lek.

Anna Rokosz

Neurolog

15 opinii +dodaj

Umów wizytę 25 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W latach 1967-1973 studiowałam na Wydziale Lekarskim AM w Krakowie. Dyplom otrzymałam w czerwcu 1973 roku. Staż podyplomowy i specjalizacyjny I stopnia z neurologii odbyłam w Szpitalu… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W latach 1967-1973 studiowałam na Wydziale Lekarskim AM w Krakowie. Dyplom otrzymałam w czerwcu 1973 roku.
  Staż podyplomowy i specjalizacyjny I stopnia z neurologii odbyłam w Szpitalu im. S.Żeromskiego.
  I stopień specjalizacji z neurologii uzyskałam w 1980 roku. Od 1981 roku byłam zatrudniona w
  Oddziale Neurologii Szpitala im. J.Dietla. II stopień specjalizacji uzyskałam w 1984 roku.
  Od 1988 roku ponownie pracowałam w Oddziale Neurologii Szpitala im. S. Żeromskiego, kolejno na stanowisku starszego asystenta, zastępcy ordynatora i ordynatora od 1996 roku.
  W czasie mojej kadencji powstał pododdział udarowy, wprowadziliśmy jako jedni z pierwszych w Małopolsce programy lekowe w stwardnieniu rozsianym.
  Od 1993 roku prowadziłam Poradnię Chorych na stwardnienie rozsiane przy Towarzystwie Walki z Kalectwem. W 1999 roku Rada Główna Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego w Warszawie nadała mi tytuł Członka Honorowego.
  Byłam współorganizatorem i uczestnikiem wielu akcji charytatywnych na rzecz chorych na SM.
  W latach 1993-1996 byłam sekretarzem Krakowskiego Oddziału PTN. Od wielu lat jako przedstawiciel Izby Lekarskiej byłam członkiem Komisji Konkursowych na stanowiska ordynatorskie oraz Komisji Egzaminacyjnej do specjalizacji z neurologii.
  Przez 2 kadencje byłam sędzią Sądu Lekarskiego przy Izbie Lekarskiej

Specjalizacje

 • Neurologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Krakowie

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Nagrody i wyróżnienia

 • Odznaka Honoris Gratia -Prezydenta Krakowa
 • Udzial w wielu miedzynarodowych konferencjach

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja neurologiczna

  Pani Doktor jest bardzo konkretną, a przy tym ciepłą i po prostu fajną osobą. Dokładnie przebadała, spokojnie wysłuchała, doradziła, zażartowała, dzięki czemu początkowo stresująca wizyta była bardzo przyjemną rozmową. Serdecznie polecam :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta u Pani Doktor to przyjemność. Pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista i brak przedmiotowego traktowania pacjenta. Pani Doktor dokładnie mnie zbadała, zapoznała się z dotychczasowym leczeniem i dokumentacją, wyjaśniła na czym polega moja choroba i jak ją leczyć. Zdecydowanie polecam tego specjalistę.

 • D
  Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w KrakowieUsługa: choroba

  Od 97 roku choruję na SM. Chyba w 98 albo 99 roku trafiłem do Pani doktor. Chodziłem do Niej na Dunajewskiego, byłem kilkukrotnie w szpitalu Żeromskiego. Wspaniały i empatyczny człowiek. Gdybym mieszkał dalej w Krakowie chciałbym się leczyć u Pani doktor. Polecam ją wszystkim, nie tylko Krakusom - Piotrek Dolęga.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor spokojnie wysłuchała, wytłumaczyła mi jak działa lek, jakie mogą być skutki, w jakimś stopniu zostałam uspokojona na temat podejrzewanej choroby. Zaproponowała mi kilka rozwiązań - co jest rzadko spotykane u lekarzy. Polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor przeprowadziła dokładny wywiad, cierpliwie przebadała, wysłuchała wątpliwości i obaw, odpowiedziała na wszystkie pytania, a dla pewności zleciła dodatkowe badania. Czuć było, że to pacjent jest najważniejszy, nawet kosztem przeciągnięcia się wizyty.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniała Pani doktor. Bardzo dokładnie robi wywiad, czyta wszystkie dotychczasowe badania, swoim uśmiechem na twarzy sprawia, ze człowiek troszke sie uspokaja, badanie neurologiczne bardzo dokładne. Bardzo polecam Panią doktor!!!

 • M

  Bardzo polecam. Pani doktor szczegolowo przeprowadzila badanie, wszystko dokładnie wytlumaczyla I odpowiedziala na wszystkie pytania. Bardzo konkretna I rzetelna. Wspaniale podejscie do pacjenta.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam. Bardzo profesjnalna Pani Doktor. Zajęła się nimi problemami w 100%. Słuchała uważnie tego co mi dolega, zbadala, powiedziała co dalej. Bardzo mi pomogła.

 • M

  Polecam! Pani doktor to osoba empatyczna i życzliwa. Spokojnie mnie wysłuchała, zadała rzeczowe pytania, przejrzała badania. Wskazała dalsze kroki działania, po wizycie poczułam się zaopiekowana i zrozumiana.

 • M

  Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz. Szczegółowo przeprowadza wywiad oraz badanie. Dodatkowo bardzo sympatyczna i uprzejma osoba. Polecam :)