Umów wizytę
77 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista dermatologii i wenerologii. Pracę zawodową łączy z obowiązkami naukowymi w ramach studiów doktoranckich na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w dermatoskopii,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: objawy atopowego zapalenia skóry

  Gorąco polecamy. Byliśmy z synem w kilku innych miejscach i wszędzie wizyta trwała kilkanaście minut, bez rzetelnego wywiadu a diagnoza taka sama a informacji dla nas mało. U Pani Ani podejście całkiem inne, wizyta trwała długo - syn na początku zawstydzony ale po chwili już piątkę przybijał z Panią Anią. Wizyta była dla nas wykładem na temat leków, które stosowaliśmy, które będziemy stosować, czego możemy się spodziewać - jakich reakcji, czego unikać. Wszystko to efekt wielu pytań i wydawałoby się błahostek, które Pani Doktor od nas wyciągnęła przy przeprowadzaniu wywiadu. Polecamy i dziękujemy.

  Anna Jędrowiak2018-06-10

  Szanowni Państwo, dziękuję za wystawienie pochlebnej opinii. Życzę, aby nasze wspólne starania przyniosły zdrowie Państwa synowi. Pozdrawiam sedecznie, Anna Jędrowiak

 • B
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą i świetnym specjalistą. Ma bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta. Szczegółowo przeprowadza wywiad z pacjentem, którego ja nigdy wcześniej nie miałam. Bardzo trafna diagnoza i dobrze dobrane leki pomagają mi uporać się z problemem. Bardzo polecam Panią doktor i serdecznie pozdrawiam.

  Anna Jędrowiak2018-05-27

  Pani Beato, dziękuję bardzo za opinię i pozdrawiam serdecznie! :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika PawlikowskiUsługa: Konsultacja dermatologiczna

  Pani doktor Jędrowiak podchodzi do problemów pacjenta z niespotykanym w dzisiejszych czasach zaangażowaniem. Dba o komfort pacjenta zamykając drzwi na klucz podczas badania, co niestety nie zdarza się w większości gabinetów, do których np. w trakcie wizyty, bez pukania potrafi wejść Pani z rejestracji. Fachowość i obsługa godna polecenia. Gdyby każdy lekarz miał choćby w dziesięciu procentach podobne podejście do pacjenta, jak Pani dr Jędrowiak, moglibyśmy liczyć na uzdrowienie służby zdrowia.

  Anna Jędrowiak2018-05-27

  Panie Marcinie, dziękuję bardzo za opinię, cieszę się, że jest Pan zadowolony z wizyty. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do pełni zdrowia! :)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika PawlikowskiUsługa: konsultacja dermatologiczna

  Bardzo komunikatywna, niezwykle pomocna, umiejąca słuchać Lekarka. Mam nadzieję, że zapisana kuracja odniesie rezultaty a nawet jeśli nie to z pełnym zaufaniem ponownie wybiorę się na wizytę.

  Anna Jędrowiak2018-04-28

  Dziękuję Państwu serdecznie za pochlebną opinię. Państwa opinie wiele dla mnie znaczą, bo dzięki nim mam świadomość, że moje starania mają sens ???? Pozdrawiam serdecznie! Anna Jędrowiak, specjalista dermatologii

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że Pani dr jest bardzo miłą, ciepłą i sympatyczną osobą. Panią Anię mogę polecić każdemu, gdyż pomogła w pełni wyleczyć moje dolegliwości. Zgłosiłam się do Pani doktor z problemem łupieżu różowego Giberta. W czasie pierwszej wizyty Pani Ania szybko rozpoznała chorobę oraz trafnie przepisała odpowiednie leki. Efekty widziałam już po kilku dniach stosowania kuracji. Po miesiącu stosowania leków problem łupieżu został zażegnany. Bardzo dziękuję za pomoc.

  Anna Jędrowiak2018-03-22

  Dzień dobry! Dziękuję bardzo za pozytywną opinię. Cieszę się, że jest Pani zadowolona z wizyty. Pozdrawiam serdecznie! lekarz Anna Jędrowiak

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Ania jest bardzo otwartą i sympatyczną osobą. Kultura osobista i profesjonalizm przekładają się na rzetelne podejście do pacjenta. Doskonałe podejście do małego pacjenta, trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Polecam wizytę u Pani doktor Anny Jędrowiak.

  Anna Jędrowiak2018-02-07

  Bardzo dziękuję za miłą opinię! Pozdrawiam serdecznie!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Witam chciałby na początku zaznaczyć iż podejście Pani doktor do pacjentki(4miesięczne dziecko) wzór, jestem pełen podziwu dla profesjonalizmu i zaangażowania! Konkretna diagnoza w 100% potwierdzona i efekt końcowy uśmiech na twarzy dziecka nie do ocenienia dla rodziców bezcenne! dziękujemy serdecznie i polecamy

  Anna Jędrowiak2018-02-07

  Bardzo dziękuję za opinię! Pozdrawiam serdecznie!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wyjątkowa osobowości, bardzo szczegółowe diagnozowanie mojego synka poprostu rewelacja dwie wizyty i po problemie synek w pełni wyzdrowiał z całego serca polecam !!! Dziękujemy Pani doktor pozdrawiamy serdecznie

  Anna Jędrowiak2018-02-07

  Bardzo dziękuję za opinię! Pozdrawiam serdecznie!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika PawlikowskiUsługa: konsultacja dermatologiczna

  Pani Ania jest nie tylko świetnym lekarzem ale także przesympatyczną osobą.
  Widać że zna się na tym co robi i przede wszystkim lubi to robić.

  Byłam już na drugiej wizycie, z rezultatów leczenia jestem zadowolona.
  Pani doktor jest cierpliwym słuchaczem i wyjaśnia dokładnie wszelkie wątpliwości. W dodatku ma bardzo szeroką wiedzę, doradza i pomaga jak tylko może :)

  Zdecydowanie polecam!

  Anna Jędrowiak2017-10-29

  Pani Ewo, jest mi niezmiernie miło czytać tak pochlebną opinię :) Cieszę się, że pozytywnie ocenia Pani efekty naszej współpracy! Życzę, aby dalsze efekty leczenia spełniły wszystkie oczekiwania. Pozdrawiam serdecznie!

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badanie dermatoskopowe

  Pojawiłem się u Pani Doktor w gabinecie z dość szybko powstałym znamieniem, które Pani Ania od razu zakwalifikowała jako niebezpieczne i w trybie pilnym skierowała mnie do Poradni Chirurgii Onkologicznej przy Szpitalu M. Kopernika w Łodzi. W takich sytuacjach nie ma bohaterów, człowiekowi przechodzą różne myśli przez głowę, a na dole czekają najbliżsi Żona, Córka i piątkowy wieczór z sielanki weekendowej nagle zmienia się nie do poznania.

  Jednak dzięki lekarzom takim jak Pani Jędrowiak, którzy oprócz profesjonalnego podejścia do sprawy, mają również wspaniałe podejście do ludzi, cała sytuacja nabiera innego tła, nagle człowiek zdaje sobie sprawę jakie miał szczęście, że trafił akurat tu. Dziś mogę powiedzieć to z pełną odpowiedzialnością, ponieważ w porę usunięta zmiana nie zdążyła się jeszcze uzłośliwić, czyli zamienić w czerniaka.

  Anna Jędrowiak2017-10-29

  Panie Jakubie, w całej tej historii najbardziej cieszy mnie dobry wynik badania histopatologicznego. Opisuje Pan sytuację, która zarówno pacjentowi, jak i lekarzowi na długo zostaje się w pamięci. Życzę, aby podobne wydarzenia już nigdy nie miały miejsca. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za opinię! Proszę również pozdrowić żonę, której czujne oko pozwoliło na happy end :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista dermatologii i wenerologii. Pracę zawodową łączy z obowiązkami naukowymi w ramach studiów doktoranckich na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w dermatoskopii, trichoskopii, leczeniu trądziku, atopowego zapalenia skóry, alergicznych i zakaźnych chorób skóry, a także w wykonywaniu zabiegów laserowych. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach. Uczestniczka prestiżowego stypendium Euroderm Excellence w Nicei. Autorka i współautorka publikacji naukowych. Skuteczność i indywidualne podejście do pacjenta są jej priorytetami. Członek European Academy of Dermatology and Venereology, International Dermoscopy Society oraz International Trichoscopy Society.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Gdański Uniwersytet Medyczny

Nagrody i wyróżnienia

 • https://www.youtube.com/watch?v=Rp09SSB0Xlg
 • https://pytanienasniadanie.tvp.pl/33578278/nadpotliwosc-jak-z-nia-walczyc
 • https://pytanienasniadanie.tvp.pl/34034489/toksyny-w-srodkach-czystosci
 • https://pytanienasniadanie.tvp.pl/35577645/jak-posprzatac-mieszkanie-bez-chemii
 • https://pytanienasniadanie.tvp.pl/35669679/skladniki-kosmetyczne-ktore-w-parach-traca-wlasciwosci
 • https://pytanienasniadanie.tvp.pl/35301281/nietypowe-skladniki-kosmetyczne
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Dermatology Department, Melanoma Unit, Hospital Clinic, Barcelona

Certyfikaty

Choroby

 • Zmiany barwnikowe skóry
 • Atopowe zapalenie skóry
 • Trądzik pospolity
 • Łysienie
 • Łuszczyca
 • Wyprysk
 • Trądzik różowaty
 • Łojotokowe zapalenie skóry
 • Zakaźne choroby skóry (bakteryjne, wirusowe, grzybicze)
 • Choroby przenoszone drogą płciową
więcej