Anna Wrzesińska-Bartosik, stomatolog Sochaczew

lek. dent. Anna Wrzesińska-Bartosik

Stomatolog

4 opinie

Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Żeromskiego 27, Sochaczew
Gabinet lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
4 opinie

J
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry fachowiec. Leczymy się z rodziną od dawna. Celne diagnozy,trwałe, solidne leczenie. Przy tym zawsze bardzo miła atmosfera.


M
Użytkownik zweryfikowany

Prawdziwy lekarz z powołaniem! Panicznie boję się dentystów,ale ten lęk przełamała Pani Doktor. Przyszedłem na wizytę ze strasznym bólem zęba, którego myślałem,że będzie trzeba wyrwać. Wszystko mi wyjaśniła,zachęciła do leczenia, uspokoiła. Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie, bezboleśnie - podobnie kolejne. Dzięki Pani Doktor dziś mam zęba,a pozostałe wyleczone i wiem,że już na pewno będę Jej stałym pacjentem. Dziękuję.


K
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam, jestem od dłuższego czasu stałą pacjentką i za każdym razem wielką panikarą. U Pani doktor czuję się komfortowo bo wiem, że nie odczuję żadnego bólu, a ząb będzie wyleczony bardzo dobrze. Jest kompetentna, miła, cierpliwa, delikatna, wrażliwa Dziś miałam "rwanie", wszystko poszło jak z płatka!


K
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam tej Pani. Wykonywałam u niej plombowanie dwóch zębów - plomba była nieszczelna, za mało wypełnienia utworzyło wgłębienie z brakiem powierzchni żującej. Cała powierzchnia zęba poszarpana, hacząca o język oraz zatrzymująca resztki jedzenia. Po dwóch dniach musiałam udać się do innego lekarza ze względu na dolegliwości bólowe w tym zębie. Dodatkowo chciała plombować mi zęba, który jest zdrowy - potwierdziłam to u dwóch lekarzy. Podejrzewam, że jeden z zębów, który mi zaplombowała był również zdrowy. Kosztowało mnie to dużo stresu oraz pieniędzy. Jeszcze raz nie polecam.

lek. dent. Anna Wrzesińska-Bartosik

Jest mi niezmiernie przykro, że spotkał mnie tak surowy wyrok z Pani strony, na który w mojej ocenie nie zasłużyłam. Zważywszy na fakt, że pierwsza wizyta, na której pojawiła się Pani u mnie w gabinecie przyniosła Pani wyczekiwaną ulgę w bólu. Nie przypominam sobie również, by w rozmowie telefonicznej po drugiej wizycie zgłaszała Pani opisywane dolegliwości bólowe zęba, nieszczelność wypełnienia, chropowatość powierzchni. Wręcz przeciwnie. Zgłaszała Pani zbyt dużą szczelność na styku jednego z wypełnień. Szkoda, że nie skorzystała Pani z umówionej wizyty. Wybrała Pani tę formę wypowiedzi. Bez sensu, przecież musiała Pani iść do dentysty i ponownie zapłacić. Gwarantuję Pani, że lata doświadczenia zawodowego nie pozwoliłyby mi leczyć zdrowych zębów. Bo po co? Nie takie jest moje powołanie jako lekarza. Może być więc Pani spokojna. Ząb, który wyleczyłyśmy na wizycie z pewnością tego wymagał. Nie mogę się natomiast odnieść do zarzutu chęci leczenia innych zębów, bo nie wiem co Pani konsultowała w innych gabinetach. Tym bardziej zważywszy na fakt tak rozbieżnych między nami opinii o całym zdarzeniu. Cieszę się, że chociaż wizyty, które Pani u mnie odbyła były bezbolesne, atmosfera przyjazna, a ilość poświęconego czasu wystarczająca. Już chyba więcej nieszczęść ta jedna wizyta by nie pomieściła.
Pozdrawiam serdecznie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania