Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Pracuję w Oddziale Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie jako lekarz i psychoterapeuta oraz w Katedrze Psycho...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Bulimia
 • Zespół stresu pourazowego
 • Zespół lęku uogólnionego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja psychiatryczna


Kopernika 21 a, Kraków

Oddział Kliniczny Kliniki Psychiatrii Dorosłych

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Umówiłam się na konstację psychoterapeutyczną (specjalnie kilkukrotnie sprawdzałam, że to konsultacja psychoterapeutyczna a nie psychiatryczna!) będąc pod opieką innego psychiatry. Zapłaciłam 200zł z góry i przez pół godziny opowiadałam o swoim problemie - cierpię na depresję poprodową wywołaną przykrymi wydarzeniami okołoporodowymi. Po wysłuchaniu mnie pani doktor zapytała, czego od niej oczekuje, kiedy powiedziałam, że psychoterapii, powiedziała, że nie ma na nią miejsca. Zapytałam zatem o dotychczasowe leczenie, powiedziała, że nie wie, co można stosować w trakcie laktacji i musiałaby sprawdzić.

lek. Anna Ostachowska

Szanowna Pani,
W leczeniu zawsze biorę pod uwagę oczekiwania pacjentów i zależy mi na tym, aby sposób postępowania był optymalny, uzgodniony z pacjentem. Konsultacje psychoterapeutyczne rzeczywiście mają na celu rozpoznanie problemu pacjenta a także ustalenie właściwego sposobu leczenia. Z uwagi na tematykę pracy terapeutycznej oraz własne ograniczenia czasowe uznałam, że przekazanie Pani kontaktu do innych profesjonalistów zajmujących się stricte w/w obszarem będzie dla Pani najlepszym rozwiązaniem. Przykro mi, że odebrała to Pani jako moją niekompetencję czy niechęć. Nie modyfikowałam farmakoterapii, która była dopiero co zmieniona, bo warto było jeszcze poczekać na efekt tych zmian.
Życzę owocnego leczenia. Pozdrawiam serdecznie.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: APRIORI Centrum Zdrowia - gabinety medyczne

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Pani doktor jest bardzo życzliwa i zaangażowana. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pani lek. Ostachowskiej trafiłam na wizytę z polecenia. Mogę teraz przyznać, że był to bardzo dobry wybór. Miła, spokojna atmosfera. Można poczuć jej zaangażowanie od 1 minuty wizyty. Ma świetnie podejście do pacjenta. Szczerze polecam.


1
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: APRIORI Centrum Zdrowia - gabinety medyczne

Bardzo miła i życzliwa lekarka. Mocno angażuje się w rozmowę z pacjentem. Nie popędza, słucha i stara sie pomóc :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Byłam u psychologa stwierdził u mnie stany lękowe, depresyjne, wahania nastroju. Odesłał mnie do psychiatry, teraz takie pytanie w jaki sposób może pomóc mi psychiatra? Czy zapisze mi leki? Jak taka wizyta wygląda?

  Gdzie w Gliwicach mogę szukać pomocy psychiatry?

  Dzień dobry,
  psychiatra oceni stan psychiczny i zadecyduje o włączeniu postępowania leczniczego. Może to być farmakoterapia albo psychoterapia albo obydwie formy leczenia w zależności od postawionego u psychiatry rozpoznania. Wizyta odbywa się w gabinecie i jest rozmową. Wizyty w ramach poradni zdrowia psychicznego w Gliwicach są realizowane np. w ośrodku Dąbrówka.

  lek. Anna Ostachowska

 • Czy botox ma działanie antydepresyjne?jesli tak to w jakich postaciach depresji jest skuteczny?

  Istnieje doniesienie o tym, że pojedyncze iniekcje botoksu mogą potencjalnie wpływać na złagodzenie objawów depresji (patrz: Wollmer i wsp, 2012) w związku z pracą mięśni twarzy. Badanie dotyczyło depresji określonej jako MDD - czyli epizodu depresji o większym nasileniu.

  lek. Anna Ostachowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Pracuję w Oddziale Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie jako lekarz i psychoterapeuta oraz w Katedrze Psycho...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Bulimia
 • Zespół stresu pourazowego
 • Zespół lęku uogólnionego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania