dr n. med.

Anna Michalska- Motas

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

49 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
164 odwiedziny w ciągu 30 dni

Studia na kierunku lekarsko - stomatologicznym na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu ukończyłam w 1977 roku. Tuż po studiach rozpoczęłam trwającą 15 lat pracę dydaktyczno… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Gabinet StomatologicznyUsługa: ból zęba i leczenie kanałowe

  Wizyty przebiegają bezboleśnie, profesjonalnie i w przesympatycznej atmosferze. Przyszedłem z polecenia znajomego i teraz sam będę polecał.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny

  Pani doktor jest niesamowicie miłą i zabawną osobą, co dla kogoś takiego jak ja, kto od dziecka dentystów się boi, było prawdziwym balsamem. Jest przy tym rzeczowa i profesjonalna w swoim fachu i chętnie odpowiada na wszystkie pytania. Polecam!

 • I
  Lokalizacja: Gabinet StomatologicznyUsługa: kanałowe leczenie

  Ocena nie mieści się w skali ocen.
  Bez względu na to co w życiu robię cenię sobie jedną rzecz (prócz profesjonalizmu) - poczucie humoru.
  Ta dentystka rozbawi Cię do łez, nawet jeśli ząb potwornie boli, a Ciebie czeka kanałowe leczenie. Od serca, polecam. :) Najlepsza dentystka z jaką miałam do tej pory do czynienia. :)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny

  Pani Ania jest fachowym stomatologiem. Zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta. W beznadziejnych przypadkach przede wszystkim ratuje zęba a nie go wyrywa. Jestem szczęśliwym pacjentem już od ponad dwóch lat, w tej chwili pozostały już tylko wizyty kontrolne :) Serdecznie polecam!!

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny

  Świetna i profesjonalna Pani Doktor. Wszystko tłumaczy, doradza. Zawsze sympatyczna i przemiła dla pacjentów. Dużym plusem jest także darmowy przegląd. Serdecznie polecam :)

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny

  Pani doktor przemiła i sympatyczna - jednocześnie świetny fachowiec. Wizyta przebiegła szybko i sprawnie. Z pewnością wrócę do tego gabinetu. Szczerze polecam
  b.now

 • Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny

  Bardzo miła sympatyczna Pani doktor. Wszystko tłumaczyła po kolei co robi. Udzieliła też porady, która nie wchodziła w zakres wizyty. Pełna komunikatywność i profesjonalizm, Polecam P. doktor!

 • P
  Lokalizacja: Gabinet StomatologicznyUsługa: Zwykła wizyta

  Z bolem piszę tą opinię,bo Pani doktor jest bardzo miła i sprawia wrażenie że dobro pacjenta jest najważniejsze.
  Byłam pacjentką Pani doktor przez 2 lata. Ostatnio zmieniłam lekarza i okazało się że mam 6 ubytków do leczenia w tym 1 kanałowo, które Pani doktor nie widziała. Tak więc jednego zęba niestety w porę nie udało się uratować mimo że wizyty miałam regularnie.

 • Lokalizacja: Gabinet StomatologicznyUsługa: Zwykła wizyta

  Przemiła pani doktor, bardzo sympatyczna, z reguły boję się dentystów i wszystkiego co związane ze stomatologią, ale było bezstresowo totalnie :) Szybko i sprawnie, w dobrej cenie :)

 • I
  Lokalizacja: Gabinet StomatologicznyUsługa: Zwykła wizyta

  Nigdy nie byłam u tak miłego stomatologa! Profesjonalizm, wszystko wyjaśnione, nie ma szukania i rozwiercania na siłę, żeby tylko coś zrobić. Darmowe przeglądy. Naprawdę polecam każdemu! No i dziękuję, Pani Ania jest super! ;-)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia na kierunku lekarsko - stomatologicznym na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu ukończyłam w 1977 roku.
  Tuż po studiach rozpoczęłam trwającą 15 lat pracę dydaktyczno - naukową na Akademii Medycznej uwieńczoną doktoratem z nauk medycznych - z preparatu do leczenia suchego zębodołu , który produkowany jest pod nazwą 'Antal'.

  Obecnie prowadzę własną praktykę stomatologiczną o szerokim zakresie usług. Często udaje mi się uratować najcięższe i najtrudniejsze przypadki.

  Mam szeroki zakres zainteresowań - fascynuje mnie muzyka i taniec, często oglądam spektakle operowe i uczestniczę w muzycznych wydarzeniach.
  W młodości uczyłam się grać na fortepianie, niektórzy twierdzili, że mam niesamowity słuch.
  Długie lata prowadziłam dom przykładając ogromną wagę do kulinariów, które także są moją ogromną pasją. Mam zgromadzoną ogromną kolekcję książek kulinarnych.
  Uwielbiam sztukę - obrazy, rzeźby ozdabiają mój dom.

  Kocham swoją pracę. Indywidualnie podchodzę do każdego pacjenta, dzięki empatii, zainteresowaniu i dobremu rozpoznaniu realizuję plan leczenia.

  Jestem członkiem towarzystw naukowych, wciąż się uczę uczestnicząc i kursach i zjazdach naukowych.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Chirurgia stomatologiczna