Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Problemy skórne.

Po wielu próbach u innych lekarzy trafiłem do Pani doktor, pokazałem jej swoje zmiany. Przepisała mi maść , bardzo serdecznie i po partnersku porozmawiała ze mną , opisując mi cały dalszy proces leczenia. Bardzo wdzięczny pacjent Piotr K.


R
Użytkownik zweryfikowany
zmiany skórne

Pani Doktor przyjemna i profesjonalna. Uporała się z moją atopową skóra. Wreszcie nie wstydzę się chodzić na basen.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor bardzo mi pomogła, zarówno wnikliwą diagnozą jak i zaleceniami dotyczącymi leków. W końcu uporałam się ze zmianami skórnymi, z którymi walczyłam wiele lat i odwiedziłam wielu lekarzy, którzy nie potrafili mi pomóc.


Użytkownik zweryfikowany

W końcu trafiłam do lekarza, który patrzył na mnie jako na całość, a nie tylko na moje problemy skórne, Od wielu lat chodziłam do dermatologów, oni oceniali tylko moje zmiany skórne, wypisywali sterydy i inne leki. Ja cały czas cierpiałam, poprawy nie było.Po długiej rozmowie, co rzadko się zdarza u lekarza, Pani doktór skierowała mnie na konsultacje i badania. Okazało się,że mam nietolerancję glutenu , teraz jestem na diecie, biorę leki, nie jest łatwo, ale czuję się jak nowo narodzona.Życzę każdemu, aby trafił na tak wnikliwego i i odpowiedzialnego lekarza, teraz także leczy moich bliskich, wszyscy mamy do Niej pełne zaufanie.Dziękujemy,


N
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam. Nieprzyjemna, nic nam nie poradziła.Niby konsultuje dzieci (byliśmy u niej z dwójką małych dzieci), ale za nic nie ma do nich podejścia. Głównie czym się zajmowała podczas wizyty to wpisywaniem danych do komputera. Gdyby nie to, to wizyta nie wiem czy trwałaby 5 minut. Nawet nie bardzo garnęła się do tego, żeby obejrzeć dzieciaki.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie


Specjalizacje

  • Dermatologia i wenerologia