mgr

Anna Jerzak

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

23 opinie +dodaj

W razie zainteresowania innym terminem, który nie jest ujęty w kalendarzu proszę o kontakt podany na stronie: PSYCHONOMIA.PL, gdzie znajdą Państwo numer kontaktowy do rejestracji bezpośredniej… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Zaangażowanie
Życzliwość
Psychoterapię osób dorosłych

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychonomia - psycholog Anna Jerzak

  Pani Jerzak jest niezwykle uważną słuchaczką. Z niebywałą przeniliwością wychwyca źródło problemu i koncentruje się na nim. Jest taktowna, a jednocześnie nazywa otwarcie problem i wskazuje go, co nie zawsze jest łatwe do przyjęcia dla pacjenta. Od zakończenia naszych spotkań minęło już kilka miesięcy, a ja nadal często wracam do wskazówek pani Anny i śmiało mogę powiedzieć, że zmieniły one jakość mojego życia. Wizyty u p. Anny uznaję za niezwykle pomocne i polecam ją znajomym szukającym pomocy psychologicznej. Pozdrawiam Panią serdecznie! Barbara

  Anna Jerzak2018-07-23

  Dziękuję Pani Barbaro za tyle pozytywnych słów odnośnie mojej pracy. Jestem przekonana, że idealnie pokieruje Pani swoją codziennością, bogatsza o wiedzę i doświadczenie wyniesione z naszych spotkań.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychonomia - psycholog Anna Jerzak

  Pani Ania pomimo mojego bardzo rozchwianego stanu emocjonalnego potrafiła do mnie dotrzeć i pomóc mi zrozumieć źródło moich problemów. Jest bardzo uważnym słuchaczem i rozmowa z Nią była dla mnie i mojej gonitwy myśli bardzo „otrzeźwiająca”. Serdecznie polecam!

  Anna Jerzak2018-06-26

  Dziękuję Wiktorio za tak pozytywną ocenę. Wierzę, że uda Ci się znaleźć równowagę szybciej niż się tego spodziewasz, bowiem masz ku temu całe spektrum zasobów.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychonomia - psycholog Anna JerzakUsługa: konsultacje psychologiczne

  Szczerze polecam. Trafiłam na zrozumienie i pokazanie mi właściwej drogi za co bardzo dziękuję . Pani psycholog wysłuchała i ważne sprawy wyłapała .. mam nadzieję że poradzę sobie z problemem i będę miała siłę na dalszą nową drogę. Polecam !

  Anna Jerzak2018-06-11

  Dziękuję Pani Aldono za pozytywną ocenę i proszę korzystać z pokładów sił, które są w Pani, bo jest ich całe mnóstwo. Powodzenia w podejmowaniu najlepszych dla siebie decyzji.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychonomia - psycholog Anna JerzakUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Pani psycholog bardzo miła, kompetentna i pomocna. Rozmowa przebiegała w życzliwej, spokojnej atmosferze. Polecam

  Anna Jerzak2018-05-24

  Dziękuję bardzo za pozytywną ocenę mojej pracy, mam nadzieję, że spotkanie było pomocne i rozwijające.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychonomia - psycholog Anna JerzakUsługa: psychoterapia

  Pani Anna jest psychoterapeutą wysokiej klasy,bardzo mi pomogła i zamierzam uczęszczać do Pani Anny na terapie z większą częstotliwością.Poza tym to po prostu bardzo dobry i przyjazny pacjentowi człowiek:)

  Anna Jerzak2018-05-02

  Dziękuję Panie Bartoszu za docenienie mojej pracy. Myślę, że jest Pan gotowy na przejście psychoterapeutycznej drogi, w której mam nadzieję Panu towarzyszyć.

 • A
  Lokalizacja: Psychonomia - psycholog Anna Jerzak

  Bardzo dobry to ocena moim zdaniem to za mało by ocenić Panią Anie Jerzak, profesjonalizm w pełni. Nadmienię, że odwiedziłam wcześniej pare psychologów i dopiero u Pani Ani otrzymałam konkretną pomoc na rozwiązanie moich problemów. Polecam ogromnie. Praca nad sobą z pomocą Pani Ani to przyjemność. Dziękuję Pani Aniu, jeszcze raz!

  Anna Jerzak2018-03-26

  Dziękuję Pani Agnieszko za wszystkie miłe słowa i trzymam kciuki za dalszy rozwój Pani potencjału i zasobów, które tak mocno dały o sobie znać w trakcie naszych spotkań.

 • B
  Lokalizacja: Psychonomia - psycholog Anna Jerzak

  Serdecznie polecam Panią Anię.Jest serdeczna i ciepła,dlatego z łatwością można się przed nią otworzyć a to najważniejsze w tej specjalizacji.Nie raz jeszcze odwiedzę gabinet.Z czystym sumieniem polecam

  Anna Jerzak2018-03-08

  Pani Beato, bardzo dziękuję za taką ocenę mojej pracy. Spotkania i praca z Panią to czysta przyjemność płynąca z obserwacji Pani wewnętrznego rozwoju i samoświadomości. Pozdrawiam serdecznie.

 • Lokalizacja: Psychonomia - psycholog Anna Jerzak

  Pełen profesjonalizm, bardzo serdecznie polegam Panią Psycholog. Doskonała umiejętność słuchania i doskonałe rady.

  Anna Jerzak2018-02-27

  Dziękuję Pani Marcinie za docenienie mojej pracy i pozytywną ocenę, pozdrawiam serdecznie.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychonomia - psycholog Anna JerzakUsługa: konsultacje psychologiczne

  Wizyta pozwoliła mi na zrozumienie mojego problemu i spojrzenie na swoje życie z innej perspektywy. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

  Anna Jerzak2017-12-28

  Dziękuję Panie Bartoszu za pozytywną ocenę mojej pracy. Pozdrawiam serdecznie.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychonomia - psycholog Anna Jerzak

  Do Pani Ani trafiłam w kryzysie. Wizyty w Psychonomii pomogły mi poradzić sobie nie tylko z trudną sytuacją, ale też poprawić jakość całego mojego życia.
  Osoba bardzo cierpliwa, pomocna, zawsze skupiona i podążająca za mną. Pytania, które zadaje, cechuje niezwykła trafność.
  Pani Ania bardzo trafnie proponuje też narzędzia do pracy nad sobą - w moim przypadku racjonalizacja stała się praktyką!
  Myślę, że najlepiej o mojej opinii świadczy polecanie Pani Ani wszystkim najbliższym, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy.
  Pani Aniu, bardzo dziękuję za wszystko :)

  Anna Jerzak2017-11-27

  Pani Marto, dziękuję za tyle miłych i budujących słów. Dzięki nim przekonuję się, że to co robię ma sens. Bardzo cieszy mnie fakt, że tyle pozytywnych zmian zaszło w Pani życiu pod wpływem naszych spotkań. Największa zasługuja jest jednak po Pani stronie i pracy jaką Pani wykonała. Pozdrawiam serdecznie.

Pytania pacjentów (116)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W razie zainteresowania innym terminem, który nie jest ujęty w kalendarzu proszę o kontakt podany na stronie: PSYCHONOMIA.PL, gdzie znajdą Państwo numer kontaktowy do rejestracji bezpośredniej 5.0.6. 3.4.9. 6.3.1, aby w dogodnym dla siebie miejscu i czasie umówić się na spotkanie, na terenie Poznania, bądź Swarzędza.

  Proszę pamiętać, że w razie umówienia wizyty przez serwis Znany Lekarz, odwołanie spotkania musi nastąpić także przez kalendarz dostępny na stronie. Z góry dziękuję za spełnienie tego warunku.

  Jestem psychologiem oraz specjalistą komunikacji społecznej, pracuję w nurcie poznawczo – behawioralnym oraz psychodynamicznym, z pacjentami m.in.:
  *starającymi się o powiększenie rodziny,
  * mającymi problemy w związku,
  *walczącymi z zaburzeniami nastroju,
  *odczuwającymi nieustanny lęk i przeżywającymi ataki paniki,
  *zmagającymi się z zaburzeniami odżywiania,
  *doświadczających straty po utracie bliskiej osoby lub zakończeniu relacji,
  *odczuwającymi nieustanne trudności psychiczne w codziennym funkcjonowaniu.

  Jestem również autorką Psychonomii, w ramach której prowadzę bloga i indywidualne poradnictwo psychologiczne. Jestem twórcą autorskich warsztatów o poznawczych metodach walki z negatywnymi myślami i psychologii mody, opartej na rzetelnych badaniach zagranicznych profesjonalistów.

  W celu wzbogacenia swojego doświadczenia akademickiego i zawodowego biorę udział w kursach i szkoleniach, dotyczących różnych aspektów pomagania psychologicznego, według różnych podejść teoretycznych, w tym wg podejścia systemowego, psychodynamicznego oraz poznawczego, od szkoleń z konkretnych metod pomocy w danym problemie, przez psychodietetykę, po kursy z kształtowania wizerunku. Jestem również uczestniczką 4,5 - letniego kursu psychoterapii, prowadzonego pod kierownictwem dra hab. Andrzeja Cechnickiego, atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, którego jestem członkiem.

  Zapraszam Państwa na konsultację, adres poszczególnych gabinetów oraz numer kontaktowy do rejestracji bezpośredniej 5.0.6. 3.4.9. 6.3.1 znajdą Państwo także na stronie internetowej PSYCHONOMIA.PL, w zakładce KONTAKT.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
 • 4,5 letni kurs psychoterapii pod kierownictwem dr hab. Andrzeja Cechnickiego, atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne (w trakcie certyfikacji)
 • Szkolenie1 stopnia w metodzie psychodramy wg Moreno, pod przewodnictwem Romana Ludkiewicza oraz Małgorzaty Cichockiej

Publikacje

 • "Ubranie wpływa na nasze zachowanie." W temacie miesiąca: Psychologia mody czyli stroje i nastroje. Artykuł Magdaleny Gryglewicz: Jak ja wyglądam…, numer 7/2017 magazynu Pani, 23 czerwca 2017, strona 140.
 • Seks pod lupą psychologa. Co zrobić, aby w sypialni nie wiało nudą? Dr Bocian / Zapłodnieni.pl
 • Jak wzmocnić związek przed pojawieniem się dziecka? Dr Bocian / Zapłodnieni.pl
 • 5 podstępnych zabójców miłości. Zwalcz je i uchroń swój związek przed rozpadem. Dr Bocian / Zapłodnieni.pl
 • Związek na piątkę! Dr Bocian / Zapłodnieni.pl
 • Niepłodność męskim okiem. Dr Bocian / Zapłodnieni.pl
 • Mamo, Tato – co się z Wami dzieje? Dr Bocian / Zapłodnieni.pl
 • Psychologiczne aspekty niepłodności i ich leczenie. Dr Bocian / Zapłodnieni.pl
 • Męskie emocje w obliczu niepłodności – gdzie leży ich źródło i jak sobie z nimi radzić. Dr Bocian / Zapłodnieni.pl
 • Rola psychologa wobec problemów z płodnością. Dr Bocian / Zapłodnieni.pl
więcej

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Poznański Ośrodek Zdrowia Psychicznego (Poznań, 2012)
 • Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Dziekanka" (Gniezno, 2011)

Certyfikaty

Choroby

 • Pracuję z osobami odczuwającymi: nieustanny niepokój i lęk,
 • mającymi problemy z kontrolą emocjonalną,
 • pozbawionymi zdrowego stosunku do jedzenia,
 • doświadczającymi problemów z partnerem i/lub dziećmi,
 • cierpiącymi na wegetatywne objawy stresu i nerwicy,
 • cierpiącymi na obniżony nastrój, nad którym stracili kontrolę,
 • czującymi, że mogą być osobą współuzależnioną lub DDA.
 • Prowadzę także warsztaty psychologiczne.
więcej