Jestem psychologiem, pedagogiemi i psychoterapeutą, absolwentką Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w War... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem psychologiem, pedagogiemi i psychoterapeutą, absolwentką Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.
  Ukończyłam 4- letnią Szkołę Psychoterapii przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie procesu certyfikacji.
  Doświadczenie kliniczne zdobywałam podczas stażu w III Klinice Psychiatrycznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Poradni Psychoonkologii w Centrum Onkologii- Instytucie im. Marii Skłodowskiej- Curie w Warszawie oraz w Poradni Zdrowia Psychcznego przy Szpitalu św. Anny w Piasecznie.
  Pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego przy Szpitalu św. Anny w Piasecznie oraz w Poradni Psychoonkologii Centrum Onkologii- Instytutucie im. Marii Skłodwskiej- Curie w Warszawie, gdzie udzielam wsparcia psychologicznego oraz prowadzę psychoterapią indywidualną osób dorosłych.
  Swoją pomoc kieruję do osób borykających się z zaburzeniami depresyjnymi, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami adaptacyjnymi i psychosomatycznymi.
  Pomagam również osobom doznających cierpienia, samotności, smutku, bezradności i zwątpienia w różnych obszarach codziennego funkcjonowania, znajdującym się w sytuacjach kryzysowych (rozwód, choroba, śmierć).
  Swoją pracę poddaję superwizji u superwizora rekomendowanego przez PTP.

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Pani Ania została mi polecona i bardzo się cieszę ze tak było. Moim zdaniem najważniejszym i najtrudniejszym na co trzeba sie zdobyć na teriapii to zaufanie do lekarza. Nie miałam z tym problemu. Mówiąc o sobie czułam jakbym rozmawiała z dobra znajoma, nie czułam skrępowania tylko bijące od pani Ani ciepło. Bardzo dobrze wspominam jej słowa, nawet teraz, rok po terapii. Jestem jej bardzo wdzięczna i polecam ją każdej potrzebującej osobie.

Najbliższe terminy:

kolejne dni