Adresy (2)

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Kajdy (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Krasińskiego 61/46, Żoliborz, Warszawa
GABINETY KRASIŃSKIEGO (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Specialista położnictwa i ginekologii. Specjalista perinatologii. Certyfikat USG PTG, PTU i FMF. Moje główne zainteresowania to ciąża wysokiego ryzyka...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
29 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: GABINETY KRASIŃSKIEGO prowadzenie ciąży

Fantastyczne prowadzenie ciąży, dostępność i opanowanie, które szczególnie potrzebne jest kobietom w ciąży. Pani doktor opiekowała się mną do końca, przyjmowała poród. Nie zamieniłabym jej na nikogo innego. Wspaniały lekarz.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: GABINETY KRASIŃSKIEGO prowadzenie ciąży

Pani Ania to skarb, którego należy się trzymać i pilnować!
Pomocna, otwarta, kompetentna. Pani doktor, tłumaczy wszystkie wyniki, opisuje co widać na USG, tłumaczy słucha i odpowiada, potrafi uspokoić. Nie ignoruje dolegliwości, robi dokładny wywiad, daje dużo porad i opisuję następne "kroki/etapy" w ciąży.
Jest przy tym osobą pogodną i uprzejmą - zawsze wychodzę uśmiechnięta z gabinetu.
Dziewczyny - chcecie mieć super opiek w ciąży? To z czystym sercem polecam Pani doktor!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lecznica Św. Zofii ciąża

P.dr Kajdy przeszła ze mną przez całą ciążę, pomogła mi rowniez w jej zaplanowaniu. Choć bylo sporo niepokojów, przez całe 9 mies. miałam poczucie zaopiekowania. Nigdy nie zlekcewazyla moich obaw, zawsze odpowiadała na smsy, poświęcała mi tyle czasu w gabinecie ile potrzebowałam. Zaangażowana, kompetentna, empatyczna, fajna babka. Polecam!


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lecznica Św. Zofii USG ciąży - rozszerzone (4 D)

Wybrałam się do pani doktor na USG, ponieważ słyszałam o jej kompetencjach wiele dobrego. Niestety wrażenie jest bardzo kiepskie. Pani doktor spóźniła się, a ponad 20-minutowe opóźnienie nadrabiała bardzo dużym skrócenie wizyty. W trakcie uzupełniania dokumentacji w połowie zadawanego przeze mnie pytania odebrała telefon i prowadziła prywatną rozmowę, co spowodowało pomyłki w otrzymanym wyniku i wymagało poprawek. Mam jednak nadzieję, że mimo braku zaangażowania w wizytę dobrze przeprowadziła badanie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lecznica Św. Zofii Inny

Moja lekarz prowdząca ciąże poleciła mi Pani Kajdy na USG. Wizyta kosztowała 250 zł i trwała 10 minut w tym co chwile pani doktor smsowała i odbierała telefon od kogoś z rodziny kto miał do niej tego dnia przyjśc na badanie usg ciązy. Wszystko rozumiem ale niestety odbyło się to moim kosztem. Pani doktor miała opóznienie 50 minutowe i nie odpowiedziała na moje pytania a ja wyszłam z gabinetu z znakiem zapytania. Co do profesjonalnego USG nie wiem czy się czepiać, pomairy były zrobione, żadnego zdjęcia buzi dziecka ani żadnych prób pokazania.


B
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz na 5 gwiazdek z plusem! Najlepiej wykonane i opisane USG w całej mojej ciąży. Bardzo dokładne i skrupulatne pomiary, fachowa i trafna diagnoza, spokojne i życzliwe nastawienie. Pani Doktor tak podniosła poprzeczkę, że teraz nie wyobrażam sobie, aby pójść na kolejne badanie USG do któregokolwiek z lekarzy u których byłam wcześniej. Minusem wizyty było bardzo długie czekanie w poczekalni, ale zapewniam, że warto...


E
Użytkownik zweryfikowany

Pani dr rewelacyjna. Gorąco polecam, ponieważ jest bardzo miła, dokładna i wyjaśnia wszystko bardzo dokładnie, rozmawiając z pacjentką jak z przyjaciółką.


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest spokojna i opanowana. Nie była zbyt wylewna ale wizytę wspominam bardzo miło. Opisała usg skrupulatnie i sumiennie.


I
Użytkownik zweryfikowany

Świetny, kompetentny fachowiec z super podejściem do pacjenta. Konkretna, decyzyjna, nie owija w bawełnę, z dużym poczuciem humoru. Przy tym wszystkim naprawdę troskliwa. Dziękuję za opiekę w ciąży, na patologii i za samo rozwiązanie :-)


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo konkretna i profesjonalna Pani Doktor. W moim przypadku było podejrzenie, że ciąża będzie musiała zostać rozwiązana cesarskim cięciem (duża masa płodu, dysproporcja płodowo-miednicowa). Niestety nikt nie chciał zdecydować przed terminem porodu - nawet lekarz prowadzący moją ciążę oraz lekarze, którzy wcześniej badali mnie na Izbie Przyjęć Szpitala Św. Zofii. Wszyscy zadawali mi pytanie, czy wolałabym cesarskie cięcie - a to przecież nie ja studiowałam ginekologię... Nawet jeden z lekarzy na prywatnym badaniu usg sugerował łapówkę za cesarkie cięcie! Nie chciałam podjąć decyzji, bo uważałam, że to nie moje zadanie - chciałam tylko, aby dziecko było zdrowe. Dopiero, gdy zgłosiłam się w terminie porodu i skierowano mnie na patologię ciąży trafiłam na Panią Doktor. Pomimo, że lekarz asystujący zaczął pytać co bym wolała - Pani Doktor stanowczo powiedziała, że najpierw badanie, a potem podjęła natychmiastową decyzję - cięcie, brak szans na paród naturalny. Za 3h byłam już na stole operacyjnym i cieszę się zdrową córeczką :) Ponadto, gdy pojawiły się kłopoty z gojeniem rany po cięciu Pani Doktor zajęła się moim przypadkiem, a gdy szła na urlop przekazała prowadzenie mnie innej lekarce. Lekarz wybitny, rzeczowy i godny polecenia!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specialista położnictwa i ginekologii. Specjalista perinatologii. Certyfikat USG PTG, PTU i FMF. Moje główne zainteresowania to ciąża wysokiego ryzyka...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia
  • Perinatologia