Anna Śladowska-Zwolińska, ginekolog Warszawa

lek. Anna Śladowska-Zwolińska

Ginekolog więcej

10 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 14 lat
Gotówka, Karta płatnicza, Blik, + 1 więcej

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przez cały tok studiów rozwijałam swoje zainteresowania w zakresie gi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Bolesne miesiączkowanie
 • Nadżerki szyjki macicy
 • Zespół policystycznych jajników
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Puławska 81, Warszawa

200 zł

Zwolińscy MedPuławska 81, Warszawa

200 zł

Zwolińscy MedPuławska 81, Warszawa

200 zł

Zwolińscy MedPuławska 81, Warszawa

200 zł

Zwolińscy MedPuławska 81, Warszawa

Zwolińscy Med

Pozostałe usługi


Puławska 81, Warszawa

Zwolińscy MedPuławska 81, Warszawa

50 zł

Zwolińscy MedPuławska 81, Warszawa

Zwolińscy MedPuławska 81, Warszawa

250 zł

Zwolińscy Med

z oceną ryzyka trisomii, niewydolności łożyska (stanu przedrzucawkowego) oraz porodu przedwczesnegoPuławska 81, Warszawa

200 zł

Zwolińscy MedPuławska 81, Warszawa

Zwolińscy MedPuławska 81, Warszawa

250 zł

Zwolińscy MedPuławska 81, Warszawa

600 zł

Zwolińscy Med

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie mają znaczenie. Dowiedz się więcej o procesie moderacji.
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

U Pani Doktor byłam na badaniu usg w szpitalu na Madalińskiego w III trymestrze ciąży. Miałam podczas ciąży wykonywanych więcej badań usg niż standardowo i to u różnych specjalistów ale u Pani Doktor było one wykonane najprofesjonalniej. I to nie zasługa sprzętu ale umiejętności ponieważ na tym samym sprzęcie miałam usg później i było ono bardzo okrojone. Mimo, że synek ma już dwa lata ciągle patrzę na zdjęcie z tego usg z czułością - Pani Doktor z własnej inicjatywy zrobiła zdjęcie profilu dziecka. Jest to bardzo ciepła i empatyczna osoba.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Miałam przyjemność rodzic naturalnie podczas dyżuru Pani doktor. Spokój i profesjonalizm pani doktor sprawił, że ten poród wspominam z uśmiechem na twarzy. Bardzo dziękuję ;)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Myślę ze nie ma lepszego specjalisty,a przede wszystkim od tych trudnych i beznadziejnych przypadków jakim byłam Ja :) Pani doktor zna się na tym co robi i to bez wątpienia.
Jest przemiła i sympatyczna a co ważne emanująca spokojem, wspiera i podnosi na duchu kiedy inni nie dają szans. Naprawdę byłam u wielu ginekologów i żaden z nich nie dawał szans na przeżycie mojemu dziecku - tylko straszyli i dołowali do takiego stopnia że wychodziłam z wizyt z płaczem..., tutaj było odwrotnie dostałam wsparcie i mnóstwo nadziei oraz szereg informacji ! naprawdę po wyjściu z gabinetu wychodziłam ze spokojem i z uśmiechem na twarzy tak naprawdę to w gabinecie u Pani doktor podczas badań panuje taka atmosfera że nie chce się wychodzić :) i powiem szczerze ze za każdym razem już nie mogłam się doczekać kolejnej wizyty!
Pani doktor była ze mną przy przeprowadzaniu amniopunkcji i to dzięki niej zdecydowałam się na ten zabieg i tak szybko sie odbył za co jestem bardzo wdzięczna!
oczywiście informując uprzednio czym dokładnie jest ten zabieg,czemu służy i jak będzie wszystko przebiegało i szczerze powiem ze jak usłyszałam ze jestem przypadkiem który powinien się poddać amniopunkcji to byłam przerażona wręcz załamana.. i strasznie się bałam, a to Pani doktor mnie wyprowadziła z moich obaw.
Również szczęście mi dopisało że Pani doktor doprowadziła sprawę do końca i była ze mną podczas porodu który niestety odbył się po przez CC (cesarskie cięcie) pod z nieczuleniem ogólnym (niestety) i co tu dużo pisać.. PEŁEN PROFESJONALIZM podczas operacji jak i po. Bardzo szybko doszłam do siebie i funkcjonowałam tak sprawnie jakby się nie odbyło żadne CC, dziś jest już dwa miesiące od porodu a ja mogłabym już "góry przenosić" :) i oczywiście mam najpiękniejszego, zdrowego synka !!!
Naprawdę jestem MEGA wdzięczna i nie wyobrażam sobie przy drugiej ciąży być pod opieką kogoś innego.!!!
Polecam z Całego serca !


