lek.

Anna Kit-Bieniecka

verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog, Lekarz rodzinny

5 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Lekarz z 30-letnim stażem klinicznym. Specjalista Kardiolog i specjalista z chorób wewnętrznych. Konsultant ds. Kardiologii w Przemysłowym Zespole Opieki Zdrowotnej w Gdańsku w latach… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Doktor Anna jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia. Ma ogromną wiedzę i odpowiednie podejście do pacjenta. Wizyta u takiego lekarza to przyjemność a nie konieczność. Pani doktor jest pełna uśmiechu i empatii do pacjenta. Ach, gdyby wszyscy lekarze byli tacy..

 • R

  Cudowny człowiek i wspaniały lekarz, z bardzo dużą wiedzą i chęcią niesienia pomocy. Od ok. 20. lat choruję na nadciśnienie i żadnemu lekarzowi (z NFZ i prywatnie) nie chciało się dobrać odpowiednie nowe lekarstwa. Miałem znaczne skoki ciśnienia oraz cierpiałem na silne bóle i zawroty głowy. Dopiero Pani dr ustaliła właściwe lekarstwa i od kilku lat praktycznie jest w porządku. Wdzięczny jestem Pani dr bardzo i polecam każdemu kto ma kardiologiczne problemy.
  rd

 • W

  Bardzo polecam panią dr. Byłam u niej ze swoją 89-letnią babcią. Podejście do pacjenta - wzorowe. Wizyta trwała ponad godzinę - babcia została szczegółowo przebadana, pani dr wykonała ekg i wszystko dokładnie wytłumaczyła, zleciła dalsze postępowanie. Odpowiednia diagnoza i doskonałe leczenie -babcia czuje się jak nowonarodzona! Uważam, że dr Bieniecka jest doskonałym specjalistą i do tego ma super podejście do pacjenta. Wizyta też przystępna cenowo. Obie z babcią jesteśmy bardzo wdzięczne, i serdecznie pozdrawiamy!

 • J

  Bardzo dobra specjalistka i zarazem ma cudowne podejście do pacjenta. Jest lekarzem, który stara się określić i dojść do przyczyny choroby, a nie tylko złagodzić jej objawy. Leczę się u Pani doktor od ponad roku i po "zaliczeniu" wcześniej kilku lekarzy kardiologów stwierdzam, że jest najlepszym kardiologiem, jakiego spotkałem do tej pory. Jest wysokiej klasy specjalistą i do tego przesympatyczna ;).

 • K

  Doskonały Fachowiec o wielkim doświadczeniu i ogromnej wiedzy.Już po pierwszej wizycie potrafiła tak dobrać leki, że spowodowało to ogromną poprawę w samopoczuciu i wynikach
  laboratoryjnych. Inni lekarze przez dwa lata nie potrafili tego osiągnąć. Jest to lekarz
  któremu ufam i polecam innym.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz z 30-letnim stażem klinicznym. Specjalista Kardiolog i specjalista z chorób wewnętrznych. Konsultant ds. Kardiologii w Przemysłowym Zespole Opieki Zdrowotnej w Gdańsku w latach 1986-1991r.
  Ordynator Oddziału Kardiologii 1992-2004r. Członek Rady Ordynatorów Towarzystwa Kardiologicznego Oddział Gdańsk oraz wielu stowarzyszeń i towarzystw naukowych krajowych i zagranicznych.
  Utworzyła od podstaw Oddział Kardiologii wraz z Intensywnym Nadzorem Kardiologicznym oraz całą diagnostyką kardiologiczną (7 pracowni) w Szpitalu Stoczni Gdańskiej, który uzyskał rangę Oddziału szkoleniowego
  Wyszkoliła 34 lekarzy specjalistów z zakresu chorób wewnętrznych oraz kardiologii

Specjalizacje

 • Kardiologia