Anna Miżowska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Biegły sądowy

73 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Psycholog praktyk z licznymi zainteresowaniami naukowymi z pełnowymiarowym 15 letnim stażem stażem pracy, prowadzący także gabinety psychologiczne o specjalistycznych profilach od 2007… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
73 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna EMPIRIA.PLUsługa: Konsultacje, badania psychologiczno-pedagogiczne.

  Byłam po raz pierwszy u Pani Ani, zachęcona pozytywnymi opiniami w internecie. Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie. Uważam, że Pani Ania jest lekarzem z powołania, miła i życzliwa, nie ocenia, cierpliwie słucha. Lekarka z dużą wiedzą i doświadczeniem. Na pewno będę kontynuować terapię u Pani Ani. Polecam.

 • Ł
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ogólnopolski Instytut Badań Psychologicznych, Szkoleń, Coachingu i Psychoterapii EMPIRIA.PL z siedzibą w ŁodziUsługa: konsultacje psychologiczne

  Rozmowa przebiegła zgodnie z oczekiwaniami.
  Pani potrafi wysłuchać, daje możliwość wypowiedzenia się o problemie, przekazując jednocześnie cenne wskazówki do realizacji.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna EMPIRIA.PLUsługa: konsultacje, badania psychologiczno-pedagogiczne

  Przyjemna pomocna specjalistka. Potrafi zaradzić. Umówię się na kolejną wizytę z niezbędnymi Pani doktor informacjami.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz konkretny i rzeczowy, rozumiejący problem. Dający wskazówki. Trafna diagnoza i ocena sytuacji. Polecam.

 • A
  Lokalizacja: Ogólnopolski Instytut Badań Psychologicznych, Szkoleń, Coachingu i Psychoterapii EMPIRIA.PL z siedzibą w ŁodziUsługa: ekspertyzy psychologiczne

  Polecam z całego serca.
  Uzyskałam w pełni profesjonalną pomoc w bardzo szybkim tempie.
  Pani Psycholog oddana swojej pracy i pacjentom. Polecam

 • A
  Lokalizacja: Ogólnopolski Instytut Badań Psychologicznych, Szkoleń, Coachingu i Psychoterapii EMPIRIA.PL z siedzibą w ŁodziUsługa: psychoterapia indywidualna

  Jestem bardzo wdzieczna Pani Annie ,za cierpliwosc i zrozumienie.Umiejetnosc sluchania i empatia pozwala sie otwierac na lekarza,nie ma tej bariery jak do innych lekarzy.Cieple i spokojne podejscie,oraz wczucie sie w sytuacje ,pomaga i daje nadzieje na przejscie przez trudne chwile. Pani Anna stara sie jak najlepiej poznac sytuacje i emocje, z ktorymi przychodzi pacjent. Co pozwala zadac odpowiednie pytania i razem przedyskutowac temat.Polecam wszystkim szukajacym pomocy psychologa,a ja jestem wdziedzna Pani Doktor i bede nadal kontynulowala wizyty

 • M
  Lokalizacja: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna EMPIRIA.PLUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Duże podziękowania dla Pani Anny za wczucie się w mój problem i chęć pomocy.Zostalam nakierowana na co tak naprawde powinnam zwrocic uwage,czego wcześniej nie zauwazalam .Potrzebowałam osoby która mogłaby mnie wysłuchać i wyrazić swój punkt widzenia. Pani Ania jest bardzo wyrozumiałą i potrafiacą słuchać osobą. Serdecznie polecam.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pierwsza wizyta w celu ratowania związku nie wniosła wiele, ale widać profesjonalne podejście do tematu. Polecam dla związków w kryzysie. Ps. Nie czekajcie zbyt długo na taką wizytę, jeśli nie możecie się dogadać - polecam Panią Annę

 • D

  Trafiłem do Pani Anny Miżowskiej szukając psychologa w internecie. Ponieważ Pani Ania miała bardzo dobre opinie postanowiłem się umówić. Korzystam z pomocy pani psycholog która potrfi człowieka zrozumieć i podnieść na duchu. Po pierwszej wizycie już widać że Pani Ania jest oddana swojej pracy jest cierpliwa życzliwa i pomocna, rozumie problemy z którymi przychodzą do niej pacjenci. Nakierowała mnie co mam zrobić i jak rozwiązać problemy.
  Chodziłem do innych psychologów ale nie byli w stanie mi pomóc, będę kontynuował terapię u Pani Ani i szczerze polecał każdemu kto będzie potrzebował pomocy bo naprawdę warto skorzystać .
  Serdecznie za wszystko dziękuję.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Konkretna i rzeczowa osoba zna odpowiedzi na wiele nurtujących mnie pytań zdecydowana w zaleceniu działań w życiu

Pytania pacjentów (53)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psycholog praktyk z licznymi zainteresowaniami naukowymi z pełnowymiarowym 15 letnim stażem stażem pracy, prowadzący także gabinety psychologiczne o specjalistycznych profilach od 2007 r. Psycholog diagnosta, psycholog ze specjalizacją rodzina i psychologia kliniczna, psycholog transportu, psychoterapeuta, mediator, biegły sądowy Sądu Okręgowego w Łodzi w wielu zakresach - w zakresie psychologii, psychoterapii, psychologii transportu i psychologicznych badań na broń , ekspert medialny TVN, POLSATU i TVP 1, TVP 2, TVP 3, GW, TV NOVA, Radio Łódź i inne, Oliwii, Dziennika Łódzkiego itp.
  Praktyk o mocnych podwalinach teoretycznych, z zamiłowania i zawodu - aktywny psycholog, biegły, ekspert, mediator i psychoterapeuta.
  Współpracuję długoterminowo z wieloma Instytucjami i Ośrodkami w Łodzi i Warszawie (patrz Rekomendacje).

  Uprzejmie proszę o weryfikację cen poszczególnych usług przed spotkaniem. Bardzo często dana sytuacja wymaga zindywidualizowanego podejścia, do którego należy stworzyć nowy logarytm postępowania diagnostyczno-terapeutycznego czy diagnostyczno-opiniującego.


  Nie świadczę usług w ramach NFZ. Wykonuję diagnostykę oraz psychoterapię w pełnym zakresie, również w tzw. sprawach trudnych i nietypowych, a także takich z jakimi nie radzą sobie inni specjaliści z branży (proszę nie tracić nadziei kiedy ktoś, a zwłaszcza autorytet mówi - "nic się nie da zrobić", albo "jest tylko jedno rozwiązanie"). Jestem wnikliwa i szukam sposobów, które będą najlepszymi rozwiązaniami dla zgłaszanych trudności. Wkładam w swoją pracę dużo energii, zaangażowania i wiedzy. Nie stosuję schematycznego podejścia tzn. oddziaływania takiego samego na każdą zgłaszającą się osobę. Traktuję innych tak jakbym sama chciała być traktowana. Jednak nie zgadzam się na zachowania, które wpisują się w brak szacunku wobec mojej osoby.

  Staram się na bieżąco wzbogacać swoją wiedzę poprzez udział w najważniejszych konferencjach i szkoleniach. Nie umieszczam wszystkich swoich działań i dyplomów w internecie i nie prowadzę bloga. Posiadam liczne zainteresowania naukowe.

  Liczne funkcje zawodowe pozwalają mi patrzeć na zjawiska i problemy z różnych perspektyw. Za filary pracy psychologa uznaję - empatię (nie masochizm) i profesjonalizm (nie usztywnienie). Każdego roku zgłębiam nowe idee i prace badaczy dotyczące nowoczesnej psychologii i nauk pokrewnych o człowieku. To czym się zajmuję jest dla mnie świadomym wyborem i wierzę w to, że żar zawodu nigdy nie zgaśnie.
  Pacjent jest dla mnie człowiekiem, który ma swoje bardzo indywidualne potrzeby, jedyną w swoim rodzaju historię i wymaga niepowtarzalnego podejścia. Dziękuje tym, którzy mi zaufali - wspaniałym dzielnym często poranionym przez okoliczności czy innych ludzi. Nie przekonuję nieprzekonanych. Możliwe są także konsultacje on line.
  Kontakt poprzez Skype: anna.mizowska

  Ogólnopolski Instytut Badań Psychologicznych, Szkoleń, Coachingu i Psychoterapii "EMPIRIA.PL" oraz NIEPUBLICZNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA "EMPIRIA.PL" zostały założone z myślą o kompleksowej opiece psychologicznej i możliwości świadczenia szerokiego wachlarza usług psychologicznych w jednym miejscu. Są to instytucje odpowiedzialne społecznie. więcej informacji znajdziecie Państwo na stronach

  instytutbadanpsychologicznych.pl
  psychologprzelom.pl
  Pracujący w Instytucie psychologowie specjalizują się w różnych gałęziach psychologii, co pozwala na profesjonalną i fachową pomoc. Świadczymy usługi w zakresie psychoterapii indywidualnej, par i rodzin, badań kierowców, sędziów, kuratorów, badań na broń psychotestów dla kierowców, opiniowania powypadkowego, relaksacji, wsparcia dla osób z agorafobią, szkoleń, obserwacji i badań diagnostycznych dzieci i osób dorosłych. Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów, świadczymy usługi psychologiczne w ich domach.
  Anna Miżowska jest ekspertem w dziedzinie psychologii i psychoterapii, udziela wypowiedzi do telewizji, radia i gazet o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim (TVN, TVP 1, TVP 2, TVP 2, Gazeta Wyborcza, Angora, Dziennik Łódzki, Radio Łódź, Radio Żak itp.)
  Realizatorka licznych wywiadów edukacyjnych z ciekawymi i twórczymi przedstawicielami woj. łódzkiego i innych obszarów Polski.
  Specjalizuje się we Wspieraniu Rozwoju Dzieci i Młodzieży oraz w psychoterapii osób dorosłych.
  Prowadzi treningi emocji i kompetencji społecznych, a także szkolenia miękkie.
  Zawodowo zajmuje się psychologią przywództwa oraz reklamą i marketingiem medialnym.
  Nadzoruje kampanię antyprzemocową "EMPIRIA.PL2014" dotyczącą przemocy w pracy, przemocy wobec mężczyzn i mechanizmów przenoszenia agresji.
  Zajmuje się projektowaniem pomieszczeń przeznaczonych do celów psychoterapeutycznych. W roku 2013/2014 Srebrny opiekun Koczkodanki Nadobnej o imieniu Empiria, Żurawia oraz Węża Eskulapa w łódzkim ZOO. Od 2014 r. opiekun Żyrafy Judity i 3 Danieli. Zapraszamy Wszystkich do odwiedzania Naszej podopiecznej, tablica opiekuna znajduje się koło placu zabawa.
  http://www.zoo.lodz.pl/zaopiekuj-sie-zwierzakiem/opiekunowie.html
  Ciągle poszukuję nowych obszarów, w których psychologia pomaga ludziom w lepszym funkcjonowaniu i powoduje, że wzrasta poczucie sensu, wyrazistości i spełniania codzienności życia.
  Bieżące wydarzenia z codzienności zawodowej można śledzić na facebooku pod adresem:
  https://www.facebook.com/pages/Og%C3%B3lnopolski-Instytut-Bada%C5%84-Psychologicznych-Empiriapl ?hc_location=timeline, a także na stronach:
  www.instytutbadanpsychologicznych.pl
  www.psychologprzelom.pl

  2015 r.:
  Uprzejmie informuję, że sprawy społeczne i instytutowe, które koordynuję w pierwszej fazie 2015 r. to:
  1. List do Rzecznika Praw Dziecka dotyczący dzieci w roli "naganiaczy" w trakcie polowań.

  Oto fragment artykułu pochodzący ze strony https://www.facebook.com/pages/Ludzie-Przeciw-My%C5%9Bliwym ?fref=photo
  "DZIECI W ROLI NAGANIACZY - TANIA SIŁA ROBOCZA
  Myśliwi w Polsce ciągle zatrudniają dzieci do pracy w nagonkach podczas polowań.
  Jest to praca wyjątkowo niebezpieczna. Naganiacze często zostają postrzeleni, bywały przypadki śmiertelne.
  Dlaczego we współczesnej Polsce w której mamy dziesiątki urzędów pochylających się nad dobrem dziecka. Dochodzi do sytuacji gdy grupa członków PZŁ zatrudnia zazwyczaj biedne wiejskie dzieci do tak niebezpiecznego zajęcia. Przecież to pogwałcenie przepisów prawa pracy i kodeksu karnego. Te dzieciaki pracują za 20-30 zł dziennie, przy tym narażone są na widok cierpienia i zabijania zwierząt."