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NOWA Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

Do Pani Doktor trafiłam na początku ciąży, zdając sobie sprawę, że jest to ciąża z licznymi obciążeniami. Tym cenniejsze okazały się dla mnie profesjonalizm i spokój Pani Doktor, połączone z holistycznym podejściem do pacjenta oraz uśmiechem i serdecznością. Przez całą ciążę Pani Doktor miała wszystko pod kontrolą, zwracając uwagę na najdrobniejsze szczegóły w badaniach, nie siejąc przy tym zbędnej paniki, a wszystko dokładnie sprawdzając i tłumacząc.
Bardzo cenię sobie również to, że przez całą hospitalizację Pani Doktor znajdowała czas, żeby najpierw zajrzeć do mnie, a później do mnie i syna, czy to na sali pooperacyjnej, czy też na oddziale.
Wiem, że to dzięki Pani Doktor mamy teraz zdrowego miesięcznego syna!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu USG w 30. tygodniu ciąży

Być może to kwestia miejsca, w którym miałam styczność z panią doktor - nie był to prywatny gabinet i płatna wizyta, tylko planowe USG w poradni badań prenatalnych w Szpitalu św. Rodziny przy Madalińskiego - ale jestem bardzo rozczarowana jej podejściem do mnie jako pacjentki.
Jestem 32-letnią mamą po stracie podczas porodu zdrowej córki w 41. tygodniu ciąży (lipiec 2018) - przyczyny nie są do końca znane - i obecna ciąża (30. tydz.) wiąże się dla mnie z dużym stresem i obciążeniem, stąd opieka, którą zaoferował mi szpital. Pani doktor powitała mnie pytaniem, dlaczego w sumie jestem akurat w tej poradni na USG (wiadomo, badania w tej poradni robi się kobietom po 35. roku życia i z obciążonym wywiadem pod kątem różnego rodzaju chorób i wad rozwojowych), potem wraz z asystentką zajęła się głośnym komentowaniem problemów informatycznych związanych z wystawieniem skierowania innej pacjentce, która czekała pod gabinetem. Jestem w stanie to zrozumieć, ale nie jest to to, co najbardziej interesuje mnie podczas badania. Już podczas samego wykonywania USG powiedziałam pani doktor, że nie widzę w ogóle ekranu, na co otrzymałam odpowiedź, że ma ona kręt szyi i niestety nie pokaże mi monitora - "chce się dobrze dla pacjentek, a potem się cierpi". Następnie pani doktor odebrała prywatny telefon w trakcie badania, po czym poinformowała mnie, że to koleżanka po raku piersi, teraz z półpaścem, dentystka i nie mogąca w związku z tym pracować. Na temat samego badania nie powiedziała właściwie nic, poza wagą dziecka i informacją, że widać, że ma włosy - mąż, który stał obok, widział jedynie kolejne przekroje główki czy serca czy pomiar długości kości udowej, ani jednego ujęcia całego dziecka, nic. Przez całe USG pani doktor właściwie się nie odzywała (nie licząc odebranego telefonu), o niczym nie informowała, a ja niczego nie widziałam. Dostałam tylko na koniec wydruk, informację, że jest ok i żeby nie jeść czekolady i nie pić zielonej herbaty, bo grozi to śmiercią wewnątrzmaciczną. Poczułam się potraktowana bardzo przedmiotowo i bezosobowo - mimo uśmiechu pani doktor w moim odczuciu z empatią i profesjonalnym podejściem tak wykonane badanie miało niewiele wspólnego...

lek. Anna Śladowska-Zwolińska

Szanowna Pani Kaju,

bardzo mi przykro, że nie była Pani usatysfakcjonowana wizytą w Poradni Badań Prenatalnych.
W odpowiedzi na Pani opinię na mój temat chciałabym od razu zapewnić, że wszystkie pacjentki traktuję jednakowo, niezależnie od tego czy przyjmuję je prywatnie czy w publicznej placówce.
Moje pytanie dotyczące przyczyny Pani wizyty w Poradni Badań Prenatalnych zostało przez Panią źle zrozumiane. W Poradni Badań Prenatalnych rzeczywiście zajmujemy się diagnostyką wad rozwojowych i chorób wrodzonych (kryterium wiekowe jest tylko jednym z kilku, kwalifikujących do rządowego Programu Badań Prenatalnych), jednak diagnostyka ta zwykle kończy się w II trymestrze ciąży, najpóźniej na etapie ECHO serca płodu ok. 24 tyg. ciąży. Pani była przyjęta wyjątkowo w 30 tyg. ciąży, przy czym nie jest to typowa praktyka, ponieważ zakres usług Poradni nie obejmuje już opieki nad pacjentką w tak zaawansowanej ciąży z zakończonym wcześniej procesem diagnostycznym.
Co do skierowania – musi Pani pamiętać, że Poradnia jest integralną częścią funkcjonowania szpitala. Dotyczy to również tego, że czasem, aby sprawnie funkcjonował gabinet badań, należy wykonać parę czynności jednocześnie, aby zachować płynność pracy Poradni.
Odnosząc się do uwagi, że nie widziała Pani ekranu, chciałabym zauważyć, że zgłosiła się Pani przede wszystkim na badanie lekarskie płodu. Oznacza to, że ekran musi widzieć wykonujący badanie, a nie pacjentka. W Poradni Badań Prenatalnych nie oferujemy usług, które są dostępne w prywatnych gabinetach, np. nagrywanie badania, zdjęcia 3D, czy właśnie ekran, na którym dodatkowo może obserwować pacjentka. Są to dodatki do zasadniczego celu wykonywania badania USG, jakim jest diagnostyka wad płodu. W Poradni Badań Prenatalnych skupiamy się głównie Badanie to wymaga skupienia od wykonującego, jak również odpowiedniego ustawienia ekranu względem badającego.
Celem sprostowania chciałabym zauważyć, że telefonu nie odebrałam w trakcie badania, tylko dokończyłam rozmowę przed rozpoczęciem badania. Była to kwestia dość ważna dla mnie (stan zapalny zęba i odwołanie pilnej wizyty), a podzieliłam się z Panią szczegółami licząc na zrozumienie sytuacji, którego jednak jak widać nie uzyskałam. Mogę jedynie przeprosić za to zdarzenie.
Jak Pani sama wspomniała, umożliwiliśmy obserwowanie badania przez Pani męża, co nie jest powszechną praktyką w Pracowniach USG. W 30 tyg. ciąży nie ma technicznej możliwości „pokazania” całego płodu, ponieważ jest on po prostu za duży. Cały płód jesteśmy w stanie uwidocznić do ok. 10 cm długości, potem tylko szacujemy jego masę na podstawie kalkulacji obejmującej obwód główki, przekątną główki, obwód brzuszka i długość kości udowej. W badaniu USG przy tej wielkości ciąży anatomię i stan płodu oceniamy „częściami”, od główki, budowy struktur mózgowych i twarzoczaszki, poprzez zawartość śródpiersia, anatomię serca, jamę brzuszną, kręgosłup, kończyny. Jak napisałam wcześniej, badanie takie wymaga od wykonującego najwyższego skupienia, dlatego nie byłam rozmowna podczas badania. Na koniec podsumowałam badanie, powiedziałam, że nie uwidoczniłam żadnych nieprawidłowości, przekazałam informację o szacowanej masie płodu oraz wydałam zalecenia dotyczące zaawansowanej ciąży – picie zielonej herbaty i jedzenie czekolady ma udokumentowany wpływ na zamknięcie przewodu tętniczego, co bywa przyczyną nagłej śmierci wewnątrzmacicznej. Ponieważ w poprzedniej ciąży czynnik etiologiczny zgonu Pani dziecka nie został określony, a w aktualnej ciąży nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości, było to jedyne zalecenie które mogłam wydać. Na bieżąco za przebieg monitorowania Pani ciąży odpowiedzialny jest lekarz prowadzący i to on wydaje ostateczne zalecenia i porady lekarskie.
Jako ciekawostkę na koniec badania podałam, że widać włoski na główce płodu, mimo że jest to informacja klinicznie nieistotna.
Podsumowując, mam nadzieję, że ciąża zakończy się dla Pani pomyślnie i już niedługo będzie się Pani cieszyła widokiem maleństwa w pełni, a nie tylko na ekranie aparatu USG.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NOWA Specjalistyczne Gabinety Lekarskie wysokie ciśnienie w ciąży

