mgr

Anna Szymska

Dietetyk

45 opinii +dodaj

Umów wizytę 300 odwiedzin w ciągu 30 dni

W Poradni dietetycznej Sekrety Diety otrzymasz wszystkie niezbędne wskazówki, aby odżywiać się racjonalnie. Pomogę osiągnąć Twój cel. Odkryję przed Tobą nowe smaki i walory zdrowotne… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia dietetyczna Sekrety DietyUsługa: Inny

  Poszłam na spotkanie wiedząc jak wyglądają wizyty u dietetyka - i ta wizyta u Pani Kasi była dla mnie profesjonalnym podejściem. Zainteresowana byłam testem na nietolerancje pokarmowe - został mi zrobiony, a analiza została przesłana na maila jeszcze tego samego dnia.
  Dodatkowo została mi przedstawiona wiedza o właściwym odżywianiu i suplementacji. Jestem zadowolona z wizyty

  Anna Szymska2017-06-06

  Pani Elu ciesze się, że była Pani zadowolona ze spotkania ze mną. Pozdrawiam!

 • Bardzo pozytywynie oceniam pierwsza wizytę. Indywidualna praca z klientem z wyczuciem jego potrzeb i nawyków. Dobra atmosfera, ciekawy jadłospis. Bardzo dużo informacji o zdrowym żywieniu.

  Anna Szymska2017-01-16

  Dzień dobry! Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona ze spotkania w naszej poradni! Do zobaczenia wkrótce!

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam bardzo miła atmosfera. Panie dysponują ogromną wiedzą i specjalistycznym sprzętem co rzutuje na ich prace.

  Anna Szymska2017-01-16

  Dziękujemy za miłe słowa! Pozdrawiamy!

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze . Dieta przyszła w umówionym terminie . Jestem zadowolona. Reszta zależy od mojego odżywiania.Pozdrawiam.

  Anna Szymska2017-01-16

  Dziękujemy za miłe słowa! Pozdrawiamy!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Witam. Mama bardzo zadowolona z wizyty. Nareszcie pojęła swoje błędy żywieniowe, a doktor z gracją przedstawiła jej aspekt cukrzycy w diecie. Same superlatywy po spotkaniu i ogrom nowej zdrowej wiedzy. Jak najbardziej polecam porady dr Kasi. Pozdrawiamy!

  Anna Szymska2017-01-05

  Bardzo się cieszę, że jest Pani zadowolona z porady udzielonej przez mgr Katarzynę Paszkowską. Pozdrawiamy!

 • D

  Jestem zadowolona z udzielonej porady i badania. Szybki termin wizyty, a nie kolejki po 2 m-ce! Polecam

  Anna Szymska2016-07-11

  Cieszę się, że jest Pani zadowolona z udzielonej porady w naszej poradni.

 • K

  Jestem dopiero po pierwszej wizycie w Poradni, ale czuję się pełna optymizmu. Na wizycie u Pani Kasi nie czuje się wcale jak u lekarza tylko jak u dobrej znajomej, a jednocześnie Pani Kasia jest bardzo profesjonalną osobą, udzielającą wielu przydatnych wskazówek. Czas zleciał nie wiadomo kiedy! Po wizycie dostałam dietę ze wskazówkami od Pani Ani jakby była szyta na miarę! Polecam!

  Anna Szymska2016-03-29

  Pani Kasiu dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z wyboru naszej poradni i współpracy z nami.Do zobaczenia!

 • A

  Jestem po pierwszej wizycie.
  Odbyła się w miłej atmosferze Pani Ania dużo mi powiedziała, doradziła.
  Plan żywieniowy wprowadzam już dziś, polecam serdecznie wszystkim.

  Anna Szymska2016-03-21

  Cieszę się, że jest Pani zadowolona z naszego spotkani :)!
  Trzymam kciuki w powodzeniu zmiany nawyków żywieniowych!!!

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Uznałam, że po roku opieki p. Anny Szymskiej mogę napisać obiektywną opinię. Wychodzę z założenia, że pierwsze wrażenie to za mało, by rzeczowo ocenić specjalistę. Mogę zatem z ręką na sercu polecić "Sekrety Diety". Przez roczny okres (który zleciał jak z płatka) udało mi się zredukować wagę, poprawić swój wygląd i samopoczucie. Nauczyłam się na nowo gotować, przygotowywać posiłki i robić zakupy. Udało mi się wprowadzić nowe nawyki, które skutkują tym, że waga nie rośnie, nawet jeśli zdarzy mi się zjeść coś kalorycznego. Teraz najważniejsze: JADŁOSPISY: koniecznie należy określić co lubi się jadać a czego się nie toleruje. Ja generalnie jestem bardzo zadowolona, wiele potraw na stałe zagościło w moim domu, choć zdarzyły się też dania które smakowały mi średnio. Ponadto, Pani Ania podchodzi bardzo indywidualnie do każdego i stara się elastycznie podchodzić do klienta za co bardzo dziękuję:) Podsumowując: jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu, kto chce zmienić swoje życie, zdrowie oraz wygląd. PS. Dieta to jedno, ale to czy nam się uda zależ TYLKO od nas:)

  Anna Szymska2016-03-19

  Dziękuję Pani Honorato za tak miłe słowa. Cieszę się, że jest Pani zadowolona z naszej współpracy, która poskutkowała zmiana stylu życia i nawyków żywieniowych. Życzę dalszych sukcesów i powodzenia! Trzymam kciuki!!

 • K

  Miło, konkretnie, indywidualnie i z efektami. Plan żywieniowy dostosowany do dysfunkcji organizmu. Ceny do zaakceptowania. Czego chcieć więcej polecam.

  Anna Szymska2016-03-11

  Panie Marcinie, bardzo dziękuję za miłe słowa. Efekty w głównej mierze to Pana zasługa, ja wskazałam tylko drogę do prawidłowego odżywiania się. Pozdrawiam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W Poradni dietetycznej Sekrety Diety otrzymasz wszystkie niezbędne wskazówki, aby odżywiać się racjonalnie.
  Pomogę osiągnąć Twój cel. Odkryję przed Tobą nowe smaki i walory zdrowotne żywności.
  Do każdego pacjenta podchodzę w sposób indywidualny i dokładam wszelkich starań, aby każdy czuł się bezpiecznie i komfortowo.

  Jestem przekonana, że wdrażanie zasad racjonalnego odżywiania pozwoli cieszyć się zdrowiem i smukłą sylwetkę przez długie lata.

  Aby spełniać Państwa i swoje oczekiwania stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach dotyczących żywienia człowieka oraz problematyki otyłości i innych chorób dietozależnych.

  Uczestniczyłam miedzy innymi w :
  *Ogólnopolskich Targach Technologii "Warmińsko - Mazurska Nauka Dla Biznesu" - Żywienie człowieka, nauka o człowieku, żywności i zdrowiu(Uniwersytet Warmińsko - Maurski, 2011);
  *I Konferencji Naukowej - Wybrane aspekty praktyczne w poradnictwie dietetycznym (Ogólnopolskie Centrum Dietetyki Instytutu Żywności i Żywienia, 4.11.2011);
  *Konferencji szkoleniowej dla dietetyków "Dieta bezglutenowa 2011" (Polskie stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej, Polskie Towarzystwo Dietetyki, 3.12.2011)
  *Warsztatach "Zaburzenia karmienia u dzieci" zespołowe postepowanie diagnostyczno - terapeutyczne (Gdańsk, 17.03.2012)
  *Szkoleniu "Profilaktyka i dietoterapia chorób układu sercowo - naczyniowego, ze szczególnym uwzględnieniem hipercholesterolemii" (W ramach programu "Obniżamy cholesterol ze smakiem", Polskie Towarzystwo Dietetyki, 21.09.2013)
  * Konferencji Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego "Żywienie Ludzi Aktywnych 2013" (Warszawa, 4-5.10.2013)
  * Szkoleniu "Genetyka w dietetyce. Praktyczne wykorzystanie testów DNA w dietetyce" (DF Medica Polska, Olsztyn 2013)
  *Szkoleniu "Immunodiagnostyka nietolerancji pokarmowej" (Cambridge Diagnostics, Gdańsk 22.03.2014)
  *Szkoleniu "Interpretacja nietolerancji pokarmowej i praktyczne zastosowanie diety eliminacyjnej" (Cambridge Diagnostics, warszawa 05.04.2014)
  *Szkoleniu "Dietocoaching I i II stopień" (Centrum Edukacji i Poradnictwa Żywieniowego Nutri Center, Sopot )
  *Konferencji "Profesjonalna dieta i żywienie w sporcie" Fit Madical 2015 Gdańsk
  *Warsztatach szkoleniowych "Psychologiczne aspekty odżywienia w anoreksji i bulimii" oraz "Kompulsywne objadanie się, otyłość i nadwaga - praca z klientem" (Centrum Terapii Zaburzeń Odżywiania, Olsztyn )
  *Szkoleniu "Żywienie w sporcie", Gdańska 16.01.2016
  *Konferencja naukowa „Żywienie w chorobach autoimmunizacyjnych", 17.03.2018 Gdańsk

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne
 • Dietetyk kliniczny

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl