Lek.

Anna Sobolewska- Dacewicz

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania profilaktyczne

  Pani Doktor bardzo profesjonalna, do tego bardzo miła. Badanie bezbolesne.
  Dokładny wywiad. Pani Doktor dopytała o cel moich poprzednich wizyt w Enel Med oraz jak wyglada sytuacja z którą byłam u innego specjalisty.
  Zdecydowanie polecam wizyty.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Specjalizacja: położnictwo i ginekologia
   Wykształcenie: Akademia Medyczna w Warszawie
   Szczególne obszary zainteresowań: oprócz szeroko pojętej ginekologii i położnictwa również ginekologia onkologiczna oraz seksuologia.
   Doktor Sobolewska - Dacewicz przyjmuje pacjentki w każdym wieku: od małych dziewczynek, przez młode kobiety, kobiety w okresie rozrodczym i Panie w okresie okołomenopauzalnym oraz pomenopauzalnym.
   Hobby: podróże, aikido

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania profilaktyczne

   Pani Doktor bardzo profesjonalna, do tego bardzo miła. Badanie bezbolesne.
   Dokładny wywiad. Pani Doktor dopytała o cel moich poprzednich wizyt w Enel Med oraz jak wyglada sytuacja z którą byłam u innego specjalisty.
   Zdecydowanie polecam wizyty.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Rzetelne podejście do pacjenta, wnikliwa analiza. Od razu miałam zlecone badania. Nigdy nie czuję się w gabinecie jak intruz. Pani Doktor zawsze się uśmiecha, jest delikatna i widać, że jest zaangażowana. Wizyta zawsze odbywa się punktualnie a Pani Ania zawsze dokładnie wszystko mi tłumaczy.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

   Nie polecam Pani Doktor, na wizycie stwierdziła ze kobieta w ciąży nie musi robić badań krwi co miesiąc, a glukozy nie trzeba robić jesli pierwszy cukier wyszedł dobrze. Powiedziałam, że każda moja koleżanka miała takie badania, więc Pani Doktor powiedziała że wypisze mi skierowanie na moje żądanie a w opiesie z wizyty przeczytalam, że domagam się określenia płci. Poza tym bylam obrażana, Pani Doktor stwierdzila, że powinnam jeździć do szpitala a nie do przychodni i lepiej bym była traktowana gdybym chodziła prywatnie, dodam że mam pakiet w enel medzie.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: plamienia miedzymiesiączkowe

   Byłam u pani doktor z plamieniami międzymiesiączkowymi oraz krwawieniem po stosunku. Po wykonaniu USG stwierdziłą ze prawdopodobnie jest to poronienie. Bo wykonaniu testu na HCG nie było nawet mowy o zapłodnieniu wiec niezle mnie nastraszyła . Tydzień po wizycie u niej dostałam silnego krwotoku a przyczyną okazał się polip którego na usg nie zauwazyła, Nie polecam

   Anna Sobolewska- Dacewicz2017-10-27

   W przypadku nieprawidłowych krwawień z dróg rodnych wskazane jest wykonanie badania BetaHCG dla potwierdzenia lub wykluczenia ciąży/ poronienia. W Pani przypadku badanie wykluczyło poronienie wczesnej ciąży. Ocenę USG endometrium wykonuje się w 1 tygodniu po miesiączce i nie w trakcie krwawienia więc w Pani przypadku badanie było mało diagnostyczne.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Jeden z nielicznych lekarzy - ginekologów, u którego wizyta wyglądała tak jak wyglądać powinna. Pani doktor, na mojej pierwszej wizycie, przeprowadziła wnikliwy wywiad, zbadała mnie ginekologicznie, wykonała badanie USG, pobrała cytologie oraz zbadała piersi!!!. Co więcej na podstawie wywiadu i badań morfologii nie zaleciła antykoncepcji hormonalnej. Wszystko rzetelnie wyjaśniła a przy tym w miłej atmosferze. polecam :)

  • Trafiłam na wizytę do Pani doktor przypadkiem i mogę teraz powiedzieć, że w końcu trafiłam na swoją lekarkę. Po tylu latach, po tylu lekarzach. Pani doktor jest przemiła, delikatna, a przy tym wnikliwa, dociekliwa, sama zadaje pytania, żeby rozwiązać problem. Podczas wizyty pani doktor nie stwarza niepotrzebnego dystansu do siebie, a atmosfera w gabinecie jest sympatyczna i niekrępująca. Pani dr zaproponowała mi zrobienie wszelkich możliwych badań, przystępnie wyjaśniła wszelkie wątpliwości, podczas wizyty nie ograniczyła się do zwyczajnego badania, ale zrobiła też USG, mimo że nie zgłaszałam żadnych problemów. Przyznam, że to pierwsza ginekolog, która zrobiła USG podczas rutynowej kontrolnej wizyty. POLECAM

  • Rewelacyjny lekarz ! Świetne podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm. Do Pani doktor wychodzi się z uśmiechem na ustach :)