dr n. med.

Anna Gryboś

Ginekolog

146 opinii +dodaj

Oferuję Paniom pełen zakres usług ginekologicznych i położniczych połączonych z ogromnym doświadczeniem zdobytym w kraju i za granicą z wykorzystaniem jednego z najlepszych aparatów… więcej

Adresy i cenniki usług

 • GineA Gienkologia i Położnictwo

  9 Maja 86/1A, Śródmieście
  51-671 Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Cytologia 50 zł
  Kolejna wizyta ginekologiczna/położnicza 180 zł
  Badania prenatalne 300 zł
  Zakładanie implantu antykoncepcyjnego wraz z wizytą kontolna tydzień po 1 100 zł
  Usg 3d, 4d,hd live 350 zł
  Test podwójny ( białko papp-a i wolna podjednostka beta-hcg) 150 zł
  Badanie piersi- w ramach pierwszej lub corocznej wizyty ginekologicznej
  Zwykła wizyta
  Pierwsza wizyta ginekologiczna/położnicza ( dokładny wywiad, badnie ginekologiczne, usg ginekologiczne, badanie piersi, konsultacja) 200 zł
  Zakładanie wkładki hormonalnej na 5 lat wraz z wizyta kontolną tydzień po 1 400 zł
  Badanie drożności jajowodów- nowoczesna metodą hycosy 700 zł
  Zakładanie wkładki hormonalnej na 3 lata wraz z wizyta kontrolną tydzień po 1 100 zł
  Chlamydia trachomatis- wymaz za darmo! - u wszystkich kobiet do 30 r.ż. szczegóły pod nr: 602790667 1 zł
  Usg ginekologiczne w ramach wizyty
  Zmniejszanie warg sromowych

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
146 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  W mojej ocenie bardzo dobry lekarz specjalista, profesjonalna obsługa, badania, rzetelna informacja o stanie zdrowia, wyczerpujące wyjaśnienia na moje pytania. Poza tym wszystkim - bardzo dobre podejscie psychologiczne. Na dodatek miła, uśmiechnięta i życzliwa.

 • B

  Pani Doktor Anna Gryboś jest niezwykle profesjonalną lekarką. Jestem jej wieloletnią pacjentką, prowadziła moją ciążę, przyjmowała poród. Jest niezwykle zorientowana w sprawach ginekologii i położnictwa oraz ma doświadczenie w pracy w Polsce i za granicą. Jej uśmiech, uwaga oraz czas jaki poświęca każdej pacjentce sprawia, że pacjentki czują się pewne, że są w dobrych rękach i nie muszą się obawiać o zdrowie. W gabinecie również można się czuć komfortowo. Jest schludnie i czysto :)

 • M

  Pani Gryboś moze i jest miła i sympatyczna,ale niestety tylko to jej pozostało,poniewaz ta Pani nie ma kompletnie wiedzy na temat leczenia wszelkich chorób przenoszonych drogą pluciową .Zlecila straszliwie drogie badanie,za które wzięła ogromne pieniądze,po czym po odebraniu wyników nie dala rady wyleczyć wirusa! Za tym czarowaniem pacjentów,kryje sie osoba,która nie zna sie na wykonaniu swojego zawodu.Po wydaniu juz ponad 1300 zł na leczenie plus wizyty u tej Pani,dalej żadnej zmiany,jestem rozczarowana ! Nie polecam ! Na koniec dodam,ze toaleta w gabinecie nie nadaje się do użytku przed wizytą,brud i rozwalony bidet,wiec juz ten widok świadczy o tym,jaką wiedzę posiada ta Pani w prowadzeniu gabinetu ginekologicznego . ODRADZAM

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz, Pani doktor jest przesympatyczną, kompetentną i rzetelną osobą. Bada niezwykle delikatnie, wszystko dokładnie objaśnia. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym trafić do innego lekarza. Polecam

