Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu problemy z tarczycą

Dr Sowa-Staszczak to bardzo rzetelna i profesjonalna osoba, która w konkretny sposób wytłumaczyła mi, na czym polegają moje problemy i zleciła odpowiednie badania. Wciąż jestem pod jej opieką i polecam każdemu :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Leczę się u Pani Docent od wielu lat. Jest to lekarz z dużą wiedzą i indywidualnym podejściem do pacjenta. Wysłuchała z uwagą mojej historii choroby. Z racji specyfiki chorób tarczycy zainteresowała się moimi ewentualnymi planami macierzyńskimi, co miało wpływ na dalsze leczenie (aktualnie jestem mamą zdrowego chłopca). W razie nagłych problemów wiem, że mogę liczyć na pomoc telefoniczną, szybką konsultację wyniku badania oraz spokojne i rzeczowe wyjaśnienie ewentualnych wątpliwości. Dało mi to duże poczucie bezpieczeństwa podczas ciąży.
Polecam gorąco
Kamila


M
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentką Pani docent od kilku lat. Od razu zostałam właściwie zdiagnozowana i otrzymuję trafne dawki leków o czym świadczą moje - dobre- wyniki badań. Pani docent jest kompetentnym lekarzem o ogromnej wiedzy i doświadczeniu, zawsze odpowiada na wszystkie moje pytania (niekoniecznie związane bezpośrednio z moją chorobą ale również i z ogólnym stanem mojego zdrowia) w sposób jasny i zrozumiały. Jest otwarta na pacjenta i sympatyczna. Bez żadnych wątpliwości powierzam Jej swoje zdrowie i polecam Ją jako lekarza.Magda


A
Użytkownik zweryfikowany

U docent Staszczak leczę się od kilku lat. Od początku postawiła mi prawidłową diagnozę i bardzo mi pomogła. Miła i wyrozumiała, Świetny lekarz i wyjątkowy człowiek. Słucha, bada i leczy. Posiada dużą wiedzę i praktykę. Godna zaufania i polecenia.


P
Użytkownik zweryfikowany

Nie potrafiła mnie zdiagnozować, pomimo wykonania wszystkich badań, które były jej potrzebne. Pani docent zapisała mi leki, jak się potem dowiedziałam w stanowczo za dużych dawkach.Traktuje pacjentów jednorazowo. W próbie kontaktu telefonicznego ( sama dała swój telefon)- opryskliwa. Nie polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie