Adres

Oliwa, Krzywoustego 15, Gdańsk
Indywidualna Praktyka Lekarska Anna Szkop-Dominiak (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Anna Szkop-Dominiak

Bardzo empatyczna. Moja wizyta trwała 45 min Pani doktor wszystko mi wytłumaczyła. Wyszłam bardzo zadowolona. Oby więcej takich lekarzy. Dziękuję bardzo za pomoc.


A
Użytkownik zweryfikowany

Przede wszystkim ciepła, serdeczna i życzliwa osoba oraz profesjonalistka jako lekarz ginekolog. Prowadziła moją ciąże. Każda wizyta kontrolna u niej to była radość nie tylko z możliwości oglądania i słuchania maleństwa ale także z kontaktu z panią doktor. Szczerze polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest wymarzonym ginekologiem,jako młoda czuję się pod dobrą opieką. Pani Doktor doskonale opisuje stan zdrowia, podaje rzeczowe,zrozumiałe informacje,uspokaja, tłumaczy, jest wyrozumiała. Szczerze polecam jako HIPOCHONDRYCZKA!


S
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy ginekolog jakiego spotkałam do tej pory. Pełen profesjonalizm! naprawdę polecam. Pani położna, która zapisuje na wizyty to również ciepła i miła osoba.Chodziłam na wizyty na Suchaninie, szkoda że poradnia K nie dostała kontraktu na NFZ i trzeba się niestety leczyć prywatnie:( a składki zdrowotne płacimy


Z
Użytkownik zweryfikowany

byłam u pani doktor pierwszy raz i na pewno nie ostatni! bardzo miła, sympatyczna, troszkę mało pytań zadawała, ale nie narzekam:) badanie całkowicie bezboleśnie przeprowadzone, omówiła dokładnie co robi, jakie badania poleca ale nic na siłę:) polecam!


P
Użytkownik zweryfikowany

najlepszy ginekolog jakiego spotkałam, bardzo miła Pani, wszystko mi wyjaśniła i bardzo dobrze się mną zajeła, lepiej trafić nie można!


Użytkownik zweryfikowany

najlepsza lekarka jaka tylko może być, delikatna, kompetentna. Bardzo szczegółowa potrafi wszystko wyjaśnić.
Mówi prostym językiem dla wszystkich zrozumiałym. Oby takich więcej było. Polecam ze szczerego serca


I
Użytkownik zweryfikowany

To prawda, świetny lekarz, można zapytać o wszystko i na każde pytanie dostaniecie odpowiedź. Lekarz z powołania! Pani lekarz prowadzi aktualnie moją ciąże i mam poczucie, że to nie tylko "płód" jak dla wielu innych lekarzy lecz mały dzidziuś ;)


M
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjny lekarz z powołania. Pani doktor jest otwarta, serdeczna, miła i bardzo ciepła. Zawsze ma czas porozmawiać, uważnie słucha, cierpliwie tłumaczy. U takiego lekarza ginekologa każda kobieta poczuje się swobodnie. Pani doktor prowadziła moją ciążę, nigdy w niczym mnie nie zawiodła. Chodzę do niej od blisko sześciu lat. Bardzo polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz, i bardzo dobry człowiek,polecam szczególnie tym pacjentkom,które oprócz fachowej porady-leczenia oczekują od swojego lekarza zaangażowania, świetna w USG, polecam z całego serca


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia