Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Kajdy

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Specialista położnictwa i ginekologii. Specjalista perinatologii. Certyfikat USG PTG, PTU i FMF. Moje główne zainteresowania to ciąża wysokiego ryzyka...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia
  • Perinatologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
31 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: GABINETY KRASIŃSKIEGO prowadzenie ciąży

Doktor Kajdy jest wspaniałym, wyjątkowym lekarzem, takim, o jakich czyta się w książkach. Jest błyskotliwa jak dr House (moja położna w czasie porodu konsultowała się z dr Kajdy, a Pani doktor wspierała nas swoją niebywałą wiedzą, mimo, że była za granicą, tysiące kilometrów od szpitala), a zarazem troskliwa jak dr Queen.
W USG prenatalnym nie ma sobie równych. Jest nie tylko bardzo dokładna, ale i bardzo szybka i współpracująca z maleństwem w brzuchu w taki sposób, że badanie trwa najkrócej, jak to możliwe (za co bardzo dziękuję, nie jest to nic dla malucha przyjemnego...). Zanim wybrałam specjalistę, zrobiłam dokładny research na stronach Fetal Medicine Foundation - i polecam każdemu pacjentowi, by dokładnie sprawdził jakie certyfikaty i czy wystarczająco często odnawiane ma ich lekarz.

Pani doktor jest spokojna i konkretna. Gdy tylko dostrzega u pacjentki najmniejsze sygnały paniki, potrafi natychmiast ją uspokoić swoją wiedzą i zdrowym rozsądkiem.
Kiedy raz w ciągu ciąży spanikowałam, Pani doktor przyjechała specjalnie dla mnie wcześniej i przyjęła mnie (za darmo) przed pacjentami, aby nas uspokoić. Owszem, zdarzają się opóźnienia, o których recepcja zawsze informuje z wyprzedzeniem smsem, ale wiecie, jest taka zasada, jeśli u lekarza nie ma opóźnien, zmień lekarza :)
Kiedy tylko miałam najdrobniejsze wątpliwości, natychmiast odpisywała na smsy. Czasem zastanawiam się, czy pani dr w ogóle śpi?
I owszem, pani doktor zdarza się odebrać telefon w czasie wizyty, ale jeśli jako pacjentka słyszę, że Pani doktor konsultuje dawkę leku albo procedurę, którą inny lekarz/położna prowadzi w szpitalu, nie mam nic przeciwko, aby poświęciła na to tyle czasu, ile jest potrzebne. Kiedyś to my możemy być po drugiej stronie słuchawki, na łóżku szpitalnym - i to my możemy potrzebować pilnie fachowej ekspertyzy Pani doktor (tak własnie było w moim przypadku... gdyby nie ona, mój poród prawdopodobnie skonczylby sie cesarskim cięciem).
Pani doktor zleca wiele badań, które nie są w polskim standardzie (za to są w standardzie np w USA, Pani dr kształciła się za granicą i to naprawdę jest wyczuwalne), np. proste badanie z krwi - łożyskowy czynnik wzrostu - dzięki któremu można bardzo wcześnie, ok z tego co pamietam 11 tygodnia wykryć zagrożenie niewydolności łożyska. Pani doktor informuje też o możliwości zaszczepienia się już w ciąży na krztusiec/tężec/błonnicę - co chroni maleństwo przeciwciałami mamy od dnia narodzin (powszechnie stosowanej od wielu lat w Stanach).
Po porodzie dr Kajdy udzieliła mi mnóstwa wskazówek, co dalej robić. Teraz gdy po narodzinach malucha nie chodzę już co miesiąc, aż mi brak tego regularnego kontaktu. Miałam ogromne szczęście trafić do Pani doktor - ta jedna decyzja sprawiła, że poznałam fantastyczną ekipę lekarzy, cudowną położną, następnie pediatrę, rehabilitantkę. Pani doktor jest dobrym, życzliwym człowiekiem i wspaniałym fachowcem z imponującymi dokonaniami badawczo-klinicznymi.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Kajdy

Pełny profesjonalizm. Nie spotkałam lepszej ginekolog. Jedyny taki specjalista od USG …. Dokładnie opisane. Miła atmosfera, rzeczowa.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pani doktor trafiłam z polecenia, jako, ze okazało się, iż dzidziuś nie rósł tak jak powinien. Podczas wizyt nasłuchałam się jakie to moje dziecko będzie upośledzone - „nie wiemy tylko w jakim stopniu”. Zdarzyły się nawet komentarze na zadane pytanie: „nic więcej pani nie powiem, bo chłopa w domu pani zamęczy” - jakim trzeba być nieczułym człowiekiem aby pokusić się o taka odpowiedz w momencie przekazywania informacji o rzekomej chorobie dziecka?
Tym samym odradzam wizyty u Pani doktor. Wiedza to nie wszystko. Uważam ze jest wielu lekarzy, którzy dorównują wiedza, a przy tym posiadają wspaniałe podejście do pacjentki w ciąży, którego brak Pani doktor, przez co moja ciąża była jednym wielkim niekończącym się stresem. Nie wspomnę o odbieraniu telefonów, dosłownie co minutę, dwie. Robienie usg i jednoczesne trzymanie telefonu przy uchu to już szczyt beznadziejności. W moim przypadku diagnoza się nie potwierdziła, moje dziecko nie ma zespołu Edwardsa, Downa ani Patau, jest sprawne zarówno fizycznie jak i intelektualnie. Jeszcze raz wielkie nie polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: GABINETY KRASIŃSKIEGO prowadzenie ciąży

Fantastyczne prowadzenie ciąży, dostępność i opanowanie, które szczególnie potrzebne jest kobietom w ciąży. Pani doktor opiekowała się mną do końca, przyjmowała poród. Nie zamieniłabym jej na nikogo innego. Wspaniały lekarz.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: GABINETY KRASIŃSKIEGO prowadzenie ciąży

Pani Ania to skarb, którego należy się trzymać i pilnować!
Pomocna, otwarta, kompetentna. Pani doktor, tłumaczy wszystkie wyniki, opisuje co widać na USG, tłumaczy słucha i odpowiada, potrafi uspokoić. Nie ignoruje dolegliwości, robi dokładny wywiad, daje dużo porad i opisuję następne "kroki/etapy" w ciąży.
Jest przy tym osobą pogodną i uprzejmą - zawsze wychodzę uśmiechnięta z gabinetu.
Dziewczyny - chcecie mieć super opiek w ciąży? To z czystym sercem polecam Pani doktor!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lecznica Św. Zofii ciąża

P.dr Kajdy przeszła ze mną przez całą ciążę, pomogła mi rowniez w jej zaplanowaniu. Choć bylo sporo niepokojów, przez całe 9 mies. miałam poczucie zaopiekowania. Nigdy nie zlekcewazyla moich obaw, zawsze odpowiadała na smsy, poświęcała mi tyle czasu w gabinecie ile potrzebowałam. Zaangażowana, kompetentna, empatyczna, fajna babka. Polecam!


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lecznica Św. Zofii USG ciąży - rozszerzone (4 D)

Wybrałam się do pani doktor na USG, ponieważ słyszałam o jej kompetencjach wiele dobrego. Niestety wrażenie jest bardzo kiepskie. Pani doktor spóźniła się, a ponad 20-minutowe opóźnienie nadrabiała bardzo dużym skrócenie wizyty. W trakcie uzupełniania dokumentacji w połowie zadawanego przeze mnie pytania odebrała telefon i prowadziła prywatną rozmowę, co spowodowało pomyłki w otrzymanym wyniku i wymagało poprawek. Mam jednak nadzieję, że mimo braku zaangażowania w wizytę dobrze przeprowadziła badanie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lecznica Św. Zofii Inny

Moja lekarz prowdząca ciąże poleciła mi Pani Kajdy na USG. Wizyta kosztowała 250 zł i trwała 10 minut w tym co chwile pani doktor smsowała i odbierała telefon od kogoś z rodziny kto miał do niej tego dnia przyjśc na badanie usg ciązy. Wszystko rozumiem ale niestety odbyło się to moim kosztem. Pani doktor miała opóznienie 50 minutowe i nie odpowiedziała na moje pytania a ja wyszłam z gabinetu z znakiem zapytania. Co do profesjonalnego USG nie wiem czy się czepiać, pomairy były zrobione, żadnego zdjęcia buzi dziecka ani żadnych prób pokazania.


B
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz na 5 gwiazdek z plusem! Najlepiej wykonane i opisane USG w całej mojej ciąży. Bardzo dokładne i skrupulatne pomiary, fachowa i trafna diagnoza, spokojne i życzliwe nastawienie. Pani Doktor tak podniosła poprzeczkę, że teraz nie wyobrażam sobie, aby pójść na kolejne badanie USG do któregokolwiek z lekarzy u których byłam wcześniej. Minusem wizyty było bardzo długie czekanie w poczekalni, ale zapewniam, że warto...


E
Użytkownik zweryfikowany

Pani dr rewelacyjna. Gorąco polecam, ponieważ jest bardzo miła, dokładna i wyjaśnia wszystko bardzo dokładnie, rozmawiając z pacjentką jak z przyjaciółką.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specialista położnictwa i ginekologii. Specjalista perinatologii. Certyfikat USG PTG, PTU i FMF. Moje główne zainteresowania to ciąża wysokiego ryzyka...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia
  • Perinatologia