mgr

Anna Sajdakowska (Kacperska)

Dietetyk

122 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 35 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista ds. żywienia człowieka, dietetyk. Właściciel Poradni Dietetycznej METAMORFOZA. Autor dietetycznego bloga www.metamorfozadiety.blogspot.com. Członek Polskiego Towarzystwa… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ds. żywienia człowieka, dietetyk. Właściciel Poradni Dietetycznej METAMORFOZA.

  Autor dietetycznego bloga www.metamorfozadiety.blogspot.com.

  Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

  Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Temat swojej pracy inżynierskiej poświęciła znaczeniu magnezu w organizmie oraz w żywieniu człowieka. Badania do pracy magisterskiej dotyczyły z kolei wpływu diety opartej o produkty o niskim indeksie glikemicznym na efekty redukcji masy ciała u kobiet z nadwagą i otyłością.

  Doświadczenie zawodowe zdobyła już w czasie studiów poprzez pracę w Poradni Dietetycznej SGGW. Odbyła także staż w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu na Oddziale Pediatrii i Żywienia, jak również praktykę w jednej z warszawskich poradni dietetycznych.

  Brała udział w Programie „Wiem, co jem”, w którym przeprowadzała zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży dotyczące racjonalnego żywienia.

  Aktywnie uczestniczy w konferencjach i szkoleniach z zakresu żywienia człowieka i dietetyki organizowanych m.in. przez Instytut Medycyny Żywienia i SGGW.

  Autor wielu artykułów dotyczących zdrowego odżywiania na portalach internetowych poświęconych zdrowiu i urodzie.

  Specjalista ds. żywienia człowieka i dietetyki w Strefie mamy portalu http://www.urodaizdrowie.pl/, http://www.kobiecyporadnik.pl/. Specjalista portalu http://www.zdrowie.wieszjak.pl.

  Indywidualne podejście do każdego pacjenta pozwala osiągać każdorazowo sukces osobom korzystającym z porad tego dietetyka. Optymistycznie podchodzi do wszystkich problemów dietetycznych swoich pacjentów, również tych najtrudniejszych do rozwiązania. Daje motywację do działania i zaraża zdrowym stylem życia.

Ukończone szkoły

 • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego (Warszawa 2010)

Publikacje

 • Wpływ diety o niskim indeksie glikemicznym na zmiany składu ciała i spoczynkowych wydatków energetycznych u odchudzających się kobiet (Bromatologia i Chemia Toksykologiczna, 2009)
 • Aby być zdrowym i aktywnym - Produkty mleczne (Rzeczpospolita, 2016)
 • Tornister z cukrem i solą (Rzeczpospolita, 2015)
 • Zdrowe jedzenie bez zdrowego rozsądku (Rzeczpospolita, 2015)
 • Cukier pod specjalnym nadzorem (Echo Katolickie, 2011)
 • W zdrowym ciele (Echo Katolickie, 2012)
 • Zdrowy wybór? (Echo Katolickie, 2014)
 • Antidotum na chandrę? (Echo Katolickie, 2012)
 • Zdrowe podjadanie (Echo Katolickie, 2012)
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Stypendium naukowe Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
122 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna GAYAUsługa: Wizyta kontrolna

  Byłam dziś na kolejnej wizycie, jestem bardzo zadowolona, dobrana dieta, efekty, i bardzo miła pani dietetyk,wszystko wyjaśnia i pomaga gdy czegoś nie wiem

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Anna z bardzo dużą wiedzą o każdym produkcie jest wstanie powiedzieć wszystko ja trafiłam pod kątem diety na tarczyce jestem pełna optymizmu. Duży szacunek i wielkie podziękowania.

 • M

  Pani Ania jest bardzo kompetentną i miłą osobą. Na wizytę poszłyśmy z córką i jesteśmy bardzo zadowolone z wizyty i zaleceń. Dania proste, szybkie i co najważniejsze bardzo smaczne,dostosowane do każdego indywidualnie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna GAYA

  Witam, polecam Panią Annę, dieta którą dla mnie stworzyła działa i widać efekty. Posiłki są łatwe do przygotowanie, nie wymagają dużych nakładów finansowych. Dieta na dwa tygodnie jest bardzo urozmaicona i nawet powtarzanie jej nie powoduje znudzenia.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jeszcze kilka miesięcy temu sama szukałam w internecie opinii o dobrym dietetyku który pomoże mi wrócić do wymarzonej wagi i znalazłam p.Anię. Dzisiaj jestem na dobrej drodze ze sporym sukcesem na koncie! Pani Ania doskonale dobiera dietę, potrafi świetnie doradzić i przede wszystkim kilogramy lecą w dół bez poczucia że się coś traci (oprócz wagi:) Doskonała komunikacja mailowa, budowanie pewności siebie i poczucie, że opieka jest non stop powodują, że słowo 'dieta' przestaje przerażać! Polecam z całego serca!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Polecam wszystkim: kometencja, wiedza, zaangażowanie w stosunku do pacjenta , uśmiech, sympatia, konsekwencja, motywowanie ,dieta, =100 pkt na 100 możliwych, zachecam wszystkim, serdecznie polecam i pozdrawiam Panią Anię, ????

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna GAYA

  Pani Ania to Dietetyk z powołania. Widać że lubi to co robi :)Posiada bardzo dużą wiedzę z dziedziny żywienia. Dieta którą przygotowała dla mnie była bardzo zróżnicowan.Pani Ania tak mnie zmotywowała,że już po dwóch miesiącach musiałam wymienić garderobę. Polecam!!!.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FitActive TorwarUsługa: konsultacja dietetyczna

  Pani Ania jest przesympatyczną osobą, jestem bardzo zadowolona z diety, którą mi zaproponowała, a przedewszystkim z efektów, które udało się osiągnąć w tak krótkim czasie, dzięki czemu ma się motywację do dalszej pracy????. Sama dieta jest bardzo smaczna i uwzględnia moje preferencje. Pani Ania świetnie słucha i posiada bardzo dużą wiedzę na temat żywienia. Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy dietetyka.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FitActive TorwarUsługa: Konsultacja dietetyczna

  Rewelacyjna Pani Dietetyk, otwarta, sympatyczna, wsłuchująca się w moje potrzeby. Pani Ania ma niesamowitą wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Ustaliłyśmy wspólnie jak ma wyglądać moja dieta. Bardzo polecam wizytę u p. Ani każdemu, Kto ma problem z wagą

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Anna to niezwykle miła i pomocna osoba. Widać że do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z troską. Polecam!