Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


ul. Wenecja, Kraków

Anna Mamica

Pozostałe usługi


ul. Wenecja, Kraków

Anna Mamicaul. Wenecja, Kraków

Anna Mamicaul. Wenecja, Kraków

Anna Mamicaul. Wenecja, Kraków

Anna Mamicaul. Wenecja, Kraków

Anna Mamicaul. Wenecja, Kraków

Anna Mamicaul. Wenecja, Kraków

Anna Mamica

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem logopedą / neurologopedą

W 1998 roku ukończyłam pedagogikę specjalną (oligofrenopedagogika) na Akademii Pedagogicznej w Krakowie...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby


Zakres porad

  • Neurologia dziecięca
  • Neurologia

8 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
L
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Anna Mamica terapia logopedyczna

Mimo że ustaliłyśmy, że płacić będę po spotkaniach na podstawie faktur, pani Anna zaczęła nachalnie żądać płatności z góry i grozić, że jak nie zapłacę, to nie będzie więcej spotkań. Zaznaczam, że płatności za wszystkie spotkania dostała, mimo że nie wystawiała faktur. Skrupulatnie odnotowuje, kiedy się zapłaciło za spotkanie, i awanturuje się, gdy uzna, że płatność przyszła za późno (a za późno to może być kilka dni po spotkaniu, nawet jeśli było święto i bank nie wykonywał przelewów, a ona sama faktury nie wystawiła). Mnóstwo czasu spędza na podliczaniu płatności i sprawdzaniu ich dat, a o wiele mniej na pracy z dzieckiem. Gdy w końcu poprosiłam o faktury, nie mogłam się ich doczekać (ponad miesiąc to trwało), były one niechlujnie wystawione, nawet nie na moje nazwisko. Ponowiłam prośbę o poprawne faktury i nadal na nie czekam, na razie brak reakcji.

S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Anna Mamica terapia logopedyczna

Terapia jąkania zupełnie nieskuteczna dla starszych dzieci (nastolatków), którzy chcą odmienić siebie. W przypadku chęci podjęcia innej terapii - odradzanie że nie tędy droga. Tylko akceptacja i pogodzenie z jąkaniem są jedynym wyjściem u tej Pani, więc jeśli ktoś nie umie lub nie chce akceptować jąkania, to lepiej niech zainwestuje w inną terapie u kogoś innego. U nas była pożądana zmiana i udało się wyleczyć w innym miejscu.

X
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo dobry fachowiec, niezwykle zaangażowany i posiadający dużą wiedzę w temacie niepłynności mowy jak i doświadczenie. Polecam bardzo!


N
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Szczerze polecamy terapię prowadzoną przez Panią Anię wszystkim rodzicom i dzieciom, których dotknął problem niepłynności mowy (jąkania wczesnodziecięcego). Szczególnie dlatego, że jest bardzo mało specjalistów, którzy potrafią podjąć ten skomplikowany temat i uzyskać oczekiwane efekty. Podczas trwania terapii, Pani Ania przekazuje konkretną wiedzę i jest nieocenionym wsparciem dla rodziców. W każdej chwili można się do niej zwrócić, a dziecko świetnie się bawi, nie mając świadomości, że w czymkolwiek uczestniczy. Pokazała nam, że my, jako rodzice jesteśmy dla naszego dziecka wzorem do naśladowania, nauczycielami zachowań, terapeutami od emocji. Zastosowane strategie interakcyjne, poprawiły jakość mówienia i funkcjonowania w całej naszej rodzinie, przede wszystkim pomogły Dominikowi przywrócić płynność mowy i mają bardzo pozytywny wpływ na jego zachowanie, komunikowanie się i pewność siebie w rozmowie. Jesteśmy spokojni, że gdyby problem jąkania powrócił, to wiemy jak postępować z naszym dzieckiem, żeby mu pomóc. My z kolei, tę pomoc zawsze otrzymamy od świetnego i konkretnego terapeuty mowy - Pani Ani. Bardzo polecamy wszystkim (zarówno dzieciom, jak i dorosłym) , którzy mają jakikolwiek kłopot natury logopedycznej lub neurologopedycznej.


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Ania to świetna specjalistka Metoda Micheala Palina, z którą nas zapoznała, świetnie się sprawdziła w przypadku naszej rodziny. Lepiej zrozumieliśmy problem jąkania się, który dotknął naszą córkę. Aktywności i działania proponowane podczas terapii przyniosły wspaniałe efekty. Po każdym spotkaniu otrzymywaliśmy wskazówki do dalszej pracy z córką oraz materiały, które pozwalały nam zgłębić temat od strony teoretycznej. Atmosfera podczas spotkań była bardzo komfortowa, czuć, że pani Ania ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Braliśmy udział w spotkaniach online, co pozwoliło nam dodatkowo na oszczędzenie czasu i było bardzo wygodną opcją. Nasza córka nie ma już problemów z płynnością mowy, jest pewna siebie w kontaktach z innymi. Dziękujemy i polecam współpracę z panią Anią


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Anna jest bardzo serdeczną osobą i świetnym specjalistą. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Córka korzysta z terapii jąkania. Pani Anna pomogła nam oswoić/zrozumieć temat jąkania, a zaproponowane metody przyniosły świetne efekty. Dziękujemy.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu diagnoza logopedyczna

Pani Anna prowadzi zajęcia z moim synem - lat 4, (opóźniony rozwój mowy) oraz od miesiąca z córką - 2 lata (niedosłuch umiarkowany). W mojej ocenie Pani Anna jako terapeuta ma świetne wyczucie do dzieci, z którymi często trzeba bardzo długo pracować wykorzystując różnorodne metody pracy, by zobaczyć postępy terapeutyczne. Pani Anna dała się poznać jako osoba multikompetentna, która nie boi się nowych wyzwań, dlatego bardzo pozytywnie oceniam jej przygotowanie, zaangażowanie oraz podejście do dzieci.“


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Anna Mamica leczenie jąkania

Do Pni Ani trafiliśmy z córką całkiem przypadkiem w ubiegłym roku. Sądzę, że miałyśmy ogromne szczęście. Pani Ania jest osobą, która bez wątpienia wykonuje swój zawód z pasją oraz pełnym zaangażowaniem. Już na pierwszym spotkaniu solidnie zabrała się do pracy. Dostałyśmy wiele wskazówek jak ćwiczyć w domu oraz jak postępować w konkretnych (trudnych )sytuacjach. Córka z przyjemnością chodzi na zajęcia i robi niesamowite postępy. Serdecznie polecam.”


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Hello, I am looking for a french- and polish-speaking speech therapist in Warsaw, for my 4 year-old son. My son is bilingual and should follow sessions twice a week (diagnosed in France)

Best Regards,
Nicolas

The best in Warsaw is Anna Szerszeńska; she speaks French

 Anna Mamica

Mój syn ma dwa lata i 4 miesiące. Od kilku dni zaczął się jąkać, zacinać. Ogólnie zrobił się niegrzeczny, bardzo chce zwrócić uwagę na siebie. 5 tygodni temu przyszła na świat Jego siostra. Obawiam się, że to na tle nerwowym, jeszcze dochodzi zazdrość. Czytam, że między 2 a 3 rokiem życia może się pojawiać taka sytuacja, jednak mnie to martwi i zastanawiam się nad wizytą u logopedy. W końcu Jego życie wywrocilo się do góry nogami. Już nie jest oczkiem w głowie.

Pojawienie się młodszego rodzeństwa to sytuacja nie zawsze oczywista dla starszych dzieci. Myślę, że to co powinno zapewnić się synkowi w trudnym dla niego czasie, to pokazać jak bardzo jest kochany, rozmawiać na tematy związane z siostrą a nawet pozwolić "pomóc" uczestniczyć w opiece nad nią. Noworodek wymaga dużego zaangażowania rodziców, niemniej synkowi także należy się wspólny czas z tatą i z mamą, uwaga czułość i pokazanie że pomimo pojawienia się siostry on nadal jest tak samo kochany i ważny. Mama i tata mają wielkie serca i jest w nich dużo miłości dla dwójki dzieci. Życzę powodzenie i duuużo cierpliwości.

 Anna Mamica

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania