COVID-19: Nie rezygnuj ze zdrowia

ZnanyLekarz

Do tego specjalisty możesz umówić się na:

Konsultacja online

Rozpocznij lub kontynuuj leczenie w bezpieczny i skuteczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Wizyta w gabinecie

Jeśli potrzebujesz leczenia, które wymaga spotkania ze specjalistą, nie czekaj – umów wizytę w gabinecie.

Adresy (3)


Konsultacja online • 150 zł

Konsultacja psychoterapeutyczna • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Śliska 9/28, Podgórze, Kraków
Gabinet Psychoterapii


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto
12 201.....


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

12 201.....

Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z psychiatrii oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego atestowanego przez Polskie Towarz...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • stres
 • depresja
 • kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


150 zł

Konsultacje Online


Konsultacja psychoterapeutyczna


150 zł

Konsultacje Online


Śliska 9/28, Kraków

150 zł

Gabinet Psychoterapii

Pozostałe usługi

Interwencja kryzysowa


Śliska 9/28, Kraków

150 zł

Gabinet Psychoterapii


Konsultacja psychoterapeutyczna online


Śliska 9/28, Kraków

150 zł

Gabinet Psychoterapii


Psychoterapia indywidualna


Śliska 9/28, Kraków

150 zł

Gabinet Psychoterapii


Psychoterapia online


Śliska 9/28, Kraków

150 zł

Gabinet Psychoterapii

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje Online konsultacja online

Bardzo polecam Panią Anię. W moim przypadku już w trakcie pierwszej wizyty zauważyła przyczynę mojego problemu, poleciła mi lekturę książki, dzięki temu sama zagłębiłam się w problem i szybko stanęłam na nogi, nigdy bym nie pomyślała przed wizytą, że pójdzie mi tak dobrze. Wizyta odbyła się jako konsultacja online i w zupełności nie przeszkadzało to w komforcie wizyty, odbyła się bez żadnych problemów, Pani Ania cierpliwie i uważnie słuchała, mogę zdecydowanie polecić taki sposób konsultacji, gdy nie ma możliwości odbycia wizyty w gabinecie.
Bardzo dziękuję za pomoc!

lek. Anna Wardęga-Adamczyk

Dziękuję Pani Joanno, pozdrawiam serdecznie.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

Po zakończonej terapii mogę z pewnością stwierdzić, że było warto - warto było trafić właśnie do Pani Anny. Szukałam kogoś, kto będzie delikatny i wyrozumiały, kto rozwiąże moje problemy. Pani Anna okazała się taką właśnie delikatną i wyrozumiałą osobą, jednak nie dała mi gotowych odpowiedzi co do tego jak żyć, dała mi zdecydowanie więcej - nauczyła mnie mechanizmów, dzięki którym dziś tych odpowiedzi udzielam sobie sama. Taki właśnie powinien być wynik psychoterapii i taki właśnie powinien być psychoterapeuta. Pani Anna jest nie tylko świetnym lekarzem, ale też bardzo dobrym człowiekiem. Zawsze będę myśleć o niej ciepło, wiem też, że w razie potrzeby zawsze znajdzie dla mnie czas. Szczerze polecam.

lek. Anna Wardęga-Adamczyk

Bardzo dziękuję, życzę wszystkiego dobrego!


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

Świetna i rzeczowa pani, która uważnie słucha i potrafi zadać celne pytania. Do tego miła i swobodna atmosfera.

lek. Anna Wardęga-Adamczyk

Dziękuję Pani Zofio!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

Pani Anna jest bardzo miłą i wyrozumiałą osobą. Jest całkowicie zaangażowana w swoją pracę, umiejętnie kieruje rozmową i stara się poznać przyczynę problemu.

lek. Anna Wardęga-Adamczyk

Dziękuję Pani Karolino!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

Zdecydowanie najlepszy psychoterapeuta jakiego poznałam! Pani Anna jest bardzo empatyczną, ciepłą i wrażliwą osobą. Nigdy nie spotkałam się z tak dużą cierpliwością, bardzo dobrze czułam się w trakcie wizyty, stres szybko minął, pani doktor zadaje trafne pytania, nie krytykuje, nie narzuca swojego zdania. Zdecydowanie polecam!

lek. Anna Wardęga-Adamczyk

Dziękuje Pani Ewo, pozdrawiam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

Byłam do tej pory na kilku spotkaniach, i choc wiem, że jeszcze długa droga przede mną, to czuję, że znalazłam kogoś kto jest w stanie mnie wesprzeć i zrozumieć, nie dając jednocześnie gotowych recept i wskazówek. Czuję, że zaczynam sama dochodzić do tego kim naprawdę jestem i czego chce. Polecam w 100 %

lek. Anna Wardęga-Adamczyk

Dziękuję i pozdrawiam Pani Katarzyno.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

Z czystym sumieniem mogę polecić p. Anię, która w trakcie wizyt wykazała się pełnym profesjonalizmem i dużym zaangażowaniem w pomoc dla mnie jako pacjentki. Umiejętność słuchania, empatia i pomoc w wyborze właściwego postępowania w przyszłości były dla mnie niezwykle istotne i pomocne.

lek. Anna Wardęga-Adamczyk

Dziękuję Pani Katarzyno


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii depresja, problemy rodzinne

Do pani doktor trafiłam w najtrudniejszym okresie swojego życia. Depresja połączona z walącym się na głowę światem zmusiła mnie do poszukania pomocy. Jestem już po kilkunastu spotkaniach i teraz ze spokojem mogę powiedzieć, że trafiłam na najlepszą osobę na jaką mogłam trafić.
Pani doktor ze spokojem prowadziła mnie przez ten czas, wsłuchiwała się w każde słowo i dzięki temu jestem teraz tu gdzie jestem.
Gabinet jest przytulny, komfortowy i miły.
Sprawia atmosferę domowego zacisza. Na spotkaniach nie czułam się przytłoczona czy onieśmielona wręcz przeciwnie, pani doktor potrafiła sprawić, że mialam ochotę na spotkania i tylko na to czekałam aż nadejdzie Nasz dzień!
Pani doktor, bardzo Pani dziękuję!
Pozdrawiam,
A.

lek. Anna Wardęga-Adamczyk

Dziękuję za te miłe słowa,życzę wszystkiego dobrego!


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii psychoterapia indywidualna

Mam trochę problem, z wizytą, którą odbyłem. Umówiłem się na wolną godzinę - 19.00. Przyszedłem, odniosłem dobre wrażenie, zostałem poinformowany o tym, jak wygląda terapia, ok. 50 minut wylewałem się w rozmowie. Szczerze i z masą refleksji. Wszystko fajnie.
Na koniec spotkania dostaję informację, że pani psychoterapeutka właściwie nie ma wolnych miejsc na nowego klienta, ale jeszcze sprawdzi i wyśle informację.
Po 30 minutach dostałem na telefon info, że pani ma miejsca, ale tylko po 19.00, a wtedy to już nie kosztuje 110 PLN, tylko 140 PLN bo to wieczorna terapia. Ale jakby co, to może mi polecić kogoś innego z jej gabinetów. I poleciła nazwiska, co do których znajduję zero opinii. Interpretować tego się nie odważę, ale wszystkim, którzy planują rozpoczęcie terapii doradzam zapytać, czy pani Anna ma wolne miejsca przed odbyciem wizyty. I naprawdę nie dlatego, że wizyta kosztuje 110 PLN, tylko dlatego, że po 50 minutach mówienia o sobie otrzymanie informacji, że właściwe to nie ma miejsc jest mega niefajnym zakończeniem.

lek. Anna Wardęga-Adamczyk

Panie Radosławie,na wstępie cieszę się,że czuł się Pan dobrze w kontakcie ze mną.
Jeśli chodzi o kwestię terminów-mój grafik oraz wolne godziny są widoczne w dostępnym na moim profilu kalendarzu. Zawsze warto wcześniej sprawdzić,czy dany specjalista ma dostępne takie godziny,którymi jest się zainteresowanym. Pan zapisał się na godzinę wieczorną-o ile pamiętam tylko taka była dostępna. Cennik również jest widoczny na profilu-jest wyraźnie zaznaczone,że konsultacje wieczorne są droższe. Czasami zdarza się tak,że mam dostępną tylko 1h,a mam dwóch pacjentów zapisanych na tę samą porę tydzień po tygodniu i ten,który pierwszy podejmie decyzję o podjęciu terapii zajmie tę godzinę,a tym samym ten drugi pacjent nie ma już możliwości zapisania się... . Czasami "naciągam" swój grafik i proponuję spotkanie nawet poza podanymi godzinami,jeśli pacjent tego bardzo potrzebuje,albo podaję kontakt do innych terapeutów,którym ufam i wiem,że mogę polecić.

Przykro mi,że poczuł się Pan niekomfortowo w zaistniałej sytuacji.

Życzę wszystkiego dobrego.


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii psychoterapia indywidualna

Pani Anna jest prawdziwym specjalistą. Potrafi słuchać i odpowiednio zadawać pytania. Atmosfera w trakcie sesji jest bardzo komfortowa, przyjazna i ciepła. Bardzo cenne jest to, że Pani Anna działa wszechstronnie i sugeruje różne możliwości działania i poprawy sytuacji. Dlatego można liczyć na wsparcie w szerokim zakresie. Mogę polecić Panią Doktor bez żadnych wątpliwości! Osobiście uważam, że miałam dużo szczęścia, że trafiłam do Pani Anny, ponieważ psychoterapia z Panią Doktor przynosi prawdziwe efekty i pozwala wiele zmienić.

lek. Anna Wardęga-Adamczyk

Pani Katarzyno,dziękuje za te słowa i życzę wszystkiego dobrego


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

7 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące depresja

  Czy osoba ktora zazywała heroiny a teraz próbuje wyjść z tego na clonozepanie dobrze robi?

  Nie. W naszym kraju do udziału w programie leczenia substytucyjnego kwalifikowane są osoby, które są uzależnione od opioidów i ukończyły 18 rok życia. Leki wykorzystywane w leczeniu substytucyjnym w Polsce to przede wszystkim metadon (w formie syropu) oraz buprenorfina (tabletki).
  METADON I BUPRENORFINA

  METADON
  Metadon to opioidowy lek o przedłużonym działaniu wykorzystywany w leczeniu substytucyjnym chyba najdłużej, bo od lat 60-tych XX wieku. Z punktu widzenia oddziaływania na organizm ludzki metadon jest pełnym agonistą receptorów opioidowych (pobudza je). Mimo podobieństw do morfiny, metabolizm metadonu jest zupełnie inny: działanie pojedynczej dawki utrzymuje się przez ok. 24 godziny. Jeśli środek zażywany jest regularnie, będzie kumulował się w organizmie i jego działanie będzie utrzymywać się nawet dłużej.
  BUPRENORFINA
  Buprenorfina jest częściowym antagonistą i buprenorfina - jeden z lekówczęściowym analogiem receptorów opioidowych. W porównaniu z metadonem wywołuje minimalne działanie euforyczne. Działa jednak dłużej, ma wyższy profil bezpieczeństwa, a także powoduje mniej skutków ubocznych. Zwykle zanim ktoś zdecyduje się na leczenie metadonem, warto sprawdzić czy buprenorfina nie jest wystarczająco skutecznym środkiem pozwalającym powstrzymać się od przyjmowania heroiny lub innych nielegalnych opiatów.

  Pozdrawiam serdecznie

  lek. Anna Wardęga-Adamczyk

 • Pytanie dotyczące Nerwica Lękowa

  Mój syn jest leczony psychiatrycznie- z powodu zaburzeń kompulsyjnych- Asertin 50mg - z dość dobrym efektem, niestety zaburzenia znów się pojawiły. Poza tym ma mam wrażenie, że nie ma napędu życiowego, odwrócony rytm dnia i nocy. Czy można dołączyć do leczenia np Sulpiryd?

  Szanowna Pani,
  myśle, ze najlepszym rozwiązaniem byłaby osobista wizyta u lekarza psychiatry - samego syna, jeśli jest pełnoletni, albo pani z synem, jeżeli syn jest niepełnoletni. Uważam, że dobrym pomysłem byłoby również rozważenie podjęcia psychoterapii.

  Pozdrawiam

  lek. Anna Wardęga-Adamczyk

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z psychiatrii oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego atestowanego przez Polskie Towarz...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • stres
 • depresja
 • kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Oddział Dzienny Leczenia Psychoz SU w Krakowie
 • Szpital im. J. Dietla w Krakowie
 • Klinika Psychiatrii SPSK1 w Lublinie
Zobacz więcej


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Powiązane wyszukiwania