Mgr

Anna Podstawska verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Psycholog

Adresy i kontakt

 • "Pro-Self" Rzeszów, Instytut Psychoterapii "MindMed" Rzeszów

  ul. Kamińskiego 2, ul. Żeromskiego 3/4, 35-211 Rzeszów, podkarpackie

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

Ostatnia opinia

 • P

  Pelen profesjonalizm i zaangażowanie na wizycie. Bardzo indywidualne podejście. Od pierwszej wizyty dobrze układająca sie rozmowa.

 • Szukasz psychoterapeuty? Pacjenci polecają:

  Mateusz Dobosz
  Mateusz Dobosz
  Psycholog, Psychoterapeuta, Diagnostyk
  plac Wolności 16, Rzeszów
  wonderfull doctore, i want to back once again, flexibel, wise, helpfull. without his help i woulden't be like… więcej

  Monika Fornal (Czaja)
  Monika Fornal (Czaja)
  Psycholog, Psychoterapeuta
  plac Wolności 2/212, Rzeszów
  Pani Monika wspaniałe słucha jak i zadaje pytania, służy pomocą a psychoterapeuta jest z zamiłowania. Godna polecenia… więcej

  Jerzy Pawlik
  Jerzy Pawlik
  Psychoterapeuta
  Marszałkowska 9, Rzeszów

  Paweł Rodziński
  Paweł Rodziński
  Psychiatra, Psychoterapeuta
  ul. Hoffmanowej 8A, Rzeszów
  Uczęszczam do Pana Rodzińskiego już prawie 2 rok i muszę przyznać, że nie spotkałam jeszcze tak dobrego i profesjonalnego… więcej

  Marta Reichel
  Marta Reichel
  Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta
  Podwisłocze 46 pok. 205, Rzeszów
  Bardzo profesjonalna osoba, uważnie słucha i zadaje dużo trafnych pytań, co skłania do autorefleksji. Szybka diognoza… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem psychologiem i terapeutą uczestniczącym w całościowym kursie psychoterapii będącym podstawą do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, którego jestem członkiem. Ukończyłam także studium z zakresu interwencji kryzysowej.
   Na co dzień pracuję z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Prowadzę konsultację, poradnictwo psychologiczne, interwencję kryzysową oraz terapię indywidualną.
   Zajmuję się psychologiczną pomocą okołoporodową, którą rozumiem jako kompleksową i skoncentrowaną na kobiecie, mężczyźnie i dziecku. Doświadczenie w tym obszarze zdobyłam pracując na oddziałach położnictwa, ginekologii i patologii ciąży a także prowadząc warsztaty dla kobiet w ciąży. Zajmuję się terapią w obszarze takich problemów jak: depresja poporodowa, tokofobia, PTSD po porodzie, strata dziecka w wyniku poronienia, trudności w zajściu w ciąże oraz inne okołoporodowe problemy emocjonalne.
   Pracuje również z osobami pragnącymi poprawić jakość życia psychicznego i chcącymi rozwiązać swoje problemy emocjonalne oraz relacyjne. Udzielam pomocy osobom w kryzysach. W szczególności kobietą doświadczającym przemocy i nadużyć emocjonalnych, które pragną zmienić swoje relacje. Pracuję z dziećmi i młodzieżą doświadczającymi/doświadczającą trudności emocjonalnych oraz z rodzicami mającymi trudności opiekuńczo-wychowawcze. W pracy z dziećmi interesuje mnie podejście skoncentrowane na diadzie matka-dziecko, stąd często do współpracy zapraszam mamy z małymi dziećmi.
   Już od kilku lat w ramach bezpłatnej pomocy dla mieszkańców miasta Rzeszów przyjmuję w Ośrodku Poradnictwa Specjalistycznego i Interwencji Kryzysowej oraz prywatnie w Poradni "Pro-Self" na ul. Kamińskiego 2 i w Instytucie Psychoterapii "MindMed" na ul. Żeromskiego 3/4 w Rzeszowie.
   Szczególnie dużą wagę w swojej pracy przywiązuję do jakości relacji jakie człowiek ma i tworzy w swoim życiu. W mojej pracy kieruję się głównie psychodynamicznym rozumieniem. Pracuję zgodnie z zasadami i wytycznymi Kodeksu Etyczno – Zawodowego Psychologa, a swoją pracę poddaję stałej superwizji.
   Zapraszam do odwiedzenia mojej strony na Facebooku.

  Specjalizacje

  • Psychoterapia
  • Psychologia kliniczna

  Choroby

  Usługi

  "Pro-Self" Rzeszów, Instytut Psychoterapii "MindMed" Rzeszów

  ul. Kamińskiego 2, ul. Żeromskiego 3/4, 35-211 Rzeszów, podkarpackie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Anna Podstawska
  Anna Podstawska
  Psychoterapeuta, Psycholog
  Rzeszów
  Witam,
  Prawdopodobnie kocha Pani swojego partnera i relacja w której Pani z nim jest satysfakcjonuje Panią, jednak nie w pełni. Warto przyznać przed samą sobą i przed partnerem, czego Pani nie… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  1 opinia

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P

   Pelen profesjonalizm i zaangażowanie na wizycie. Bardzo indywidualne podejście. Od pierwszej wizyty dobrze układająca sie rozmowa.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG