Mgr

Anna Podstawska

Psychoterapeuta, Psycholog

Adresy i kontakt

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem i terapeutą uczestniczącym w całościowym kursie psychoterapii będącym podstawą do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, którego jestem członkiem. Ukończyłam także studium z zakresu interwencji kryzysowej.
  Na co dzień pracuję z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Prowadzę konsultację, poradnictwo psychologiczne, interwencję kryzysową oraz terapię indywidualną.
  Zajmuję się psychologiczną pomocą okołoporodową, którą rozumiem jako kompleksową i skoncentrowaną na kobiecie, mężczyźnie i dziecku. Pracuję na oddziałach położnictwa, ginekologii i patologii ciąży.
  Pracuje z osobami pragnącymi poprawić jakość życia psychicznego i chcącymi rozwiązać swoje problemy emocjonalne. Udzielam pomocy osobom w kryzysach. W szczególności kobietą doświadczającym przemocy i nadużyć emocjonalnych, które pragną zmienić swoje relacje. Pracuję z dziećmi i młodzieżą doświadczającymi/doświadczającą trudności emocjonalnych oraz z rodzicami mającymi trudności opiekuńczo-wychowawcze. Współpracuję również z młodymi dorosłymi, którzy przeżywają kryzysy emocjonalne. Pracuję w Ośrodku Poradnictwa Specjalistycznego i Interwencji Kryzysowej oraz w Poradni Rodzinnej.
  Szczególnie dużą wagę w swojej pracy przywiązuję do jakości relacji jakie człowiek ma i tworzy w swoim życiu.
  W mojej pracy kieruję się głównie psychoanalitycznym rozumieniem. Pracuję zgodnie z zasadami i wytycznymi Kodeksu Etyczno – Zawodowego Psychologa, a swoją pracę poddaje stałej superwizji.
  Prywatnie przyjmuję na Lisa Kuli 1. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony na Facebooku.

Usługi

Ośrodek Rozwoju Osobistego, Psychoterapii i Mediacji przy Fundacji Feniks

ul. Lisa Kuli 1, 35-032 Rzeszów, podkarpackie

Pytania od pacjentów

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
Anna Podstawska
Anna Podstawska
Psychoterapeuta, Psycholog
Rzeszów
Witam,
Prawdopodobnie kocha Pani swojego partnera i relacja w której Pani z nim jest satysfakcjonuje Panią, jednak nie w pełni. Warto przyznać przed samą sobą i przed partnerem, czego Pani nie… Więcej

Brak opinii

mgr Anna Podstawska nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Dodaj własną