Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy rehabilitacji medycznej w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem, specjalistą rehabilitacji medycznej oraz osteopatą. Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w Katowicach – Wydział Lekarski w Zabrzu (20...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • skolioza
 • ból pleców
 • bóle kręgosłupa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu skolioza dziecięca

Pani doktor wspaniały człowiek,kompetentna,odpowie na każde pytanie,bardzo dokładna,polecam każdemu rodzicowi panią doktor i życzę każdemu kto tylko ma problem z kostkami i nie tylko aby znalazł się w rękach pani doktor, mogę polecić w 200%.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Jestem po kolejnej wizycie u Pani doktor, jak zwykle konkretna, merytoryczna i rzetelna. Zawsze życzliwa, profesjonalna i zaangażowana w indywidualnym podejściu do pacjenta. Zawsze w trakcie wizyty uśmiechnięta i sympatyczna. Marek Ł.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo konkretna, otwarta, przyjazna, wszystko dokładnie tłumaczy, zbiera bardzo dokładny wywiad, do tego sympatyczna i serdeczna. Najważniejsze jednak, że bardzo mi pomogła już na pierwszej wizycie, po której od razu czułam zmniejszenie bólu. Polecam!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu profilaktyka

Na 1 wizytę do Pani Ani wybrałam się na badanie profilaktyczne z miesięcznym synkiem. Mój Syn został przebadany w przyjaznej, spokojnej atmosferze - z możliwością przerwy na karmienie piersią. Pani Doktor jest bardzo przyjazna, cierpliwa oraz komunikatywna. Cały czas byłam informowana o przebiegu badania.
Ja jako mama po 2 cesarkim cięciu również zostałam przebadana. 1 wizyta a tak dużo mi pomogła - kręgosłup przestał boleć już po jednej wizycie. Oczywiście mam zalecenie wykonywania ćwiczeń, które zostały mi dokładnie wytłumaczone. Nad blizna tez Pani Ania popracowała.
Polecam serdecznie, miła i profesjonalna obsługa, a co najważniejsze skuteczna!!!!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Problemy z kręgosłupem szyjnym

Bardzo polecam Panią Doktor.Jest bardzo życzliwa,dokładnie wszystko tłumaczy.Profesjonalna konsultacja medyczna.Pani doktor przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad obejrzała moją dokumentację medyczną przeprowadziła badanie a na koniec wystawiła skierowanie na dalszą diagnostykę jak również rehabilitację. Bardzo dziękuję za życzliwość i zrozumienie widać że Pani Doktor to lekarz z powołania szczerze polecam


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Wonderful doctor. Took the time to answer all my questions. Advised on the best course of treatment. Very professional and kind.
I would highly recommend.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VRATISLAVIA MEDICA Szpital im. Św. Jana Pawła II we Wrocławiu konsultacja osteopatyczna - pierwsza wizyta

Pani doktor zachwyciła mnie swoim podejściem od pierwszych sekund wizyty, zarówno jako człowiek, jak i specjalista. Bardzo konkretna, otwarta, przyjazna, wszystko dokładnie tłumaczy, zbiera bardzo dokładny wywiad, do tego sympatyczna i serdeczna. Najważniejsze jednak, że bardzo mi pomogła już na pierwszej wizycie, po której od razu czułam zmniejszenie bólu. Jestem więcej niż pewna, że nawet nie przyjdzie mi do głowy kiedykolwiek szukać innego specjalisty w tej dziedzinie. Polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ból kręgosłupa

Cudowny lekarz. Gorąco polecam Panią Doktor. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Prawdziwy lekarz z powołania i pasją. Uważam, że profesjonalizm , zaangażowanie oraz indywidualne podejście do pacjenta jest kluczem do jej sukcesu. Swoją osobą i delikatnością zachwyciła mnie. Do Pani Ani trafiłam z powodu bardzo uciążliwego bólu kręgosłupa szyjnego. Problem niby oczywisty, ale kilku poprzednich specjalistów nie potrafiło mi pomóc. Doktor bardzo szczegółowo wyjaśniła mi proces terapii, którą miałam. Dzień po zastosowanej terapii już czułam poprawę. A po miesiącu zapomniałam co to ból. Moim zdaniem lekarz kompetentny, rzeczowy. Szczerze polecam. Wspaniały fachowiec - polecam zarówno dorosłym jak i dzieciom.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VRATISLAVIA MEDICA Szpital im. Św. Jana Pawła II we Wrocławiu asymetria niemowleca

Pani Ania jest niezwykle empatyczna, bardzo zaangażowana i ewidentnie lubi swoją pracę. Do badania naszej 2,5 miesięcznej córeczki podeszła spokojnie i kompleksowo i szczegółowo wyjaśniła co jej jest i co z tym należy robić . Od razu zaangażowała rehabilitantkę, wykonała kilka telefonów by sprawdzić czy i gdzie jeszcze możemy rehabilitować malucha i dała konkretne wskazówki co dalej. Od razu umówiła nas tez w ośrodku w którym przyjmuje na NFZ. Jesteśmy w dobrych rękach i czujemy się zaopiekowani. Polecam gorąco tego lekarza.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja osteopatyczna - kolejna wizyta

Wizyta u Pani Doktor trwa ponad godzinę - szczegółowe, dokładnie badanie, zrozumiały opis, miła atmosfera, indywidualne podejście do pacjenta. Profesjonalna, rzetelna konsulacja medyczna. Polecam Panią Doktor jako lekarza i szanuję jako człowieka.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem, specjalistą rehabilitacji medycznej oraz osteopatą. Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w Katowicach – Wydział Lekarski w Zabrzu (20...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • skolioza
 • ból pleców
 • bóle kręgosłupa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Powiązane wyszukiwania