Anna Młudzik

Psycholog

Ukończyła psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz podyplomowe studium pedagogiczne na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada również ukończone szkolenie z zakresu psychoterapii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

0

Ogólna ocena
0 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyła psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz podyplomowe studium pedagogiczne na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada również ukończone szkolenie z zakresu psychoterapii w Instytucie Analizy Grupowej "Rasztów" atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Psychiatryczne oraz pierwszy rok szkolenia w ramach sekcji psychoterapii psychoanalitycznej dzieci i młodzieży przy PTPP.
  Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując indywidualnie oraz grupowo w Centrum Rodziny i Praw Dziecka przy TPD, Oddziale Dziennym Psychiatrii w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym oraz w tym samym szpitalu Poradni Psychiatrycznej dla dzieci, młodzieży i Ich rodzin.
  Aktualnie pracuje jako starszy asystent psycholog w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Oddziale Dziennym Psychiatrii dla dzieci i mlodziezy na ul. Koszykowej.
  Prowadzi konsultacje psychologiczne, poradnictwo oraz psychoterapię dzieci, młodzieży oraz młodych dorosłych.
  Pracuje pod stałą superwizją.