dr

Anna Mach

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

33 opinie +dodaj

Jestem magistrem psychologii klinicznej, psychoterapeutką, doktorem nauk humanistycznych. Specjalizuję się w psychoterapii prowadzonej w nurcie psychodynamicznym oraz analityczno-grupowym.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: psychoterapia indywidualna (cena jednostkowa w pakiecie terapeutycznym)

  Pani Ania jest bardzo empatyczna osobą. Pozwala mówić a jednocześnie zadaje bardzo trafne pytania, dzięki którym próbuje szukać przyczyny problemu. To mnie też motywuje do dalszej pracy nad sobą.

  Anna Mach2018-07-30

  Bardzo dziękuję za wystawienie opinii i cieszę się, że mogę być pomocna. Pozdrawiam serdecznie, Anna Mach

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: konsultacje psychologiczne (cena jednostkowa w pakiecie terapeutycznym)

  Konsultowalam sie w sprawie dorastajacej corki majacej problemy z odzywianiem, a konkretnie corka nie akceptuje swojego wygladu i non stop sie odchudza chociaz jeat szczupla. Bardzo chcialabym pochwalic Pania Doktor za szeroka wiedze ktora posiada na ten temat. Powiedziala w jaki sposob mozemy pomoc corce i tchnela w nas pozytywne myslenie. Nam bardzo pomogla rozmowa i chce polecic osobom przezywajcym podobna sytuacje.

  Anna Mach2018-06-19

  Bardzo dziękuję za wystawienie opinii. Pozdrawiam i trzymam kciuki, Anna Mach

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: konsultacja psychologiczna

  Wizyta zaczela sie punktualnie o czasie. Pani doktor skupila sie podczas niej na mnie i tym co mowilam.Sprawiala wrazenie osoby cieplej i zatroskanej moim losem. Pomogla ugasic chwilowy "pozar" w mojej glowie i zachecic do dalszej pracy nad sobą. Moze to glupie ale po raz pierwszy od dawna poczulam , ze warto o siebie walczyc i isc do przodu, pozostawiajac zle przeżycia w tyle. Dziekuje za pomocna wizyte.

  Anna Mach2018-06-19

  Bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam i zapraszam, Anna Mach

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: psychoterapia indywidualna (cena jednostkowa w pakiecie terapeutycznym)

  Wizyta spowodowana nagłym pogorszeniem stanów lękowych, podejście Pani Doktor bardzo profesjonalne , potrafi zachować spokój i to się udziela, ta rozmowa pomogła mi bardziej niż wiele wcześniejszych wizyt u innego psychologa. Od dwóch dni brak ataków , a to na pewno za sprawą tej Pani, która uświadomiłam mi że nic mi nie grozi . Zastosowałem się do zaleceń, spacery , wyciszenie itp. i naprawdę podziałało. Polecma

  Anna Mach2018-06-19

  Bardzo dziękuję za wystawienie opinii. Pozdrawiam, Anna Mach

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: psychoterapia indywidualna (cena jednostkowa w pakiecie terapeutycznym)

  Oceniam wizyte i Pania Doktor pozytywnie. Nie naciska, pozwala sie wygadac i jest dobra sluchaczka. Wyciagnela wlasciwe wnioski z tego co mowilam i potrafila sporo wytlumaczyc np. skad sie biora moje lęki i jak mozna nad nimi pracowac. Wyszlam z wizyty pewniejsza, ze nie taki diabel straszny i ze z pomoca terapii wylecze sie z napadow leku.

  Anna Mach2018-05-15

  Dziękuję Pani za opinię, pozdrawiam i zapraszam. Anna Mach

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, Dietetyk

  Bardzo chetnie wystawiam ten komentarz. Dobrych specjalistow nalezy doceniac a Pani Psyycholog na pewno do takich nalezy. Mam wrazenie, ze rozumie mnie miedzy slowami, z latwoscia odczytuje moje mysli i uczucia. Jest w stanie tak pokierowac rozmowa , abym sama wyciagnela odpowiednie wnioski i dobrze pokierowala pozniejszymi czynami. Po spotkaniach czuje sie spokojniejsza a zarazem szczesliwsza. Blahe sprawy juz nie zasmiecaja mojej glowy dzieki czemu patrze trzezwiej na zycie. Niesamowite, jako wplyw na zycie moze miec psychoterapia. Badzo bardzl polecam dr Mach.

  Anna Mach2018-04-29

  Dziękuję Pani za tę opinię i cieszę się, że psychoterapia jest dla Pani pomocna. Pozdrawiam serdecznie, Anna Mach

 • D
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, Dietetyk

  Pani dr jest bardzo miła, cierpliwa, serdeczna. Ma szczególną umiejętność tworzenia przestrzeni, do całkowitego otwarcia się, poruszania trudnych tematów. Dzięki terapii, w której jestem już prawie dwa lata, uświadomiłem sobie wiele dysfuncyjnych mechanizmów kierujących moim zachowaniem. Z każdą kolejną sesją u pani Anny, przekonuję się o jej wysokich kompetencjach, profesjonalizmie i coraz lepiej poznaję siebie. Cieszę się, że udało mi się znaleźć tak wyjątkową, pełną empatii psychoterapeutkę, jaką niewątpliwie jest pani dr Anna Mach.

  Anna Mach2018-04-23

  Bardzo dziękuję za opinię, Panie Dawidzie. Cieszę się, że nasza wspólna praca przynosi pozytywne efekty. Pozdrawiam serdecznie :) Anna Mach

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: psychoterapia indywidualna (cena jednostkowa w pakiecie terapeutycznym)

  Bardzo polecam. Spotkania z Pania Doktor pomogly mi w zrozumieniu tego co sie ze mna dzieje, w jaki sposob choroba lekowa sie objawia i jak moge sobie doraznie pomoc. Rozumiem, ze dojscie do pelni zdrowia wymaga czasu, terapii i checi ale wiem na pewno, ze dobrze trafilam i czuje nadchodzace zmiany :)

  Anna Mach2018-04-12

  Dziękuję Pani za opinię i cieszę się z efektów naszej pracy. Pozdrawiam, Anna Mach

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, Dietetyk

  Pani psycholog to bardzo kompetentna, wyrozumiała i cierpliwa osoba. Pomogła mi spojrzeć na problem z nowej perspektywy i lepiej zrozumieć siebie.

  Anna Mach2018-04-05

  Pani Olgo, bardzo dziękuję za opinię, a przede wszystkim za wspólną pracę. Pozdrawiam serdecznie i trzymam mocno kciuki :) Anna Mach

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Anna jest psychoterapeutką ktorej zaufalem . Posiada ogromna wiedzę i to przeklada sie na jakosc terapii. W zadnym wypadku nie mowi tego co chcialoby sie slyszec jest szczera w ocenie i pomaga stawic czola rzeczywistosci. Lepiej rozumiem wlasne dzialania i jestem w stanie obiektywnie ocenic co jest najwazniejsze i na czym nalezy sie skupic. bez watpienia polecam

  Anna Mach2017-11-29

  Bardzo dziękuję Panu za opinię i cieszę się, że mogę być pomocna. Pozdrawiam, Anna Mach

Pytania pacjentów (60)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem magistrem psychologii klinicznej, psychoterapeutką, doktorem nauk humanistycznych. Specjalizuję się w psychoterapii prowadzonej w nurcie psychodynamicznym oraz analityczno-grupowym.

  Jestem absolwentką Uniwersytetu SWPS (Wydział Psychologii, magisterium z zakresu psychologii klinicznej na temat zaburzeń potraumatycznych) oraz Uniwersytetu Warszawskiego (Wydział Polonistyki, doktorat na temat kulturowej pamięci i traumy w kontekście twórczości drugiego pokolenia ocalałych z Holokaustu).

  Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w obszarze interwencji kryzysowej, diagnozy i pomocy psychologicznej oraz psychoterapii indywidualnej i grupowej, zarówno krótko-, jak i długoterminowej, m.in. w takich instytucjach, jak Klinika Psychiatrii i Stresu Bojowego Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie – Oddział Zaburzeń Nerwicowych, Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”, Stowarzyszenie Lambda Warszawa, Szpital Nowowiejski w Warszawie – Oddział XI Rehabilitacji Psychiatrycznej. Przez rok pracowałam także w stacjonarnym ośrodku leczenia zaburzeń odżywiania, gdzie prowadziłam intensywną krótkoterminową psychoterapię indywidualną oraz grupową dla osób zmagających się z anoreksją i bulimią.

  Prowadzę psychoterapię osób dorosłych oraz młodzieży od 15. roku życia. Pracuję z osobami doświadczającymi różnego rodzaju trudności emocjonalnych, będącymi w kryzysie życiowym, po zdarzeniach traumatycznych, zmagającymi się z przewlekłymi chorobami somatycznymi i psychicznymi, doświadczającymi zaburzeń lękowych, depresji, zaburzeń osobowości, anoreksji, bulimii. Prowadzę psychoterapię indywidualną, terapię grupową oraz terapię par, także jednopłciowych.

  Stale doskonalę swój warsztat i poszerzam wiedzę, biorąc udział w konferencjach naukowych, warsztatach i seminariach. Jestem w trakcie ostatniego roku całościowego podyplomowego szkolenia w zakresie psychoterapii indywidualnej i grupowej opartej na teoriach psychoanalitycznych w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Szkolenie to posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP i spełnia wymogi do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty oraz analityka grupowego.
  Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracę terapeutyczną poddaję stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTP.

  Więcej informacji:
  strona internetowa: www.annamach.pl / www.help-medical.pl
  e-mail: kontakt@annamach.pl / biuro@help-medical.pl

  Zapraszam!

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Edukacja

 • Uniwersytet Warszawski
 • Uniwersytet SWPS
 • Instytut Analizy Grupowej "Rasztów" (ostatni rok szkolenia)

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski
 • polski

Staże

 • Klinika Psychiatrii i Stresu Bojowego, Oddział Zaburzeń Nerwicowych, Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie
 • Oddział Rehabilitacji Psychiatrycznej, Szpital Nowowiejski w Warszawie
 • Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”
 • Stowarzyszenie Lambda Warszawa, Hostel Interwencyjny
więcej

Zdjęcia

Najbliższe terminy:

kolejne dni