  2. Pismo do Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w sprawie Ustawa z dnia 25 lipca 2014 r. o zmianie ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej oraz niektórych innych ustaw. Wg Naszych doświadczeń w 2014 r. badania psychologiczne rodzin zastępczych traktowane są jako "zło konieczne", wykonywane w Polsce w wielu przypadkach niedbale i nierzetelnie. Będziemy apelować o doprecyzowanie zapisów w Ustawie z 25 lipca 2014 r.

  3. Opracowanie szczegółowego programu Treningu Motywowania do Zmiany (TMdZ), trening jest odpowiedzią na prośby i oczekiwania naszych klientów w poprzednich latach.  Komunikat z 01.09.2015 r.: Od 05 września 2015 r. cena 50 minutowej wizyty indywidualnej to 130 zł. Wizyta dla 2 osób to koszt 150 zł. Wizyta rodziny czy zespołu to 170 zł za 50 minut.

  Komunikat z 01.10.2015 r: Zapraszamy także na profesjonalne mediacje, a także na badania wariograficzne licencjonowanym wariografem.

  Komunikat z 01.12.2015 r. Zapraszamy do diagnozy depresji Najnowszą Skalą Depresji rekomendowaną przez PTP PTP.

  Komunikat z 05.12.2015 r. w ZOO stanęła Nasza nowa tablica, z nową oprawą graficzną, a na niej Żyrafy Judita i jej adoptowane dziecko - Uzuri. Dziękujemy firmie Trzy Słowa za szybki montaż! W ramach walki o prawa do godnego traktowania zwierząt weźmiemy udział w manifestacjach na rzecz ratowania Karpii.

  Na rok 2016 r. planujemy przeprowadzenie szerokich badań empirycznych dotyczących działań jatrogennych służby zdrowia.  W roku 2017 prowadzimy badania empiryczne dotyczące kierowców. Udało nam się potwierdzić kilka ciekawych hipotez badawczych. Podzielimy się szczegółami na naszym profilu FB pod koniec roku.
  W bieżącym roku opracowaliśmy kilka plakatów dotyczących ekologii i jej znaczenia dla dobrostanu człowieka (do obejrzenia w Naszej siedzibie).
  Zrealizowaliśmy także kilka poważnych projektów zakończonych sukcesem dla Naszych pacjentów.
  Udało Nam się po latach stworzyć interdyscyplinarny czteroosobowy Zespół Opiniujący w sprawach związanych z badaniami, psychologicznymi, pedagogicznymi oraz w sp. uzależnień - działający na zlecenia prywatne, a także sądowe/instytucjonalne.

  Zapraszam do śledzenia Naszego FB, można Nas znaleźć pod hasłem:
  Ogólnopolski Instytut Badań Psychologicznych Empiria.p
  Ostatni wpis dotyczy Naszego stosunku do sprzedaży żywych karpi i praktycznych działań w tym zakresie.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Zdrowie Publiczne
 • Medycyna transportu
 • Medycyna sądowa
 • Psychoterapia
 • Medycyna pracy
 • Psychoterapia uzależnień
 • Psychologia kliniczna
 • Psychoonkologia
więcej

Edukacja

 • studia dzienne, psychologia stosowana, specjalizacja rodzina i specjalizacja kliniczna, Uniwersytet Łódzki
 • Psychologia Transportu i bezpieczeństwa ruchu drogowego, studia podyplomowe, Warszawa
 • Psychologia Pozytywna, studia podyplomowe, Sopot
 • Wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży, studia podyplomowe, Warszawa
 • Psychologia przywództwa w organizacjach, studia podyplomowe, Uniwersytet Gdański, Gdańsk
 • Mediacje Rodzinne, Warszawa
 • Mediacje Karne w Sprawach dla Nieletnich, Toruń
 • Psychologia Sądowa - roczny kurs przygotowawczy do pełnienia funkcji biegłego sądowego, Stowarzyszenie Psychologów Sądowych w Polsce, Kraków
 • Pedagogika - przygotowanie pedagogiczne, studia podyplomowe, WSB, Wrocław
 • Marketing i reklama medialna, studia podyplomowe, Uniwersytet Gdański, Gdańsk
 • Szkolenia w zakresie badania więzi i predyspozycji rodzicielskich, wychowawczych, Łódź
 • Akademia Psychologa i Psychoterapeuty, Poznań
 • Aktywny Udział w Pikniku Naukowym, Warszawa 2017
 • Profesjonalna interpretacja testu MMPI-2 - szkolenie PTP PTP potwierdzone certyfikatem, stosowanie jedynie oryginalnej wersji testu z polskimi normami
 • Akademia Psychologa i Psychoterapeuty - certyfikat
 • Cykl szkoleń w zakresie zaburzeń więzi i sytuacji okołorozwodowej
 • Cykl szkoleń w zakresie Alienacji Rodzicielskiej
 • Cykl szkoleń w zakresie stanów lękowych (lek paniczny, lek uogólniony, fobie)
 • Cykl szkoleń kryzysy i ich okoliczności w związkach
 • Cykl szkoleń - potrzeby osób transseksualnych
 • Szkolenia z zakresu zespołu Gardenera
więcej

Publikacje

 • Artykuły: Gazeta Wyborcza, Oliwia, Prawo i Biznes, Dziennik Łódzki.
 • Telewizja: TVN, TVP 1, TVP 2, TVP 3, TV TOYA.
 • Radio: Łódź, Żak, Wieluń, Parada.
 • Nowe media: ABC Zdrowie, Dobra Mama.
 • UŁ, 2003 r., Podobieństwa w zakresie cech osobowości, temperamentu i stylów radzenia sobie ze stresem między rodzicami a ich dorosłymi dziećmi.
 • Charakterystyka osobowości, przy pomocy skal klinicznych MMPI-2, osób mobbingowanych w organizacjach, z uwzględnieniem aspektów prawnych zjawiska.
 • Artykuły w zakresie psychologii
 • Współpraca z "Cogito"
 • Współpraca z "Newsweek"
 • "Percepcja zachowań jatrogennych w losowej próbie respondentów" badania empiryczne własne 2015/2016 r.
 • "Osobowość, uwaga, spostrzegawczość i inteligencja kierowców" badania empiryczne własne
 • Artykuł poglądowy - przegląd badań psychologicznych
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • WSPS 2013 r., Nagroda za najlepszy wynik egzaminu końcowego w zakresie Psychologii Pozytywnej
 • Biegły sądowy w Sądu Okręgowego w Łodzi, w zakresie psychologii, psychoterapii, badań na broń, psychologii transportu

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Staże

 • Szpital MSWiA w Łodzi, ul Północna, Dzienny oddział leczenia nerwic.
 • Poradnia Zdrowia Psychicznego w Łodzi ul. Lniana.
 • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi, Poradnia Zdrowia Psychicznego.
 • Miejski Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łodzi, uzależnienia od substancji psychoaktywnych i behawioralne.
 • Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
więcej

