Adres

Inzynierska 17, Milanówek
Prywatna Praktyka Anna Rdest

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Inzynierska 17, Milanówek

150 zł

Prywatna Praktyka Anna Rdest

Pozostałe usługi

Konsultacja online


Inzynierska 17, Milanówek

120 zł

Prywatna Praktyka Anna Rdest


Mediacje


Inzynierska 17, Milanówek

150 zł

Prywatna Praktyka Anna Rdest


Poradnictwo psychologiczne


Inzynierska 17, Milanówek

150 zł

Prywatna Praktyka Anna Rdest


Psychoterapia indywidualna


Inzynierska 17, Milanówek

150 zł

Prywatna Praktyka Anna Rdest


Psychoterapia partnerska


Inzynierska 17, Milanówek

160 zł

Prywatna Praktyka Anna Rdest

Opinie

Jesteś po wizycie u tego specjalisty?

Podziel się wrażeniami! Przyszli pacjenci pewnie tu zajrzą i będą Ci wdzięczni.

Zostaw swoją opinię

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące borderline

  Nie potrafie dogadywać się z ludźmi czuje jakoby praktycznie każdy albo od początku albo po pewnym czasie traktował mnie jak wroga. Nie rozumiem co robie źle. Chciałabym być akceptowana,kochana, chciałabym tworzyć wokół siebie pozytywną energie która zatrzymywałaby przy mnie nie toksyczne osoby. Dwa lata temu straciłam rodzine nie chcą ze mną kontaktu. Gdy znowu czuje się odrzucana myślę o zrobieniu sobie krzywdy. Od 9 miesięcy jest osoba dla której nic nie znacze i łudze się, że to zmieni czas. To boli. Gdy ktoś mnie nie chce potrafie z histerią grozić że sobie coś zrobie. Naprawde nie rozumiem dlaczego nie moge mieć stabilnych relacji z osobami na których mi zależy a z rodziną choć bardzo mi ich brakuje nie mam żadnego kontaktu. Do tego ta impulsywna agresja. Dzis w pracy zaczelam histeryzowac i niestety widział to szef. Boje sie życia. Boje sie problemów dnia codziennego. Czuje sie słaba choć mimo przeżytych horrorów żyje. Bywa że wpadam w związki z desperacji bo czuje sie samotna co zle sie dla mnie kończy. Bardzo często krzycze na ludzi lub mam ochote kogos uderzyć. Na kimś sie wyładować. Czuje pustke samotność i dużo psychicznego bólu. Często mam tak że chce iść do lasu i krzyczeć. Czuje sie jakbym postradała zmysły i jestem wyobcowanym odludkiem bo nie umiem nawiązywać trwałych relacji. Do tego wszystko wokół zmienia sie z sekundy na sekunde.

  Witam serdecznie ,
  Jest dobrze, jest Pani świadoma, ze , coś dzieje się nie tak’ , to ważne, aby znalazła Pani miejsce, które pomoże przetrwać trudne dla Pani chwile. Na początku zalecam znalezienie hobby- tak wiem - brzmi prosto. To dla ustabilizowania. Jak już będzie w czymś Pani dobra, da to Pani satysfakcję.Jeśli chodzi o system wartości i wchodzenie w związki , przydałyby się wizyty u specjalisty, który pracuje nad systemem wartości.

  Anna Rdest

 • Jestem z chłopakiem który od początku nie był w moim typie ale po czasie znajomości spodobał mi się caly, czasem jakaś wade jedna dostrzege ale to każdy tak ma, podoba mi się on natomiast sprawa dotyczy jego, wiem ze nie jestem w jego typie totalnie. On woli kobiety z włosami do tyłka a ja mam do ramion i to jeszcze blond gdzie on woli brązowe. Zauważyłam ze woli dziewczyny male ja jestem wysoka. Totalnie nie jestem jego idealem. Trochę mnie to martwi bo w życiu roznie bywa może na swojej drodze spotkać ideał. A martwi mnie to bo według mnie szukał atencji u dziewczyny na roku z długimi włosami i jest niska. Teraz się ogarnął ale nadal mam zmartwienie. Co mam myśleć w takiej sytuacji a najważniejsze co mam zrobić jeśli takie sytuacje się powtórzą ? Facet nigdy nie powie prawdy ze nie podobasz mi się będzie kłamał więc pytanie go czy mu sie podobam jest bezsensu.

  Być może uwielbia Pani charakter, bądź poczucie humoru i wlosy do ramion są dla niego atrakcyjne. Jeśli jest Pani w stanie o swoim guście mówić w dobry sposób, proszę pomyśleć, ze u niego zapewne wyglada to podobnie. Proszę pamiętać, ze to Panią wybrał i z Panią chce być. Mówi się, ze mężczyźni to wzrokowcy, nie da się jednak powiedzieć, ze są oni całkiem ograniczeni i zawężeni do konkretnego typu. Zalecam prace nad systemem własnej wartości.

  Anna Rdest

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie