Ten specjalista oferuje konsultacje online

Jeśli możesz, skonsultuj się ze specjalistą online. Otrzymaj pomoc w bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Jak to działa?

Adresy (2)


Wideokonsultacja psychiatryczna • 200 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

Proszę o dokonanie opłaty za wizytę i przesłanie potwierdzenia przelewu na godzinę przed wizytą,na numer telefonu
*** *** ***
Numer konta bankowego
- Anna Magdalena Koper 96 **** **** **** **** **** ****
Dziękuje.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Akademii Zamojskiej 21, Górna, Łódź
Gabinet Psychiatryczny


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 11 lat
Gotówka
42 293.....


Moje doświadczenie

O mnie

W chwili obecnej nie przyjmuję pacjentów do psychoterapii z powodu braku miejsc Kontakt Google firmy,proszę o sms y. Zawsze chciałam ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zespół urojeniowy
 • depresja
 • lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Znajomość języków

Polski, Angielski, Rosyjski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychiatryczna


Akademii Zamojskiej 21, Łódź

Dowiedz się więcej

Gabinet Psychiatryczny

W chwili obecnej nie przyjmuję pacjentów do psychoterapii z powodu braku miejsc
Każdy pacjent na wizycie ma tyle czasu ile potrzebuje chory.W praktyce oznacza to ,że jeżeli pacjent potrzebuje godziny,to ma godzinę na wizytę..nie 20 minut.

Pozostałe usługi

Psychoterapia dzieci


Akademii Zamojskiej 21, Łódź

Dowiedz się więcej

Gabinet Psychiatryczny


Psychoterapia indywidualna


Akademii Zamojskiej 21, Łódź

Dowiedz się więcej

Gabinet Psychiatryczny


Psychoterapia online


Akademii Zamojskiej 21, Łódź

Dowiedz się więcej

Gabinet Psychiatryczny


Psychoterapia partnerska


Akademii Zamojskiej 21, Łódź

Dowiedz się więcej

Gabinet Psychiatryczny


Psychoterapia rodzinna


Akademii Zamojskiej 21, Łódź

Dowiedz się więcej

Gabinet Psychiatryczny


Wideokonsultacja psychiatryczna


200 zł

Konsultacja online

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
249 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny psychoterapia indywidualna

Byłam dopiero na trzech wizytach u Pani doktor , jestem bardzo zadowolona , Pani doktor ma dużo empatii , cierpliwości dla pacjenta co w tej specjalizacji jest niezbędne jednak u innych lekarzy nadal rzadkością. Leczenie już po pierwszej wizycie było odczuwalne i jest coraz lepiej , przede mną długa droga w stronę światła ale patrzę na nią z optymizmem


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny konsultacja psychiatryczna

Bardzo fachowa pomoc, Pani Doktor to świetny specjalista. Szczegółowa i trafna diagnoza, przyjazna atmosfera. Gorąco polecam


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny konsultacja psychiatryczna

Bardzo polecam, wizyty przebiegają w miłej atmosferze, Pani Doktor wszystko dokladnie tlumaczy, szczegółowo odpowiada na pytania i jest bardzo pomocna


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny konsultacja psychiatryczna

Moja pierwsza wizyta.Indywidualne podejście do problemów pacjenta.Postawiona diagnoza po wnikliwym wywiadzie.Polecam


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny konsultacja psychiatryczna

Moja pierwsza wizyta, mimo stresu przed okazała się być bardzo rzeczową, konkretną a przy tym budującą, poprowadzona w profesjonalny ale nie pozbawiony empatii sposób. Dziękuję


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny konsultacja psychiatryczna

Szczerze polecam panią Annę. Na pierwszej wizycie powiedziała: „ja panią wyciągnę” i… tak zrobiła. Przede wszystkim z uzależnienia od clonozepamu, który przyjmowałam przez osiemnaście lat! Uświadomiła mi, jak straszne są skutki przyjmowania benzodiazepin. Przeraziłam się. Postanowiłam współpracować. Pierwsza wizyta w końcu stycznia, zmniejszanie dawek- nie było łatwo, ale dzięki odpowiedniemu ustawieniu leków, od końca marca nie wzięłam ani razu tego świństwa! Cierpię na zaburzenia obsesyjno- kompulsyjne i depresję. Clonazepam tylko pozornie wyciszał, tłamsił prawdziwe emocje, a choroby trwały, co rusz zamieniając życie w piekło. Myślę, że teraz jestem na dobrej drodze, bo wspiera mnie i otacza opieką psychiatra z powołania, który kocha ludzi. Pani Doktor- dziękuję.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny psychoterapia indywidualna

Polecam Panią dr Annę Koper. Zgłosiłam się do Pani Anny z polecenia kolegi. Szczerze mówiąc nie wierzyłam, że ktoś może mi pomóc. Umówiłam się, bo w sumie nic nie miałam do stracenia. Postanowiłam podjąć się leczenia. Była to bardzo dobra decyzja. W końcu! Miałam bardzo trudne dzieciństwo. W sumie od zawsze czułam w sobie pustkę i brak dobrej samooceny ale jakoś dawałam radę raz czułam się dobrze a innym razem leżałam w łózku. Po urodzeniu dzieci zaczął się dopiero problem z moim zdrowiem psychicznym. Nadmiar obowiązków, zbyt duże ambicje, życie w biegu i masę innych problemów jak to każdy ma i przede wszystkim powracały złe emocje z domu rodzinnego które zaczęłam przelewać na moje dzieci. No teraz nie widzę żadnych problemów. Mam siłę rano wstać, potrafię się zorganizować, czuje emocje jakimi są, nie czuje lęków, wysypiam się i czuje się porostu bardzo dobrze. Odzyskałam chęć życia, zapał, energie radość z tego co robię na co dzień. Po prostu czuję że jestem szczęśliwa. W życiu byłam szczęśliwa tylko 3 dni w dzień ślubu, dni narodzin moich dzieci a teraz już każdego dnia. Na pierwszej wizycie byłam w listopadzie albo grudniu. Bardzo dziękuje Pani Annie za tą pomoc. Leki nie otępiają i nie blokują emocji. Polecam, polecam , polecam.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Doktor jest osobą serdeczną i ciepłą, a jednocześnie rzeczową, ukierunkowaną na rozwiązywanie naszych problemów. Śmiało możemy opowiedzieć o sobie, o naszych problemach, gdyż Pani Doktor jest otwarta, przyjacielska, nie wywiera żadnej presji. Pani Doktor, jak dobry detektyw zbiera potrzebne informacje, aby zlecić odpowiedni sposób leczenia.
Nie zadaje niepotrzebnych pytań, skupia się na tym co dzieje się teraz i jest dla nas istotne.
Szybko "stawia nas na nogi", co uważam za duży plus w obecnej sytuacji, która ciągle się zmienia i nas zaskakuje, a czasami przeraża.
Po wielu latach leczenia na depresję dopiero dzięki Pani Doktor Annie odzyskałam wigor i chęć do działania, a równocześnie spokój wewnętrzny.
Z całego serca polecam wizytę lub konfrontację telefoniczną wszystkim którzy czują się zagubieni, przygnębieni, nie radzą sobie w swoim życiu.
Naprawdę warto czuć się dobrze i patrzeć optymistycznie na świat, żeby nam się znowu " chciało chcieć".
Żałuję że wcześniej nie trafiłam na takiego lekarza jakim jest Doktor Anna Koper.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online Inny

Bardzo polecam Panią Doktor! Otrzymałam duża pomoc specjalistyczną zwłaszcza w tym trudnym czasie. Pani Doktor jest bardzo kompetentną, miłą i wyrozumiałą osobą. Ze względu na panującą epidemie i moj kiepski stan zdrowia miałyśmy stały kontakt. Serdecznie polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny konsultacja psychiatryczna

Z całego serca mogę polecić Panią Anię jako doświadczonego i skutecznego psychiatrę. Na pierwszej wizycie Pani doktor przeprowadzila ze mną szczegółowy wywiad po czym postawiła trafna diagnozę i dobrala leki, w taki sposób, że poprawa była widoczna już po miesiącu. Diametralna zmianę w moim życiu zauważyłam ja oraz osoby z mojego otoczenia, dlatego też zachęcam do skorzystania z opinii oraz diagnozy Pani Ani.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Problem z Erytrofobia, pobudzenie, fale gorąca. Kołatanie serca, czerwienienie sie oraz drżenie rak w stresie. Gdzie w Warszawie znajdę pomoc

  Witam,lecze w miescie Lodzi....Wielu chorych wyleczylam z tej przypadlosci...chetnie pomoge.
  Pozdrawiam,A.M.Koper

  dr Anna Magdalena Koper

 • Mam pewien problem a do najbliższego psychiatry kawałek drogi. Otóż gdy wychodzę z domu i wiem że w pobliżu nie ma toalety mam straszne parcie na pęcherz i panikę. Ostatnio z tego powodu mało wychodzę ponieważ nie panuje nad tym wgl. Po prostu wyjdę na środek miasta gdzie jest dużo ludzi i wiem że nie mam w pobliżu toalety i momentalnie mi się zachciewa.. Mam przez to również problem dojechać do psychiatry który jest dość daleko. Czy są jakieś ćwiczenia lub coś co mogę robić żeby się pozbyć w jakimś stopniu tego problemu żebym chociaż miał jak pojechać na wizytę do psychiatry.

  Z Pani opisu, wnosze,ze cierpii Pani na , gl.na podlozu lekowym, na objawy tzw.pecherza psychogennego.
  Sa na to leki...aby przyjechac na wizyte , prosze zazyc np.afobam,tylko jeden raz,0,25mg. i nic nie pic przed droga...
  osobistego nr.telefonu nie moge,niestety,podac ...podobnie jak adresu e-maila.
  Wybranie wizyty do mnie , moze dac mi szanse osobistego skontaktowania sie z Pania,dopisac...np.problem z pecherzem...oddzwonie.
  Pozdrawiam,A.M.Koper.

  dr Anna Magdalena Koper

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

W chwili obecnej nie przyjmuję pacjentów do psychoterapii z powodu braku miejsc Kontakt Google firmy,proszę o sms y. Zawsze chciałam ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zespół urojeniowy
 • depresja
 • lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Znajomość języków

Polski, Angielski, Rosyjski

Powiązane wyszukiwania