lek. dent.

Anna Świecimska- Pałyga

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

4 opinie +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt Zapytaj lekarza

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W swoim gabinecie STOMATOLOGIA PAŁYGA zajmuje się głównie protetyką, stomatologią zachowawczą i estetyczną.… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: STOMATOLOGIA PAŁYGA

  Myślę, że trafiłem do gabinetu docelowego! Niestety moje uwarunkowania powodują konieczność częstej i złożonej ingerencji lekarskiej i tym bardziej cieszę się, że w tej mojej udręce trafiłem do rąk tak wspaniałych ludzi. Pani doktor niezwykle uprzejma, delikatna i nad wyraz kompetentna (mimo młodego wieku :) ). Co wyróżnia Panią doktor, jak i cały pozostały personel, na tle konkurencji to obok wspomnianej wyjątkowej uprzejmości olbrzymia wiedza i nacisk na najnowocześniejszą technologię. Nigdy nie czułem się na fotelu dentystycznym tak "dopieszczony" (jeszcze nie widziałem u lekarza tak starannego podejścia), a ból nie istnieje (no chyba, że ktoś się uprze przy braku znieczulenia). Tak jak napisałem wcześniej, dla mnie to gabinet docelowy i nie ważne czy będę potrzebował pomocy stomatologa, ortodonty czy implantologa. Jest miło, nowocześnie i dokładnie. Dziękuję i do zobaczenia!

 • Lokalizacja: STOMATOLOGIA PAŁYGA

  Wyglada na to, że po wielu wizytach w różnych gabinetach stomatologicznych w końcu trafiłem w odpowiednie ręce! Podoba mi się podejście Pani Doktor do leczenia i nakreślony plan tego co należy wykonać. Poza tym jestem zadowolony z już zaleczonych zębów. Proces leczenia był dokładny i bez pośpiechu. Jeśli chodzi o te dwie sparwy to mam złe doświadczenia z innych gabinetów stomatologicznych.
  Profesjonalne podejście, miła atmosfera, czysty i świeży gabinet.
  Polecam!!!!!!!!!!!!!! Paweł Mikulski

 • R
  Lokalizacja: STOMATOLOGIA PAŁYGAUsługa: korony

  Pełny profesjonalizm,bardzo przystępne ceny.Miła atmosfera w gabinecie .Jakość wykonania prac perfekcyjna.W ciągu 2 tygodni wyleczyłem kilkanaście zębów wraz z założeniem koron oraz mostów.Zabiegi bezbolesne efekt prac super!!!. Ponownie muszę podkreślić jakość obsługi.Jak dla mnie -super standard !!! .Szczerze polecam .Robert

 • Lokalizacja: STOMATOLOGIA PAŁYGAUsługa: leczenie stomatologiczne

  Pani Ania jest świetnym specjalistą. Potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć, doradzić i jest bardzo dokładna. Gdy nagle rozbolał mnie ząb była w stanie przyjść do gabinetu w dniu wolnym i zająć sie mną. Opiekuje sie pacjentami z najwyższa starannością.

  Anna Świecimska- Pałyga2017-10-14

  Pani Karolino bardzo dziękuję za te miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie.

Pytania pacjentów (3)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W swoim gabinecie STOMATOLOGIA PAŁYGA zajmuje się głównie protetyką, stomatologią zachowawczą i estetyczną. W fachowy sposób dba o uśmiechy swoich Pacjentów, a jej całościowe podejście do układu stomatognatycznego, pozwala na oferowanie Pacjentom najbardziej kompleksowych rozwiązań dla Ich problemów. Pacjenci w jej gabinecie traktowani są bardzo osobiście i z empatią. Stale podnosi swoją wiedzę i kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w wielu kursach i konferencjach naukowych.

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Publikacje

 • www.stomatologia-palyga.pl

Znajomość języków

 • angielski
 • francuski
 • włoski