Adres

Rojna 25, Bałuty , Łódź
(mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu infekcja

Lekarz z powołania. Pani doktor jest bardzo cierpliwa w stosunku do dzieci. Przeprowadza badanie bez pośpiechu, dokładnie i w milej atmosferze. Jej diagnozy są zawsze trafione. Dba o to żeby pacjent bez potrzeby nie brał antybiotyków i innych mało skutecznych leków, które przepisywanie są często przez innych lekarzy. Często poleca naturalne metody leczenia i wspierania odporności. Jak rzadko który lekarz ma pojęcie o diecie i karmieniu piersią. Dla mnie Pani doktor jest najlepsza :) mama Janka i Stasia


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu powracające ostre infekcje

Bardzo dobry lekarz, profesjonalista, serdeczny i wrażliwy na potrzeby pacjenta. Od roku Pani Doktor opiekuje się moim synkiem i jestem bardzo zadowolona z zalecanych terapii. A przy tym dziecko nie stresuje się podczas wizyty.


E
Użytkownik zweryfikowany

Znakomity lekarz. Bardzo szczegółowy, ostrożny i serdeczny. Od kilku lat Pani doktor opiekuje się moimi dziećmi.
Zdecydowanie polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

Znakomity lekarz homeopata z powołania! Holistyczne podejscie, zawsze w kontakcie z pacjentem, rowniez telefonicznym.
Prowadzi cala nasza rodzine i zawsze bardzo szczegolowo odpowiada na pytania. Otwarta na sugestie, pacjentow traktuje po partnersku. Ciepla i kochana!


Ł
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor bywa u nas na wizytach domowych (Enel-Med), jest profesjonalistką, zawsze dokładnie bada dziecko i robi dokładny wywiad. Pani Kacprzak jest miłą i ciepłą osobą, ma świetne podejście do dzieci. Jesteśmy wegetarianami i spotykaliśmy się z niegrzecznymi uwagami ze strony lekarzy, Pani Ania jest tutaj wyjątkiem i nigdy nie robiła nam żadnych uwag, wręcz rozumiejąc nasze podejście do tematu. Nasz Natan za każdym razem na widok Pani Doktor się uśmiecha! To dobra rekomendacja. Polecamy wszystkim rodzicom i ich dzieciom, szczególnie tym Wege!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie