dr n. med.

Anna Michalska- Motas

Stomatolog

44 opinie +dodaj

Umów wizytę 243 odwiedziny w ciągu 30 dni

Studia na kierunku lekarsko - stomatologicznym na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu ukończyłam w 1977 roku. Tuż po studiach rozpoczęłam trwającą 15 lat pracę dydaktyczno… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia na kierunku lekarsko - stomatologicznym na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu ukończyłam w 1977 roku.
  Tuż po studiach rozpoczęłam trwającą 15 lat pracę dydaktyczno - naukową na Akademii Medycznej uwieńczoną doktoratem z nauk medycznych - z preparatu do leczenia suchego zębodołu , który produkowany jest pod nazwą 'Antal'.

  Obecnie prowadzę własną praktykę stomatologiczną o szerokim zakresie usług. Często udaje mi się uratować najcięższe i najtrudniejsze przypadki.

  Mam szeroki zakres zainteresowań - fascynuje mnie muzyka i taniec, często oglądam spektakle operowe i uczestniczę w muzycznych wydarzeniach.
  W młodości uczyłam się grać na fortepianie, niektórzy twierdzili, że mam niesamowity słuch.
  Długie lata prowadziłam dom przykładając ogromną wagę do kulinariów, które także są moją ogromną pasją. Mam zgromadzoną ogromną kolekcję książek kulinarnych.
  Uwielbiam sztukę - obrazy, rzeźby ozdabiają mój dom.

  Kocham swoją pracę. Indywidualnie podchodzę do każdego pacjenta, dzięki empatii, zainteresowaniu i dobremu rozpoznaniu realizuję plan leczenia.

  Jestem członkiem towarzystw naukowych, wciąż się uczę uczestnicząc i kursach i zjazdach naukowych.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Chirurgia stomatologiczna

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
44 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny

  Pani doktor przemiła i sympatyczna - jednocześnie świetny fachowiec. Wizyta przebiegła szybko i sprawnie. Z pewnością wrócę do tego gabinetu. Szczerze polecam
  b.now

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny

  Bardzo miła sympatyczna Pani doktor. Wszystko tłumaczyła po kolei co robi. Udzieliła też porady, która nie wchodziła w zakres wizyty. Pełna komunikatywność i profesjonalizm, Polecam P. doktor!

 • P
  Lokalizacja: Gabinet StomatologicznyUsługa: Zwykła wizyta

  Z bolem piszę tą opinię,bo Pani doktor jest bardzo miła i sprawia wrażenie że dobro pacjenta jest najważniejsze.
  Byłam pacjentką Pani doktor przez 2 lata. Ostatnio zmieniłam lekarza i okazało się że mam 6 ubytków do leczenia w tym 1 kanałowo, które Pani doktor nie widziała. Tak więc jednego zęba niestety w porę nie udało się uratować mimo że wizyty miałam regularnie.

 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet StomatologicznyUsługa: Zwykła wizyta

  Przemiła pani doktor, bardzo sympatyczna, z reguły boję się dentystów i wszystkiego co związane ze stomatologią, ale było bezstresowo totalnie :) Szybko i sprawnie, w dobrej cenie :)

 • I
  Lokalizacja: Gabinet StomatologicznyUsługa: Zwykła wizyta

  Nigdy nie byłam u tak miłego stomatologa! Profesjonalizm, wszystko wyjaśnione, nie ma szukania i rozwiercania na siłę, żeby tylko coś zrobić. Darmowe przeglądy. Naprawdę polecam każdemu! No i dziękuję, Pani Ania jest super! ;-)

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo konkretny lekarz, w jasny sposób objaśnia sposób leczenia. W gabinecie panuje przesympatyczna atmosfera.

 • M

  Najlepszy stomatolog, u jakiego byłam ;) Bardzo dobre materiały, przyjazny gabinet i bardzo wyrozumiała osoba. Mimo wielkiego strachu i stresu (tak mam i już) za każdym razem okazuje się, że wszystko przebiega sympatycznie. Pani Ania nie wyszukuje na siłę ubytków, racjonalnie podchodzi do leczenia i przede wszystkim stara się uratować zęba. Bardzo polecam. Szczególnie osobom równie przerażonym co ja ;)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne, ale przyjazne podejście. No i przede wszystkim, rzetelnie wykonana praca, dzięki pani Annie udało mi się uporać z kilkoma problemami :)

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetna specjalistka o rewelacyjnym usposobieniu. Nie wierzyłem, że wizyta u dentysty może być przyjemna. Jednak może ;)

 • K

  Znalazłam Panią Doktor na stronie znanylekarz i jestem w 100% zadowolona z wyboru. Wizyta przebiegła szybko, sprawnie, profesjonalnie. Pani Doktor doskonale wie co robi i do tego ma duże poczucie humoru oraz łapie z pacjentem świetny kontakt. Z czystym sumieniem polecam!