lek. dent.

Anna Ziąber

Stomatolog

13 opinii +dodaj

Umów wizytę 179 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Wydziału Lekarsko - Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W codziennej praktyce zajmuję się leczeniem zachowawczym, endodoncją i protetyką. W swojej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Family Dental Care Centrum Stomatologii i Ortodoncji

  Polecam w 100%! Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, miła atmosfera oraz dobry kontakt z p. Doktor. Leczenie zębów przebiega bezboleśnie, w komfortowych warunkach oraz bez pośpiechu (co jest miłą zmianą w porównaniu do poprzednich doświadczeń z wizyt u innych lekarzy).

 • K
  Lokalizacja: Family Dental Care Centrum Stomatologii i Ortodoncji

  Serdecznie polecam, wizyta odbyła się bez bólu, nawet samo znieczulenie było bezbolesne. Na wszystkie pytania ( a było ich sporo) uzyskałam odpowiedzi i Pani Doktor sama z siebie poleciła mi odpowiedniego specjalistę. Wrócę na pewno.

 • A

  Polecam! Profesjonalizm. Miła atmosfera. Łagodność i uprzejmość. Delikatnie, bez pośpiechu i ze skupieniem. Po wizycie bez żadnych dolegliwości. Super!

 • K
  Lokalizacja: Family Dental Care Centrum Stomatologii i Ortodoncji

  Pani Ania to mój Anioł zębowy. Fantastyczne podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm! Jeśli ktokolwiek obawia się wizyty stomatologicznej, to po pierwszym spotkaniu z dr A.Ziąber zmieni swoje podejście o 180 stopni. Polecam na 100%!!!

  Kinga.

 • Jestem beznadziejnym przypadkiem, który nie chodził do dentysty ze strachu. Doktor Ziąber jako pierwsza poradziła sobie ze mną. Znieczulenie podała cierpliwie i bezboleśnie, sam zabieg również nie bolał. Świetny kontakt z pacjentem oraz wysoka dbałość o jakość wypełnienia. Jestem pod dużym wrażeniem i muszę przyznać że, doktor Anna Ziąber jest na dobrej drodze aby zmienić moje podejście do wizyt stomatologicznych. Dziękuję i gratuluję

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem, szczegółowa informacja o tym co trzeba zrobić, dwa zęby zrobione w czasie jednej wizyty, efekt wizualny bardzo dobry.

 • J

  Pani doktor Ziąber jest zjawiskową osobą i gdybym trafiła do niej wcześniej moje zęby wyglądałyby pewnie zupełnie inaczej. Podejście do pacjenta: 11/10! Wszystko szczegółowo mi wyjaśniła i odpowiedziała rzeczowo na wszelkie, nawet najgłupsze moje pytania. Jest też pierwszą dentystką, która całościowo popatrzyła na moje zęby i na to, co trzeba, ale także co można z nimi zrobić, żeby nie były takie tragiczne ;) Nikomu z moich lekarzy dentystów wcześniej nie przyszło do głowy, żeby ze mną w ogóle rozmawiać o zębach, po prostu wykonywali w ciszy, lepiej lub gorzej, jakieś tam swoje skomplikowane działania. A tu nagle taka pozytywna energia, otwartość i zaangażowanie! Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu pani doktor! Zmieniła diametralnie moje podejście do leczenia zębów i już nigdy nie wybiorę się do nikogo innego. Naprawdę polecam!!!

 • M

  Pani doktor Ziąber to bez wahania najbardziej dokładna dentystka jaką spotkałam w życiu. Profesjonalnie podchodzi do leczenia, a dodatkowo jest niesamowicie sympatyczna. Bardzo żałuję, iż z pobliskiej kliniki przeniosła się tak daleko od mojego miejsca zamieszkania, gdyż bez żadnych wątpliwości powierzyłabym jej opiekę stomatologiczną całej mojej rodziny. Z czystym sercem polecam:)

 • Z

  Potwierdzam powyższe opinie o Pani Doktor Ziąber, że cechuje ją profesjonalizm i troska o pacjenta.Leczenie zęba przez Dr Ziąber a była to siódemka było całkowicie bezbolesne, nadmieniam, że ząb był żywy i nie był znieczulony, ( nie było takiej potrzeby no bo nie bolało). Polecam Family Dental Care i Panią Dr Annę Ziąber.

 • K

  Miałam ogromną przyjemność korzystać z usług Pani Doktor Anny zostałam przyjęta na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalne podejście sprawiło, że poczułam się komfortowo, a mój problem został rozwiązany błyskawicznie.
  Dodatkowo Pani Doktor zaproponowała mi wybielanie zębów, którego efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania!
  Dziękuję :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Lekarsko - Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  W codziennej praktyce zajmuję się leczeniem zachowawczym, endodoncją i protetyką. W swojej pracy kieruję się interdyscyplinarnym podejściem do pacjenta, konsultując wymagające przypadki ze specjalistami z zakresu ortodoncji i chirurgii, dzięki czemu pacjent otrzymuje kompleksową i zindywidualizowaną opiekę stomatologiczną. Kładę szczególny nacisk na dobry kontakt z pacjentem i stworzenie atmosfery bezpieczeństwa i zaufania w gabinecie dentystycznym.

  Swoje kwalifikacje i umiejętności stale podnoszę poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach praktycznych z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji i protetyki.

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Publikacje

 • Analiza zbieżności ścian filarów zębowych preparowanych pod korony protetyczne (Protetyka Stomatologiczna, tom LXIV, nr 1, styczeń-luty 2014)