dr

Anna Stolecka-Warzecha

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

37 opinii +dodaj

Adiunkt w Katedrze i Zakładzie Podstawowych Nauk Biomedycznych, Wydziału Farmaceutycznego z OML w Sosnowcu, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. W latach 2005-2017 Asystent w Zakładzie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: dr Anna Stolecka- Warzecha Health AcademyUsługa: konsultacje dietetyczne

  Do Pani doktor zwróciłam się z konkretnym celem dotyczącym mojej wagi, czyli utrata 4kg tłuszczu. Otrzymałam proste, jasne instrukcje, co do jakości i ilości posiłków jakie powinnam spożywać przy moim trybie życia. Dodatkowo ( za opłatą) dostałam informację jak mam prowadzić treningi biegowe, aby dostosować je do moich celów sportowych i wagowych. Po 2 miesiącach stosowania się do zaleceń straciłam 2 kg tłuszczu, nie tracąc masy mięśniowej. Myślę, że bez problemu osiągnę mój cel za 2 m-ce, stosując się do zaleceń pani doktor. Pani doktor szybko i konkretnie odpowiada na wszelkie pytania skierowane do niej drogą mailową. Umówione wizyty są realizowane punktualnie i sprawnie, co oszczędza czas pacjenta do niezbędnego minimum.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: dr Anna Stolecka- Warzecha Health AcademyUsługa: pakiet dietetyczny

  Zdecydowanie polecam skorzystanie z usług Pani Doktor! Przede wszystkim wielki plus za indywidualne podejście do pacjenta oraz cierpliwość, co widać już od pierwszych chwil wizyty.
  Dzięki kompetencjom, wiedzy i doświadczeni Pani Doktor, plan diety i treningów został idealnie dobrany do moich celów, potrzeb i trybu życia. Stosując się do zaleceń, udało mi się w pełni osiągnąć zamierzony efekt bez katowania się, restrykcji i wyrzeczeń.
  Na każdym etapie mogłam liczyć na wsparcie i pomoc ze strony Pani Doktor, wyjaśnienia wątpliwości, odpowiedzi na pytania (nawet najgłupsze :))
  Dziękuję bardzo i jeszcze raz polecam!

 • R
  Lokalizacja: dr Anna Stolecka- Warzecha Health AcademyUsługa: pakiet dietetyczny

  Pierwsza moja wizyta u Pani Ani.Osoba bardzo miła ,konkretna i do tego kompetentna.W prostych słowach potrafi wytłumaczyć co i jak będziemy działać.Super że trafiłem na Panią Doktor.Szczerze polecam!!

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: redukcja masy

  Super dietetyk. Pani Ania jest konkretna i rzeczowa. Wszystko wytłumaczy że szczegółami. Naprawdę polecam.

 • M
  Lokalizacja: dr Anna Stolecka- Warzecha Health AcademyUsługa: chęć przybrania na masie, plan dietetyczny, treningowy

  Pełen profesjonalizm, ma czas dla pacjenta. Jestem "chudomorfikiem" a stosując się do zaleceń przybrałem ok 2kg w miesiac, w tym 1.2 kg masy miesniowej!! Rewelacja.

  Duży plus za to, że dr nie tylko mówi, co masz robić ale również tłumaczy dlaczego - taka metoda do mnie trafia.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Utrata kilogramów

  Do Pani Dr trafiłem z polecenia. Od 3 miesięcy zrzucałem wagę i pozostały mi 4kg głównie na brzuchu, z którymi nie potrafiłem sobie poradzić. Dzięki poradzie dietetycznej (znacznie ograniczyć węglowodany) oraz treningowej (skupić się na interwałach biegowych) Pani Ani udało mi się osiągnąć cel po 1,5 miesiąca. Porady były trafne, cała wizyta przebiegała w bardzo przyjaznej i serdecznej atmosferze, a sama Pani Dr podchodzi do pacjenta w sposób indywidualny i profesjonalny. Zdecydowanie polecam!

 • D
  Lokalizacja: dr Anna Stolecka- Warzecha Health AcademyUsługa: Redukcja wagi

  Zdecydowanie polecam, jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor nauczyła mnie zdrowego odżywiania, specjalnie dobrała dietę tak że nie dość że nie chodzę głodna to w dodatku ubywa kilogramów dziękuje Pani Aniu, jestem wdzięczna za okazanie mi tyle ciepła i zrozumienia, dzieki Pani poczułam się mocno dowartościowana!