Certyfikaty

Choroby

 • fobie
 • uzależnienia
 • lęki
 • zaburzenia emocjonalne
 • zaburzenia snu
 • zaburzenia mowy
 • depresja
 • trudności szkolne
 • fobia społeczna
 • nerwica natręctw
 • ADHD
 • alkoholizm
 • anoreksja
 • autyzm
 • bezsenność
 • ból emocjonalny
 • afazja
 • nerwica
 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
 • DDD - dorosłe dzieci dysfunkcji
 • ból fantomowy
 • trądzik
 • niepłodność
 • dysgrafia
 • choroby psychosomatyczne
 • depresja
 • zaburzenia emocjonalne
 • diagnostyka preferencji zawodowych
 • terapia małżeńska
 • terapia par homoseksualnych
 • tokofobia
 • ataki paniki
 • operacje plastyczne
 • zaświadczenia
 • opinie psychologiczne
 • poradnia psychologiczno-pedagogiczna
 • mobbing
 • mitomania
 • kleptomania
 • transseksualizm
 • PTSD
 • Ostra reakcja na stres
 • wypadek
 • bezpłodność
 • in vitro
 • adopcja
 • zmęczenie zamiarowe
 • trichotillomania
 • konflikty sąsiedzkie
 • konsultacje on line
 • Opinia w sprawie przyjęcia ucznia gimnazjum do oddziału OHP
 • opinie psychologiczne do operacji bariatrycznej (resekcja)
 • wskazania zdrowotne do całkowitej korekty nosa
 • edukacja domowa
 • realizowanie obowiązku szkolnego poza szkołą
 • dysleksja
 • dyskalkulia
 • dysortografia
 • zwolnienie z drugiego języka nowożytnego
 • badanie dojrzałości szkolnej
 • FAS
 • neofobia żywieniowa
 • badania psychologiczne kandydatów na zawodowe rodziny zastępcze
 • badania psychotechniczne kierowców
 • psychotesty
 • porady rodzinne
 • porady psychologiczne on line
 • porady psychologiczne przez skype
 • badanie predyspozycji rodzicielskich
 • trudności wychowawcze
 • psychoterapia małżeńska/par (także homoseksualnych)
 • opinie psychologiczne do korekty płci
 • nerwica lękowa
 • hiperwentylacja
 • badania psychologiczne
 • badania więzi
 • badania więzi rodzic-dziecko
 • badania więzi rodzeństwa
 • Postawy Rodzicielskie
 • Badania inteligencji
 • badanie osobowości MMPI 2
 • zaburzenia adaptacyjne
 • badanie inteligencji i organiki u dzieci i dorosłych
 • badanie psychologiczne do całkowitej korekty nosa
 • Alienacja Rodzicielska
 • Izolacja Rodzicielska
 • Zespół Alienacji Rodzicielskiej
 • Odosobnienie Rodzicielskie
 • Współuzależnienie
 • Zespół Gardnera
 • Dyskalkulia Dorosłych
 • Głęboka Dysleksja
 • więź emocjonalna miedzy rodzeństwem
 • badanie "dojrzałości" dziecka do rozwodu
 • badanie w kierunku opieki naprzemiennej
 • szczegółowo diagnoza w kierunku trudności wychowawczych
 • analiza psycholingwistyczna tekstów/opinii/dokumentów
 • krytyczna psychologiczna analiza opinii OZSS RODEK
 • tworzenie listy pytań do przesłuchiwanych specjalistów w spr. ro
 • pomoc psychologiczna/ psychologiczno-pedagogiczna przy rozwodzie
 • pomoc psychologa przy tworzeniu planów wychowawczych
 • badanie stanu psychicznego dzieci (także małych dzieci)
 • ekspertyzy psychologiczne w kierunku alienacji rodzicielskiej
 • ekspertyzy psychologiczne w kierunku alienacji instytucjonalnej
 • ekspertyzy psychologiczne w kierunku zespołu Gardnera
 • opinie psychologiczne na temat zachowań jatrogennych służby zdro
 • opinie psychologiczne pourazowe np. wypadki, pobicia, pogryzieni
więcej

Artykuły

 • ABC lęku u dziecka

  27 października 2014

  Uczucie strachu jest znanemu chyba każdemu. Lęk – taki, który znacznie osłabia jakość życia, dotyka części dzieci, młodzieży i dorosłych. U dzieci...
 • Tokofobia – czyli mama z lękiem

  5 września 2014

  Lęk przed porodem dotyczy większości kobiet, u części z nich przyjmując znaczne nasilenie, co określane jest jako tokofobia. Termin ten odnosi się do lęku...
 • Białoczarnoczerwona kobieta w korporacji

  23 czerwca 2014

  Psychologia koloru wpisana jest zarówno w reymontowski folklor, jak i w wielkomiejski patetyczny tłum podążających do prestiżowych siedzib biznesu i sukcesu....