Anna Stepka

Psycholog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Polecam Panią Annę Stepka. Trafiłam do Niej dwa lata temu, niedawno zakończyłam terapię. Jest profesjonalistką w tym co robi, potrafi stworzyć atmosferę zaufania, szacunku i niesamowitego spokoju podczas naszej wspólnej pracy.Ta terapia wiele mnie nauczyła.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem psychologiem, pedagogiemi i psychoterapeutą, absolwentką Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.
   Ukończyłam 4- letnią Szkołę Psychoterapii przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie procesu certyfikacji.
   Doświadczenie kliniczne zdobywałam podczas stażu w III Klinice Psychiatrycznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Poradni Psychoonkologii w Centrum Onkologii- Instytucie im. Marii Skłodowskiej- Curie w Warszawie oraz w Poradni Zdrowia Psychcznego przy Szpitalu św. Anny w Piasecznie.
   Pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego przy Szpitalu św. Anny w Piasecznie oraz w Poradni Psychoonkologii Centrum Onkologii- Instytutucie im. Marii Skłodwskiej- Curie w Warszawie, gdzie udzielam wsparcia psychologicznego oraz prowadzę psychoterapią indywidualną osób dorosłych.
   Swoją pomoc kieruję do osób borykających się z zaburzeniami depresyjnymi, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami adaptacyjnymi i psychosomatycznymi.
   Pomagam również osobom doznających cierpienia, samotności, smutku, bezradności i zwątpienia w różnych obszarach codziennego funkcjonowania, znajdującym się w sytuacjach kryzysowych (rozwód, choroba, śmierć).
   Swoją pracę poddaję superwizji u superwizora rekomendowanego przez PTP.

   Zgodnie z regulaminem placówki bardzo proszę o odwoływanie umówionych wizyt najpóźniej do godziny 20.00 w dniu roboczym poprzedzającym termin wizyty. Wizyty nie można odwołać odpowiadając na sms przypominający o terminie wizyty. Prosimy o telefon na recepcję: 48_601_88_99_27

  Specjalizacje

  • Psychoterapia
  • Zdrowie Publiczne

  Usługi

  Pracownia Psychologiczna UL

  Chocimska 31 lok. 3, Mokotów, 00-791 Warszawa, mazowieckie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Polecam Panią Annę Stepka. Trafiłam do Niej dwa lata temu, niedawno zakończyłam terapię. Jest profesjonalistką w tym co robi, potrafi stworzyć atmosferę zaufania, szacunku i niesamowitego spokoju podczas naszej wspólnej pracy.Ta terapia wiele mnie nauczyła.

  • A
   Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna UL

   Trafiłam do Pani Stepki przypadkiem, kiedy miałam problemy, z którymi nie mogłam sobie poradzić. Wzbudziła moje zafanie swoim ciepłem i profesjonalizmem. Pomogła mi zrozumiec źrodło problemu i znaleźć sposób jego rozwiązania. Podczas wizyt czułam, że poświęca mi całą swoją uwagę i zaangażowanie. Zdecydowanie polecam!

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani Ania jest świetnym specjalistą. Kompetentna, bardzo zaangażowana, swoim ciepłem i życzliwością natychmiast wzbudziła moje zaufanie.
   Z pełnym przekonaniem polecam Panią Anię :)

  • Pani Ania została mi polecona i bardzo się cieszę ze tak było. Moim zdaniem najważniejszym i najtrudniejszym na co trzeba sie zdobyć na teriapii to zaufanie do lekarza. Nie miałam z tym problemu. Mówiąc o sobie czułam jakbym rozmawiała z dobra znajoma, nie czułam skrępowania tylko bijące od pani Ani ciepło. Bardzo dobrze wspominam jej słowa, nawet teraz, rok po terapii. Jestem jej bardzo wdzięczna i polecam ją każdej potrzebującej osobie.