Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B

  najlepszy lekarz jakiego poznałam przez 31 lat !!! Wspaniale się pani doktor zajęła moim dzieckiem i zapisała na NFZ bym nie musiała wydawać prywatnie na wizyty u Niej !!! Pozytywny szok !!!

 • Cudowny lekarz z powołania, dużo sama robi dla pacjenta. Wizyta nie kończy się na opłaconej wizycie, pomaga również poza wizytą (jeśli oczywiście trzeba). Nie sądziłam, że jeszcze tacy lekarze istnieją. Kobieta Anioł. Dziękujemy Pani Profesor za pomoc. Agata z Adasiem

 • Znam BARDZO DOBRZE panią profesor około 30 lat, Leczyła mojego syna a teraz leczy mnie. Bardzo dobry wybitny lekarz , stawia trafne diagnozy , wysłucha doradzi nigdy nie widać u Pani profesor pośpiechu i zniecierpliwienia. Dostępna pod telefonem o każdej porze dnia a nawet i nocy Fachowość i profesjonalizm cechuje Panią profesor. A przede wszystkim to DOBRY CZŁOWIEK oddany dzieciom, ludziom i medycynie. UWAŻAM ŻE TE NEGATYWNE OPINIE NAPISAŁ KTOŚ ZŁOŚLIWE .

 • Wspaniały lekarz z sercem do pacjenta. Nie myślałam nawet, że jeszcze tacy istnieją. Jestem pod wrażeniem cierpliwości i wyrozumiałości dla osób starszych. Dziękuję pani Profesor.

 • Bardzo dory lekarz!!!! Podchodzi z sercem do dzieci :) Potrafi rozmawiac z rodzicami :) A przede wszystkim uratowala zycie mojemu dziecku!!!

 • Świetny kontakt, odpowiednie podejście do chorego,pierwsza wizyta trwała 45 minut, bardzo sympatyczna osoba i kompetentna...polecam

 • Jestem pacjentem prof Noczyńskiej od 23 lat. Z czystym sumieniem każdemu polecam.Jest bardzo dobrym specjalistą i osobą wrażliwą na ludzkie problemy. Negatywne komentarze to jakaś kpina.

 • Lekarka mi nie podeszła poniewaz nie ma podejscia do ludzi oraz stwierdzila ze moje dziecko nie ma cukrzycy majac wysokie cukry i cukier w moczu :(

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo dobre wrazenie!!! Superkompetentny specjalista,zazdroszcze mojej corce takiej lekarki!!
  do tej pory krecilismy z mezem nosem, ze tu w PL nie ma takich lekarzy, jak za oceanem przywyklismy, ale teraz widze, ze sa i Pani Profesor jest rewelacyjna.

  Nie tylko specjalista ale tes osoba rzeczowa, madra. Poza tym nie brakuje jej poczucia humoru ani cierpliowsci dla malych pacjentow ani dla ich zestresowanych rodzicow

  bardzo dziekujemy i polecamy!

 • Pani Profesor to najlepszy lekarz jakiego znam! dzięki niej moja córka ma szanse na normalne życie za co jestem jej wdzięczna z całego serca. Jest wybitnym specjalista i cudownym człowiekiem. Czytając te negatywne opinie jestem zniesmaczona, że ktoś obraża taki autorytet. Nigdy nie odmówiła pomocy, nawet gdy dzwoniłam po 21h.
  Jest kierownikiem kliniki i to, że ogarnia "kocioł" jaki tam panuje jednocześnie dbając o swoich podopiecznych, świadczy jedynie o jej wszechstronności. Profesor jest ANIOŁEM w ludzkiej postaci i dziękuję opatrzności, że spotkałam ją na mojej drodze:)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

381

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1900

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.