Umów wizytę Zapytaj lekarza 460 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem magistrem psychologii klinicznej, psychoterapeutką, doktorem nauk humanistycznych. Specjalizuję się w psychoterapii prowadzonej w nurcie psychodynamicznym oraz analityczno-grupowym.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: psychoterapia indywidualna (cena jednostkowa w pakiecie terapeutycznym)

  Oceniam wizyte i Pania Doktor pozytywnie. Nie naciska, pozwala sie wygadac i jest dobra sluchaczka. Wyciagnela wlasciwe wnioski z tego co mowilam i potrafila sporo wytlumaczyc np. skad sie biora moje lęki i jak mozna nad nimi pracowac. Wyszlam z wizyty pewniejsza, ze nie taki diabel straszny i ze z pomoca terapii wylecze sie z napadow leku.

  Anna Mach2018-05-15

  Dziękuję Pani za opinię, pozdrawiam i zapraszam. Anna Mach

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, Dietetyk

  Bardzo chetnie wystawiam ten komentarz. Dobrych specjalistow nalezy doceniac a Pani Psyycholog na pewno do takich nalezy. Mam wrazenie, ze rozumie mnie miedzy slowami, z latwoscia odczytuje moje mysli i uczucia. Jest w stanie tak pokierowac rozmowa , abym sama wyciagnela odpowiednie wnioski i dobrze pokierowala pozniejszymi czynami. Po spotkaniach czuje sie spokojniejsza a zarazem szczesliwsza. Blahe sprawy juz nie zasmiecaja mojej glowy dzieki czemu patrze trzezwiej na zycie. Niesamowite, jako wplyw na zycie moze miec psychoterapia. Badzo bardzl polecam dr Mach.

  Anna Mach2018-04-29

  Dziękuję Pani za tę opinię i cieszę się, że psychoterapia jest dla Pani pomocna. Pozdrawiam serdecznie, Anna Mach

 • D
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, Dietetyk

  Pani dr jest bardzo miła, cierpliwa, serdeczna. Ma szczególną umiejętność tworzenia przestrzeni, do całkowitego otwarcia się, poruszania trudnych tematów. Dzięki terapii, w której jestem już prawie dwa lata, uświadomiłem sobie wiele dysfuncyjnych mechanizmów kierujących moim zachowaniem. Z każdą kolejną sesją u pani Anny, przekonuję się o jej wysokich kompetencjach, profesjonalizmie i coraz lepiej poznaję siebie. Cieszę się, że udało mi się znaleźć tak wyjątkową, pełną empatii psychoterapeutkę, jaką niewątpliwie jest pani dr Anna Mach.

  Anna Mach2018-04-23

  Bardzo dziękuję za opinię, Panie Dawidzie. Cieszę się, że nasza wspólna praca przynosi pozytywne efekty. Pozdrawiam serdecznie :) Anna Mach

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: psychoterapia indywidualna (cena jednostkowa w pakiecie terapeutycznym)

  Bardzo polecam. Spotkania z Pania Doktor pomogly mi w zrozumieniu tego co sie ze mna dzieje, w jaki sposob choroba lekowa sie objawia i jak moge sobie doraznie pomoc. Rozumiem, ze dojscie do pelni zdrowia wymaga czasu, terapii i checi ale wiem na pewno, ze dobrze trafilam i czuje nadchodzace zmiany :)

  Anna Mach2018-04-12

  Dziękuję Pani za opinię i cieszę się z efektów naszej pracy. Pozdrawiam, Anna Mach

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, Dietetyk

  Pani psycholog to bardzo kompetentna, wyrozumiała i cierpliwa osoba. Pomogła mi spojrzeć na problem z nowej perspektywy i lepiej zrozumieć siebie.

  Anna Mach2018-04-05

  Pani Olgo, bardzo dziękuję za opinię, a przede wszystkim za wspólną pracę. Pozdrawiam serdecznie i trzymam mocno kciuki :) Anna Mach

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Anna jest psychoterapeutką ktorej zaufalem . Posiada ogromna wiedzę i to przeklada sie na jakosc terapii. W zadnym wypadku nie mowi tego co chcialoby sie slyszec jest szczera w ocenie i pomaga stawic czola rzeczywistosci. Lepiej rozumiem wlasne dzialania i jestem w stanie obiektywnie ocenic co jest najwazniejsze i na czym nalezy sie skupic. bez watpienia polecam

  Anna Mach2017-11-29

  Bardzo dziękuję Panu za opinię i cieszę się, że mogę być pomocna. Pozdrawiam, Anna Mach

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: psychoterapia

  Moje wczesniejsze doswiadzenie z terapia zakonczylo sie fiaskiem. Teraz wybralem panią Anne z polecenia. Zdecydowanie odpowiada mi charakter terapii i przejrzystość zasad. Motywacja dzieki temu wzrasta a spotkania wykorzystyane sa w calosci , bez zbednej "gadki". Bardzo dobre podejscie. Patrzac na Pania doktor widac specjaliste z prawdziwego zdarzenia, ambitną, doświadczoną osobę, która swoim oddaniem chce i potrafi pomoc. Super ! polecam.

  Anna Mach2017-11-29

  Bardzo dziękuję za tę opinię. Pozdrawiam i zapraszam, Anna Mach

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Z chęcią wystawiam tę opinię, bo naprawdę jestem zadowolona ze spotkania z Panią Doktor. Zaczęłam dostrzegać rozwiązania, o których wcześniej nie miałem pojęcia, bo wydawało mi się, że są one niemożliwe. Dzięki Pani Psycholog niemożliwe stało się możliwe. Jest zaangażowana, serdeczna, budząca zaufanie, uważnie słucha, a w odpowiednim momencie formułuje trafne wnioski i udziela cennych rad i wskazówek, które są podstawą do osobistych przemyśleń i pomagają uświadomić sobie istotę problemu. Polecam.

  Anna Mach2017-11-14

  Bardzo dziękuję za Pani opinię i trzymam kciuki! Pozdrawiam serdecznie, Anna Mach

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wybralam Pania Anie ze wzgledu na nurt psychodynamiczny terapii,w ktorym sie specjalizuje a ten zostal mi wczesniej polecony przez psychiatre. Faktycznie,dobrze sie czuje w terapii i widze zmiany ktore we mnie nastepuja. Nawet przyjaciele mowia ze juz dawno nie widzieli mnie tak pogodnej i aktywnej . Czuje poczucie bezpieczenstwa podczas wizyt i z latwoscia zaufalam Pani Ani. Ma ogromna wiedze psychologiczna .

  Anna Mach2017-10-12

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię i cieszę się, że nasza wspólna praca przynosi tak widoczne efekty. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam, Anna Mach

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Anna to naprawdę bardzo dobry psycholog. Jej zaangazowanie podczas spotkan jest widoczne za kazdym razem, skupia sie na tym co istotne, nie bladzac po omacku. Podoba mi sie wizualizacja, ktora wykorzystuje w trakcie wizyt. Swoja osobą i zachowaniem tworzy atmosferę sprzyjającą psychoterapii, jest szczera i miła, Czuję jak wiele dobrego dają mi sesje

  Anna Mach2017-10-02

  Bardzo dziękuję za opinię i cieszę się, że nasze spotkania są pomocne. Pozdrawiam serdecznie, Anna Mach

Pytania pacjentów (60)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem magistrem psychologii klinicznej, psychoterapeutką, doktorem nauk humanistycznych. Specjalizuję się w psychoterapii prowadzonej w nurcie psychodynamicznym oraz analityczno-grupowym.

  Jestem absolwentką Uniwersytetu SWPS (Wydział Psychologii, magisterium z zakresu psychologii klinicznej na temat zaburzeń potraumatycznych) oraz Uniwersytetu Warszawskiego (Wydział Polonistyki, doktorat na temat kulturowej pamięci i traumy w kontekście twórczości drugiego pokolenia ocalałych z Holokaustu).

  Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w obszarze interwencji kryzysowej, diagnozy i pomocy psychologicznej oraz psychoterapii indywidualnej i grupowej, zarówno krótko-, jak i długoterminowej, m.in. w takich instytucjach, jak Klinika Psychiatrii i Stresu Bojowego Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie – Oddział Zaburzeń Nerwicowych, Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”, Stowarzyszenie Lambda Warszawa, Szpital Nowowiejski w Warszawie – Oddział XI Rehabilitacji Psychiatrycznej. Przez rok pracowałam także w stacjonarnym ośrodku leczenia zaburzeń odżywiania, gdzie prowadziłam intensywną krótkoterminową psychoterapię indywidualną oraz grupową dla osób zmagających się z anoreksją i bulimią.

  Prowadzę psychoterapię osób dorosłych oraz młodzieży od 15. roku życia. Pracuję z osobami doświadczającymi różnego rodzaju trudności emocjonalnych, będącymi w kryzysie życiowym, po zdarzeniach traumatycznych, zmagającymi się z przewlekłymi chorobami somatycznymi i psychicznymi, doświadczającymi zaburzeń lękowych, depresji, zaburzeń osobowości, anoreksji, bulimii. Prowadzę psychoterapię indywidualną, terapię grupową oraz terapię par, także jednopłciowych.

  Stale doskonalę swój warsztat i poszerzam wiedzę, biorąc udział w konferencjach naukowych, warsztatach i seminariach. Jestem w trakcie ostatniego roku całościowego podyplomowego szkolenia w zakresie psychoterapii indywidualnej i grupowej opartej na teoriach psychoanalitycznych w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Szkolenie to posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP i spełnia wymogi do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty oraz analityka grupowego.
  Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracę terapeutyczną poddaję stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTP.

  Więcej informacji:
  strona internetowa: www.annamach.pl / www.help-medical.pl
  e-mail: kontakt@annamach.pl / biuro@help-medical.pl

  Zapraszam!

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Warszawski
 • Uniwersytet SWPS
 • Instytut Analizy Grupowej "Rasztów" (ostatni rok szkolenia)

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski
 • polski

Staże

 • Klinika Psychiatrii i Stresu Bojowego, Oddział Zaburzeń Nerwicowych, Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie
 • Oddział Rehabilitacji Psychiatrycznej, Szpital Nowowiejski w Warszawie
 • Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”
 • Stowarzyszenie Lambda Warszawa, Hostel Interwencyjny
więcej

Zdjęcia