 • A
  Lokalizacja: dr Anna Stolecka- Warzecha Health AcademyUsługa: Zdrowe odżywianie się

  Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście, plan dietetyczny idealnie wpasował się w moje preferencje żywieniowe, dostosowanie się do niego było przyjemnością. Widać efekty z czego jestem zadowolona i wdzięczna Pani Doktor.

 • P
  Lokalizacja: dr Anna Stolecka- Warzecha Health AcademyUsługa: Odpowiednia Dieta

  Wybierając się do Pani Dr wcześniej byłem już u kilku "specjalistów" ale przeważnie kończyło się na "dobieraniem" jakiejś standardowej diety, więc cel wizyty nie został w ogóle spełniony. U Pani dr Ani na 1 miejscu było jasne wypytanie o cel ( co chce osiągnąć) później wywiad ( sam byłem w szoku jaki dokładny) i dopiero po tym wszystkim przeszliśmy do omawiania sposobu żywienia razem z ćwiczeniami - może tutaj dodam nie chodziło mi o zrzucenie kilogramów tylko o efektywne zwiększenie moich ćwiczeń na siłowni wraz z poprawą zdrowia gdyż moja Dieta pozostawiała wiele do życzenia a wcześniejsze podejmowane u mnie próby niestety nie osiągnęły zamierzonych rezultatów. U Pani Stoleckiej to się udało gdyż na 1 miejscu stawia Ona jakoś a nie tak jak w wielu przypadkach ilość. Tacy fachowcy powinni być w każdej dziedzinie życia - wtedy żyło by się nam wszystkim znacznie lepiej. Ze szczerym sercem polecam Panią doktor każdemu, nie tylko tutaj (na portalu) ale również w rozmowach ze znajomymi gdyż wiem że to specjalistka i fachowa osoba na odpowiednim miejscu
  dziękuję bardzo Pani Doktor
  Piotrek

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dieta i treningi zalecone przez Panią Anne pozwoliły mi na zrzucenie 11 kg wagi przez okres 5 miesięcy uważam to za duży sukces i polecam bardzo wizytę u Pani Ani.

Pytania pacjentów (21)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Adiunkt w Katedrze i Zakładzie Podstawowych Nauk Biomedycznych, Wydziału Farmaceutycznego z OML w Sosnowcu, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. W latach 2005-2017 Asystent w Zakładzie Fizjologii, Katedry Nauk Fizjologiczno- Medycznych Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Kierownik i założyciel studiów podyplomowych: Trener Zdrowego Stylu Życia. Szkoleniowiec z zakresu fizjologii żywienia i wysiłku na Ministerialnych kursach instruktorskich i Trenerskich. Szkoleniowiec w Polskim Związku Jujitsu (kursy instruktorskie – część teoretyczna), Szkoleniowiec na zgrupowaniach Kadry Polski Juniorek w piłce nożnej (fizjologia żywienia i wysiłku). Czynny dietetyk sportowy i kliniczny. Ukończone studia podyplomowe: Żywienie i suplementacja osób aktywnych fizycznie. Ukończone kursy i szkolenia: Zasady żywienia w profilaktyce i leczeniu chorób nowotworowych; Dietoterapia zaburzeń hormonalnych. Autor i współautor wielu publikacji naukowych.

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Zdrowie Publiczne
 • Diabetologia

Edukacja

 • Akademia Wychowania Fizycznego w Kaowicach
 • Polska Akademia Nauk w Warszawie.

Publikacje

 • 1. Ardeńska A, Stolecka - Warzecha A, Górna - Łukasik K, Marszołek M. (2016) Motivation to work and study among postgraduate of the physical culture. Scientific Review of Physical Culture Vol 6, issue 3: 76-84
 • 2. Niewiadomy P, Tiffert-Tłok J, Szuścik K, Stolecka-Warzecha A, Kwaśna K. (2016) Estimation of changes of lower limbs reactivity among mountain cyclist under the influence of sauna treatment – abstract. Physiotherapy and health activity 24:12-18.
 • 3. Stolecka - Warzecha A, Kaczmarczyk T, Żebrowska A. (2016) Assesment of anaerobic endurance based on selected biochemical parameters in 400 m/400 m Hurdles Male Athletes. Cent Eur J Sport Sci Med. Vol 14. No. 2/2016: 5-14.
 • 4. Stolecka - Warzecha A. Nutrikosmetyki – wsparcie dla diety (2014) Pol J Cosmetol 17(1) 30-38.
 • 5. Gabryel B, Bielecka A, Stolecka A, Bernacki J, Langfort J. (2010) Cytosolic phospholipase A2 inhibition is involved in the protective effect of nortriptyline in primary astrocyte cultures exposed to combined oxygen-glucose deprivation. Pharm. Rep. 2010, 62, 814-826
 • 6. Pawlas N, Nierwinska K, Stolecka A, Gabryel B, Pudełko A, Małecki A. (2009). Effects of N-acetylcysteine and ebselen on arachidonic acid release from astrocytes and neurons cultured in normoxic or simulated ischemic conditions. Pharm. Rep. 2009, 61, 941-946.
 • 7. Stolecka A, Chalimoniuk M, Ziemińska E, Langfort J, Strosznjader J.B. (2009) Involvement of multiple protein kinases in cPLA2 phosphorylation, AA release and cell death in in vivo and in vitro models of 1-methyl-4-phenylpyridinium-induced parkinsonism - the possible key role of PKG. J. Neurochem. 110, 307-317.
 • 8. Stolecka A, Chalimoniuk M. (2008) Cytosolic Phospholipase A2 and its Role in Parkinson's Disease Post Biol Kom 35, 133-146.
 • 9. Stolecka A, Chalimoniuk M. (2008) Cytosolic Phospholipase A2 and its Role in Parkinson's Disease, Advances In Cell Biology 35,133-146, Metapress, online
 • 10. Gabryel B, Chalimoniuk M, Stolecka A, Langfort J. (2007) Activation of cPLA2 and sPLA2 in astrocytes exposed to simulated ischemia in vitro. Cell Biol. Int. 31, 958-965.
 • 11. Chalimoniuk M, Stolecka A, Cakała M. Hauptmann S, Schulz K, Lipka U, Leuner K, Eckert A, Muller W.E, Strosznajder J.B. (2007) Amyloid b enhances cytosolic phospholipase A2 level and arachidonic acid release via nitric oxide in APP-transfected PC12 cells. Acta Biochem. Pol. 54, 611-623.
 • 12. Gabryel B, Chalimoniuk M, Stolecka A, Waniek K, Langfort J, Malecki A. (2006) Inhibition of arachidonic acid release by cytosolic phospholipase A2 is involved in the antiapoptotic effect of FK506 and cyclosporine A on astrocytes exposed to stimulated ischemia in vitro. J. Pharmacol. Sci. 2006, 102, 77-87.
 • 13. Chalimoniuk M, Wronski Z, Gilewski K, Stolecka A, Langfort J. (2005) Does exercise training affect NO/GC/cGMP pathway in the brain? J. Human Kinetics 13, 27-40.
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Autor i kierownik studiów podyplomowych Trener zdrowego stylu życia w Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach
 • Nagroda indywidualna Rektora Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach za osiągnięcia organizacyjne w roku akademickim 2015/2016
 • Nagroda indywidualna Rektora Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach za osiągnięcia naukowe w roku akademickim 2010/2011.
 • Nagroda indywidualna Rektora Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach za osiągnięcia naukowe w roku akademickim 2009/2010.
 • Nagroda indywidualna Rektora Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach za osiągnięcia naukowe w roku akademickim 2008/2009
 • Nagroda indywidualna Rektora Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach za osiągnięcia naukowe w roku akademickim 2005/2006
 • Wyróżnienie za najlepsze wystąpienie w Konferencji naukowej słuchaczy studiów doktoranckich w Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach
 • Primus Inter Pares – II miejsce w Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Quantification of influence of selected factors on MUFA and PUFA molecular structure. COST STSM Reference Number: C11T-1T1M-C115209-37297H11t: Jan Lang, Charles University Faculty of Mathematics & Physics Department of Low Temperature Physics, Czech Republic (CZ)
 • Melvin Yahr International Parkinson Disease Foundation” na uczestnictwo w XVII WFN World Congress on Parkinson Disease and Related Disorders w Amsterdamie, Holandia, 9-13 grudzień 2007.
 • Comenius University Jessenius Faculty of Medicine Slovak Republic”, na uczestnictwo w ,,11th Meeting of the Czech and Slovak Neurochemical Society’’ w Martin, Slovak Republic

Certyfikaty

Zdjęcia