dr

Anna Magdalena Koper

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra, Psychoterapeuta

144 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
37 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zawsze chciałam zostać lekarzem. Wiedziałam, że są to trudne studia i odpowiedzialna praca, ale to było mało istotne. Chęć pomagania ludziom w chorobach - to było najważniejsze! Pomagać… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
144 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: konsultacje

  Bardzo miła, sympatyczna, a przede wszystkim kompetentna Pani Doktor. Poświęca dużo czasu pacjentowi, wizyta przebiega w miłej atmosferze, bez pośpiechu. Pani Doktor wszystko spokojnie wyjaśnia i uspokaja.
  Szczerze polecam.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: konsultacja

  Pani doktor bardzo miła i konkretna. Przychodząc do gabinetu byłam strzępkiem nerw, zalękniona i pełna obaw a wyszłam z poczuciem wysłuchania i nadzieją że pani doktor mi pomoże. Dziś po kilku wizytach nie mam już lęków, moje nerwy zostały wyciszone a to wszystko dzięki super dobranym lekom. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor ponieważ jestem zawsze od początku do końca wysłuchana w miłej atmosferze zacisza gabinetu. Z całego serca polecam panią doktor wszystkim szukającym pomocy.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny

  Polecam Panią doktor całym sercem. Trafiłam do gabinetu w kiepskim stanie. Lęki i ciągle ataki paniki uniemożliwiały wychodzenie z domu czy korzystanie z komunikacji miejskiej. Koszmary nocne powodowały, ze budziłam się w nocy z krzykiem po pare razy, a potem bałam się zasypiać...Juz na pierwszej wizycie Pani doktor uspokoiła mnie i obiecała, ze będzie tylko lepiej. I tak też się stało. Po wdrożeniu leczenia, lęki ustąpiły, wychodzę nawet z dziećmi na spacer, przesypiam całe noce... i czuje, ze jeszcze piękne chwile przede mną.. Polecam całym sercem, Pani doktor to wspaniały lekarz.. dziękuję..

 • Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: badanie psychiatryczne

  Musze podzielić się opinią o Pani doktor Annie , która w ostatnim roku pomogła nie tylko mi, ale i moim najbliższym.
  Zmieniła się jakość naszego życia. Wnikliwe i nowoczesne podejście do pacjenta to kluczowe elementy trafnej diagnozy i leczenia. Jestem bardzo wdzięczna. Jako stały pacjent polecam wszystkim szukającym godnego zaufania psychiatry.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pamiętam marcowy deszczowy wieczór, kiedy stanęłam w drzwiach gabinetu Pani doktor ......miałam wrażenie, że mój świat legł w gruzach, że stoję głową przy ścianie....paraliżujący lek, paniczny strach. Ktoś patrząc na mnie z boku pomyślałby czego ona chce, ma cudowną kochającą rodzinę, dobra pracę, wysokie stanowisko. A jednak choroba dotyka i takich jak ja. Zaczynałam kilka terapii, niestety widocznie nieskutecznych. Dzięki Pani doktor odzyskałam chęć życia, potrafię się uśmiechać i cieszyć się z drobnostek. Pani doktor dobrała mi fantastycznie leki, pokazała gdzie jest problem. Teraz rozpoczynam terapię by nauczyć się żyć. Dziękuję Pani doktor, że w tamten deszczowy wieczór otworzyła Pani przede mną drzwi swojego gabinetu!!!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Barbara. Do Pani Doktor trafiłam w bardzo złym stanie. Wróciła wcześniej leczona (przez innego lekarza) depresja. Każdy, najmniejszy problem stawał się dramatem. Teraz, po kilku spotkaniach, czuję się znacznie lepiej. Dzięki odpowiednim lekom i przyjaznej, spokojnej rozmowie w czasie każdej wizyty wraca chęć do życia. Spotkanie z Panią Doktor polecam każdej pogubionej osobie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Bardzo dobra, szczera i otwarta Pani Doktor, potrafi dojrzeć przyczyny złego stanu, jak i pomóc poprawić samopoczucie. Szczerze polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny

  Choruje od 10 lat. Byłem leczony przez 5-ciu psychiatrów, w tym 2-ch profesorów, bez efektu, było nawet coraz gorzej.
  Do Pani Doktor Koper trafiłem w ostatnim momencie, gdy byłem zrozpaczony – była to moja ostatnia deska ratunku...
  Pani doktor na początku zaproponowała mi leczeni szpitalne, ale widząc mój strach, podjęła się leczenia ambulatoryjnego, za co do końca życia nie przestane jej dziękować!
  Pierwsza wizyta trwała blisko godzinę – rzetelne badanie, pytania, jakich poprzedni psychiatrzy mi nie zadawali...
  Ostatecznie Doktor zmieniła rozpoznanie i zgodnie z nim zaordynowała leki (wszystko starannie pisząc na kartce – przejrzyście i zrozumiale, nawet dla mnie, mimo mojego bardzo złego stanu psychicznego).
  Poprawa była już po dwóch tygodniach... Zaczynałem wracać do żywych!
  Dostałem od doktor Koper drugie życie!
  Poprzedni psychiatrzy zmarnowali mi trzy lata życia, źle postawiona diagnoza a przez to kompletnie źle dobrane leki.
  Obecnie nadal jestem pacjentem Pani Doktor (choroba przewlekła)
  Wizyty u Doktor Koper to balsam dla mojej duszy – empatia, łagodność, wysoka kultura osobista, ciepło i uśmiech (czasem sie zastanawiam skąd w tak drobnej kobiecie tyle siły).
  Pani doktor Koper posiada ogromna intuicje farmakologiczną – szósty zmysł! To Dar Boży!
  Rozumie swoich chorych… Wręcz ich "przenika", jest oddana swojej pracy, wnikliwie słucha, ale tez bardzo dużo mówi, opowiada, tłumaczy.
  Praca Pani Doktor – to Jej pasja… Można to wyczuć, ona niczego nie udaje jest prawdziwa i szczera.
  Pani Doktor Koper to urodzony lekarz – gratuluje tym, którzy maja szczęście być Jej pacjentami!
  Dziękuje Pani Doktor, bez Pani świat byłby bardzo smutny i nieszczęśliwy!

 • A
  Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Do pani dr trafiłam przez znany lekarz. Powodem była zla diagnoza i 3-miesięczne leczenie u innego lekarza. Po ponad miesiącu leczenia u pani dr widać bardzo znaczna poprawę. Leki zadzialaly. Pani dr jest sympatyczna, empatyczna osoba. Lekarz z powołania godny zaufania. Jednym minusem jest zbyt wysoka cena wizyty. Goraco polecam

 • W
  Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: depresja

  Pacjentem Pani doktor jest moja mama. Jestem na każdej wizycie. Mama na depresję leczy sie od wielu lat. Jednak rok 2017 to jakiś koszmar. Leki które dotychczas brała - nie pomagały, a 4-tygodnie na oddziale psychiatrii okazały się zmarnowanym czasem. Trafiliśmy do p.doktor sugerując się pozytywnymi opiniami na portalu i bezsilnością. Spokojna, ciepła osoba która potrafi wysłuchać a przede wszystkim uświadomić w czym tkwi problem z mama. Potem trudne dla mamy zmniejszanie dawki leków - które brała dotychczas i które powodowały ze wpadała w jeszcze większa dziurę beznadziei życia codziennego. Ale udało się. Zmiana leków, rozmowy z Panią doktor, zmiana nastawienia do życia - i mama jest sobą. Uśmiecha się, sama zajmuje się domem, wychodzi do ludzi, planuje wyjazdy na wakacje (o czym nie było mowy przez cały 2017 rok). Pani doktor - dziękuję. Bo życie nawet w wieku 70 lat może być kolorowe.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zawsze chciałam zostać lekarzem. Wiedziałam, że są to trudne studia i odpowiedzialna praca, ale to było mało istotne. Chęć pomagania ludziom w chorobach - to było najważniejsze! Pomagać skutecznie, nie szkodzić!!!

  Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - wydziału lekarskiego. W pracy zajęłam się psychiatrią - pracowałam w Klinice Psychiatrii przy ul. Czechosłowackiej, jednocześnie w Poradni Zdrowia Psychicznego przy ul. Lnianej 2. Tam zebrałam najcenniejsze - DOŚWIADCZENIE!

  Praca z osobami chorymi "na Duszy" jest trudna. Do mnie nie przychodzą pacjenci szczęśliwi, uśmiechnięci - gro, to osoby pogrążone w smutku, płaczliwe, mające mnóstwo problemów życiowych. Dlatego trzeba nauczyć się rozmawiać z nimi. Chciałam doskonalić psychologiczne postępowanie z chorymi, robić to profesjonalnie, pomagać farmakologią (lekami) i co często jest najważniejsze, SŁOWEM! W tym celu ukończyłam dwuletni kurs terapii rodzin i terapii indywidualnej na Uniwersytecie Jagielońskim w Krakowie - prowadzonym przez Pana prof. dr hab. Bogdana de Barbaro. To bardzo cenne doświadczenie - każdy pacjent jest częścią systemu (rodziny), w którym funkcjonuje. Kłopoty rodzinne, małżeńskie są często składową dekompensacji psychicznych. Wtedy pomoc farmakologiczna nie wystarcza i potrzebna jest terapia!

  Ja naprawdę kocham ludzi, mam dla nich wiele empatii, cierpliwości, zrozumienia. Każdy pacjent jest inny i wymaga indywidualnego podejścia - robię to co kocham i jestem bardzo z tego powodu szczęśliwa!

  Przyjmuję tylko Pacjentów na terapie. Proszę nie umawiać się tylko po przepisanie recepty.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • zespół urojeniowy
 • depresja
 • lęki
 • bezsenność
 • ADHD
 • otępienie
 • schizofrenia
 • fobie
 • choroba afektywna dwubiegunowa
 • zespół stresu pourazowego
 • zaburzenia odżywiania
 • wypalenie zawodowe
 • poczucie smutku
 • kłopoty ze snem
 • wybuchy agresji
 • zmienność nastroju
 • niepokój
 • kłopoty z koncentracją
 • złość
 • zaburzenia obsesyjno-kompulsywne
 • halucynoza alkoholowa
więcej