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest miłą i bardzo kontaktową osobą. Cierpliwie i rzeczowo wszystko wyjaśniła, znalazła najlepsze rozwiązanie dla moich problemów zdrowotnych uwzględniając przy tym inne przewlekłe schorzenia i leki, które biorę. Nie lekceważy żadnych nawet najdrobniejszych problemów, które inni lekarze lekceważyli. Od początku wizyty czułam, że jestem w dobrych rękach. Polecam :)

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor to wspanialy specjalista, a dodatkowo bardzo dobry czlowiek, ktory nie patrzy na zegarek a poswieca tyle czasu ile trzeba. Dodatkowo trzeba przyznac, że gabinet jest swietnie wyposazony. Jestem po prostu zachwycona wizyta.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo profesjonalna. Miałam pewne wątpliwości co do antykoncepcji ale wszystko dokładnie mi wyjaśniła. Poświęciła mi dużo uwagi, czułam, że jest mną zainteresowana. Polecam gorąco!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor przebadała mnie gruntownie. Jest cudowna, miła, dokładna, służy radą i pomocą w każdej chwili. Polecam każdemu. Nareszcie znalazłam swojego ginekologa!!!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Najlepszy ginekolog jakiego znam! Pełen profesjonalizm,cudowne podejście do pacjentek. Do tego super sprzęt i wiedza! Pani doktor prowadziła fantastycznie moją ciąże łącznie ze szczęśliwym rozwiązaniem na klinikach. Miałam duże poczucie bezpieczeństwa. Polecam!!!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo uprzejma i przemiła Pani Doktor. Wyjaśniła wszystko o co pytałam, nie śpieszyła się z niczym. Co prawda to moja 1 wizyta ale myślę że będę stałą klientką. Polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Oferuję Paniom pełen zakres usług ginekologicznych i położniczych połączonych z ogromnym doświadczeniem zdobytym w kraju i za granicą z wykorzystaniem jednego z najlepszych aparatów ultrasonograficznych VOLUSON E6, umożliwiając precyzyjną i wysokospecjalistyczną diagnostykę w komfortowch warunkach.

  Od 2003 roku pracuję w Klinice Ginekologii i Położnictwa SPSK nr 1 we Wrocławiu przy ul. Chałubińskiego 3. Jestem również adiunktem Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, od 2004 roku szkolę kadrę medyczną z zakresu ginekologii i położnictwa. Pracuję także w gabinecie prywatnym, obecnie przy ul. 9 Maja 86/1A - Centrum GineA Ginekologia i Położnictwo.
  W latach 2011-2012 odbywałam staż w King's College Hospital w Londynie, pod kierownictwem światowej sławy profesora Kyprosa Nicolaidesa, gdzie uczyłam się diagnostyki i terapii płodu na oddziale medycyny płodowej uzyskując certyfikaty Fetal Medicine Foundation.
  Miałam przyjemność pracować w szpitalach University Hospital Lewisham w Londynie, a także w Northwick Park Hospital w Londynie.
  Posiadam tytuł specjalisty w dziedzinie ginekologii i położnictwa, a także tytuł doktora nauk medycznych.
  Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczęszczając w konferencjach i szkoleniach zarówno w kraju jak i za granicą.

  Uprzejmie proszę o umawianie się na usg w ciąży diagnostyczne, badanie prenatalne, genetyczne, diagnostykę wad płodu po uprzednim kontakcie telefonicznym , jak również w sprawach pilnych.
  www.ginea.pl
  ginekologwroclaw.blogspot.com

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Chlamydia Trachomatis- wymaz ZA DARMO! - u wszystkich kobiet do 30 r.ż. szczegóły w cenniku

Publikacje

 • Chlamydia Trachomatis- wymaz ZA DARMO! - u wszystkich kobiet do 30 r.ż. szczegóły w cenniku

Nagrody i wyróżnienia

 • Chlamydia Trachomatis- wymaz ZA DARMO! - u wszystkich kobiet do 30 r.ż. szczegóły w cenniku

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • KING'S COLLEGE HOSPITAL, prof. Kypros Nicolaides, (Londyn 2010-2011r) Diagnostyka wad płodu, badania genetyczne i prenatalne

Choroby

więcej

Zdjęcia