lek.

Anna Żbikowska-Kostrzewa

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

79 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
63 umówione wizyty w ciągu 30 dni

odpłatność za wizytę w sobotę , niedzielę i święta - 180 PLN. Specjalista dermatolog- wenerolog, od 1993 roku absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
79 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Kos-MedUsługa: konsultacje dermatologiczne dzieci

  Szybko i bezbłędnie postawiona diagnoza, przepisana maść zdziałała cuda już na drugi dzień, dziękujemy:)

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Atopowe zapalenie skóry

  Bardzo dobry specjalista.Dokładnie zebrany wywiad ,dokładne badanie.Leczenie zalecone i dokładnie objaśnione .Dodatkowo Pani doktor spojrzała przez dermatoskop na moje znamiona.
  Gorąco polecam.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dermatologii i Dermatologii Estetycznej WilanówUsługa: wysypka

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor bardzo miła, postawiła trafną diagnozę, przepisała odpowiednie leki. Dolegliwość ustępuje zgodnie z zapewnieniami Pani doktor.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dermatologii i Dermatologii Estetycznej WilanówUsługa: badanie dermatoskopowe znamion

  Bardzo sympatyczna Pani doktor. Dokładnie odpowiadała na wszystkie moje pytania. Mój problem został rozwiazany na jednej wizycie. Gorąca polecam.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dermatologii i Dermatologii Estetycznej WilanówUsługa: konsultacje dermatologiczne dzieci

  Dr. Żbikowska przyjeła mojego syna mimo barszo późnej pory. Fachowa konsultacja w przyjaznej atmosferze.

 • C
  Lokalizacja: Gabinet Dermatologii i Dermatologii Estetycznej WilanówUsługa: konsultacje dermatologiczne dzieci

  Dziecko na pierwszej wizycie a tu zero wywiadu, jedno pytanie zadane, jedno rzucenie okiem na skórę głowy, przepisany szampon, pobranie pieniędzy i tyle! Byłam zniesmaczona i nie wrócę do pani doktor.

  W poniedziałek poszłam do kolejnej i jaka miła odmiana; szeroki wywiad, dokładne badania całego ciała, mnóstwo pytań i rozmów, w końcu karteczka z długą listą zaleceń... Nie oznacza to oczywiście, że wspaniały efekt jest gwarantowany, ale całość podejścia i jakość wypowiedzi dają mi nadzieję, że dziecko w końcu zaopiekowane jest jak należy!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dermatologii i Dermatologii Estetycznej WilanówUsługa: Dolegliwosci skórne

  Pani Doktor jest niezwykle empatyczną osobą, slucha pacjenta i wyciąga wnioski nie tylko na podstawie przyjętych standardów ale również a może przede wszystkim, na podstawie wnikliwej analizy schorzeń i okoliczności, w których powstały. Miałam to szczęście trafić do Pani Doktor ( rekomendacja innego pacjenta) . Po postawieniu właściwej diagnozy, przepisaniu odpowiednich lekarstw i ścisłemu stosowaniu się do zaleceń, dolegliwość całkowicie ustąpiła. Polecam Panią Doktor z czystym sumieniem.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Kos-MedUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani doktor w trakcie rozmowy, jak usłyszała piknięcie na telefonie od razu na niego patrzyła, co dało mi odczuć, że nie jest w 100% zaangażowana w rozmowę ze mną. W trakcie całej wizyty ani na chwilę na mnie i moje zmiany skórne nie spojrzała- nawet na te widoczne bez potrzeby ściągania ubrań. Na wszystko miała jedno rozwiązanie , a na zadawane pytania odpowiadała z niechęcią. Zresztą- dała mi broszurkę do zapoznania się z nią, i wspomniała jedynie o skutkach ubocznych...nie podała żadnych szczegółów dotyczących leczenia.

  Anna Żbikowska-Kostrzewa2018-07-10

  Szanowna Pani,
  Poświęciłam Pani ponad pół godziny , znacznie więcej czasu niż planowana wizyta. Mówiła Pani że jest rozczarowana leczeniem u innego dermatologa dlatego przyszła Pani do mnie . Rozmawiałyśmy o dotychczasowym Pani leczeniu, które nie przynosiło efektów. Zaproponowałam Pani leczenie doustne , opowiedziałam Pani jak wygląda terapia i jakie mogą być jej skutki uboczne . Otrzymała Pani materiał edukacyjny dla pacjenta , aby jeszcze w domu spokojnie przemyśleć i zdecydować, czy chce Pani podjąć zaproponowane leczenie.Miała Pani również czas na zadawanie pytań .
  Nie wiem dlaczego zarzuca mi Pani , że nie patrzyłam na Pani zmiany, skoro były ograniczone do brody, a patrzyłam na Panią przez cały czas naszej rozmowy. Być może długotrwałe zmaganie się z problemem powoduje , że traci Pani zaufanie do lekarzy, a szkoda!

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badanie dermatoskopowe znamion

  Z wizyty u Pani dr jestem zadowolona i z całą odpowiedzialnością mogę polecić Ją innym pacjentom. W moim przypadku - badanie dermatoskopowe znamion - odbyło się sprawnie i dokładnie. Pani dermatolog swoją diagnozą przywróciła mi dobre samopoczucie i wiarę, że jestem zdrowa - za co serdecznie dziękuję.
  J.Krupa.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dermatologii i Dermatologii Estetycznej WilanówUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Szczegółowy wywiad, obejrzenie zmian skórnych, które niestety były w miejscu intymnym. Leki trafione w punkt, już po jednym dniu stosowania maści zauważyłam widoczne zmiany. Polecam serdecznie!

Pytania pacjentów (12)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • odpłatność za wizytę w sobotę , niedzielę i święta - 180 PLN.


  Specjalista dermatolog- wenerolog, od 1993 roku absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. W roku 1998 - specjalista dermatologii i wenerologii. Kolejnym etapem rozwoju był udział w licznych kongresach i sympozjach w kraju i zagranicą. W 2000 r otworzyła wraz z mężem ginekologiem prywatną klinikę Kos-Med. która świadczy usługi z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, ginekologii i depilacji laserowej . (pierwsza klinika w Warszawie wykonująca od 2000 roku zabiegi laserem diodowym Light Sheer ) . Dr Anna Kostrzewa od 12 lat wykonuje zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej , konsultuje w pełnym zakresie pacjentów ze schorzeniami dermatologicznymi i wenerologicznymi. Przeprowadza również dermatoskopową diagnostykę znamion barwnikowych ( pieprzyków) w celu wykluczenia zmian nieprawidłowych, czerniaka i innych nowotworów skóry.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Certyfikaty

Zdjęcia