Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Jestem psychologiem, pedagogiemi i psychoterapeutą, absolwentką Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w War... więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem psychologiem, pedagogiemi i psychoterapeutą, absolwentką Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.
  Ukończyłam 4- letnią Szkołę Psychoterapii przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie procesu certyfikacji.
  Doświadczenie kliniczne zdobywałam podczas stażu w III Klinice Psychiatrycznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Poradni Psychoonkologii w Centrum Onkologii- Instytucie im. Marii Skłodowskiej- Curie w Warszawie oraz w Poradni Zdrowia Psychcznego przy Szpitalu św. Anny w Piasecznie.
  Pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego przy Szpitalu św. Anny w Piasecznie oraz w Poradni Psychoonkologii Centrum Onkologii- Instytutucie im. Marii Skłodwskiej- Curie w Warszawie, gdzie udzielam wsparcia psychologicznego oraz prowadzę psychoterapią indywidualną osób dorosłych.
  Swoją pomoc kieruję do osób borykających się z zaburzeniami depresyjnymi, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami adaptacyjnymi i psychosomatycznymi.
  Pomagam również osobom doznających cierpienia, samotności, smutku, bezradności i zwątpienia w różnych obszarach codziennego funkcjonowania, znajdującym się w sytuacjach kryzysowych (rozwód, choroba, śmierć).
  Swoją pracę poddaję superwizji u superwizora rekomendowanego przez PTP.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Zdrowie Publiczne

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Polecam Panią Annę Stepka. Trafiłam do Niej dwa lata temu, niedawno zakończyłam terapię. Jest profesjonalistką w tym co robi, potrafi stworzyć atmosferę zaufania, szacunku i niesamowitego spokoju podczas naszej wspólnej pracy.Ta terapia wiele mnie nauczyła.

 • A
  Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna UL

  Trafiłam do Pani Stepki przypadkiem, kiedy miałam problemy, z którymi nie mogłam sobie poradzić. Wzbudziła moje zafanie swoim ciepłem i profesjonalizmem. Pomogła mi zrozumiec źrodło problemu i znaleźć sposób jego rozwiązania. Podczas wizyt czułam, że poświęca mi całą swoją uwagę i zaangażowanie. Zdecydowanie polecam!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Ania jest świetnym specjalistą. Kompetentna, bardzo zaangażowana, swoim ciepłem i życzliwością natychmiast wzbudziła moje zaufanie.
  Z pełnym przekonaniem polecam Panią Anię :)

 • Pani Ania została mi polecona i bardzo się cieszę ze tak było. Moim zdaniem najważniejszym i najtrudniejszym na co trzeba sie zdobyć na teriapii to zaufanie do lekarza. Nie miałam z tym problemu. Mówiąc o sobie czułam jakbym rozmawiała z dobra znajoma, nie czułam skrępowania tylko bijące od pani Ani ciepło. Bardzo dobrze wspominam jej słowa, nawet teraz, rok po terapii. Jestem jej bardzo wdzięczna i polecam ją każdej potrzebującej osobie.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online