Adres

Młynarska 39 Sand City Tower, Piaseczno
Gedeon Medica (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
694 47.....
694 47.....

Muzykoterapia indywidualna

Socjoterapia

Moje doświadczenie

O mnie

Wykładowca, Terapeuta, Muzykoterapeuta kliniczny, Psychoterapeuta mindfulness, Choreoterapeuta. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując jak...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Akademia Muzyczna
 • Uniwersytet SWPS studia podyplomowe, Redukcja stresu i Uważność
 • Centrum szkoleniowe podyplomowe z muzykoterapii klinicznej i psychodramy reparacyjnej w zakresie psychiatrii i psychoterapii, profilaktyki zaburzeń psychicznych oraz rozwoju osobowości.
Zobacz więcej


Znajomość języków

Rosyjski

Usługi i ceny

Muzykoterapia indywidualna


Młynarska 39 Sand City Tower, Piaseczno

Dowiedz się więcej

Gedeon Medica


Socjoterapia


Młynarska 39 Sand City Tower, Piaseczno

Dowiedz się więcej

Gedeon Medica

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gedeon Medica

Najkochańsza, opiekuńcza, ciepła i profesjonalna ❤️ Polecam Panią Anie z całego serca i Dziekuje jej za pomoc ❤️


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gedeon Medica

Wspaniała Pani terapeutka,wyrozumiała i potrafiąca zająć czas.Zaangażowana w swoją pracę.Serdecznie polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gedeon Medica problemy rodzinne

Pani Ania jest bardzo pomocna i profesjonalną muzykoterapeutką. Ma bardzo wszechstronną wiedzę i ciagle szuka nowych technik i rozwiązań. Umie wysłuchać pacjenta, nie ocenia, a pomaga zrozumieć zaistniała sytuacje. Jestem pod opieka Pani Ani już 3 lata i w tym czasie Pani Ania pomogła mi wyjść z różnych sytuacji. Teraz czuje, ze zawsze cokolwiek by się nie zdażyło znajdę na to rozwiązanie. Życie nabrało innych kolorów.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gedeon Medica

Miałam szczęście uczestniczenia w terapii prowadzonej przez Panią Anię w centrum terapii Gedeon Medica. Nie dość, że zajęcia były prowadzone w sposób niesamowicie profesjonalny i merytoryczny, Pani Ania jest także doskonałym przykładem wspaniałego terapeuty. Ciepła, dobra, zawsze czuję się od niej, że to co robi to więcej niż praca. Na jej zajęciach nie da się nie czuć opieki, wręcz przeciwnie - widać, że Pani Ania szczerze interesuje i przejmuje się każdym pacjentem z osobna. Do każdego podchodzi indywidualnie, chętnie niosąc pomoc, wsparcie, dobre słowo porady. To niesamowite jak wiele można wynieść z kilku godzin cotygodniowych zajęć - zarówno w krótszej jak i dłuższej perspektywie czasu. Z absolutną szczerością mogę powiedzieć, że każde zajęcia wywoływały szeroki uśmiech na mojej twarzy, ładowały pozytywną energią. Z dłuższej perspektywy mogę powiedzieć, że uczą one życia od nowa. Wiele rzeczy wyniosłam do życia poza ośrodkiem, wiele wiadomości, które pozwalają mi bardziej doceniać otaczający mnie świat, innych ludzi i samą siebie. Dzięki nim uczę się pokochać życie i samą siebie, za co zawsze będę Pani Ani z całego serca wdzięczna. Dziękuję!


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gedeon Medica

Panią Anię poznałam w Gedeon Medica gdzie prowadzi z dużym zaangażowaniem zajęcia choreoterapii. Już po pierwszych zajęciach zrobiła na mnie dobre wrażenie swoją ciepła, życzliwą osobą. Posiada dużą wiedzę na temat terapii tańcem, medytacji oraz ćwiczeń ruchowych z elementami jogi. Stara się żeby zajęcia były różnorodne i każdy odnalazł to czego w tej chwili potrzebuje. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze a pani Anna stara się poświęcić choć chwile swojej uwagi każdej osobie. Życzę każdemu żeby mógł trafić na takiego terapeute z jej pomocą pokonuje swoje lęki i odnajduje spokój ducha.


S
Użytkownik zweryfikowany

Panią Anie poznałam w szpitalu na Sobieskiego. Jest bardzo ciepłą osobą i zawsze gotową pomóc i porozmawiać.Jej zajęcia są zawsze bardzo ciekawe,ma ogromną wiedzę.Każdy z nas czekał na te zajęcia, które Pani Ania prowadziła.Miałam problemy lękowe i nie akceptowałam siebie.
Po szpitalu już czułam się lepiej,ale Pani Ania pomogła mi zupełnie wyjść z tego stanu.
Po szpitalu chodziłam do pani Ani prywatnie.
Teraz zupełnie inaczej funkcjonuje, akceptuje siebie, jestem silniejsza, mam lepsze kontakty z innymi, radze sobie w sytuacjach stresowych.
Teraz wiem jak mam dbać o siebie i swój stan wewnętrzny.
Polecam Panią Anie!!!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Trafiłam na zajęcia z muzykoterapii przypadkiem, ale była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Pani Ania jest zawsze świetnie przygotowana do spotkań. Za pomocą różnych technik powiązanych z muzyką pomaga uczestnikom odkryć ich najgłębsze emocje. Zadziwia mnie to jak trafnej analizy potrafi dokonać. Dzięki niej stałam się osobą świadomą, potrafię nazwać wszystkie swoje uczucia i radzić sobie z nimi. Podczas każdego spotkania odkrywałam w sobie coś nowego, za co jestem ogromnie wdzięczna. Uważam, że niezależnie od sytuacji życiowej warto jest tego doświadczyć. Z czystym sumieniem polecam.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu kontakt terapeutyczny

Spotkalam p.Anne przed kilkoma laty. Zwrocila moja uwage niebanalna osobowoscia i wrazliwoscia na drugiego czlowieka. W trudnej sytuacji zyciowej, bez zwloki wsparla mnie aktywnie swoja wiedza i doswiadczeniem. Od roku pracuje z p. Anna w ramach grupy tetapeutycznej. Jestem pod wrazeniem jej wszechstronnej wiedzy i umiejetnosci dostosowania technik terapeutycznych do potrzeb grupy. Polecam kontakt z Pania Anna z pelnym przekonaniem.


J
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Anny trafiłam kilka miesięcy temu zaciekawiona wykorzystaniem muzyki w terapii. Sama jestem po 2 latach terapii u innego terapeuty, ale czułam potrzebę kontynuacji tego typu spotkań jako narzędzia rozwoju osobistego i pracy nad sobą. Byłam już na kilku spotkaniach grupowych prowadzonych przez Panią Annę i na pewno będę chodzić na nie w przyszłości. Pani Anna pracuje w podejściu całościowym - korzysta z dorobku różnych szkół i stosuje różne narzędzia terapeutyczne w zależności od potrzeb pacjentek (grupa, z którą się spotykam to same kobiety). Wykorzystuje techniki mindfulness, relaksację Jacobsona, no i oczywiście instrumenty muzyczne i muzykę do pracy nad emocjami i ich wyrażaniem. Dużą uwagę przykłada do pracy z ciałem (taniec). W mojej grupie są osoby, które czują się samotne i skrzywdzone, obawiają się bliskości, mają problemy z akceptacją siebie i w relacjach społecznych, cierpią na zaburzenia nastroju, nie wykorzystują swoich możliwości i nie potrafią czerpać satysfakcji z życia itd. Pani Anna potrafi zbudować ciepłą i przyjazną atmosferę, pełną zaufania pozwalającego bez skrępowania dzielić się problemami i trudnościami, z którymi się borykamy. Towarzyszy nam w rozwiązywaniu dręczących nas problemów, w znajdowaniu spokoju i ukojenia. Wspiera nas w dochodzeniu do ich źródła, w radzeniu sobie z nimi, w budowaniu poczucia własnej wartości i lepszego życia. Serdecznie dziękuję Pani Annie za jej obecność i pracę i z całego serca polecam ją innym.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu problemy małżeńskie, niski poziom samooceny

Panią Anię znam od 3 lat.
Trafiłam do kliniki Kraimed gdzie prowadzi zajęcia terapeutyczne z problemami w małżeństwie i życiowymi(każdy z nas je ma).
Na pierwszych zajęciach dużo płakałam....Nie mogłam poradzić sobie ze swoimi problemami i emocjami.Dzięki Pani Ani stałam się innym człowiekiem.Radzę sobie w sytuacjach w których kiedyś nawet bym się nie umiała odnaleść.Dużo się śmieję, podejmuje wyzwania od życia i idę do przodu.
Teraz na zajęcia przychodzę dla podtrzymania swojej formy???? bo dają dużo pozytywnej energii.
Polecam tego specjalistę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

13 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam 20 lat, jestem studentką. Mam chłopaka od 5 lat.
  5 miesięcy temu na domówce bardzo się upiłam. Wtedy brat mojej koleżanki chciał mnie wykorzystać. Na początku flirtowałam z nim (bardzo lubię podobać się mężczyzna, dlatego podobało mi się to, że mnie adoruje). Kiedy moja koleżanka zasnęła, nie wiem jak, ale znalazłam się u niego w pokoju, cały czas namawiał mnie do seksu i całował, jeżeli chodzi o pocałunki to chyba nie protestowałam, ale nie dałam sobie ściągnąć ubrań. Chyba kilka razy uciekłam, on wszedł mi nawet rozebrany do łazienki, ale go nie dotknęłam. Cały czas do mnie przychodził, brał mnie do swojego pokoju. Nie było seksu, ale jak pijana zmieniałam koszulkę on dotykał i lizał moje piersi. Szybko ubrałam koszulkę i kazałam mu skończyć. Nie miałam sił, ale wiem, że w koncu skończył mnie namawiać do seksu jak zasnęłam na jego łóżku. Martwi mnie to, że zdradziłam mojego chłopaka. Lubię się podobać innym, ale nie rozumiem, dlaczego dałam się całować i podobało mi się to, że jemu się podobam. Nie potrafię normalnie żyć, mam stwierdzoną depresję, biorę leki, ale nie mogę o tym zapomnieć. Jestem zła tylko na siebie, bo gdybym była dobrą, kochającą dziewczyną nigdy nie zdradziłabym swojego chłopaka. Proszę o pomoc. Żyje z tym od 5 miesięcy i nie potrafię sobie wybaczyć, czuje się podle, okropnie, nie mogę patrzeć na swoje ciało. Uważam, że jako kobieta nie szanuje siebie.

  Dzień dobry, zwróciłam uwagę na wiek Pani i że w wieku 15 lat już miała Pani chłopaka. Nie miała Pani możliwości trochę poszaleć, trochę poflirtować, trochę poczuć tej swobody w kontaktach damsko-męskich.To może być powodem, że teraz potrzebuję Pani uwagi ze strony mężczyzn i adorowania. Może też być głębszy problem: niskie poczuciem własnej wartości, brak akceptacji siebie a także ze stawianiem granic. W związku z zaistniałą sytuacją, ma Pani ogromne poczucie winy. Myślę,że warto na ten temat porozmawiać jednak z terapeutą, który pomoże Pani w tej sytuacji. Jest to bardzo ważne zważając na depresje u Pani.

  mgr Anna Szmawonian

 • Pytanie dotyczące bezsenność

  Jestem w 24 tygodniu ciąży od jakiegoś miesiąca cierpię na bezsenność. Zdarzają się noce kiedy potrafię przespać więcej godzin nawet 6, ostatnie 2 noce spałam około 2 h bardzo niespokojnie przy czym wybudza mnie z reguły koszmar.W ciągu dnia ciąglę trapi mnie myśl, że nie będę mogła zasnąć,kładę się spać w lęku. Ciężko mi się uspokoić, zwłaszcza, że wiem, że w tym stanie ciężko się wspomóc lekami, co zdarzało mi się wcześniej.Bardzo proszę o radę, co w takim wypadku?

  W ciąży są częste takie stany. Trzeba robić dużo medytacji relaksacyjnej i oczywiście mindfulness, żeby wyciszyć siebie i móc w nocy spać. Prozę koniecznie zgłosić się do terapeuty, który może łączyć kilka terapii i wyciszyć Panią. Prowadzę treningi z bezsenności, łączę relaksację, pracę nad lękami, mindfulness i dobieram też utwór klasyczny do snu i do różnych stanów emocjonalnych. Akurat w ciąży jest to bardzo potrzebne. Zapraszam na terapie lub też terapie przez skaypa. Spokój jest bardzo ważny dla Pani. Dziecko też czuję ten niepokój. Proszę zadbać o siebie i o dziecko. Pozdrawiam serdecznie.

  mgr Anna Szmawonian

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Wykładowca, Terapeuta, Muzykoterapeuta kliniczny, Psychoterapeuta mindfulness, Choreoterapeuta. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując jak...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Akademia Muzyczna
 • Uniwersytet SWPS studia podyplomowe, Redukcja stresu i Uważność
 • Centrum szkoleniowe podyplomowe z muzykoterapii klinicznej i psychodramy reparacyjnej w zakresie psychiatrii i psychoterapii, profilaktyki zaburzeń psychicznych oraz rozwoju osobowości.
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne
 • Socjoterapia

Staże

 • Instytut Psychiatrii i Neurologii, Oddział Całodobowy w Klinice Nerwic, Zaburzeń osobowości i Zaburzeń odżywiania w Warszawie.


Znajomość języków

Rosyjski

Publikacje i artykuły

Publikacje (5)