Lek.

Antoni Leja verifiedCreated with Sketch.

Lekarz w trakcie specjalizacji

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • S
  Lokalizacja: Wizyty Domowe Praktyka Lekarska Antoni Leja

  Polecam ! Pomógł nam przy chorobie syna - szybko zdiagnozował i przepisał odpowiednie leczenie. Przy okazji bardzo sympatyczny, wszystko spokojnie i cierpliwie wyjaśnił. Całość na najwyższym poziomie, polecamy z pełną odpowiedzialnością.

 • Szukasz lekarza w trakcie specjalizacji? Pacjenci polecają:

  Alicja Adaszewska
  Alicja Adaszewska
  Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej, Lekarz w trakcie specjalizacji
  Al. Jerozolimskie 65/79, Warszawa

  Natalia Kowalczyk-Zuchora
  Natalia Kowalczyk-Zuchora
  Stomatolog, Lekarz w trakcie specjalizacji, Stomatolog dziecięcy
  Koszykowa 78, Warszawa
  Przeprowadzony został wywiad, ocena stanu zębów i dziąseł. Zastosowany został preparat wspomagający leczenie.… więcej

  Tomasz Oleksik
  Tomasz Oleksik
  Ginekolog, Lekarz w trakcie specjalizacji
  Biały Kamień 7, Warszawa
  Lekarz konkretny i znający się na swojej pracy. Czułam się konfortowo. Dostałam wszelkie potrzebne informacje.… więcej

  Anna Stempkowska-Najbar
  Anna Stempkowska-Najbar
  Diabetolog, Endokrynolog, Lekarz w trakcie specjalizacji
  Bitwy Warszawskiej 1920r. 10 m 23, Warszawa
  Pani doktor to bardzo miła,rzeczowa osoba. Już podczas pierwszej wizyty trafnie zdiagnozowała moją chorobę. Leczenie… więcej

  Paweł Marczak
  Paweł Marczak
  Pediatra, Pulmonolog, Lekarz w trakcie specjalizacji
  Białobrzeska 13a, Żołynia
  Pan doktor jest bardzo mily, kompetentny. Ma bardzo dobre podejscie do dziecka. Wysluchal naszego problemu, dokladnie… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Witam serdecznie wszystkich Pacjentów,

   Obecnie odbywam specjalizację z chirurgii ogólnej w szpitalu św. Anny w Piasecznie.

   Ukończyłem studia na wydziale lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2014 roku.
   W trakcie stażu pracowałem w szpitalu MSWiA w Warszawie w oddziale ginekologii oraz w szpitalu powiatowym w Grójcu w oddziale chirurgicznym.

   Interesuję się chirurgią zabiegową, w szczególności proktologią. Stale aktualizuję i poszerzam swoją wiedzę uczęszczając na wiele kursów i konferencji medycznych.

   W trakcie konsultacji lekarskiej bardzo mi zależy, żeby Pacjent czuł się potraktowany profesjonalnie i komfortowo, zawsze udzielam jak najpełniejszej, wyczerpującej informacji o chorobie i możliwościach leczenia.

   Serdecznie zapraszam wszystkich Pacjentów na konsultacje i zabiegi chirurgiczne, proktologiczne i flebologiczne w gabinecie Ars Estetica w Warszawie. Dojeżdżam również do Pacjentów na wizyty domowe w Warszawie, Piasecznie i okolicach - zdejmuję szwy po operacji, wykonuję małe zabiegi u leżących Pacjentów jak leczenie odleżyn, itd itp.

  Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna

  Choroby

  • wizyty domowe
  • oddział chirurgiczny szpitala św. Anny w Piasecznie
  • Chirurgia, flebologia i proktologia w Ars Estetica w Warszawie

  Usługi

  Wizyty Domowe Praktyka Lekarska Antoni Leja

  Polna, 05-552 Warszawa, mazowieckie

  Wizyta domowa od 200 zł
  Leczenie ran przewlekłych 250 zł
  Leczenie odleżyn 250 zł
  Konsultacje 200 zł
  Zdjęcie szwów po operacji 250 zł
  Wizyty domowe 200 zł

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Antoni Leja
  Antoni Leja
  Lekarz w trakcie specjalizacji
  Piaseczno
  Pani/Pana objawy sugerują podłoże migrenowe, szczególnie przy prawidłowym MRI. Proszę skonsultować się z neurologiem odnośnie dalszego leczenia i diagnostyki.

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • S
   Lokalizacja: Wizyty Domowe Praktyka Lekarska Antoni Leja

   Polecam ! Pomógł nam przy chorobie syna - szybko zdiagnozował i przepisał odpowiednie leczenie. Przy okazji bardzo sympatyczny, wszystko spokojnie i cierpliwie wyjaśnił. Całość na najwyższym poziomie, polecamy z pełną odpowiedzialnością.

  • D
   Lokalizacja: EMC Szpital Św. Anny w PiasecznieUsługa: usunięcie zmiany nowotworowej

   Doskonały lekarz, bardzo miły, rzeczowy i profesjonalny. Pilnie potrzebowałam interwencji chirurga. Pan doktor przyjął mnie już następnego dnia. Zabieg odbył się w miłej atmosferze. Bardzo dziękuję i polecam.

  • Lokalizacja: Ars Estetica – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

   Pan doktor jest bardzo kompetentny, sympatyczny i rzeczowy. Udzielił mi wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania. Kontakt z Panem doktorem jak zawsze profesjonalny. Gorąco polecam.

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja proktologiczna

   Męczyłem się z hemoroidami chyba z 10 lat. Od jesieni do wiosny krwawienia dopadały mnie w najmniej spodziewanych okolicznościach i stały się już bardzo krępujące. Wybrałem dr Leję z internetu na chybił-trafił i to był celny strzał. Szast, prast i po problemie. Zabieg nie jest przyjemny, ale to samo może powiedzieć lekarz, który wykonał go sprawnie przy minimum cierpień pacjenta. Polecam!!!

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Wyjątkowy Lekarz, Wyjątkowy Człowiek! Nie ma skali ocen, opisującej uratowanie komuś życia. Dość powiedzieć, że gdyby nie interwencja Pana Doktora, to pasywność praktyk lekarskich testowanych przez Jego kolegów po fachu, wysłałyby moją Mamę w zaświaty. Nikomu, kto opiekuje się osobą chorą onkologicznie, nie trzeba tłumaczyć, że wtedy cierpi cała rodzina. Pan Doktor świetnie to rozumie i bardzo profesjonalnie i taktownie ogarnia całość zagadnienia. Dzięki Jego opiece Mama czuje się leczona i zaopiekowana, a ja mam oparcie w Kimś mądrym i solidnym. Panie Doktorze - z całego serca dziękuję! A Państwu, z przyjemnością, rekomenduję tego Lekarza. Lidia Kucharska

  • M
   Lokalizacja: Flebonet

   6 dla Pana doktora Doktora! Dr Antoni Leja -
   Wspaniały lekarz, polecam wszystkim wizytę u Pana Doktora.
   Przede wszystkim ogromna fachowość w podejściu do pacjentki.
   Wizyty odbywają się bez pośpiechu w przemiłej atmosferze i co najważniejsze z poszanowaniem intymności pacjentki.
   Warto także dodać że Pan Doktor tłumaczy wszystko bardzo przystępnym językiem bez medycznych zawiłości, nie pozostawia pacjentki z wątpliwościami dzięki czemu wychodząc z gabinetu można poczuć się spokojnie a także z pełną wiedzą medyczną dotyczącą swojego stanu zdrowia a także słuszności ewentualnego leczenia, które jest dostosowane do najnowszych i najwyższych standardów medycznych.
   Do tego Dr Leja to lekarz z powołania i przede wszystkim "prawdziwy człowiek " - co bardzo ważne. Pełen profesjonalizm ! Byłam u Pana Dr pierwszy raz i odrazu poczułam do niego sympatię, co pozwoliło mi nie czuć żadnej bariery przed Panem Dr. Z całą pewnością Dr Antoni Leja posiada ogrom wiedzy w różnych tematach i naprawdę widać, ze jego zawód - to jego pasja. Pan Doktor dokładnie tłumaczy na czym polega problem pacjenta i zabieg , i pomimo specyficznej „pozycji” podczas badania potrafi rozluźnić pacjentkę, ale przede wszystkim dba o komfort.
   Cała wizyta odbyła się bez pośpiechu. A to naprawdę rzadkość ze strony lekarzy. Pan Doktor mimo młodego wieku, posiada ogrom wiedzy i doświadczenie. Do tego bardzo uprzejmy, kompetentny i kulturalny. 
   Widząc, takiego lekarza - myślę, że jest jeszcze nadzieja jeśli chodzi o medycynę w Polsce. 
   Pan Doktor, słucha pacjentki, cierpliwie tłumaczy i mimo, dużej ilości zadawanych pytań - na nie odpowiada. Pan Doktor Antoni Leja to lekarz do którego mam zaufanie i lekarz, który dba o zdrowie pacjentki a przede wszystkim troszczy się o zdrowie po zabiegu.
   Po przeczytaniu Jego osiągnięć, jestem mile zaskoczona, bo trafiłam do Pana Doktora, przez przypadek :-) Pełen podziw dla Niego, że osiągnął tak dużo w tak krótkim czasie. Jest Świetnym Doktorem.
   Dużo innych lekarzy, powinno brać z Niego przykład.
   Mam nadzieję, że wyzdrowieje. Dziękuje Panie Doktorze ;) i raz jeszcze pozdrawiam Monika Iwaszkiewicz.

  • E
   Lokalizacja: Ka-MedicaUsługa: owrzodzenia żylakowe

   Witam.Wizyta przeprowadzona profesjonalnie.W miłej atmosferze Pan Doktor zajął się mną fachowo .Nareszcie trafiłam na lekarza z którego wizyty jestem zachwycona.Polecam Dr.Leja.

  • M

   Wizyta przeprowadzona profesjonalnie i w miłej atmosferze. Dr Leja szybko postawił diagnozę i przypisał odpowiednie leki.

  • Witam, Pan Doktor odwiedził nas w domu na mały zabieg. Czekaliśmy około 40 min a Wizyta trwała około 30 min, Bardzo rzetelnie podszedł do sprawy, wszystko wytłumaczył za co dziękuję. Polecam serdecznie Pana Doktora Leję oby więcej takich ludzi na tym świecie.

  • M

   Wizyta domowa do naszego maluszka. Podejście Pana doktora wzorowe. Przemiły człowiek. Maluszek miał wysoką temperaturę i ból brzucha, głowy, obawialiśmy się o infekcję. Szybka diagnoza początku udaru słonecznego, przegrzanie. Dodam że była 4 w nocy a w domu jeszcze drugie dziecko więc nie jak nie mogliśmy dostać się do Szpitala. Szczerze polecamy.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG