mgr

Anna Szymska

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

46 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
366 odwiedzin w ciągu 30 dni

W Poradni dietetycznej Sekrety Diety otrzymasz wszystkie niezbędne wskazówki, aby odżywiać się racjonalnie. Pomogę osiągnąć Twój cel. Odkryję przed Tobą nowe smaki i walory zdrowotne… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
46 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Polecam wszystkim ,którzy pragną pozbyć się zbędnych kilogramów wspaniałego dietetyka- panią Anię
  z Sekretów Diety .Jest profesjonalna w tym co robi .Polecane diety nie są wielkim wyrzeczeniem ,a samopoczucie o wiele lepsze.

  Anna Szymska2013-05-20

  Dzękuję bardzo Pani Moniko za miłe słowa. Życzę powodzenia.

 • S

  Witam, od stycznia jestem pod okiem Pani Ani i w końcu widzę efekty. A trafiłam na Panią Anię przez szpital w Olsztynie zajmujący się leczeniem otyłości. Dzięki takiemu specjaliście jak pani Ania moje życie w końcu zaczyna nabierać kolorów - w końcu moja waga zaczęła spadać. Spisałam się na straty a tu taki niespodziany promyk nadziei się pojawił. Serdecznie dziękuję i do zobaczenia niebawem:)

  Anna Szymska2013-04-24

  Dziekuję Pani Sylwio. Do zobaczenia:)

 • P

  Polecam Panią Anię w 100%. Zna się na swoim fachu, ma sympatyczne usposobienie. Życzę nam wszystkim więcej takich specjalistów. Pozdrawiam i dziękuję.

  Anna Szymska2013-04-24

  Bardzo dziękuję. Cieszę się, że jest Pani zadowolona z moich usług.

 • C

  Bardo polecam jako świetnego specjalistę jak i dobrego człowieka ! Dzięki pomocy p. Ani przybrałem na wadzę i udało mi się wyjść z tej jakże okropnej choroby...

  Anna Szymska2013-04-24

  Dziekuję, mam nadzieję, że waga dalej rośnie :)

 • A

  Witam, świetny specjalista, który nie tylko wie o czym mówi ale również przekłada się to na rewelacyjną utratę wagi.Miła, kompetentna.Dobrze że są tacy specjaliści.

  Anna Szymska2013-04-24

  Dziękuję bardzo :)

 • M

  Polecam bardzo poradnię dietetyczną Sekret Diety. Pani Ania zaproponowała mi plan odchudzający. Dzięki zleconym badaniom odkryłam niedoczynność tarczycy. Dieta jest smaczna, nieskomplikowana i dostosowana do moich potrzeb i schorzeń. Jem to co lubię i chudnę. Dieta i porada nie są takie drogie jak w innych poradniach. Polecam

 • M

  Polecam! Pani Ania profesjonalna, posiadająca dużą wiedzę na temat żywienia człowieka oraz walki z otyłością. Jeśli stosuje się do zasad jakie wyznacza ( a nie są to jakieś straszne wyrzeczenia) można naprawdę schudnąć, ma się wtedy lepsze samopoczucie i wygląd. Dieta jaką proponuje jest urozmaicona, dla każdego układana indywidualnie w zależności od tego co lubi, ale także od tego co może a czego nie powinien spożywać.W ciągu naprawdę krótkiego czasu można osiągnąć wagę o jakiej się marzy!

 • Z

  Polecam wszystkim, którzy chcą się odchudzac Panią Anię. Konsultuje sie u niej od 3 miesięcy i jest mnie coraz mniej. A przede wszystkim jem smacznie i to co lubię. Pani Ania w moim menu umiesciła również "zdrowe" słodycze i dzięki temu nie mam potrzeby objadania się czekalda i ciastkami. Polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W Poradni dietetycznej Sekrety Diety otrzymasz wszystkie niezbędne wskazówki, aby odżywiać się racjonalnie.
  Pomogę osiągnąć Twój cel. Odkryję przed Tobą nowe smaki i walory zdrowotne żywności.
  Do każdego pacjenta podchodzę w sposób indywidualny i dokładam wszelkich starań, aby każdy czuł się bezpiecznie i komfortowo.

  Jestem przekonana, że wdrażanie zasad racjonalnego odżywiania pozwoli cieszyć się zdrowiem i smukłą sylwetkę przez długie lata.

  Aby spełniać Państwa i swoje oczekiwania stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach dotyczących żywienia człowieka oraz problematyki otyłości i innych chorób dietozależnych.

  Uczestniczyłam miedzy innymi w :
  *Ogólnopolskich Targach Technologii "Warmińsko - Mazurska Nauka Dla Biznesu" - Żywienie człowieka, nauka o człowieku, żywności i zdrowiu(Uniwersytet Warmińsko - Maurski, 2011);
  *I Konferencji Naukowej - Wybrane aspekty praktyczne w poradnictwie dietetycznym (Ogólnopolskie Centrum Dietetyki Instytutu Żywności i Żywienia, 4.11.2011);
  *Konferencji szkoleniowej dla dietetyków "Dieta bezglutenowa 2011" (Polskie stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej, Polskie Towarzystwo Dietetyki, 3.12.2011)
  *Warsztatach "Zaburzenia karmienia u dzieci" zespołowe postepowanie diagnostyczno - terapeutyczne (Gdańsk, 17.03.2012)
  *Szkoleniu "Profilaktyka i dietoterapia chorób układu sercowo - naczyniowego, ze szczególnym uwzględnieniem hipercholesterolemii" (W ramach programu "Obniżamy cholesterol ze smakiem", Polskie Towarzystwo Dietetyki, 21.09.2013)
  * Konferencji Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego "Żywienie Ludzi Aktywnych 2013" (Warszawa, 4-5.10.2013)
  * Szkoleniu "Genetyka w dietetyce. Praktyczne wykorzystanie testów DNA w dietetyce" (DF Medica Polska, Olsztyn 2013)
  *Szkoleniu "Immunodiagnostyka nietolerancji pokarmowej" (Cambridge Diagnostics, Gdańsk 22.03.2014)
  *Szkoleniu "Interpretacja nietolerancji pokarmowej i praktyczne zastosowanie diety eliminacyjnej" (Cambridge Diagnostics, warszawa 05.04.2014)
  *Szkoleniu "Dietocoaching I i II stopień" (Centrum Edukacji i Poradnictwa Żywieniowego Nutri Center, Sopot )
  *Konferencji "Profesjonalna dieta i żywienie w sporcie" Fit Madical 2015 Gdańsk
  *Warsztatach szkoleniowych "Psychologiczne aspekty odżywienia w anoreksji i bulimii" oraz "Kompulsywne objadanie się, otyłość i nadwaga - praca z klientem" (Centrum Terapii Zaburzeń Odżywiania, Olsztyn )
  *Szkoleniu "Żywienie w sporcie", Gdańska 16.01.2016
  *Konferencja naukowa „Żywienie w chorobach autoimmunizacyjnych", 17.03.2018 Gdańsk

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne
 • Dietetyk kliniczny

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl