Lek.

Anna Pietrych

Dietetyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Witam , mam 37lat 154 wzrostu i upragnione 51kg a wszystko dzięki diecie pani Ani . Udało mi się schudnąć 10kg dość szybko (dolaczylam bieganie) choć przyznam że nie było łatwo . Dieta na początku dość drastyczna ale jak organizm się przyzwyczaił do nowych porcji i dietetycznych potraw było dużo lepiej . Pani Ania bardzo cierpliwa i życzliwa , zawsze pomocna przy zmianie w diecie.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Założyciel i twórca ogólnopolskiej sieci poradni dietetycznych Slimcenter. Absolwentka warszawskiej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na Wydziale Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, doktorantka na tej samej uczelni na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji w Katedrze Dietetyki. Tematem rozprawy doktorskiej jest ocena wpływu diety redukcyjnej i innych metod redukcji masy ciała na organizm człowieka.

   Anna Pietrych jest autorką wielu prac naukowych, artykułów prasowych, programów radiowych i telewizyjnych dotyczących problemu nadwagi i otyłości oraz redukcji masy ciała. Jest specjalistką w zakresie technologii zbóż, błonnika i jego wpływu na odchudzanie.

   Specjalizuje się w indywidualnych dietach niskoenergetycznych i bogatoresztkowych oraz dietoterapii w różnych stanach chorobowych. Metody Anny Pietrych przynoszą doskonałe efekty w przypadku pacjentów z długoletnią nadwagą, otyłością, osób z problemami hormonalnymi, w tym chorobą Hashimoto i innymi chorobami tarczycy.

   W czasie blisko dziesięcioletniej praktyki odchudziła trwale bez efektu jojo kilka tysięcy pacjentów. Jest długoletnim współpracownikiem wielu placówek medycznych na terenie całej Polski. Od kilku lat współpracuje również z ośrodkami medycyny estetycznej.

   W 2001 roku Anna Pietrych była głównym technologiem w jednej z większych piekarni w Polsce. Zajmowała się tam wdrażaniem systemu HACCP, nowych przepisów pieczywa dietetycznego, które do dziś jest sprzedawane na terenie całej Polski.

   Od 2005 roku pełni funkcję pełnomocnika zarządu ds. jakości produktu w jednej z większych firm zajmujących się produkcją zdrowej żywności i suplementów diety. Pełni funkcję doradcy zarządu ds. dietetyki i technologii produkcji, jest udziałowcem firmy.

   Anna Pietrych aktywnie uczestniczy w konferencjach naukowych poświęconych tematyce odżywiania. W 2013 roku udzieliła kilkudziesięciu wywiadów radiowych i telewizyjnych związanych z promocją książki dieta 5:2 dr Mosleya.

  Specjalizacje

  • Zdrowie Publiczne

  Usługi

  Centrum Odchudzania Slimcenter

  Łukowska 27, Praga-Południe, 04-133 Warszawa, mazowieckie

  Program dietetyczny 1 450 zł
  Program dietetyczny 2 550 zł
  Program dietetyczny 3 650 zł
  Program dietetyczny 4 850 zł
  Dodatkowe wizyty na życzenie pacjenta 130 zł
  Dieta przez internet 450 zł

  Centrum Odchudzania Slimcenter

  Wiślana 36, 05-092 Łomianki, mazowieckie

  Pakiet dieteyczny 1 450 zł
  Pakiet dietetyczny 2 550 zł
  Pakiet dieteyczny 3 650 zł
  Dodatkowe wizyty kontrolne (na życzenie pacjenta) 130 zł
  Dieta przez internet 450 zł
  Pakiet dietetyczny 4 850 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Witam , mam 37lat 154 wzrostu i upragnione 51kg a wszystko dzięki diecie pani Ani . Udało mi się schudnąć 10kg dość szybko (dolaczylam bieganie) choć przyznam że nie było łatwo . Dieta na początku dość drastyczna ale jak organizm się przyzwyczaił do nowych porcji i dietetycznych potraw było dużo lepiej . Pani Ania bardzo cierpliwa i życzliwa , zawsze pomocna przy zmianie w diecie.

  • Witam, od 2010 roku mam przyjemność stosować sie do wytycznych i wskazówek dietetycznych pani Anny. Pierwsza dieta jaką przygotowała mi pani dietetyk spowodowała spadek masy ciała z ok 104-105 kg do 88kg wzrost 183cm. W tamtym czasie nie uprawiałem zbytnio regularnie żadnego sportu. W ostatnim roku zacząłem intensywnie biegać i jeździć na nartach co powoduje ze musialem ponownie poprosić o expercką poradę. Dieta została przebudowana pod sportowe wymogi (regularnie biegam po ok 7-8 km - tygodniowy dystans to 50 km). Pierwsza podstawowe różnice zauważyłem w wynikach - lepsze czasy + większa wytrzymałość. Ogólnie również szybciej wypoczywam i lepiej sie wysypiam. Służę pomocą jeśli ktoś się wacha.

   Pozdrawiam
   Piotr

  • A

   Pani Anna wspaniale doradza dobór diety. Wysoce profesjonalnie i w oparciu o moje indywidualne upodobania ułożyła mi jadłospis, na którym jedząc ulubione rzeczy osiągnęłam wymarzoną wagę.

  • N

   Szczerze nie polecam, pani Anny, strata pieniędzy. Usługa bardzo nie rzetelna, brak jakiegokolwiek wywiadu na temat żywienia. Dieta , którą dostałam była przeznaczona dla innej osoby, zawierała produkty których nie mogłam jeść. Po mojej interwencji została zmieniona na zasadzie kopiuj wklej. Dieta pełna nie zdrowych produktów: białego pieczywa, parówek, dżemów. Mało warzyw. Bardzo mało zróżnicowana i nudna. 450 to cena za 26 dni diety, która jest mało zróżnicowana, a powinno się ją powtarzać do uzyskania porządnej wagi. Trzeci raz nie byłam w stanie jej powtórzyć. Gdy poprosiłam o nowe propozycje śniadań pani Ania zaproponowała: "to może na zasadzie dowolności" Uważam, że jeśl płacę tyle kasy za dietę i "opiekę" dietetyka to powinnam być potraktowana w inny sposób. Szczerze naprawdę szkoda kasy na usługi tej Pani. Dieta oprócz odchudzania powinna również wprowadzać zdrowe nawyki żywieniowe, w tym przypadku to niemożliwe.

  • M

   Trafiłam do Pani Anny Pietrych po kilkunastu latach nieudolnego odchudzania się. Podczas pierwszej wizyty Pani Anna przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad dotyczący jedzenia i ruszania się, a także zbadała mnie. Właśnie kończę trzeci miesiąc diety. Schudłam 13 kilogramów, bez głodzenia się i wyczerpujących treningów. Dieta jest dostosowana do mojego stylu życia i smaków, jem do syta, a waga lecia w dół jak szalona ;) Czuję się dobrze i wiem, że zawsze mogę liczyć na Panią Annę. Ciągle jesteśmy w kontakcie, zawsze jest gotowa pomóc, poradzić i zmotywować. Jest niezwykle ciepłą osobą i doskonałą specjalistką w swojej dziedzinie. Polecam, polecam, polecam!

  • K

   Z panią Anią znamy się od lat. Pomogła mi schudnąć po ciąży, poleciłam ją kilkorgu znajomych i obserwowałam bardzo pozytywne zmiany u nich. 2 lata temu pomogła mojej mamie cierpiącej na ciężką otyłość i zarówno dietą jak i zabiegami (balon w żołądku, następnie resekcja żołądka) doprowadziła mamę do stanu, w którym n po latach może znowu funkcjonować normalnie i cieszyć się sprawnością. Obecnie ponownie jestem na diecie, ponieważ zanim zdiagnozowano u mnie niedoczynność tarczycy i chorobę Hashimoto niestety znowu przybyło mi kilogramów. Jak zwykle dieta jest ułożona w taki sposób, że jej przygotowanie nie wymaga zbyt wielkiego wysiłku, a ilości jedzenia są wystarczające by nie czuć się głodnym. Wiem, że spokojnie pod okiem pani Ani uda mi się wrócić do pożądanych rozmiarów. Zdecydowanie polecam współpracę z panią Anią.

  • M

   Panią Anię poznałam w 2011 r. Bardzo dużo jej zawdzięczam dzięki jej diecie schudłam ok 12 kg. Moim problemem były ciągłe diety ( wymyślane przeze mnie , głodzenie się lub całkowita eliminacja produktów które powinnam spożywać ) . Nauczyłam się jeść regularnie i spożywać praktycznie wszystko (oprócz słodyczy) w ustalonych ilościach. Teraz planuję sobie posiłki i jem praktycznie większość produktów. Czasami pozwalam sobie na jakieś małe szaleństwo :-) W każdej chwili mogłam napisać e-maila ,sms lub zadzwonić do Pani Ani i zawsze służyła mi pomocą :-) Naprawdę bardzo gorąco polecam współpracę z Panią Anią jest przemiłą i ciepłą osobą :-)

  • M

   Panią Pietrych poznałam w okolicznościach przygotowań do ślubu. Moja waga sięgała 90 kg przy 168 cm wzrostu... Byłam zdesperowana a zostały mi 3 miesiące do ślubu. Suknia ślubna przyszła przez przypadek o 2 rozmiary za mała a nie było czasu na zwrot... :) Postanowiłam, że "dopasuję się do niej" :) Pani Ania ułożyła dla mnie dietę redukcyjną. W 3 mce schudłam 17 kilo. Pomogła mi wyjść z diety i utrzymać wagę. Od tego czasu minęły ponad 4 lata a ja nadal cieszę się zdrowiem i piękną sylwetką. Oprócz diety mogłam zawsze odezwać się i otrzymać nowe wskazówki. Polecam Panią Anię jako: dietetyka, wspaniałą empatyczną osobę oraz doskonałego specjalistę od żywienia. Oprócz mnie, pomogła również mojej mamie oraz znajomym. Dziękuję. M.