Mgr

Anna Podstawska verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Psycholog

Adresy i kontakt

 • "Pro-Self" Rzeszów

  ul. Kamińskiego 2, 35-211 Rzeszów, podkarpackie

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

Ostatnia opinia

 • P

  Pelen profesjonalizm i zaangażowanie na wizycie. Bardzo indywidualne podejście. Od pierwszej wizyty dobrze układająca sie rozmowa.

 • Szukasz psychoterapeuty? Pacjenci polecają:

  Jerzy Pawlik
  Jerzy Pawlik
  Psychoterapeuta
  Marszałkowska 9, Rzeszów

  Marta Reichel
  Marta Reichel
  Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta
  marta408@op.pl, Rzeszów
  Wspaniała Pani Doktor! Rozjaśniła nam co robimy źle. Oboje dostaliśmy cenne wskazówki do dalszej pracy nad naszym… więcej

  Paweł Rodziński
  Paweł Rodziński
  Psychiatra, Psychoterapeuta
  ul. Hoffmanowej 8A, Rzeszów
  Dr n. med. Paweł Rodziński jest bardzo dobrym lekarzem, który potrafi niezwykle spokojnie rozmawiać i przede wszystkim… więcej

  Monika Fornal (Czaja)
  Monika Fornal (Czaja)
  Psycholog, Psychoterapeuta
  plac Wolności 2/212, Rzeszów
  Pani Monika wspaniałe słucha jak i zadaje pytania, służy pomocą a psychoterapeuta jest z zamiłowania. Godna polecenia… więcej

  Mateusz Dobosz
  Mateusz Dobosz
  Psycholog, Psychoterapeuta, Diagnostyk
  plac Wolności 16, Rzeszów
  Do tej pory nie spotkałam tak odpowiedniego człowieka na odpowiednim miejscu. Techniki, indywidualne podejście… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem psychologiem i terapeutą uczestniczącym w całościowym kursie psychoterapii będącym podstawą do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, którego jestem członkiem. Ukończyłam także studium z zakresu interwencji kryzysowej.
   Na co dzień pracuję z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Prowadzę konsultację, poradnictwo psychologiczne, interwencję kryzysową oraz terapię indywidualną.
   Zajmuję się psychologiczną pomocą okołoporodową, którą rozumiem jako kompleksową i skoncentrowaną na kobiecie, mężczyźnie i dziecku. Doświadczenie w tym obszarze zdobyłam pracując na oddziałach położnictwa, ginekologii i patologii ciąży a także prowadząc warsztaty dla kobiet w ciąży. Zajmuję się terapią w obszarze takich problemów jak: depresja poporodowa, tokofobia, PTSD po porodzie, strata dziecka w wyniku poronienia, trudności w zajściu w ciąże oraz inne okołoporodowe problemy emocjonalne.
   Pracuje również z osobami pragnącymi poprawić jakość życia psychicznego i chcącymi rozwiązać swoje problemy emocjonalne oraz relacyjne. Udzielam pomocy osobom w kryzysach. W szczególności kobietą doświadczającym przemocy i nadużyć emocjonalnych, które pragną zmienić swoje relacje. Pracuję z dziećmi i młodzieżą doświadczającymi/doświadczającą trudności emocjonalnych oraz z rodzicami mającymi trudności opiekuńczo-wychowawcze. W pracy z dziećmi interesuje mnie podejście skoncentrowane na diadzie matka-dziecko, stąd często do współpracy zapraszam mamy z małymi dziećmi.
   Już od kilku lat w ramach bezpłatnej pomocy dla mieszkańców miasta Rzeszów przyjmuję w Ośrodku Poradnictwa Specjalistycznego i Interwencji Kryzysowej oraz prywatnie w Poradni "Pro-Self" na ul. Kamińskiego 2 w Rzeszowie.
   Szczególnie dużą wagę w swojej pracy przywiązuję do jakości relacji jakie człowiek ma i tworzy w swoim życiu. W mojej pracy kieruję się głównie psychodynamicznym rozumieniem. Pracuję zgodnie z zasadami i wytycznymi Kodeksu Etyczno – Zawodowego Psychologa, a swoją pracę poddaję stałej superwizji.
   Zapraszam do odwiedzenia mojej strony na Facebooku.

  Specjalizacje

  • Psychoterapia
  • Psychologia kliniczna

  Choroby

  Usługi

  "Pro-Self" Rzeszów

  ul. Kamińskiego 2, 35-211 Rzeszów, podkarpackie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Anna Podstawska
  Anna Podstawska
  Psychoterapeuta, Psycholog
  Rzeszów
  Witam,
  Prawdopodobnie kocha Pani swojego partnera i relacja w której Pani z nim jest satysfakcjonuje Panią, jednak nie w pełni. Warto przyznać przed samą sobą i przed partnerem, czego Pani nie… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  1 opinia

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P

   Pelen profesjonalizm i zaangażowanie na wizycie. Bardzo indywidualne podejście. Od pierwszej wizyty dobrze układająca sie rozmowa.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG