Umów wizytę 466 odwiedzin w ciągu 30 dni

Witam serdecznie! Zapraszam do siebie wszystkie osoby, które w trosce o swoje dobre samopoczucie szukają emocjonalnego wsparcia, zrozumienia i nowych rozwiązań swoich trudności. Jestem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Prywatny Gabinet Psychologiczny Anna Wojciuszkiewicz

  ul. Strzegomska 42/1
  53-611 Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Konsultacja psychologiczna (trzy pierwsze sesje), 55 min. 120 zł
  Konsultacja i psychoterapia dla par, 55 min. 150 zł
  Konsultacja psychologiczna niedzielna, 55 min. 150 zł
  Konsultacja psychologiczna dla rodziców i młodzieży, 55 min. 120 zł
  Psychoterapia indywidualna (kolejne regularne sesje), 55 min. 110 zł
  Konsultacja psychologiczna sobotnia, 55 min. 150 zł
  Konsultacja psychologiczna dla par (sobota lub niedziela), 55 min. 180 zł
  Trening relaksacji i wizualizacji, 55 min. 120 zł

  więcej

 • Prywatny Gabinet Psychologiczny

  Solskiego 24
  52-416 Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Konsultacja psychologiczna (trzy pierwsze sesje), 55 min. 120 zł
  Psychoterapia partnerska, 55 min. 150 zł
  Trening relaksacji i wizualizacji, 55 min. 120 zł
  Psychoterapia indywidualna (kolejne regularne sesje), 55 min. 110 zł
  Konsultacja dla par, 55 min. 150 zł
  Konsultacja psychologiczna dla rodziców i młodzieży, 55 min. 120 zł

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychologiczny Anna WojciuszkiewiczUsługa: konsultacja psychologiczna

  Pani Anna jest bardzo sympatyczną, otwartą osobą. Uważnie słucha, wykazuje się dużą empatią. Mało pyta, skupia się na tym by wysłuchać i wesprzeć. Pozdrawiam i dziękuję. Paulina.

  Anna Wojciuszkiewicz2018-01-16

  W razie potrzeby zapraszam ponownie. Pozdrawiam również.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychologiczny Anna WojciuszkiewiczUsługa: Inny

  Bardzo dobra pani psycholog, która pokazała mi jak skutecznie radzić sobie ze stresem, trudnymi ludźmi i sytuacjami. Wizyty u pani Wojciuszkiewicz owocują dziś lepszym samopoczuciem, umiejętnością radzenia sobie w ciężkich zdarzeniach i polepszeniem kontaktów z innymi. Polecam.

  Anna Wojciuszkiewicz2017-09-25

  Dziękuję za informację zwrotną. Powodzenia!

 • M

  super, jestem bardzo zadowolona,
  indywidualne podejście, osoba bardzo kompetentna,
  polecam panią Anię,

  Anna Wojciuszkiewicz2017-09-25

  Miło mi. Dziękuję.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychologiczny Anna WojciuszkiewiczUsługa: psychoterapia indywidualna (kolejne regularne sesje), 55 min.

  Byłam kilka razy u Pani Anny i niestety muszę napisać, że w ciągu kilku sesji nie zauważyłam żadnej poprawy, a to ze względu braku jasnego planu prowadzenia psychoanalizy przez Pania terapeutkę. Podczas kolejnych sesji Pani Ania zadaje to samo pytanie (jakby na poprzedniej sesji nie zapisała sobie) i zaczynamy praktycznie od nowa. Nie doszłyśmy jeszcze do opracowania źródła problemu w moich zachowaniach ani też nie poznałam żadnych technik na radzenie sobie z nimi. Według Pani terapeutki każdy człowiek ma prawo do swojego zachowania. Oczywiście (!), ale co zrobić, jeśli żyjemy w takim a nie innym świecie i są ludzie tacy a nie inni, sytuacje takie a nie inne, a ja jako osoba wrażliwa mająca swoje problemy emocjonalne nie potrafię sobie z nimi poradziać? Chyba czegoś innego oczekiwałam po psychoanalizie... Nie znam się na terapii, jednak ona powinna według mnie pomagać a ja wychodzę z sesji w takim samym stanie jak przyszłam, tylko uboższa o 100zł :(

  Anna Wojciuszkiewicz2017-02-14

  Pomimo szczerych chęci kompletnie nie potrafię zidentyfikować Pani, jako swojej pacjentki. Dodam też, że ja nigdy nie zajmowałam się i nie zajmuję się psychoanalizą. W swojej pracy zaś wychodzę z założenia, że głównym czynnikiem leczącym jest relacja terapeutyczna. Na sesjach pacjent ma też prawo podzielić się swoimi oczekiwaniami i potrzebami, wręcz jest o nie pytany, co uważam za niezbędne przy konstruowaniu celów terapii. Warto też rozmawiać o swoich wątpliwościach, pytać aby lepiej zrozumieć to, co się dzieje. Metody pracy psychologów są bardzo różne. Natomiast są sesje po których pacjent czuje się lepiej, a czasem gdy zbliża się do trudniejszych dla siebie kwestii może czuć się okresowo gorzej. Bywa tak, że psycholog powtarza co jakiś czas istotne pytanie. Jeśli była Pani moją pacjentką, to zapraszam Panią do kontaktu ze mną w celu rozwiania Pani wątpliwości, czy sądów w szczególe. Póki co z przykrością stwierdzam, że Pani opinia jest dla mnie krzywdząca.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychologiczny Anna WojciuszkiewiczUsługa: psychoterapia indywidualna (kolejne regularne sesje), 55 min.

  Byłem niedawno u pani Anny na wizycie. Dzięki konsultacji lepiej zrozumiałem, co się ze mną ostatnio dzieje. Poprawił mi się nastrój. W Polsce bywam rzadko, ale jak tylko będę wracać i pojawią się nowe problemy, to na pewno przyjdę do tego właśnie psychologa.

  Anna Wojciuszkiewicz2017-02-14

  Dziękuję za wpis.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Potrzebowałam odkryć, gdzie leży źródło mojego złego stanu i podczas wizyty u Pani Anny odpowiedziałam sobie na wiele pytań, wiele pytań też sobie zadałam, dowiedziałam się, w czym robię błąd, z czym muszę walczyć. Od tej rozmowy postanowiłam zrobić w swoim życiu wielką zmianę, i choć najtrudniejszy etap przede mną, mój nastrój zdecydowanie się poprawił. Gdy sobie coś uświadomiłam, kamień spadł mi z serca i poczułam siłę, więc naprawdę wielkie dzięki! Całą rozmowę bardzo się krępowałam i byłam zdenerwowana, słowa mi się plątały, ale zawdzięczam tej wizycie tak dużo, że nie waham się, czy było warto. Było!

  Anna Wojciuszkiewicz2017-01-25

  Dziękuję Pani za podzielenie się swoim doświadczeniem odnośnie wizyty. Życzę Pani, żeby był to dopiero początek pozytywnych zmian w Pani życiu.

 • Jestem dopiero po pierwszej wizycie u Pani Anny, ale już wiem, że będę kontynuować terapię. Długo się przed tym broniłam, ale teraz wiem, że sama sobie nie poradzę z wieloma sprawami. Ze potrzebny jest do tego czas i odpowiednia osoba. I myślę, że dobrze trafiłam.

  Anna Wojciuszkiewicz2016-09-15

  Dziękuję.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Czasami docieramy do takiego momentu w życiu, kiedy wydaje nam się, że stoimy w miejscu, na skrzyżowaniu, a przed nami milion dróg.... I którą z nich pójść ? W takim momencie zdecydowałam się na wizytę u Pani Anny. Ogromny strach i skrępowanie minęły natychmiast po kilku minutach wizyty. Profesjonalne i serdeczne podejście do pacjenta...tak z czystym sumieniem mogę opisać Panią Psycholog, a i zapomniałabym jeszcze to delikatne poczucie humoru, które pomaga rozładować napięcie :). Polecam i dziękuję.

  Anna Wojciuszkiewicz2016-04-01

  Bardzo dziękuję za podzielenie się swoim zdaniem. Pozdrawiam serdecznie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Znalazłam psychologa panią Anię w internecie. Potrzebowałam około pół roku pracy z psychologiem nad moim problemem, aby sobie z nim poradzić. Z powodu obciążenia sprawami zawodowymi i zakończeniem wieloletniego związku czułam się zupełnie bez sił. Poznałam psychologa panią Anię, jako kompetentną, sympatyczną i zaangażowaną terapeutkę, która w moim życiowym kryzysie służyła mi pomocą. Między innymi pomogła mi rozwinąć różne strategie radzenia sobie z moimi trudnościami, dzięki którym długofalowo mogłam polepszyć swoje samopoczucie. Teraz układa mi się w życiu, zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Patrzę pozytywnie w przyszłość. Znaczący udział miała w tym pani psycholog, za jej pracę i wsparcie jestem jej bardzo wdzięczna.

  Anna Wojciuszkiewicz2015-12-08

  Dziękuję uprzejmie za opinię.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam panią psycholog, bo to terapeutka z powołania. Jest godna zaufania, zrozumiale i jasno odpowiada na każde pytanie, atmosfera w gabinecie nie jest krępująca. Bardzo uważnie słucha pacjenta i poświęca mu dużo czasu. Bardzo sympatyczna osoba.

  Anna Wojciuszkiewicz2015-08-29

  Dziękuję bardzo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam serdecznie! Zapraszam do siebie wszystkie osoby, które w trosce o swoje dobre samopoczucie szukają emocjonalnego wsparcia, zrozumienia i nowych rozwiązań swoich trudności.

  Jestem psychologiem i terapeutą z solidnym doświadczeniem zawodowym w pracy z ludźmi na terenie Polski, Niemiec i Szwajcarii (www.zaufany-psycholog.wroclaw.pl). W swojej pracy integruję różne podejścia psychoterapeutyczne w zależności od użyteczności dla pacjenta.

  Dysponuję dla Państwa terminami wizyt według załączonych tu kalendarzy. Proszę zwrócić uwagę, że każdy terminarz dotyczy innej lokalizacji:
  -ul. Strzegomska 42/1 (centrum, budynki korporacji, za wiaduktem Dworca Kolejowego Wrocław Mikołajów; komunikacja autobusowa wzdłuż ulicy Strzegomskiej, a także przystanek tramwajowy Zachodnia (Stacja Kolejowa): 3, 10, 20, 31, 32, 33 i autobusy 243, 253),
  -ul. Ludwika Solskiego 24 (południe, spokojna dzielnica Oporów, w pobliżu znajduje się węzeł przystankowy Oporów: 4, 5, 20, 107, 125, 251, 319, 325; rzeka Ślęza, pole golfowe oraz Cmentarz Żołnierzy Polskich), na domofonie GABINET 1.
  Możliwa jest rejestracja telefoniczna, tym bardziej, jeśli nie mogą Państwo znaleźć dogodnego dla siebie terminu w moim kalendarzu. Można także skorzystać z formularza kontaktowego na stronie internetowej (link powyżej).

  Pracę jako psycholog rozpoczęłam w 2006r. na oddziale psychiatrycznym. Swój warsztat zawodowy rozwijałam także w ramach pomocy psychologicznej w służbach mundurowych, oświacie i organizacjach społecznych, w tym na rzecz osób niepełnosprawnych.

  Pięcioletnie studia magisterskie z psychologii (specjalność kliniczna) ukończyłam w 2006r. na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu i uzupełniłam je między innymi o kurs terapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej oraz o Pedagogiczne Studia Podyplomowe z zakresu “Profesjonalizacji Kompetencji Nauczyciela” na Akademii Ekonomicznej im. K. Adamieckiego w Katowicach. Zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty PTP stale rozwijam swoje umiejętności zawodowe. Obecnie uczestniczę w pięcioletnim Akredytowanym Kursie Psychoterapii przygotowującym do egzaminu certyfikacyjnego PTP, głównie w zakresie podejścia systemowo-ericksonowskiego. Organizatorem kursu jest Polskie Stowarzyszenie Rozwoju Psychoterapii przy współpracy z Wrocławskim Instytutem Psychoterapii.
  Uczestniczę w konferencjach i kongresach naukowych.

  W celu zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług terapeutycznych systematycznie korzystam z superwizji we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii.

  Swoją pracę traktuję z pasją.

  Zapraszam na moją stronę internetową:
  www.zaufany-psycholog.wroclaw.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Artykuły

 • Czy dotyczy Cię syndrom wypalenia zawodowego?

  12 maja 2015

  Masz poczucie, że Twój dzień pracy trwa wiecznie i raz po raz spadają na Ciebie nagle kolejne przytłaczające Cię zadania, niczym nieszczęśliwe zrządzenia...
 • Czy umiesz radzić sobie ze stresem?

  17 kwietnia 2015

  Umiejętność obchodzenia się ze stresem w naszych czasach stała się nie lada wyzwaniem. Przypuszczam, że instynktownie wiesz, co to jest stres, ponieważ...