mgr

Anna Olszak

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

9 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Psycholog, Psychoterapeuta (terapia uzależnień) Psychoterapeuta po ukończeniu czteroletniej Szkoły Psychoterapii Systemowej w Krakowie akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii RodzinUsługa: psychoterapia indywidualna

  Z problem, który trudno jest konkretnie zidentyfikować i wyartykułować jednocześnie czując to, że nie do końca jest tak, jak się tego pragnie, oczekuje - w wyniku czego po długim zastanowieniu postanowiłem poprosić o wsparcie, którego z perspektywy czasu zupełnie nie żałuję.
  Jestem niezmiennie zadowolony z tego, że zdecydowałem się na to i w rezultacie udało mi się trafić na właściwą tj. kompetentną, pełną empatii i cierpliwości osobę jaką jest p. Ania, która była/jest w stanie mnie "odczytać", zrozumieć, potrafi słuchać, a do tego ma niesłychane indywidualne podejście, ułatwiając lepsze poznanie siebie. Decydując się wsparcie z strony p. Ani, nawet nie liczyłem na taką skuteczność, ponieważ efekty totalnie pozytywnie mnie zaskoczyły. Z upływem czasu taka refleksja - " (...) bez działania nie ma zmiany...". Mam nadzieję, że moja krótka opinia i przykład ułatwi, pomoże nie jednej osobie w podjęciu decyzji, co do wyboru p. Ani, bo jest znakomita w tym co robi, a najlepiej się o tym przekonasz na własnym przykładzie, gdy się wybierzesz i zweryfikujesz, bo na pewno nie pożałujesz

 • S
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii RodzinUsługa: terapia

  Najlepsza i najbardziej kompetentna osoba jaką znam. Zaangażowana w pracę z ludźmi, a co najważniejsze, jest ciągle aktywna zawodowo i cały czas się rozwija. Nikt nie potrafi tak słuchać i naprowadzać na najlepsze rozwiązania jak Ania. Terapia u niej to nie tylko wizyta u lekarza, ale wizyta u przyjaciela, który wysłucha i da odpowiednie wskazówki do zrozumienia siebie i innych. Bardzo gorąco polecam. A Tobie Aniu bardzo dziękuję.

 • Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii RodzinUsługa: konsultacje terapeutyczne

  Ania byla moja indywidualna terapeutka w Osrodku Radzimowice .Ukonczylam 6 tygodniowa terapie tydzien temu i bede kontynuowala nadal u Ani poniewaz bylam i jestem bardzo zadowolona .Uwazam ze jest bardzo dobra w tym co robi a przede wszystkim skuteczna .Podejscie Ani do pacjetow jest rewelacyjne .Z calego serca polecam .

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii RodzinUsługa: psychoterapia indywidualna

  Polecam konsultacje u Pani Anny. Indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta z pełnym zaangażowaniem. Od samego początku współpracy odczułem zrozumienie, współczucie jak i motywację do dalszych kroków o lepsze życie. :)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii RodzinUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani Ania jest profesjonalna. Bardzo indywidualnie podchodzi do każdej wizyty. Czuję się zaopiekowana i w dobrych rękach. Terapia przynosi efekty i warto z niej korzystać mając takiego przewodnika.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii RodzinUsługa: psychoterapia indywidualna

  Dziękuję Pani Ani za miłe i skuteczne spotkania, które dodały mi sił do walki o lepszą przyszłość.Pani Ania jest osobą ciepłą i empatyczną.Polecam! J.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii RodzinUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani Ania pomogła mi uporać się z trudnymi emocjami, dzięki terapii czuję się znacznie spokojniej i bardziej pewna siebie. Spotkania przebiegały w ciepłej atmosferze, sprzyjającej rozmowie o trudnych sprawach. Nie tylko mogłam się spokojnie wygadać, ale też poznałam sposoby, jak sobie radzić w trudnych momentach. Szczerze polecam :)

 • H

  Pani Ania jest wspaniałą specjalistką, zaangażowana w 100% i godna zaufania. Szczerze polecam!
  Dziękuję za wszystko.

 • E

  Często nie staramy się nawet szukać pomocy sądząc, że to i tak nie ma sensu i nic nam już nie pomoże, tak jak było w moim przypadku. Albo po prostu obawiając się samego kontaktu z lekarzem i opowiedzenia mu o swoich nierzadko wstydliwych problemach. Jak mylne to mniemanie dotarło do mnie dopiero, gdy trafiłam do gabinetu pani psycholog. Teraz wiem, że nie warto marnować czasu tylko jak najszybciej skorzystać z pomocy specjalisty. Samemu nigdy nie osiągniemy takich efektów co podczas terapii. Mnie samej brakowało chęci i samodyscypliny, stąd wszelkie próby, by cokolwiek zmienić szybko zarzucałam. Właściwa opieka lekarza to najlepsza droga ku wyzdrowieniu. A za panią psycholog przemawia nie tylko jej wszechstronna wiedza i bogate doświadczenie zawodowe, ale przede wszystkim jej niezwykła umiejętność wyczucia sytuacji pacjenta. Dzięki temu mogłam bez skrępowania poruszyć wszelkie nurtujące mnie sprawy, a proces leczenia jest tak dostosowany, że nie wywołuje we mnie obawy, że czemuś mogę nie podołać. Ale dla mnie najważniejsze jest odczucie, że pani psycholog naprawdę po ludzku zależy, żeby mi pomóc, żeby jak najbardziej się da poprawić jakość mojego życia i że „kibicuje” mi bym robiła postępy w drodze wychodzenia z choroby. Za to bardzo jej dziękuję i dlatego gorąco ją polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psycholog, Psychoterapeuta (terapia uzależnień)

  Psychoterapeuta po ukończeniu czteroletniej Szkoły Psychoterapii Systemowej w Krakowie akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, uprawniony do prowadzenia terapii rodzin i par.

  Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

  Doświadczenie zawodowe zdobyte min. w Szpitalu Psychiatrycznym na Oddziale Dziennym MSW w Jeleniej Górze, Oddziale Podwójnej Diagnozy (WOTUiW Czarny Bór), Ośrodku Leczenia Uzależnienia i Współuzależnienia "Radzimowice" w Szklarskiej Porębie.

  Na stałe współpracuję z Ośrodkiem Leczenia Uzależnienia i Współuzależnienia Radzimowice w Szklarskiej Porębie, gdzie stale rozwijam swoje umiejętności i mam kontakt z pacjentem. Prowadzę także terapię grupową. http://www.radzimowice.pl/

  Jestem pomysłodawcą i organizatorem programu wsparcia dla osób uzależnionych i borykających się z innymi problemami emocjonalnymi pt. Aktywne Trzeźwienie. Program funkcjonuje od ponad 1,5 roku i działa przy Ośrodku Leczenia Uzależnienia i Współuzależnienia w Szklarskiej Porębie.

  Oferuję Państwu profesjonalną pomoc psychologiczną w atmosferze bezpieczeństwa, zaufania i dyskrecji. W gabinecie prowadzę psychoterapię indywidualną w tym terapię uzależnień, par i rodzin.

  W pracy kieruję się pasją i dobrem klienta. Oferuję różne formy pomocy, które dobieram indywidualnie dla każdego pacjenta.

  Swoja pracę poddaję stałej superwizji.

  Serdecznie zapraszam.

  Zapraszam do odwiedzenia mojej strony na Facebooku : https://www.facebook.com/annaolszak.psycholog/?fref=ts

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Psychologia specjalizacja kliniczna - SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
 • 4 letnia szkoła psychoterapii - Ośrodek Psychoterapii Systemowej w Krakowie, uprawnienia do prowadzenia terapii par i rodzin
 • Uniwersytet Łódzki - Wydział Prawa i Administracji

Publikacje

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Całodobowy Oddział Podwójnej Diagnozy w Czarnym Borze
 • Ośrodek Leczenia Uzależnienia i Współuzależnienia w Szklarskiej Porębie

Certyfikaty

 • Anna Olszak, psycholog w mieście Jelenia Góra - Certyfikaty
 • Anna Olszak, psycholog - Certyfikaty
 • Anna Olszak, Jelenia Góra - Certyfikaty

Zdjęcia