lek.

Anna Sus-Urban

Ginekolog

75 opinii +dodaj

Umów wizytę 33 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obszarem jej zainteresowań jest opieka i diagnostyka prenatalna, w tym diagnostyka ultrasonograficzna u kobiet ciężarnych,… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
  Obszarem jej zainteresowań jest opieka i diagnostyka prenatalna, w tym diagnostyka ultrasonograficzna u kobiet ciężarnych, optymalizacja postępowania profilaktyki u kobiet w ciąży, prowadzenie ciąż patologicznych oraz ciąż bliźniaczych.
  Posiada prestiżowy certyfikat londyńskiej Fetal Medicine Fundation z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej wad genetycznych płodu oraz certyfikat Sekcji Ultrasonografii PTG.
  Ponadto zajmuje się profilaktyką i diagnostyką ginekologiczną oraz problemami niepłodności i świadomego planowania macierzyństwa.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
75 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jedna z najlepszych ginekologów na których trafiłam w Krakowie, a kilku już zwiedziłam ;) Wizyty zawsze przebiegają w miłej atmosferze, każde badanie jest dokładnie opisywane, a pani doktor cierpliwie odpowiada na pytania i rozwiewa wszystkie wątpliwości dotyczące naszego zdrowia i leczenia.
  Wszystkie dodatkowe badania zapowiada z dużym wyprzedzeniem. Naprawdę polecam.

 • E
  Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA

  Pani Ania to najlepszy ginekolog jakiego spotkalam. Wizyta jak zwykle przebiegla w bardzo milej atmosferze. Przed badaniem szczegolowy wywiad a potem badanie. Po wszystkim otrzymalam szczegolowe wyjasnienie i recepte - do recepty dostalam rozpiske co,kiedy i jak. Stosowanie lekow opisane bez pospiechu i ze zrozumieniem. Pani Ania jest po prostu najlepsza:)

 • M
  Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA

  Cudowna, ciepła osoba. Pani doktor prowadziła moją ciążę, przez cały czas czułam, że jestem w dobrych rękach! Na wszystkie moje pytania otrzymywałam wyczerpujące odpowiedzi, podparte najnowszą wiedzą. Wizyty przebiegały w miłej atmosferze, bez pośpiechu, a badania wykonywane były w bardzo delikatny sposób!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To była moja druga wizyta u tej lekarki i po raz drugi wywarła na mnie ogromnie pozytywne wrażenie. Miła, kompetentna, słucha i odpowiada na każde pytanie. Poświęca dużo czasu każdej pacjentce. Przy okazji uśmiechnięta i z ludzkim podejściem. Z czystym sercem polecam!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  :) Polecam , szczególnie tym którzy idą na swoją pierwszą wizytę. Pani Doktor jest bardzo dokładna+ wszystko spokojnie tłumaczy :) Tylko troszkę drogo :(

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA

  Bardzo dobry specjalista, wizyta pełna profesjonalizmu, na wstępie zrobiony wywiad (co wielu specjalistów pomija). Pani doktor z uwagą wysłuchuje pacjenta, poświęca tyle czasu ile dana pacjentka potrzebuje, odpowiada na wszelkie pytania. Diagnozy trafne, wiedza ogromna. Lekarz pełen ciepła i empatii. Gorąco polecam. Natalia M.-J.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wspaniała kobieta. Bardzo dobry ginekolog. Pani doktor prowadziła obie moje ciąże. Rewelacja, oby więcej takich lekarzy. Na wizytach czułam się bardzo komfortowo, usłyszałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Polecam serdecznie.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA

  Pelen profesjonalizm. Do Pani Doktor chodze juz od jakiegos czasu. Na poczatku zrobila dokladny wywiad, szczegolowo opowiedziala o czekajaych mnie badaniach i sposobie leczenia. odpowiedziala na wszystkie pytania i poswiecila na to tyle czasu, ile bylo konieczne. Dodatkowo bardzo mila i usmiechnieta. Bardzo sie ciesze, ze do niej trafilami polecam ja kazdemu :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt ginekologicznych u Pani Doktor. Jestem wytrawną poszukiwaczką dobrych specjalistów - i po kilku nawet rzekomo wielkich osobistościach - jestem dopiero zadowolona u Pani lek. Anny Sus-Urban. Zawsze ma czas, zawsze wszystko tłumaczy, zawsze skrupulatnie notuje wyniki i opisywane objawy, ale przede wszystkim ma bardzo skrupulatnie ugruntowaną wiedzę. Sztuka i wiedza sama się obroni - i tak jest w przypadku Pani Anny Sus-Urban. Jest to bardzo dobra lekarka, delikatna, skrupulatna, wykształcona. Można porozmawiać od serca, posiada wyczuwalną dla pacjenta naturalnie wrodzoną empatię. Cytując Napoleona "Lekarze mają na sumieniu więcej ludzkich żywotów, niż nawet najkrwawsi generałowie" - także życzę Pani ale i innym lekarzom: wytrwałości i mocnych postanowień by iść własną czystą ścieżką zawodową. Pozdrawiam, Magdalena G.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Rzeczowo odpowiada na każde pytanie, rozwiewa wątpliwości. Z całą pewnością warto poświęcić jej opiece swoje zdrowie.