Pani Ania to wspaniały specjalista. W trudnej sytuacji pomogła mi w sposób bardzo profesjonalny i rzeczowy. Jako ciężarna w 38tyg ciąży trafiłam na izbę przyjęć do szpitala w którym planowałam poród z powodu wysokiego ciśnienia. Z powodu nieprofesjonalnego podejścia badania musiałam powtórzyć dnia następnego a i tym razem osoby dyżurujące traktowały mnie jak intruza którego trzeba się pozbyć ze szpitala po 5h badań. Pani Ania została mi polecona przez koleżankę która niedawno rodziła pod jej opieką. Zadzwoniłam do Pani doktor w tak nagłej sprawie jako obca osoba przyszłą mama która bardzo martwiła się o stan zdrowia dzidziusia. Pani Doktor wspaniała osoba uspokoiła mnie udzieliła rzetelnych informacji po wywiadzie telefonicznym i umówiła na pilną wizytę kontrolną na następny dzień i tutaj też pełen profesjonalizm pełne badanie sprawdzające stan dziecka i mój. Zdecydowałam iż ciążę do końca poprowadzę pod opieką tak wspaniałego lekarza dla którego liczy się dobro pacjenta. Pani Doktor ustaliła ze mną dalszy plan porodu oraz oczywiście leczenie związane z problemami z ciśnieniem. Z całego serca mogę polecić Panią Anię która jest wspaniałym specjalistom troszczącym się o pacjentów oraz przesympatyczną osobą która udziela rzeczowych informacji i pomaga rozwikłać wszelkie wątpliwości przyszłej mamy.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NOWA Specjalistyczne Gabinety Lekarskie pierwsza wizyta ciążowa

Pani Doktor z jednej strony była bardzo miła i uprzejma a z drugiej fachowa i bardzo sprawna. W bardzo jasny i przystępny sposób wszystko wyjaśniła, przedstawiła plan działania. Zdecydowanie polecam i oczywiście sama jeszcze się nie raz wybiorę.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NOWA Specjalistyczne Gabinety Lekarskie badania rutynowe

Pani doktor bardzo konkretna i kompetentna. Cierpliwie i z dużym zaanganoowzniem odpowiada na pytania. Jestem pod wrażeniem tak dużej wiedzy mimo młodego wieku.
Polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu wizyta i usg

Polecam Panią Doktor z czystym sumieniem. Miła, kompetentna wnikliwa i bardzo delikatna. Chętnie odpowiada na wszystkie zadane pytania. Lekarz z powołania.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu wizyta z usg

Pani doktor super miła, kompetentna, wszystko wytłumaczyła, wyjaśniła, opowiedziała co i jak, bardzo pomocna, delikatna, na pewno do Niej wrócę i polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przez cały tok studiów rozwijałam swoje zainteresowania w zakresie gi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Bolesne miesiączkowanie
 • Nadżerki szyjki macicy
 • Zespół policystycznych jajników
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Powiązane wyszukiwania