lek.

Anna Szłojdo-Brąglewicz

Ginekolog, Radiolog, Położna

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 26 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

<b>ZOSTAW OPINIE O LEKARZU - POINFORMUJ RECEPCJĘ – BADANIA MORFOLOGIA I OB GRATIS! </b> więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Krakowie

  Bardzo sympatyczna Pani doktor. Byłam u niej pierwszy raz. Zostałam przyjęta serdecznie i ciepło. Pani doktor zrobiła szczegółowy wywiad, wysłuchała mojej historii, a potem wykonała dokładne badanie. Wizyta odbyła się bez pośpiechu, a ja wyszłam z niej bogata w nową wiedzę. Myślę, że spokojnie mogę polecić :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo otwarta Pani Doktor. Porad udziela w oparciu o widzę, a nie prywatne poglądu. Wyjaśniła wszystko jak trzeba i odpowiadała na wszystkie pytania spokojnie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor była miła, cierpliwa odpowiedziała na każde zadane pytanie. Odpowiedzi były konkretne i powiedziane prostym językiem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wywiad bardzo szczegółowy, porady również w innych zakresach niż ginekologiczne. Pani Doktor bardzo miła i nie szczędzi czasu na pacjenta. Daję 3 gwiazdki bo dostałam nieprawidłową diagnozę, co mnie sprowadziło do jeżdżenia po szpitalach, a skończyło się tylko na antybiotyku.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Nie patrzy na zegarek że już minęło 20 minut planowej wizyty. Osoba bardzo dyskretna i delikatna przy badaniu. Przy tym widać, że jest bardzo mądra i doświadczona życiowo. Po 10 latach wizyt i leczenia się u różnych ginekologów uważam że była to najlepsza wizyta. Prawdopodobnie nie pierwsza i nie ostatnia ze względu na stan zdrowia, jednak cieszę się, że jestem pod opieką dobrego specjalisty.

 • B

  Pani doktor jest bardzo rzeczową i przemiłą osobą. Poradziłam mi w sprawach które mnie nurtowały. Można z Panią doktor porozmawiać na każdy temat.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły kontakt, bezpośrednio, a bardzo konkretnie. Badanie przeprowadzone sprawnie i z dużym wyczuciem. Dziękuję i polecam

 • Pani Doktor nie skradła mojego serca, poszłam do niej, by potwierdzić ciążę, i gdy weszłam do przebieralni po paru sekundach usłyszałam "prosze już wychodzić"...nie zdążyłam majtek ściągnąć, ale ok - jestem w stanie to przegryźć. Była mało kontaktowa i w sumie ciężko mi ocenić ją jako specjalistę, za wiele się nie dowiedziałam o tym jak mam postępować w ciąży, jakie badania konkretnie mam zrobić i co one wykażą...raczej już tam nie zawitam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo pomocna i delikatna. Badania wykonuje dokładnie, dyskomfort jest praktycznie nieodczuwalny i dba o czystość i sterylność. Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa i myślę, że najgorszą barierą do pokonania jest bariera psychiczna, ale po tej wizycie chciałabym Panią Doktor polecić wszystkim dziewczynom udającym się do ginekologa po raz pierwszy. Jest to również osoba, która udziela wszelkich informacji o antykoncepcji i cierpliwie odpowiada na pytania. Gorąco polecam :)

 • M

  Bardzo mila Pani doktor, udzieli niezbednych informacji i odpowie na wszystkie pytania :) polecam jeden z lepszych ginekologow w Krakowie.