Adresy (3)

Ślusarska 8/LU6, Podgórze, Kraków
ginekologiaipoloznictwo.pl (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
ul. Krótka 6, Limanowa
Specjalistyczna Praktyka Lekarska (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Moje doświadczenie

Usługi i ceny

ECHO serca


Ślusarska 8/LU6, Kraków

Brak informacji o cenie

ginekologiaipoloznictwo.pl


Kopernika 36, Kraków

Brak informacji o cenie

Samodzielny Publiczny Szpital Uniwersytecki w Krakowie


ul. Krótka 6, Limanowa

Brak informacji o cenie

Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ginekologiaipoloznictwo.pl dolegliwości

Świetny lekarz, kompetentna i cierpliwa osoba. Zleca tylko potrzebne badania, analizuje wyniki dokładnie i przede wszystkim - tłumaczy.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ginekologiaipoloznictwo.pl ciaza

Najlepszy ginekolog w Krakowie. Pani doktor ma ogromna wiedze bardzo dokładnie i solidnie wykonuje każde badanie, odpowiada na pytania, zawsze sluzy pomoca, gdy cos sie dzieje zawsze reaguje. Bardzo polecam zwlaszcza prowadzenie ciazy u Pani doktor.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Bardzo mila i sympatyczna lekarka .Bardzo dokładnie wykonuje badania i wszystko tłumaczy ;) Lekarka z powołania!!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Uniwersytecki w Krakowie ECHO serca

Najlepsza Pani doktor. Trafiłam do niej na echo serca płodu i urzekła mnie swoim podejściem do pacjentów. Dodam że w Szoitalu Uniwersyteckim nie ma lekko, różne przypadki i ogrom pacjentów a mimo wszystko stawia na rzetelność a nie pośpiech. Polecam.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ginekologiaipoloznictwo.pl prowadzenie ciąży

Trafiłam do pani doktor z polecenia, wcześniej miałam złe doświadczenia z ginekologami. Na każdej wizycie czuję, że pani doktor stara się wykonać badanie usg bardzo dokładnie i precyzyjnie. Odpowiada na każde pytania, stara się dokładnie wszystko tłumaczyć. Ufam jej i moim marzeniem jest by była przy porodzie. Póki co 18 tc, ale wiem, że do końca będę dobrze prowadzona.
P. S. Dodam, że pani doktor dała mi swój numer telefonu i mogę do noej dzwonić o kazdej porze w razie, jakby się cos dzialo. To daje poczucie bezpieczeństwa.
Polecam!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ginekologiaipoloznictwo.pl

Najlepsza Pani Doktor! Doświadczenie i wiedza dają pacjentowi maksymalne poczucie bezpieczeństwa. Pani Doktor to bardzo empatyczny i dobry człowiek, polecilam juz Panią Wojtowicz paru kolezankom i wszystkie bardzo zadowolone.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ginekologiaipoloznictwo.pl prowadzenie ciąży

Najlepsza ginekolog jaką można sobie tylko wyobrazić! Do Pani doktor trafiłam dopiero w 4 miesiącu ciąży, lepiej późno niż wcale... ;) Cudowna kobieta, lekarz. Opiekuńcza, zawsze wszystko spokojnie tłumaczyła, pomagała w razie problemów, służyła zawsze dobrą radą, nawet gdy dzwoniłam w późnych godzinach wieczornych, nigdy nie zbywała. Całą ciążę miałam problemy z ciśnieniem, Pani doktor ciągle trzymała "rękę na pulsie", zlecala wszystkie potrzebne badania, kontrolowała itp. Wizyta trwała tyle ile pacjentka tego potrzebowała, czasem nawet 30-40 minut. Gdy trafiłam do szpitala, znalazła chwilkę aby podejść i zobaczyć co słychać. USG robi najdokładniej z wszystkich, waga z usg dziecka a po porodzie różniła się tylko 30gram ;) Polecam wszystkim Panią tą Lekarke!


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ginekologiaipoloznictwo.pl ciąża powiklana

Pani doktor zadbała o mnie i dziecko, za co będę jej do zgodnie wdzięczna. Moja ciąża była powikłana, gdy tylko pani doktor się o niej dowiedziała przyjęła nas o 22!!!. Poświęciła nam dużo czasu wszystko wytłumaczył, zapisała badania. Do samego końca dbała o każdy szczegół. Nawet kiedy poród (cc) był planowany, a wyszło tak że zabieg był przyspieszony kazała się nie martwić. Przyszła na salę operacyjna i wszystkim się zajęła. Tacy lekarze to szczerozloty skarb!


M

Opinia z dnia 23.09.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ginekologiaipoloznictwo.pl Inny

Pani Anna Wójtowicz prowadzi moją ciążę, chodzę do niej na prywatne wizyty. Pani doktor to cudowna osoba, która zawsze swoją postawą mnie uspokaja, ufam jej i czuję się pod jej opieką bezpiecznie, nie czuję żadnego dyskomfortu podczas wizyt. Mogę stwierdzić, że to najlepszy lekarz ginekolog u jakiego byłam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia