylko na NFZ! Też nie wierzyłam, póki się nie przekonałam! Polecam z czystym sumieniem.

  • A

   O Panu Doktorze złego słowa nie można powiedzieč-poprostu idealny. Ma doskonałe podejście do dzieci, zawsze uśmiechnięty i spokojny mimo ogromnej liczby małych pacjentów. Jest naszym lekarzem rodzinnym od 5 lat i ZAWSZE mogę, a w zasadzie możemy całą rodziną na niego liczyć. Niezwykle ciepły i kompetentny Lekarz. Prawdziwy z powołaniem służący swoją wiedzą chorym...A dzieci rzeczywiście Go uwielbiają !!!!! Doktorze Dziękuję Panu za opiekę nad moją rodziną i pomoc w moim leczeniu. Za dobre słowo i wsparcie..
   .życzę dużo zdrowia i więcej chwil wytchnienia...

   Agnieszka ;)