Adresy i cenniki usług

 • Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

  Al. Jana Pawła II 78, Śródmieście
  00-175 Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności
  LUX MED

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
2.5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Byliśmy u Pani doktor w nagłym pogorszeniu się stanu zdrowia moich dwóch synów (lat 4 i 11 miesięcy), na wizytę było tylko jedno miejsce, więc wpisałam starszego, ale uprzejmie poprosiłam, żeby zerknęła też na malucha, bo gorączkuje i w sumie jest w tym momencie w gorszej formie niż starszy. Badanie starszego zajęło jej 5 minut, resztę czasu spędziła na pisanie w komputerze, a malucha nie zgodziła się zbadać, o godzinie 19:00 i z gorączką 38 stopni odesłała nas do domu. W enel-med na recepcji powiedzieli mi, że od 38,5 lekarz ma obowiązek przyjąć, więc nic nie mogą poradzić. Co do kompetencji pani doktor nie mogę mieć zastrzeżeń, starszy syn już czuje się lepiej po zapisanych lekach i zabiegach, ale co do życzliwego podejścia do pacjenta zdecydowanie tak. Z maluchem musieliśmy pojechać na ostry dyżur i zostaliśmy przyjęci dopiero po 21:30, a wystarczyłoby tylko odrobinę życzliwości i 5 minut czasu i nie męczylibyśmy dzieciaka. A dziecko okazało się, że ma zapalenie płuc.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • O

  Byłam na wizycie u Pani doktor z gorączkujaca córka. W gabinecie zmierzone 39,7. Biedna malutka. Pani doktor niemiła, oschła. Sezon chorobowy, wiem, ze pare dni trzeba bedzie wyleczyc, zanim pojdzie do przedszkola, więc poprosiłam o zwolnienie. Dostałam tylko do nastepnego dnia. nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A

  Uważam Panią doktor za odpowiednią osobę na właściwym miejscu moja córka zadowolona*10lat i leczenie prawidłowe.Dokładnie osłuchała ,zrobiła wywiad z dzieckiem zrobiła na mnie wrazenie.

 • M

  Odradzam tego lekarza ma złe podejście do pacjenta dziecko zaczeło płakać w gabinecie a lekarz do dziecka 1,5 rocznego czego płaczesz ?
  Poucza rodziców ,a sama nie zna przepisów prawa -a powinna.
  Nie zleca badań dodatkowych po poważnych zachorowaniach
  Odradza karmienia piersią 1,5roczne dziecko.
  Nasza pierwsza i ostatnia wizyta u tej pediatry wielki negatyw!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • P

  To miała być zwykła, rutynowa wizyta, mój syn lubi chodzić do lekarzy - bilans 4-latka, a moje dziecko wyszło z płaczem. Pani doktor jest niemiła i nie ma cierpliwości do dzieci. Nie powinna być Pediatrą! Po rutynowym ważeniu, badaniu ciśnienia, postawy itp, mój syn nie chciał pokazać siusiaka. Pani bez próby przekonania go do siebie, postraszyła go że wyrzuci go z gabinetu. Po krótkiej rozmowie udało mi się przekonać syna do tego intymnego badania, ale do końca wizyty był już naburmuszony i nie chciał współpracować. Przy badaniu wzroku nie odpowiadał już co widzi i Pani Doktor wyśmiewała go, że jest przedszkolakiem a nie wie jak wygląda koło... Poniżając moje dziecko próbowała go nakłonić do badania. Zerowe pojęcie o dzieciach, nie polecam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • odwiedzam Panią doktor z 2 dzieci. Lekarzy szukam długo i wnikliwie szukam opinii w Internecie na ich temat. Czytając tu wcześniejsze komentarze byłam nastawiona sceptycznie ale nie było terminów do innych pediatrów. I tu już kilka miesięcy temu na pierwszej wizycie bardzo miłe zaskoczenie. Bardzo konkretny lekarz, nie marnuje czasu na rozmowę o niczym, skupiona na dziecku. Szuka przyczyn a nie leczy objawowo. Kojarzy pacjentów już na drugiej odległej wizycie, przepisuje leki standardowe jak i homeopatię. Polecam.

 • P

  Merytorycznie: Pani doktor przeczytała dokładnie opis poprzedniej wizyty i się odnosiła do zapisanych tam wskazań. Przepisała dodatkowe leki. Odpowiadała na moje pytania, ale w żołnierskich słowach, bez zbędnych wyjaśnień.
  Wrażenie ogólne: Dla dziecka była miła, zagadywała. Natomiast na wizytę spóźniła się 15 minut (byliśmy umówieni jako pierwsi) i nie powiedziała nawet pół słowa przepraszam. Nasza wizyta trwała bardzo krótko, ponieważ pod gabinetem było już dwoje innych dzieci, więc trzeba było "przyspieszyć".
  Można znaleźć lepszego pediatrę.

 • Pani Doktor niemiła, podchodząca lekceważąco do pacjenta, nie polecam. Na wizytę w Lux Medzie przybyliśmy z 5 minutowym opóźnieniem z winy lekarza też z Lux Medu, który miał opóźnienie a Pani doktor nie chciała nas przyjąć, po prośbie recepcjonistki ledwo nas przyjęła i mimo że nie miała pacjentów kazała czekać 15 minut a na wizycie była bardzo nie miła.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Byłam raz i o ten raz za dużo! Dziecko 7 tygodniowe z bólem brzucha, a ona nawet nie spojrzała na nie, mówiąc już o zbadaniu. Ważniejsze było wypytanie o kwestie z rubryczek i odhaczenie wizyty. Zadnej porady, ale za to foch na maxa! Nie polecam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • L

  Pani Doktor jest świetna, jakiś czas temu była u naszego bobasa. Bardzo rzeczowa i konkretna, a przy tym moim zdaniem bardzo kompetentna. W kilku prostych słowach powiedział nam co mamy dalej z maluszkiem robić. Bardzo polecamy Panią Doktor.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

149

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

390

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.