dr

Anna Magdalena Koper

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra, Psychoterapeuta

153 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zawsze chciałam zostać lekarzem. Wiedziałam, że są to trudne studia i odpowiedzialna praca, ale to było mało istotne. Chęć pomagania ludziom w chorobach - to było najważniejsze! Pomagać… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
153 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pani Dr jest poprostu "ludzkim" lekarzem. Cenię ją za kompleksowość w zakresie udzielanej pomocy. Jest to osoba szczerze zainteresowana pacjentem, która słucha, zadaje pytania i pozwala na chwilę autorefleksji u pacjenta. Poczucie bezpieczeństwa i przyjazna atmosfera sprawiają, że pacjent może się otworzyć i bez niepotrzebnego skrępowania poporstu szczerze mówić o swoich problemach. Szczerze polecam :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny

  Nie mam daru pięknych i długich opisów, więc ograniczę się do faktów.

  Do Pani Doktor trafiłem w tak złym stanie psychicznym, że było to na skraju załamania nerwowego. Po dokładnym wywiadzie
  zostały mi dobrane leki i zacząłem terapię.
  Lek okazał się dobrany idealnie, nie trzeba było nic zmieniać, wszystko działało tak jak powinno. I powoli zacząłem wychodzić na prostą. Dzisiaj całe wspomnienie tamtego stanu wydaje się tylko złym snem.
  Dodam tylko, że okresowe wizyty kontrolne są dokładnym wywiadem i reakcją na zaistniałe wydarzenia (bądź ich brak) a nie "produkcją taśmową" jak to się czasem słyszy w innych przypadkach.
  Moim zdaniem nie mogłem trafić lepiej. Bo nie ma lepszych specjalistów niż Pani Doktor.
  Którą polecam z czystym i - co w tym przypadku najważniejsze - spokojnym!! sumieniem.
  Michał.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Leczę się u Pani doktor od kilku miesięcy.
  Trafiłam do Pani doktor z depresją, z której tak do końca nie zdawałam sobie sprawy. Czułam się po prostu wycieńczona zarówno psychicznie jak i fizycznie. Nie mogłam podołać codziennym obowiązkom. Dzięki wizytom u Pani doktor czuję się świetnie, mam siłę i chęć do życia. Pani doktor bardzo uważnie wsłuchuje się w pacjenta na każdej wizycie, co myślę skutkuje niezwykle trafną diagnozą i skutecznym leczeniem. Serdecznie wszystkim polecam tego specjalistę.
  Dziękuje Pani Doktor :)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Postanowiłam napisać te opinie...bo chce się podzielić swoimi doświadczeniami.
  Byłam na wizycie u Pani doktor Koper ok.trzy lata temu,wtedy doktor mnie zbadała , postawiła wstępna diagnozę , dobrała stosowne leki . Potem byłam jeszcze na kilku wizytach , czułam się świetnie i zrobiłam największy bład...tj.zaprzestałam leczenia..(Pani doktor ostrzegała Mnie , ze powinnam pozostać pod opieka specjalisty )
  Po ponad rocznym , bardzo dobrym funkcjonowaniu , objawy chorobowe zaczęły powracać . Wstydziłam się powrócić do dr Koper , poszłam do innego psychiatry...i tu zaczął się mój prawdziwy horror. Została postawiona inna diagnoza i inne leczenie , po którym czułam się coraz gorzej....teraz wiem , co znaczy ciężka depresja.
  Czułam , ze nie mam już siły na wizytę u kolejnego psychiatry....postanowiłam wrócić do doktor Koper.To była najlepsza decyzja w moim życiu.
  Pani doktor przyjęła Mnie bardzo ciepło , ponownie Mnie zbadała, zmieniła leki , odstawiła ,tzw. stabilizatory , które w ogóle nie były mi potrzebne...!!! Bardzo powoli odstawiała tabletki , od których byłam uzależniona...Prawdziwy dramat . Byłam " zalekowana " i chyba dziś już by Mnie nie było , "Leczenie" bez żadnego planu..dodawano tylko kolejne leki.
  Teraz zaczynam czuć , ze żyje,biorę skrupulatnie leki. Wszystko zaczyna miec sens , urok !
  Mam już sile , nawet, na napisanie tej opinii .
  Wiem jedno , doktor Koper uratowała mi życie . Nigdy nie zmienię lekarza - tu mam wszystko czego pacjent potrzebuje : Człowieka przez duże C...,najlepszego lekarza i psychoterapeutę.
  Polecam z pełna świadomościa , leczenie u doktor Koper , to najlepszy wybór.
  Katarzyna

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: psychoterapia depresji

  Trafiłem do Pani Anny od innego lekarza, którego metody "leczenia" zawiodły. Mija właśnie 3 miesiąc odkąd jestem pod opieką Pani doktor. Zmienione leki przynoszą skutek, czuję się coraz lepiej ale to nie jest najważniejsze. Najważniejszy jest fakt, że miałem szczęście trafić do psychiatry który ma chęć wysłuchania drugiego człowieka zanim wypisze kolejną receptę. Wszystkie dawki dostosowywane są do tego w jakim obecnie stanie się znajduję. Wszystko jest wyjaśniane w prosty i przystępny sposób. Wiem dokładnie po co i na co biorę te wszystkie tabletki. Dodatkowo, jeśli jest jakikolwiek problem pomiędzy wizytami, zawsze można do Pani Anny zadzwonić i zapytać o radę.

  Całe spotkanie odbywa się w domu, w przyjemnej, spokojnej atmosferze. Nie czuć "gabinetowego" stylu. Można poczuć się swobodnie. Całości dopełnia przemiły psiak krzątający się między nogami, który zawsze chętnie przyjmie porcję głasków i serdecznie pomerda ogonem na powitanie.

  Jeśli jesteście przed pierwszą wizytą u psychiatry i boicie się tego, tak jak bałem się tego ja, wybierzcie Panią Annę. Swoim spokojem i profesjonalizmem pomoże Wam wyjść z Waszych problemów. Dajcie sobie pomóc. Najgorsze co możecie zrobić to zamknąć się w domu i czekać aż negatywne myśli Was pochłoną. Szkoda na to życia!

  Pozdrawiam,
  Piotr

 • A
  Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: depresja

  Pani dr jest profesjonalistka od a do z..obserwuje..przygląda sie kompleksowo problemowi..Nie działa z automatu powielając utrwalony schemat..zgłaszając sie na wizytę miałam obawy dotyczące tego..szczczy aby napewno bede w stanie uwywnetrznic „obcej” osobie swoje problemy i kłopoty spędzające sen z powiek..atmosfera panująca w gabinecie..i podejście pani dr sprawiło ze myśli same zaczęły miec ujście..a tym samym ciezar problemu zaczął przybierać inny wymiar..zarówno rozmowa..kontakt..zainteresowanie pani dr jak i właściwie dobrane leki..sprawiły ze zaczęłam wychodzic na prosta..dzieki dodatkowej specjalizacji (terapii) która posiada pani dr możliwe jest otworzenie we własnej głowie nowego spojrzenia na problem..nabrania dystansu i doświadczenia poczucia własnej wartości oraz zaznania pozytywnego egoizmu a tym samym otrzymania sił do walki o własna godność i szeroko rozumiane szczescie..szczerze polecam panią dr jako specjalistę i człowieka „od zadań specjalnych” każdemu kto chce przywrócić sobie wewnętrzny spokoj..poczucie własnej wartości i godności..

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Polecam kompetentną p. Dr. Koper. Poprzez profesjonalną wizytę, trafną diagnozę oraz odpowiedni dobór leków mojemu bratu poprawił się natychmiast zły stan psychiczny. Zarówno dzięki ogromnej wiedzy jak i doswiadczeniu pani Doktor brat "zaczął intensywnie żyć" na nowo...

 • D
  Lokalizacja: Gabinet Psychiatryczny

  Pani doktor to naprawdę bardzo profesjonalny specjalista z wyjątkowym podejściem do pacjenta - łączący wiedzę akademicką z praktyką psychoterapii - skupiona, otwarta, cierpliwa, zaangażowana (bardzo) w problemy pacjenta. Jestem jej bardzo wdzięczna za ogromną troskę, jaką otoczyła mojego syna, zwłaszcza w najgorszych dniach jego (a przez to i mojego) życia. Mimo, że syn aktualnie przerwał leczenie (na co niestety nie mam wpływu i bardzo żałuję), to bez wątpienia pani doktor jest lekarzem, o jakim marzy każdy pacjent. Całym sercem gorąco polecam. Dorota

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Rzadko wystawiam opinie w internecie ale w tym przypadku jestem oczarowana rzeczowością,wiedzą i wspaniałym podejściem do pacjenta...Pani doktor bardzo skupiona na problemie dokładnie analizuje problem i stawia diagnozę dobierając leki i niezwykłą starannością.Gorąco polecam

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: konsultacje

  Bardzo miła, sympatyczna, a przede wszystkim kompetentna Pani Doktor. Poświęca dużo czasu pacjentowi, wizyta przebiega w miłej atmosferze, bez pośpiechu. Pani Doktor wszystko spokojnie wyjaśnia i uspokaja.
  Szczerze polecam.

Pytania pacjentów (3)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zawsze chciałam zostać lekarzem. Wiedziałam, że są to trudne studia i odpowiedzialna praca, ale to było mało istotne. Chęć pomagania ludziom w chorobach - to było najważniejsze! Pomagać skutecznie, nie szkodzić!!!

  Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - wydziału lekarskiego. W pracy zajęłam się psychiatrią - pracowałam w Klinice Psychiatrii przy ul. Czechosłowackiej, jednocześnie w Poradni Zdrowia Psychicznego przy ul. Lnianej 2. Tam zebrałam najcenniejsze - DOŚWIADCZENIE!

  Praca z osobami chorymi "na Duszy" jest trudna. Do mnie nie przychodzą pacjenci szczęśliwi, uśmiechnięci - gro, to osoby pogrążone w smutku, płaczliwe, mające mnóstwo problemów życiowych. Dlatego trzeba nauczyć się rozmawiać z nimi. Chciałam doskonalić psychologiczne postępowanie z chorymi, robić to profesjonalnie, pomagać farmakologią (lekami) i co często jest najważniejsze, SŁOWEM! W tym celu ukończyłam dwuletni kurs terapii rodzin i terapii indywidualnej na Uniwersytecie Jagielońskim w Krakowie - prowadzonym przez Pana prof. dr hab. Bogdana de Barbaro. To bardzo cenne doświadczenie - każdy pacjent jest częścią systemu (rodziny), w którym funkcjonuje. Kłopoty rodzinne, małżeńskie są często składową dekompensacji psychicznych. Wtedy pomoc farmakologiczna nie wystarcza i potrzebna jest terapia!

  Ja naprawdę kocham ludzi, mam dla nich wiele empatii, cierpliwości, zrozumienia. Każdy pacjent jest inny i wymaga indywidualnego podejścia - robię to co kocham i jestem bardzo z tego powodu szczęśliwa!

  Przyjmuję tylko Pacjentów na terapie. Proszę nie umawiać się tylko po przepisanie recepty.

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • zespół urojeniowy
 • depresja
 • lęki
 • bezsenność
 • ADHD
 • otępienie
 • schizofrenia
 • fobie
 • choroba afektywna dwubiegunowa
 • zespół stresu pourazowego
 • zaburzenia odżywiania
 • wypalenie zawodowe
 • poczucie smutku
 • kłopoty ze snem
 • wybuchy agresji
 • zmienność nastroju
 • niepokój
 • kłopoty z koncentracją
 • złość
 • zaburzenia obsesyjno-kompulsywne
 • halucynoza alkoholowa
więcej