Adres

Akademii Zamojskiej 21, Górna, Łódź
Gabinet Psychiatryczny (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 11 lat
Gotówka
42 293.....

Konsultacje psychiatryczne

Psychoterapia online

Psychoterapia indywidualna + 3 więcej

Psychoterapia rodzinna

Psychoterapia dzieci i młodzieży

Psychoterapia partnerska

Moje doświadczenie

O mnie

Zawsze chciałam zostać lekarzem. Wiedziałam, że są to trudne studia i odpowiedzialna praca, ale to było mało istotne. Chęć pomagania ludziom w choroba...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zespół urojeniowy
 • depresja
 • lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Znajomość języków

Polski, Angielski, Rosyjski

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
177 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
D
Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny zaburzenia odżywiania

Do Pani Doktor trafiłam z polecenia. Początkowo pacjentką była moja kuzynka, jednakże w trakcie trwania jej terapii postanowiłam zgłosić się do Pani Doktor ze swoim problemem. Mam 26 i od 11 roku życia byłam ciągle na diecie odchudzającej. Pomino dużej aktywności fizycznej zawsze byłam za gruba. Jeździłam na obozy odchudzające, próbowałam chyba wszystkich rodzajów diet i specyfików odchudzających. W końcowym etapie doszło do tego, że byłam już po prostu zmęczona wiecznym odchudzaniem i postanowiłam poddać się operacji zmniejszenia żołądka... która też nie wiele dała. W związku z tym postanowiłam poprosić dr Koper o pomoc. Moja terapia nadal trwa, ale właściwie dobrane leki sprawiały, że schudłam już 9 kg. A co najważniejsze moje myśli i codzienność przestały kręcić się wokół jedzenia. Poczułam niesamowita ulgę, teraz po prostu o jedzeniu nie myślę. Zatem dr Koper mogę polecić z pełną odpowiedzialnością nie tylko w sprawach odżywiania, ale i innych, ponieważ jest niezwykle profesjonalna, konkretna i z pełnym zaanagżowaniem wykonuje swoją pracę. W dodatku bardzo podoba mi się jej gabinet, który jest urządzony w świetnym stylu a rozmawiając z Panią Doktor widać piękny ogród. Polecam wszystkim, którzy mają problemy- wszyscy je mamy, więc nie bójmy się o nich rozmawiać czy stosować terapię, ponieważ dobry lekarz, właściwie dobrane leki i zaanagżowanie pacjenta mogą zdziałać cuda!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny

Polecam Panią Doktor. Na pierwszej wizycie przeprowadziła dokładny wywiad. Lekarz nastawiony na pomoc pacjentowi, dopiero po wnikliwym przebadaniu decyduje o przeprowadzeniu kuracji lekami. W jasny i rzetelny sposób wytłumaczyła mi w czym tkwi mój problem i wskazała drogę jak go rozwiązać. Dzięki dobrze dobranym lekom, poprawa samopoczucia nastąpiła już po pierwszej wizycie. Pani Doktor rozwiała moje wszelkie wątpliwości dotyczące leków.Na każdym spotkaniu sukcesywnie zmienia dawki leków aby były zgodne z aktualnym stanem pacjenta.Z czystym sumieniem moge polecic wizyte u Pani Doktor.Wizyty miłe, przyjemne,a co najwazniejsze dające pozytywne efekty.-Pacjentka Marta

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny depresja

Do pani doktor trafiłam w złym stanie psychicznym. Byłam znerwicowana nie mogłam spać ani jeść. Na szczęście trafiłam w dobre ręce. Pani doktor dobrała mi takie leki, że zaczęłam normalnie żyć. Gorąco polecam panią doktor.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny konsultacje psychiatryczne

Do Pani Doktor trafiłem dzięki mojej partnerce, która zauważyła w moim zachowaniu coś niepokojącego.Pani Doktor już na pierwszej wizycie postawiła trafną diagnozę i zastosowała odpowiednie leczenie.Choć leki przyjmuję dopiero 3 miesiące moje samopoczucie zmieniło się o 180 stopni.Z człowieka przygnębionego,zmęczonego życiem, podchodzącego do wszystkiego z
apatią,zmieniłem się w tryskającego życiem optymistę, który patrzy w przyszłość.Do wszystkich czytających opinie ludzie nie bójcie się wizyty u psychiatry ,stan zdrowia psychicznego jest równie ważny jak stan zdrowia fizycznego.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

D
Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny

Jestem pacjentem Pani doktor i uważam, że jest znakomitym specjalistą w dziedzinie psychiatrii, a do tego ciepła i empatyczną osobą. Jej diagnoza, zastosowane leczenie oraz takt, dyskrecja, a do tego życzliwość i szacunek do mnie jako pacjenta spowodowały, iż prowadzone przez Panią dr leczenie przyniosły rezultaty. Ufam Pani doktor i gorąco polecam wszystkim potrzebującym pomocy.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

D
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny lęk, niepokój, depresja

Leczę się u Pani Anny ok. 1,5 roku. Była to moja 1-sza wizyta u psychiatry, bardzo się bałam iść, jak i wszyscy, ale dodatkowo też dlatego że Polski jednak nie jest moim językiem ojczystym i myślałam, że może wystąpić brak prawidłowego zrozumienia mojej sytuacji ze strony lekarza. Ale jednak bardzo dobrze trafiłam - Pani Anna nie tylko dokładnie wiedziała, o co mi chodzi, ale też gdy w pewnym momencie porzuciłam przyjmować lęki, i powiedziałam o tym Pani Annie tylko po parę miesiącach - nie odwróciła się ode mnie, a tylko pomogła znaleźć wyjście z tej sytuacji.
Postęp jest ogromny - ze stanu, gdy bałam się wyjść z domu i nie mogłam robić cokolwiek (a poważnych zadań miałam sporo),często miałam napady łękowe, drżały mi dłonie, drapałam twarz i paznokcie, zostawałam w domu,gdy musiałam jechać na zajęcia, prawie codziennie płakałam i zajadałam stres, doprowadziła mnie Pani do stanu, gdy ja chcę żyć, przy czym jak najlepiej, dążę do spełnienia swoich marzeń i celów (co 1,5 roku temu wydawało mi się czymś dalekim, tą częścią życia, o której zapomniałam, którą zagubiłam). Teraz rozumiem, że warto było iść do lekarza nawet wcześniej, bo to się ciągnęło przez lata, i czułam się coraz gorzej - przyszłam już wtedy, gdy nie mogłam w żaden sposób sobie poradzić i byłam już zdesperowana.
1,5 roku temu prawie zostałam skreślona z listy studentów mojego uniwersytetu,a dzisiaj mam zaliczone wszystkie przedmioty ze średnią oceną powyżej 4, robię pracę dyplomową, i to sprawia mi wiele przyjemności. Zajmuję się swoim samorozwojem i zdrowiem (w końcu schudłam na 7 kilo i to nie jest mój cel końcowy), szukam nowych wyzwań, ciekawych zadań i wydarzeń. Odważam się na to,czego bardzo się bałam.
Za miesiąc wyjeżdżamy z chłopakiem do kraju skandynawskiego, i zaczynamy razem nową przygodę. Nasze stosunki zmieniły się na lepsze, nie czuję już, że mogę mniej niż on, biorę więcej odpowiedzialności i mogę działać samodzielnie. Będę się uczyła swojego 4-ego języka obcego, mam plany długoterminowe i wyobrażam, jak będzie wyglądało moje życie w najbliższe 5 lat, i myślę, że uda się mi się zrealizować wszystko, co chcę.
Dziękuję Pani serdecznie za pomóc! Nie chcę nawet myśleć o tym, gdzie bym teraz była, gdybym nie przyszła do Pani na tamtą 1-szą wizytę... Polecam wszystkim - nie traćcie czasu, wszystko uda się naprawić, ale czasami potrzebny jest ktoś, kto wie więcej, kto może skierować na właściwą drogę.
Wdzięczna pacjentka Daria

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny

Chciałbym tym wpisem wyrazić wielki szacunek dla wiedzy i kompetencji Pani Doktor i być może pomóc innym, którzy szukają pomocy dla siebie lub swoich bliskich tracąc nadzieję, że to możliwe. Moja Mama od ok. 15 lat zmagała się z silną depresją/nerwicą i przez ten czas była nieskutecznie leczona przez innych lekarzy, którzy nie dość, że nie zwalczali depresji to leki przez nich przepisywane doprowadzały do innych dolegliwości jak np. silne nadciśnienie. Gdy mama trafiła do Pani Doktor była w bardzo złym stanie, który regularnie wzmacniany był poprzez fatalne dobieranie leków przez innego lekarza. Pani Doktor Koper w przeciągu krótkiego czasu dokonała tego czego inni lekarze nie mogli zrobić przez tyle lat. Już na pierwszej wizycie idealnie dobrała leki, które sprawiły, że mama, w krótkim czasie stanęła na nogi. Powróciła jej siła do pracy i chęci do życia. Odstawiła leki na nadciśnienie, które spowodowane były przez zły dobór leków antydepresyjnych przez innego lekarza.
Widząc to jak skutecznie Pani Doktor pomogła mojej mamie postanowiłem sam skorzystać z jej profesjonalnej pomocy. Moim problemem był duży stres, który towarzyszył mi przy różnego rodzaju ważnych wydarzeniach, który często brał nade mną górę do tego stopnia, że bałem się, że po prostu stracę kontrolę nad swoim ciałem i np. zasłabnę. Sytuacje te powtarzały się coraz częściej w coraz mniej oczekiwanych momentach. Po wykonaniu wielu badań i odwiedzeniu wielu specjalistów różnych dziedzin okazywało się, że jestem zdrowy i nie ma w moim organizmie żadnego defektu, który powoduje te przypadłości (kołatanie serca, zawroty głowy, brak tchu). Pani Doktor już na pierwszej wizycie zdiagnozowała, że są to „ataki paniki”. Od kilku tygodni uczęszczam regularnie na terapie do Pani Doktor. Terapia sprawiła, że ataki paniki zupełnie ustąpiły a ja nauczyłem się skutecznie zmagać z ważnymi często stresującymi wydarzeniami w moim życiu co wpłynęło na jakość mojej pracy oraz życie osobiste.
Pani Doktor umiejętnie łączy w sobie profesjonalizm i fachowość z dużą empatią w podejściu do pacjenta.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

B
Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny Konsultacja

Polecam Panią Doktor z pełną odpowiedzialnością to bardzo miła,konkretna i przyjazna osoba od pierwszej chwili wzbudza zaufanie. Do gabinetu trafiłam w bardzo złym stanie.Już po pierwszej wizycie,diagnozie i doborze leków poczułam że żyję!
Z każdą wizytą jest lepiej.Szczerze polecam....B.K.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny

Pani doktor leczy naszego Tatę, który cierpi na chorobę Alzheimera.
Wiemy, że to nieuleczalna choroba, ale zaangażowanie lekarza jest godne największych pochwał.
Nasz Tato ma ustawione leki według najnowszych metod postępowania. Każda wizyta u Pani Doktor , to zastrzyk siły dla nas dzieci i ciepła rozmowa z chorym. Od włączenia leków choroba nie postępuje a kontakt z Tatą znacznie się poprawił. Szkoda, że tak późno trafiliśmy do profesjonalisty.
Bardzo chciałam opisać nasz problem, to szczęście w nieszczęściu - Nasz Tato nie wyzdrowieje, ale jest pod opieką lekarza, który wie, co ma robić - to się czuje i widać efekty. Holistyczne podejście do chorego, to niezwykle ważne w leczeniu osoby starszej, cierpiącej na wiele innych chorób. To też ogromna trudność.
Pani Doktor spełniła nasze oczekiwania w pełni, mimo tej diagnozy.
Polecamy Doktor Koper z pełną odpowiedzialnością, to właściwa osoba do leczenia ciężko chorych ludzi.
Z całego serca dziękujemy - Rodzina Kwiatkowskich.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny konsultacje psychiatryczne

Trafiłem do Pani Doktor w trudnym dla mnie okresie. Poprzedni lekarz zupełnie się nie sprawdził. Pani Anna jest osobą dociekliwą i sumienną, zawsze znajdzie czas na rozmowę. Po kilku miesiącach leczenia mogę śmiało zarekomendować Panią Annę. Dziś czuję się o niebo lepiej, mogę normalnie funkcjonować w pracy i w domu - i to dzięki Pani Annie. Polecam!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Usługi i ceny

Konsultacje psychiatryczne

Akademii Zamojskiej 21, Łódź

Gabinet Psychiatryczny

Brak informacji o cenie

Psychoterapia dzieci i młodzieży

Akademii Zamojskiej 21, Łódź

Gabinet Psychiatryczny

Brak informacji o cenie

Psychoterapia partnerska

Akademii Zamojskiej 21, Łódź

Gabinet Psychiatryczny

Brak informacji o cenie

Psychoterapia indywidualna

Akademii Zamojskiej 21, Łódź

Gabinet Psychiatryczny

Brak informacji o cenie

Psychoterapia rodzinna

Akademii Zamojskiej 21, Łódź

Gabinet Psychiatryczny

Brak informacji o cenie

Psychoterapia online

Akademii Zamojskiej 21, Łódź

Gabinet Psychiatryczny

Brak informacji o cenie

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
177 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
D
Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny zaburzenia odżywiania

Do Pani Doktor trafiłam z polecenia. Początkowo pacjentką była moja kuzynka, jednakże w trakcie trwania jej terapii postanowiłam zgłosić się do Pani Doktor ze swoim problemem. Mam 26 i od 11 roku życia byłam ciągle na diecie odchudzającej. Pomino dużej aktywności fizycznej zawsze byłam za gruba. Jeździłam na obozy odchudzające, próbowałam chyba wszystkich rodzajów diet i specyfików odchudzających. W końcowym etapie doszło do tego, że byłam już po prostu zmęczona wiecznym odchudzaniem i postanowiłam poddać się operacji zmniejszenia żołądka... która też nie wiele dała. W związku z tym postanowiłam poprosić dr Koper o pomoc. Moja terapia nadal trwa, ale właściwie dobrane leki sprawiały, że schudłam już 9 kg. A co najważniejsze moje myśli i codzienność przestały kręcić się wokół jedzenia. Poczułam niesamowita ulgę, teraz po prostu o jedzeniu nie myślę. Zatem dr Koper mogę polecić z pełną odpowiedzialnością nie tylko w sprawach odżywiania, ale i innych, ponieważ jest niezwykle profesjonalna, konkretna i z pełnym zaanagżowaniem wykonuje swoją pracę. W dodatku bardzo podoba mi się jej gabinet, który jest urządzony w świetnym stylu a rozmawiając z Panią Doktor widać piękny ogród. Polecam wszystkim, którzy mają problemy- wszyscy je mamy, więc nie bójmy się o nich rozmawiać czy stosować terapię, ponieważ dobry lekarz, właściwie dobrane leki i zaanagżowanie pacjenta mogą zdziałać cuda!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny

Polecam Panią Doktor. Na pierwszej wizycie przeprowadziła dokładny wywiad. Lekarz nastawiony na pomoc pacjentowi, dopiero po wnikliwym przebadaniu decyduje o przeprowadzeniu kuracji lekami. W jasny i rzetelny sposób wytłumaczyła mi w czym tkwi mój problem i wskazała drogę jak go rozwiązać. Dzięki dobrze dobranym lekom, poprawa samopoczucia nastąpiła już po pierwszej wizycie. Pani Doktor rozwiała moje wszelkie wątpliwości dotyczące leków.Na każdym spotkaniu sukcesywnie zmienia dawki leków aby były zgodne z aktualnym stanem pacjenta.Z czystym sumieniem moge polecic wizyte u Pani Doktor.Wizyty miłe, przyjemne,a co najwazniejsze dające pozytywne efekty.-Pacjentka Marta

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny depresja

Do pani doktor trafiłam w złym stanie psychicznym. Byłam znerwicowana nie mogłam spać ani jeść. Na szczęście trafiłam w dobre ręce. Pani doktor dobrała mi takie leki, że zaczęłam normalnie żyć. Gorąco polecam panią doktor.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny konsultacje psychiatryczne

Do Pani Doktor trafiłem dzięki mojej partnerce, która zauważyła w moim zachowaniu coś niepokojącego.Pani Doktor już na pierwszej wizycie postawiła trafną diagnozę i zastosowała odpowiednie leczenie.Choć leki przyjmuję dopiero 3 miesiące moje samopoczucie zmieniło się o 180 stopni.Z człowieka przygnębionego,zmęczonego życiem, podchodzącego do wszystkiego z
apatią,zmieniłem się w tryskającego życiem optymistę, który patrzy w przyszłość.Do wszystkich czytających opinie ludzie nie bójcie się wizyty u psychiatry ,stan zdrowia psychicznego jest równie ważny jak stan zdrowia fizycznego.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

D
Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny

Jestem pacjentem Pani doktor i uważam, że jest znakomitym specjalistą w dziedzinie psychiatrii, a do tego ciepła i empatyczną osobą. Jej diagnoza, zastosowane leczenie oraz takt, dyskrecja, a do tego życzliwość i szacunek do mnie jako pacjenta spowodowały, iż prowadzone przez Panią dr leczenie przyniosły rezultaty. Ufam Pani doktor i gorąco polecam wszystkim potrzebującym pomocy.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

D
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny lęk, niepokój, depresja

Leczę się u Pani Anny ok. 1,5 roku. Była to moja 1-sza wizyta u psychiatry, bardzo się bałam iść, jak i wszyscy, ale dodatkowo też dlatego że Polski jednak nie jest moim językiem ojczystym i myślałam, że może wystąpić brak prawidłowego zrozumienia mojej sytuacji ze strony lekarza. Ale jednak bardzo dobrze trafiłam - Pani Anna nie tylko dokładnie wiedziała, o co mi chodzi, ale też gdy w pewnym momencie porzuciłam przyjmować lęki, i powiedziałam o tym Pani Annie tylko po parę miesiącach - nie odwróciła się ode mnie, a tylko pomogła znaleźć wyjście z tej sytuacji.
Postęp jest ogromny - ze stanu, gdy bałam się wyjść z domu i nie mogłam robić cokolwiek (a poważnych zadań miałam sporo),często miałam napady łękowe, drżały mi dłonie, drapałam twarz i paznokcie, zostawałam w domu,gdy musiałam jechać na zajęcia, prawie codziennie płakałam i zajadałam stres, doprowadziła mnie Pani do stanu, gdy ja chcę żyć, przy czym jak najlepiej, dążę do spełnienia swoich marzeń i celów (co 1,5 roku temu wydawało mi się czymś dalekim, tą częścią życia, o której zapomniałam, którą zagubiłam). Teraz rozumiem, że warto było iść do lekarza nawet wcześniej, bo to się ciągnęło przez lata, i czułam się coraz gorzej - przyszłam już wtedy, gdy nie mogłam w żaden sposób sobie poradzić i byłam już zdesperowana.
1,5 roku temu prawie zostałam skreślona z listy studentów mojego uniwersytetu,a dzisiaj mam zaliczone wszystkie przedmioty ze średnią oceną powyżej 4, robię pracę dyplomową, i to sprawia mi wiele przyjemności. Zajmuję się swoim samorozwojem i zdrowiem (w końcu schudłam na 7 kilo i to nie jest mój cel końcowy), szukam nowych wyzwań, ciekawych zadań i wydarzeń. Odważam się na to,czego bardzo się bałam.
Za miesiąc wyjeżdżamy z chłopakiem do kraju skandynawskiego, i zaczynamy razem nową przygodę. Nasze stosunki zmieniły się na lepsze, nie czuję już, że mogę mniej niż on, biorę więcej odpowiedzialności i mogę działać samodzielnie. Będę się uczyła swojego 4-ego języka obcego, mam plany długoterminowe i wyobrażam, jak będzie wyglądało moje życie w najbliższe 5 lat, i myślę, że uda się mi się zrealizować wszystko, co chcę.
Dziękuję Pani serdecznie za pomóc! Nie chcę nawet myśleć o tym, gdzie bym teraz była, gdybym nie przyszła do Pani na tamtą 1-szą wizytę... Polecam wszystkim - nie traćcie czasu, wszystko uda się naprawić, ale czasami potrzebny jest ktoś, kto wie więcej, kto może skierować na właściwą drogę.
Wdzięczna pacjentka Daria

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny

Chciałbym tym wpisem wyrazić wielki szacunek dla wiedzy i kompetencji Pani Doktor i być może pomóc innym, którzy szukają pomocy dla siebie lub swoich bliskich tracąc nadzieję, że to możliwe. Moja Mama od ok. 15 lat zmagała się z silną depresją/nerwicą i przez ten czas była nieskutecznie leczona przez innych lekarzy, którzy nie dość, że nie zwalczali depresji to leki przez nich przepisywane doprowadzały do innych dolegliwości jak np. silne nadciśnienie. Gdy mama trafiła do Pani Doktor była w bardzo złym stanie, który regularnie wzmacniany był poprzez fatalne dobieranie leków przez innego lekarza. Pani Doktor Koper w przeciągu krótkiego czasu dokonała tego czego inni lekarze nie mogli zrobić przez tyle lat. Już na pierwszej wizycie idealnie dobrała leki, które sprawiły, że mama, w krótkim czasie stanęła na nogi. Powróciła jej siła do pracy i chęci do życia. Odstawiła leki na nadciśnienie, które spowodowane były przez zły dobór leków antydepresyjnych przez innego lekarza.
Widząc to jak skutecznie Pani Doktor pomogła mojej mamie postanowiłem sam skorzystać z jej profesjonalnej pomocy. Moim problemem był duży stres, który towarzyszył mi przy różnego rodzaju ważnych wydarzeniach, który często brał nade mną górę do tego stopnia, że bałem się, że po prostu stracę kontrolę nad swoim ciałem i np. zasłabnę. Sytuacje te powtarzały się coraz częściej w coraz mniej oczekiwanych momentach. Po wykonaniu wielu badań i odwiedzeniu wielu specjalistów różnych dziedzin okazywało się, że jestem zdrowy i nie ma w moim organizmie żadnego defektu, który powoduje te przypadłości (kołatanie serca, zawroty głowy, brak tchu). Pani Doktor już na pierwszej wizycie zdiagnozowała, że są to „ataki paniki”. Od kilku tygodni uczęszczam regularnie na terapie do Pani Doktor. Terapia sprawiła, że ataki paniki zupełnie ustąpiły a ja nauczyłem się skutecznie zmagać z ważnymi często stresującymi wydarzeniami w moim życiu co wpłynęło na jakość mojej pracy oraz życie osobiste.
Pani Doktor umiejętnie łączy w sobie profesjonalizm i fachowość z dużą empatią w podejściu do pacjenta.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

B
Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny Konsultacja

Polecam Panią Doktor z pełną odpowiedzialnością to bardzo miła,konkretna i przyjazna osoba od pierwszej chwili wzbudza zaufanie. Do gabinetu trafiłam w bardzo złym stanie.Już po pierwszej wizycie,diagnozie i doborze leków poczułam że żyję!
Z każdą wizytą jest lepiej.Szczerze polecam....B.K.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny

Pani doktor leczy naszego Tatę, który cierpi na chorobę Alzheimera.
Wiemy, że to nieuleczalna choroba, ale zaangażowanie lekarza jest godne największych pochwał.
Nasz Tato ma ustawione leki według najnowszych metod postępowania. Każda wizyta u Pani Doktor , to zastrzyk siły dla nas dzieci i ciepła rozmowa z chorym. Od włączenia leków choroba nie postępuje a kontakt z Tatą znacznie się poprawił. Szkoda, że tak późno trafiliśmy do profesjonalisty.
Bardzo chciałam opisać nasz problem, to szczęście w nieszczęściu - Nasz Tato nie wyzdrowieje, ale jest pod opieką lekarza, który wie, co ma robić - to się czuje i widać efekty. Holistyczne podejście do chorego, to niezwykle ważne w leczeniu osoby starszej, cierpiącej na wiele innych chorób. To też ogromna trudność.
Pani Doktor spełniła nasze oczekiwania w pełni, mimo tej diagnozy.
Polecamy Doktor Koper z pełną odpowiedzialnością, to właściwa osoba do leczenia ciężko chorych ludzi.
Z całego serca dziękujemy - Rodzina Kwiatkowskich.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny konsultacje psychiatryczne

Trafiłem do Pani Doktor w trudnym dla mnie okresie. Poprzedni lekarz zupełnie się nie sprawdził. Pani Anna jest osobą dociekliwą i sumienną, zawsze znajdzie czas na rozmowę. Po kilku miesiącach leczenia mogę śmiało zarekomendować Panią Annę. Dziś czuję się o niebo lepiej, mogę normalnie funkcjonować w pracy i w domu - i to dzięki Pani Annie. Polecam!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Problem z Erytrofobia, pobudzenie, fale gorąca. Kołatanie serca, czerwienienie sie oraz drżenie rak w stresie. Gdzie w Warszawie znajdę pomoc

  Witam,lecze w miescie Lodzi....Wielu chorych wyleczylam z tej przypadlosci...chetnie pomoge.
  Pozdrawiam,A.M.Koper

  dr Anna Magdalena Koper

 • Mam pewien problem a do najbliższego psychiatry kawałek drogi. Otóż gdy wychodzę z domu i wiem że w pobliżu nie ma toalety mam straszne parcie na pęcherz i panikę. Ostatnio z tego powodu mało wychodzę ponieważ nie panuje nad tym wgl. Po prostu wyjdę na środek miasta gdzie jest dużo ludzi i wiem że nie mam w pobliżu toalety i momentalnie mi się zachciewa.. Mam przez to również problem dojechać do psychiatry który jest dość daleko. Czy są jakieś ćwiczenia lub coś co mogę robić żeby się pozbyć w jakimś stopniu tego problemu żebym chociaż miał jak pojechać na wizytę do psychiatry.

  Z Pani opisu, wnosze,ze cierpii Pani na , gl.na podlozu lekowym, na objawy tzw.pecherza psychogennego.
  Sa na to leki...aby przyjechac na wizyte , prosze zazyc np.afobam,tylko jeden raz,0,25mg. i nic nie pic przed droga...
  osobistego nr.telefonu nie moge,niestety,podac ...podobnie jak adresu e-maila.
  Wybranie wizyty do mnie , moze dac mi szanse osobistego skontaktowania sie z Pania,dopisac...np.problem z pecherzem...oddzwonie.
  Pozdrawiam,A.M.Koper.

  dr Anna Magdalena Koper

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Zawsze chciałam zostać lekarzem. Wiedziałam, że są to trudne studia i odpowiedzialna praca, ale to było mało istotne. Chęć pomagania ludziom w choroba...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zespół urojeniowy
 • depresja
 • lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Znajomość języków

Polski, Angielski, Rosyjski