lek.

Anna Wasielewska

Neurolog

13 opinii +dodaj

Umów wizytę
296 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegim Medicum w Krakowie. Od czasu studiów związana z Katedrą i Kliniką Neurologii UJCM. W 2010 roku rozpoczęła specjalizację… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: szum w uszach

  Byłem u Pani doktor w placówce LuxMed. Jestem rozczarowany podejściem do pacjenta. Ogólny brak zainteresowania. Zostałem potraktowany jako intruz. Przedstawiłem dwa problemy (szum w uszach i nagle budzenie się w nocy, ale drugi problem lekarz po prostu zignorował (jakby podczas wizyty można przestawić wyłącznie jakiś jeden problem). Tylko powiedział, że od strony neurologicznej wszystko jest w porządku, i skierował do laryngologa, chociaż już byłem tam, i wszystko było w porządku. Ledwie udało się dostać skierowanie na EEG. Jednocześnie z tym zaznaczę, że podstawowe badanie wykonane s sposób profesjonalny.

 • F
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja neurologiczna po operacji

  Pani Anna bardzo profesjonalnie podeszła do moich problemów po skomplikowanej operacji serca w szpitalu JPII w Krakowie które wymagały konsultacji pani doktor i efekty są takie że jest okej
  Pozdrawiam Fabian

 • L

  Przemiła pani doktor o wyjątkowo serdecznym podejściu do pacjenta. Stara się za wszelką cenę pomóc. Dokładnie bada i szczegółowo przeprowadza wywiad, a co najważniejsze - słucha i odpowiada na pytania. Choć przede mną jeszcze długa droga do wyleczenia, już wiem,co mam robić, by nią się kierować. Polecam doktor ogromnie.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Sympatyczna , rzeczowa lekarka . Dokładna w badaniu i wywiadzie . Zleciła dalszą diagnostykę i lek . Poczułam się " zaopiekowana " i trochę się uspokoiłam . Zastosuję się do zaleceń i wrócę .

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Dr Anna poświeciła dużo czasu na zapoznanie się z moją dokumentacją ,przebadała mnie dokładnie postawiła diagnozę .Jest bardzo miła i widać że chce pomóż pacjentowi.Polecam panią dr Anne :)

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Udar mózgu

  Pani Doktor opiekowała się moją babcią w Szpitalu JPII po przebutym udarze. Jest świetnym i konkretnym fachowcem. Wspaniale i rzeczowo przeprowadzała rozmowy z naszą rodziną. Cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania. Zapewniła babci możliwie najlepszą opiekę, robiąc więcej niż miała w słożbuwych obowiązkach. Polecam serdecznie. Prawdziwy lekarz z powołania.

 • 1

  Właściwe wszystko było ok, poza faktem,iż 3/4 czasu wizyty lekarka zajęta była uzupełnianiem kartoteki w komputerze.Taki kontakt z lekarzem jest przykry dla osoby chorej, bo w pewnym momencie zaczynasz się zastanawiać czy jesteś badany, czy jedynie odpowiadasz na pytania ankietera.Czułam się obco i prawdę powiedziawszy ta wizyta nic dla mnie nie zmieniła, poza zawartością mojego portfela.Nadal nie wiem co mi dolega, ale wiem, że powinnam odwiedzić kolejnego specjalistę.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIA

  Byla to druga wizyta z wynikami testow z badania elektromiograficznego na potwierdzenie pani doctor podejrzenia o polineuropatie. Wyniki z EMG potwierdzily pani doctor diagnose I zostalem skierowany na dalsze badania by znalesz przyczyne choroby.
  Pani doctor bardzo dokladnie przeprowadzila wywiad przed zaleceniem badan I srodkow farmakologicznych. Bardzo dobry lekarz z pelnym troski o pacjenta wyleczenie na podstawie prawidlowej diagnozy przyczyn choroby.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetentna umiejąca słuchać a nie negować obawy pacjęta udziela możliwie najdokładniejszych odpowiedzi na pytania podczas rozmowy ma się wrażenie rozmowy z kimś znanym wcześniej .Po pierwszej wizycie i rozmowie byłem bardzo uspokojony swoich obaw.Bardzo ale to bardzo pozytywnie jest się po rozmowie z panią Doktor wie co mówi .Polecam bardzo wizytę i dziękuję.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Podczas wizyty ma się wrażenie, że Pani Dr chce pomóc, i że jest kompetentna. Chętnie dyskutuje, wszystko tłumaczy, wyjaśnia i dopytuje czy na pewno nie ma się więcej pytań. Podstawowe badanie neurologiczne też jakby pełniejsze niż na NFZ ;) polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegim Medicum w Krakowie. Od czasu studiów związana z Katedrą i Kliniką Neurologii UJCM. W 2010 roku rozpoczęła specjalizację z zakresu neurologii w Klinice Neurologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Od początku swojej kariery zawodowej, związania z Poradnią Schorzeń Pozapiramidowych tutejszej Kliniki Neurologii, opiekując się w szczególności chorymi
  z chorobą Parkinsona, zespołami parkinsonowskimi, chorobą Huntingtona czy ataksjami rdzeniowo-móżdżkowymi.
  Autorka i współautorka prac naukowych z zakresu chorób układu pozapiramidowego OUN.
  Z powodzeniem realizuje program rozprawy doktorskiej z tematyki objawów poza ruchowych w chorobie Parkinsona.
  Jest szczególnie zainteresowana tematyką zaburzeń z kręgu „movement disorders” – jak zespoły parkinsonowskie, choroba Huntingtona, dystonia, choroby tikowe

Specjalizacje

 • Neurologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Jagieloński