Mgr

Anna Kic

Psycholog, Terapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • O
  Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: psychoterapia indywidualna

  Po dwóch latach terapii wiem, że trafiłam w dobre ręce. Wzrosła moja samoocena, kontakt z moimi uczuciami, poprawiła się jakość relacji... Długo mogłabym wymieniać, a w sumie ciężko opisać rewolucję, jaką udana terapia robi w życiu. W skrócie: polecam.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Psycholog, certyfikowany specjalista terapii uzależnień KBPN.
   Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalność psychologia kliniczna.


   Ukończyłam roczne szkolenie w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej osób dorosłych w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej, a także cykle szkoleniowe w Polskim Instytucie Ericksonowskim, Instytucie Edukacji i Terapii, Centrum Psychoterapii Integralnej oraz Poradni Poza Schematami.

   Doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą zdobyłam prowadząc diagnozę, terapię oraz warsztaty psychoedukacyjne w placówkach takich jak poradnia zdrowia psychicznego, poradnia odwykowa, poradnie psychologiczno-pedagogiczne, dom dziecka, Stowarzyszenie Osób i Rodzin na Rzecz Zdrowia Psychicznego i Psychiatrii Środowiskowej „Integracja”.

   Aktualnie pełnię funkcję Kierownika Poradni Psychologicznej w Centrum Medycznym Euromedis.

   Pomoc psychologiczna:

   zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, zaburzenia nerwicowe,
   trudności w relacjach, kryzysy w związkach,
   uzależnienia, współuzależnienia, DDA,
   problemy wychowawcze.

   Diagnoza psychologiczna:
   ocena poziomu rozwoju intelektualnego, funkcji poznawczych, osobowości, temperamentu, inteligencji emocjonalnej (dzieci i dorośli),
   opinie psychologiczne do celow orzeczniczych.

  Specjalizacje

  • Psychoterapia

  Usługi

  Centrum Medyczne Euromedis

  Aleja Powstańców Wielkopolskich 33a, 70-111 Szczecin, zachodniopomorskie

  Konsultacja/sesja indywidualna 100 zł
  Badanie inteligencji 200 zł
  Badanie osobowści 200 zł
  Badanie neuropsychologiczne (pełne badanie funkcji poznawczych) 200 zł

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Anna Kic
  Anna Kic
  Psycholog, Terapeuta
  Szczecin
  Dzień dobry,
  powody dla których użytkowniczki tego typu portali decydują się odpisać lub nie odp na Pana wiadomość mogą być różne - być może są już zaangażowane w konwersację z kimś innym, mogą… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • O
   Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: psychoterapia indywidualna

   Po dwóch latach terapii wiem, że trafiłam w dobre ręce. Wzrosła moja samoocena, kontakt z moimi uczuciami, poprawiła się jakość relacji... Długo mogłabym wymieniać, a w sumie ciężko opisać rewolucję, jaką udana terapia robi w życiu. W skrócie: polecam.

  • T
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Euromedis

   Trafiłem do pani Ani Kic po ciężkim rozstaniu, przed tym byłem jeszcze u psychiatry, który dał mi leki, ale zalecił też terapię. Pracowałem nad sobą długo ale wyszedłem na prostą. Według mnie bardzo dobry psycholog,mogę polecić.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Euromedis

   Trochę zajęło mi zabranie się do napisania opinii.
   Chodziłem do Pani Ani przez okres około półtora roku. Zauważyłem w sobie ogromną przemianę. Jestem dużo szczęśliwszą osobą aktualnie - dzięki właśnie Pani Ani. Polecam serdecznie!

   Dziękuję Pani Aniu!

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: konsultacje psychologiczne

   Polecam z pełnym przekonaniem panią Anię. Profesjonalne, indywidualne podejście z wyczuciem czego człowiek potrzebuje. Tworzy atmosferę, która umożliwia człowiekowi otwarcie się. Odebrałam ja jako ciepłą, sympatyczna osobę.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Euromedis

   Pani Ania bardzo mi pomogła. Mimo dość krótkiego czasu, jaki mogłem poświęcić na spotkania, udało nam się zrealizować postawione cele. Jeśli ktoś uważa że potrzebuje tego typu pomocy to gorąco polecam, dzięki profesjonalnemu podejściu, okazywanej empatii i nieskończonych pokładów cierpliwości na pewno znajdzie tutaj wsparcie :)

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: kryzys emocjonalny

   Do Pani Anny trafiłam będąc w dużym kryzysie emocjonalnym. Niezwykle ciepła, uważnie słuchająca, niesamowicie empatyczna terapeutka. Przemiłe i niezwykle delikatne podejście, pozwoliło mi otworzyć się. Dzięki temu, że czułam się bezpiecznie w kontakcie z p. Anną, maiłam możliwość spojrzenia na swoje problemy z innej strony. Praca nad własnym postrzeganiem otaczającej mnie rzeczywistości zaowocowała najpierw chęcią a potem możliwością dokonania zmian w moim życiu. Dziękuję Pani Anno za
   nieocenioną pomoc, liczne wskazówki i każdy ofiarowany uśmiech.
   Polecam wszystkim, którzy potrzebują fachowej i rzetelnej pomocy w miłym i ciepłym klimacie.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: Inny

   Byliśmy u pani Anny Kic na wizycie z córką, która od pewnego czasu doświadcza różnego rodzaju trudności szkolnych. Od samego początku pani Ania była bardzo empatyczna i wzbudzała moje zaufanie. Po badaniu konkretnie powiedziała w czym tkwi problem oraz wyjaśniła co możemy zrobić. Otrzymaliśmy również opinię dla szkoły, na czym bardzo nam zależało. Szkoda, że tacy specjaliści jak pani Ania nie przyjmują na NFZ, bo w poradni w naszym mieście prawie niczego się nie dowiedzieliśmy. Po wizycie wyszliśmy dużo spokojniejsi i bardzo zadowoleni.

   Anna Kic2017-04-22

   Pani Paulino, bardzo dziekuje za Pani opinię, rzeczywiscie w tej chwili w ramach NFZ przyjmuję wyłącznie w poradni dla dorosłych. Pozdrawiam i życzę powodzenia. AK

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: Konsultacja/sesja indywidualna

   Zdecydowanie polecam! Pełen profesjonalizm. Spokój, bezpieczeństwo i zaufanie. Pani Ania Kic dzięki swojemu zaangażowaniu w moją terapie dała mi nadzieję, że zmiana jest możliwa.

  • H
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bylam na kilku konsultacjach, bardzo zyczliwa osoba , moje zaufanie wzbudzila jaz w pierwszystch minutach rozmowy, nie ocenia tylko faktycznie wspiera, mi pomogla bardzo

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: Konsultacja/sesja indywidualna

   Trafiłam do pani Ani w bardzo nieciekawym dla mnie okresie. Nawarstwione problemy w życiu osobistym i zawodowym spowodowały, że byłam zagubiona i nie radziłam sobie już z najmniejszymi, codziennymi problemami. Dzięki wizytom udało mi się znaleźć odpowiedzi i zaczęłam patrzeć na wszystko inaczej, z innej perspektywy. Nadal muszę pracować nad sobą, ale chcę wszystkim osobom z wątpliwościami polecić zrobienie tego kroku i udanie się do specjalisty, jakim niewątpliwie jest p. Ania.